18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #13625
    Az Apple egyáltalán nem biztos, hogy kiad idén TV-t. Sőt, szerintem nem fognak...

    Az összes pletyka abból indult eddig ki, hogy Jobs önéletrajzi könyvében azt mondta, rájött a titok nyitjára, hogy lehetne forradalmasítani a TV-zést. A könyv megjelenése után a Cnet készített egy interjút az íróval, és ebben elhahangzik ez a Q&A:

    "Q: How far along were they on the TV? Did you get any indication of that when talking to Jobs?

    A: They weren't close at all. He told me it was very theoretical. These were theoretical things they were thinking about in the future."
  • Tikal #13624
    lol, remélem az apple nem ebbe az irányba tart.. én igy nem akarom irényitani a tv-m
  • GregSB
    #13623
    Most komolyan, az Apple-en kívül sehol nem dolgoznak épeszű UI designerek?



    0:45 - komolyan gondolták, hogy scrollbar gombokra fogok vadászni a tenyeremmel 2012-ben? :DDD
  • msstz
    #13622
    Amikor a Finderben húztok dolgokat drag and droppal, akkor nektek is akadozik a fájl mozgatása?
  • GregSB
    #13621
    De nem.
  • GregSB
    #13620
    [TROLLFACE]
  • GregSB
    #13619
    A Samsung már most lemásolta az Epült
  • passatgt
    #13618
    gondolom ennek nincs köze ahhoz, hogy csődbejutottak:)
  • G_ArchAngel #13617
    Kodak vs. Apple + HTC
  • Dzsini
    #13616
    Egyetemi, talán középiskolai tankönyvek, akár ingyen elérhető formában az egyetemistáknak - esetleg egy Google Scholar jellegű együttműködés bejelentése... ilyesmire tudok gondolni.

    (ha nagyon eleresztem magam, akkor egy olyan könyv/folyóiratkölcsönzési rendszer, amit az Amazonnak évek óta nem sikerül tető alá hoznia a tudományos adatbázisokkal)

    Aztán esetleg valami teljesen más :)
  • GregSB
    #13615
    Magyarul iTV és iPad 3-ra senki ne számítson, ez egy új szolgáltatásról fog szólni, aminek köze van az oktatáshoz.
  • GregSB
    #13614
    "The invite arrives following a flurry of speculation pertaining to the nature of the event, which was first hinted by AllThingsD. The publication reported on Jan. 2 that Apple’s presser will not be huge —at least not compared to the company’s splashy theatrical announcements—nor will it cover any iPad or Apple TV hardware news.

    Instead, it will focus on iBooks, another report said. With education the focus, this leaves iBooks and perhaps textbooks, another market Jobs wanted to disrupt, as the main attraction."
  • ddany7
    #13613
    miről lehet szó?
  • GregSB
    #13612
    Jan 19

  • GregSB
    #13611
    "Apple confirmed on Tuesday its acquisition of Anobit Technologies, an Israel-based flash memory component maker, though it declined to reveal the cost of the deal."
  • GregSB
    #13610
    Érdekes fejlesztés
  • GregSB
    #13609
    Őőő, nem tudom miről beszélsz, a Siri alapjául szolgáló technológiát is a Nuance fejlesztette ki, és már a Siri előtt elérhető volt Dragon Dictation nlven... persze az leginkább csak tollbamondásra volt jó, sokkal kevesebb mindenre volt képes, de ez az alapja. Még a cikkben is benne van: "Nuance — the company that powers Siri's voice recognition engine"

    És most ugyanez a cég kiadott egy TV-s protokolt. Mindenki vonja le a következtetéseket :D

    (lehet csak poénkodtál, de akkor az nem jött át nekem)
  • passatgt
    #13608
    most már előre másolják applet, az lesz jó, ha a végén kiderül, hogy teljesen más megodláson dolgozik apple:)
  • LoDMaSt
    #13607
    Már előre látom, milyen jó lesz, amikor hárman négyféle műsort akarunk nézni, és kiabálunk szegény TV-hez, hogy hova kapcsoljon. :D
  • GregSB
    #13606
    Apa kezdődik!
  • msstz
    #13605
    Egyetértek, én is csak eredeti nyelven nézek mindent, csak azt akartam, hogy lássuk, valószínűleg van igény szinkronra (sajnos).
  • EnxTheOne
    #13604
    "Gyerekeknek, angolul olyan jól nem tudóknak, stb?"

    Akik nem tudnak olyan jol angolul ott van a felirat. :D
    Pl. én már csak max moziban nézek szinkronos filmet, mert a minösége nagyon rossz.
    Pl. egyik kedvenc sorozatomat láttam valamelyik nap a tvben, és röhögtem a szinkronon. :D
  • GregSB
    #13603
    Bekerült az iOS 5.1 betajaba a 4 magos chipek támogatása.

    Tipp: iPad3 4 magos A6 procival jön (nem nagy cucc, már van kint más 4 magos tablet is), az 5.1 pedig tavasszal fog debütálni vele együtt.
  • GregSB
    #13602
    És igen, nem árt, ha a világon a legbeszéltebb nyelvet legalább alap szinten ismered.
  • GregSB
    #13601
    Gyereknek pont jó, ha angolul tud nézi a dolgokat. 7-10 éves korban még olyan az emberi agy, mint egy szivacs. Én is qrva sokat köszönhetek annak, hogy gyerekkoromban angol Cartoon Networköt néztem, sokat dobott az angol nyelv megértésén nálam. Nameg elgondolkodtató, hogy azokban az országokban, ahol nincsenek szinkronizálva a filmek, csak feliratozva, ott a nép nagy része beszél angolul, bemész a sarki boltba és ott is meg tudod magad értetni. Itthon katasztrófális a helyzet ilyen szempontból.
  • msstz
    #13600
    Gyerekeknek, angolul olyan jól nem tudóknak, stb?

    Különben meg, kell a fasznak a felirat, tanulj meg angolul?
  • pyrohun #13599
    Pont ezt akartam írni, hogy nyíltan vállalják, hogy miért lopták le a MBP dizájnt :)
  • EnxTheOne
    #13598
    Kell a f*sznak szinkronos film. :D eredeti dub +hunsub ftw
  • G_ArchAngel #13597
    oszintek voltak, irigykedtek az MBP-re:)
  • I.C.ram
    #13596
    Nem értem, hogy lehet egy laptopot Envynek nevezni...
  • msstz
    #13595
    katasztrófa
  • G_ArchAngel #13594
    A neve passzol is;)
  • GregSB
    #13593


    Ne csak a Samsungot hibáztassuk :)

    MacBook Pro vs. HP Envy 15

    Szép színeket vittek bele :)
  • GregSB
    #13592


    Ők nem másolnak, eglsz egyszerűen ezek az ideális ívek
  • GregSB
    #13591
    Új telefon a Samsungtól: Galaxy Ace Plus (jobboldali 3)

  • grizzly21
    #13590
    ez mondjuk tenyleg szanalmas. miert nem tudtak 7 milliard emberbol egy masikat valasztani?
  • Tikal #13589
  • G_ArchAngel #13588
    Mi lett a Scorpion-os nick-eddel?
  • skinnyman
    #13587
    Ez még jobb:
    "Does Apple have a patent on the girl?" :D
  • G_ArchAngel #13586
    Az egyik komment qrva jo: a Samsungnak biztos van egy masolasi szabadalma:)