18351
ATbanner.jpg
  • msstz
    #14066
    :(
  • Dzsini
    #14065
    Nem, az intel HD kevés (integrált chipsetről van szó). Inkább arról lehet szó, hogy mikor ezt írták, akkor még nem volt 2011-es Air sorozat, ezért nem írták fel a listára.
  • msstz
    #14064
    Ezt a játékot játszhatom tehát a 2011-es Airrel? A videókártya az, ami leginkább kérdéses: Intel HD Graphics 3000 384 MB

  • Máté94
    #14063
    Mégsem olyan halálosan vér komoly ott minden. Olyan egész otthonos az egész. Már ha az ember ott akar élni, ahol a munkája van. :)
  • GregSB
    #14062
    Képek az Apple cupertinoi főhadiszállásáról.

    Nekem ez a kedvencem:



    A bal oldalon található 2 úriembernek kulcsszerepe volt az iPod megalkotásában, de már egyik sincs a cégnél. A bal oldali Tony Fadell, aki 2008-ban vált ki, és megalkotta saját cégét ami a Nest intelligens termosztátot gyártja. A második ember balról pedig Rubinstein, a Palm volt CEO-ja és így a WebOS "atyja" is egyben.
  • VRSDM
    #14061
    hol láttál az ésszerűség és logaika oltárán elénk és a készülékbe került technika újitások ellen tiltakozó gyártókat és vevőket?

    tényleg kérdezem :D
  • pyrohun #14060
    Nem is ez a szánalmas, hanem az, hogy mindenki (gyártók és vevók is) egyaránt tiltakoznak az Apple dizájnja és minimalizmusa ellen és mégis MINDEGYIK előbb-utóbb lekoppintja. Ez rohadtul, iszonyatosan szánalmas.
  • Andr0
    #14059
    remélem is...
    Az aluváz is egy elég innovatív volt a maga korában. Egy új dolgot simán kitalálhatnak a túlfizetett designerek
  • Zsoltika 007
    #14058
    Szerintem pont most hogy mindenki majmolja őket, változtatni fognak a designon.
  • Andr0
    #14057
    hát a formavilága eléggé Mac...
    amúgy meg szerintem ideje volna valami más formát kitalálni. A technológia lassan adott lesz egy tiszta üveg(szerű) laptopra.

    volt egy videó arról, hogy az üveg lesz az új műanyag. És tényles sokkal elegánsabb/szebb/tartósabb az edzett-üveg.
  • Tikal #14056
    most azért koppintás mert alu, meg fekete keret, meg fekete gombok? hát minden laptop igy néz ki, nem? :D SAMSUNG kijött már ilyennel vagy ők csak ipad iphone klónokat gyártanak? :)
  • passatgt
    #14055
    bal felül van a bekapcsológomb, nem is hasonlít macbookra
  • GregSB
    #14054
    Lenovo IdeaPad U310



    Úgy látszik 2012-ben már az lesz a ciki, ha valakinek nincs MacBook koppintása.
  • GregSB
    #14053
    iPad topicból:

    Imperium Galactica II

    Most úgy látszik mindenki piaci rést lát a régi játékok portolásában :D
  • G_ArchAngel #14052

    Azt irja, hogy iCloud-ot is tamogatja, tehat a budin folytathatom iPad-dal, ha ott kell hagynom a Mac-et?:)


    Diablo 3 sem tunik akkora grafikai csodanak, hogy lehetne portolni.
  • Andr0
    #14051
    mostanság kezdik felismerni a játékgyártók a Mac adta lehetőséget, mármint az iPad nyitotta piacot.
  • GregSB
    #14050
    Jön a Mac Appstoreba is :)

    Bár ha jól megcsinálják az érintőképernyps irányítást, akkor meg merem kockáztatni hogy ezt jobb lesz játszani iPaden... mint trackpaddel vagy egérrel egy notin.
  • grizzly21
    #14049
    Soha nem ertettem az ilyen "appokat". Ezek gyakorlatilag weboldalak, strukturajukat, user interakciot tekintve ez mind megoldhato web-en. Nem az lenne pont a web ertelme, hogy ugyanazt az informacio tobbfele eszkozrol nezve is (nyilvan eszkoznek megfeleloen optimalizalva) eljusson a felhasznalohoz ?
  • franc0
    #14048
    Jó lehet annak, akinek van ideje ilyen appokkal pöcsölni...
  • skinnyman
    #14047
    Valóban, valamit félreolvastam, mondjuk kicsit hülyén is van megfogalmazva a cikk címe. Így még egyet is értek, szerintem amúgy az lehet mögötte, hogy viszonylag lassan kezdtek terjedni a droidos táblák, de most már igazán ideje lenne, hogy legalább az ilyen nagy cégek ne ilyen látványosan szarják le az optimalizálást rá...
  • Bercy #14046
    Hol került szóba, hogy a platform hibája?
    Az appokat (és fejlesztőit) hibáztatják a cikkben.
    A CNN-s képnél meg ha elolvasod a szöveget akkor írják is, hogy ez androidon még talán jobb is (személyesen az írónak jobban tetszik), pont, mint ellenpéldát felhozva.
  • skinnyman
    #14045
    Vagyis a szoftverkészítők csesznek optimalizálni táblákra és ez a platform hibája? Ezt már akkor sem értettem amikor Tim Cook jött ezzel, hogy másnak hogy jut ilyen eszébe azt meg pláne nem értem...

    Amúgy a CNN-es kép elég öngólnak tűnik, ránézésre jobb, rendezettebb droidon :)
  • GregSB
    #14044
    Why Android Tablet Apps Suck and the iPad Wins: An Illustrated Guide
  • ElectricalTech
    #14043
    System Prefrencies - Network
    fent Location - Edit Locations..
    nyomsz egy "+" gombot és felveszel egy új Locationt pl. 3G néven. Elmented, abba bekonfigurálod a telefont, apply és kész.
    Majd balra fent az alma gomb alól át tudod kattintani a 3G-t a rendes kábeles netre és vissza.
  • grizzly21
    #14042
    ahol a nyilak virtualis gombok az nalam eleve elveszett..lecsuszik rola az ujjad, eszre se veszed, mert nincs fizikai feedback, egyszeruen kinszenvedes volt nekem.
  • passatgt
    #14041
    gta irányítása baromi jó, legalábbis nekem nem volt vele gondom
  • grizzly21
    #14040
    Ez meg mukodhet is. A legtobb jatek abszolut hasznalhatatlan touch-on (pl gta-k, fps-ek, stb), de ebben akar latok fantaziat..
  • I.C.ram
    #14039
    Az eredeti PC-s verzió itt figyel a polcomon :) Haverommal 2-en nyomtuk végig multiplayerben + a kieget. Régi, szép idők :)
  • G_ArchAngel #14038
    Megis lesz iPad-om.
  • franc0
    #14037
    Olvasnivaló: The Real Leadership Lessons of Steve Jobs
  • LoDMaSt
    #14036
    Valamikor valaki asszem ebben a topikban szeretett volna windowst telepíteni optical drive nélkül, PH-n ezt linkelték most, nem tudom, működik -e, de hátha.

    http://www.tech-recipes.com/rx/9136/macbook-air-install-windows-7-with-boot-camp-without-an-external-dvd-drive/
  • Andr0
    #14035
    hát igen..:S ilyenkor kell saját országot csinálni... megvan a pénzük rá.
  • Dzsini
    #14034
    Világgazdasági szempontból rendkívül rosszkor megy nagyon jól az Apple-nek - rajtuk kívül a világ eléggé romokban van, ők pedig egyedül azért nem fogják elhúzni akár csak az Egyesült Államok gazdaságát sem, nemhogy Európát, Indiát, Kínát vagy a világot, bár a NASDAQ-ot három éves maximumra hozták (persze nem csak ők).
  • Andr0
    #14033
    hát ja én is hallottam ezt. Én is az osztalékfizetés ellen vagyok... inkább nyomnák a pénzt vmi új kutatóintézetbe pl nanotechnológia vagy MI kutatás.. egyszer úgyis eljut az Apple oda..:D Apple-net...:D
  • Dzsini
    #14032
    Reggel elemzők pörögtek egy kicsit az osztalékfizetés-visszavásárlás bejelentésen - cégek akkor szoktak ilyesmit csinálni, ha nincs jobb dolguk, ötletük, vagy nincs olyan cég vagy projekt, amibe úgy látják, hogy érdemes beszállni (például azért, mert nincs hasonlóan pörgős cég a láthatáron). Jobs azért is volt az osztalékfizetés ellen, mert ez az egyik legegyértelműbb "nem tudjuk mit csináljunk a pénzünkkel" üzenet a piacon.
    Jelenleg azért nincs, mert egyetlen cég sincs a világpiacon, ami hozzájuk hasonló tempóval képes bővülni, fejlődni - ha lenne, oda befektetnének.
  • G_ArchAngel #14031
    Melegedik az uj iPad, de meg hatarerteken belul van.

    Egyszeruen zsenialis szerintem: vagodeszka, amin recepteket is olvashatsz elomelegiti a hutobol kivett hust.
  • Andr0
    #14030
    az mondjuk igaz... engem is kicsit zavar. (nem csak Apple probléma ez)
  • G_ArchAngel #14029
    Engem jobban idegesit, hogy a normalis szamitogepekre/laptopokra es mostanaban a szoftverekre sem forditanak kello figyelmet.
  • Andr0
    #14028
    akkor úgy néz ki nem fog csődbe menni az Apple...:D
  • GregSB
    #14027
    iPad (első gen): 1 hónap alatt 1 millió fogyott belőle
    IPad 2: 2-3 hét alatt 2,5 millió.
    IPad (2012): csak a mostani nyitóhétvégén 3 millió kelt el, most pénteken meg további 25 országban fog elrajtolni