846
Ide rakhattok be a kutyáitokról képet, illetve a másét dicsérni stb.
  • Panzermeyer
    #646
    Ő az én 2 éves amerikai staffordshire terrierem, aki Tara névre hallgat. Szeret rosszalkodni, játszani, nagyon tanulékony, és hűséges házőrő. 7 hetes kora óta van velem, és még remélem nagyon sokáig fog

  • w77d
    #645
    szegényke :( majdnem olyan mint az én fofim, aki 16 év után ment el tavaly decemberben ( #617 ) :(
  • MR ME
    #644
    szegény :(
  • chhaya #643
    El kellett altatni a Bundást. :(
    13 éves lett volna augusztusban, de megbetegedett és nem bírta tovább, ma jött hozzá az állatorvos beadni a szurit.
    Olyan igazságtalan, miért élnek a kutyák ilyen keveset. :(

  • Attila8805
    #642
    Hehe Aranyos.
    Az asszony is nyíg egy ilyenért.
    A "fiúk" nem tudom mit szólnának hozzá:)
  • Attila8805
    #641
    Köszi:)
  • Barpi
    #640
    Na nekem is tele a hócipőm az összes képmegosztóval. :(

    Talán most kiteszi a képet:
  • Barpi
    #639
    Az én kiskutyám: Shannon, 5éves, 2kg, és imádja az egész család! :)

  • cenobite
    #638
    Ari kis dög! :) Jó a video is!
  • Molnibalage
    #637
    http://iaro.3dmax.hu/
  • macleod2005
    #636
    Fantasztikusak ezek a képmegosztók, következő kör asszem saját tárhelyre megy, tököm kivan....
  • zsolt176
    #635
  • macleod2005
    #634
    Na szúrok be én is friss képeket:
    Jack:


    (Menőzés: BH engedelmességi vizsga 93/100 pont)
    Shannon:


    (Menőzés: 1 x kit5, 1 x kit4, 2 x kit2, 1 x HPJ, 1 x CAC,RES CACIB)
  • Attila8805
    #633
    Itt már az új jövevénnyel játszik:)
  • Attila8805
    #632
  • Attila8805
    #631
  • Kerolina
    #630
    de cuki :))
  • Attila8805
    #629

    Remélem jó lesz!
  • kanna11
    #628
    Nagyon édes kutyus. :)
  • Froopy
    #627
    A probléma megoldása után milyen szemekkel néz:)))
  • leho94
    #626
    én megtudtam:D
  • SötétBarom
    #625
    Nem tudom meg tudjátok-e nézni, fészbukos link...
  • kanna11
    #624
    Nagyon aranyos kutyusnak tűnik.
    Szerintem is könnyebb amúgy feldolgozni egy állatka elvesztését egy másikkal. Én a cicámmal voltam ugyanígy, amikor itthagyott minket azt mondtam soha többet nem kell másik, mert nem tudja őt pótolni más macs, de kb 2 hét múlva beszereztük az utódját. :)
  • w77d
    #623
    hát ha a jó kutyák odakerülnek :)
  • SötétBarom
    #622
    Úgy érted a Holdról.. :)
  • w77d
    #621
    jah tényleg nagy arc. És basszus most hogy így ismerkedek vele, rengeteg olyan dolga van mint a Foltosnak volt :') Nem tudom hogy ki hisz a lélekvándorlásban, de mi ez ha nem az :) Kiköpött olyan dolgai vannak mint az én kiskutyámnak volt :') Biztos hogy ő intézte nekünk odaátról Gubát...
  • SötétBarom
    #620
    Arcnak néz ki :D Majdnem ugyan olyan feje van mint a goldimnak, csak feketében.
  • w77d
    #619
    nem bírtuk egyedül, kellett egy másik társ.
    Had mutassam be Gubát:




    Guba egy Veszprémi menhelyről lett elhozva, másfél éves keverék kan. Nagyon aranyos és bújós, igazi szeretetigényes kissrác. Foltos nagyon szeretné őt :( De már érzem hogy könnyebb, Guba segíteni fog feldolgozni az űrt. Éreztem hogyha nincs másik, aki segít, akkor belebetegedek Fofikám elvesztésébe. Jobb lesz ez így.
  • kanna11
    #618
    Fogadd részvétemet.
    Nagyon jó róla az a festmény.
  • w77d
    #617
    utolsó fénykép róla:



    és az én kiskutyám örökre hazatért



    még mindig olyan nehéz elhinni hogy nincs, kb most lenne az egyik séta ideje
  • w77d
    #616
    ma hozhatom el Foltos hamvait egy urnában. Istenem nem gondoltam hogy ennyire fog ez fájni, az egész estét végig bőgtem
  • SötétBarom
    #615
    ='(
  • Máté94
    #614
    Nyugodjon Békében! :(

    Sovány vígasz, de nekem is most halt meg a kutyám júliusban. Igaz, ő csak 6 évet élt. :(
  • MR ME
    #613
    nyugodjon békében :(

    16 év az nagyon nagyon szép kor!
  • w77d
    #612
    istenem bárcsak itt tartanánk még... még lenne egy évünk együtt :(
  • w77d
    #611

    Foltos
    1994 - 2010

    Drága kiskutyám annyira köszönöm hogy velem voltál idáig és segítettél jóban rosszban. Nem lehet elképzelni azt az űrt amit magad után hagytál. Emlékszem amikor még általános iskola alsóba jöttél elém és együtt jöttünk haza. Emlékszem a sok szép kalandra amit együtt éltünk át. Voltak rossz helyzetek is, de azokat is leküzdöttük mindig. Kalandos életed volt, aki csak ismert mindenki, de mindenki szeretett. A környék összes gyereke már messziről szaladt ha jött a Foltos. Unokaöcsém első megtanult szava a vau vau volt és csak miattad. Annyira de annyira bánt hogy nem lehettem melletted az utolsó út előtt, de reggel amikor elindultam Veszprémbe még annyira jól voltál. Ott ért a hír, hogy nem vagy többé. Isten veled és még egyszer KÖSZÖNÖM! Sosem lesz még olyan mint te! Eszméletlenül hiányozni fogsz
  • chhaya #610
    Nem az enyémek, de rohadt jók. :D
  • papi08
    #609
    A Mi Kutyánk mikor hozzánk került:


    És 1 hete:


    Neve: Berta
    Kora: 3 év
    Fajtája: Bernipásztor
  • kanna11
    #608
    Szia!

    Én új vagyok itt, most olvastam a dilemmádat. Nem egyszerű a kutyanevelés az biztos, némelyik kutyánál igazi kihívás.
    Arra nem gondoltál, hogy kiképzőbe vidd, az mégsem pszihológus, de biztos tudnának mondani egy pár okos dolgot, vagy tanítanák a kutyust ha beiratnád, és utána könnyebb lenne vele bánni.
  • Gabo
    #607
    Szerintem egy kutyát legkönnyebben a kajával tudsz megfogni. A kulcsszó: jutalomfalat.
    Ha odajön hozzád - jutalomfalat. Ha odahozza és odaadja a labdát - jutalomfalat.
    Rakd rá a pórázt, de csak hagyd, hogy lógjon a nyakában - jutalomfalat. Ha séta közben nyugton melletted marad - jutalomfalat.

    Ne erőltesd, ne rángasd, de ha valamit jól csinál jutalmazd. Egy idő után, méghozzá olykor igen rövid idő után, össze fogja kapcsolni a helyes viselkedést és a jutalmazást. Később kaja helyett már elég lesz a simogatás is.