13596
H001.jpg
  • ReszegKoldus
    #10138
    Lottóznom kéne
  • Susarc
    #10137
  • Pares
    #10136
    A nő jól megmondta a képébe, erre persze csak a szokásos propagandát tudta kinyögni, "merciless butcher", na persze, ha valaki a listán sorra kerül, az rögtön mészáros, tömeggyilkos, antiszemita, tömegpusztító fegyverei vannak, de ha nem, akkor megrendezik, hogy az legyen...
  • Molnibalage
    #10135
    Akkor helyesen, ezt.
  • Molnibalage
    #10134
    De, gyenge minőségű cuccai vannak. A légvédelem nagy része 30+ éves ócsakvas.

    A korszerűbbnek tekinthető Pantsir és más orosz cucbból olyan kevés van hogy kerekítési hia az excel táblában kategóira, ezen felül csapatlégvédelmi fegyverek.

    Tehát ha 6-7 km-nél magasabban repül a cél, szimplán kiesnek a HMZ-ből. A légvédelem integráltsága megszűnt, tehát ezeknek saját maguknak kellene célpontot keresni, ami maga a halál. A jenki SEAD képesség nem gyenge, a szírek teljesítményét meg láttuk a Bekaa-völgyben, pedig ott 30 évvel ezelőtti technikával szedték szét őket különösebb erőfeszítés nélkül úgy, hogy alig pár gépet tudott leszedni a légvédelem.

    A támadást szokás szerint sanszosan egy masszív Tomahawk és egyéb hasonló fegyerek bevetésével keződik, a telepített légvédelemből semmi sem fog maradni, elszigetelt egységek, amik harcértéke szinte 0, mert fogalmuk nincs arról, hogy mi zajlik körülöttük. Mivel a dm és méteres kereső radarokbóé semmi nem mara, a saját radarral valü célkeresés meg életveszélyes - erre van ugyanis belőve a HARM - még ha modernek is.

    Szerencsével talán 1-2 gépet leszednek mielőtt a csapásmérő gépek darabokra szedik őket, mert egyszerűen számbeli hátrányban kell dolgozniuk úgy, hogy nincs mögöttük a rendszer. A szír légvédelem célja az lehet legfeljebb, mint a szerbeké 1999-ben, a túlélés.

    Egyébként az IAF már szembe kerül a legmodernebb orosz rendszerekkel és a szírek a nagy 0-át voltak képesek elérni egy 2007 körül végrehajtott légicsapás ellen.

    Nagyon nem vagy képbe HT terén. Ajánlom URL=http://htka.hu/2011/07/25/osszefoglalo-a-legi-harcaszatrol-es-legvedelmi-eszkozokrol/]ezt.[/URL]
  • Susarc
    #10133
    nem gyenge mennyiségű és minőségű légvédelmi cuccosa van Aszadnak....
  • Susarc
    #10132
    azért kilesznek szopatva az emreikai gépek rendesen.....


  • ManoNegra
    #10131
  • Bronx South
    #10130
    Ez talán még magyarázat is lehetne a brit tartózkodásra támadás ügyben.
  • Bronx South
    #10129
  • Susarc
    #10128
    azért remélem a ZS kategóriásakat is megszórják pöppet:P
  • Susarc
    #10127
    hát az úgy is marad akár fejen is állhatunk akkor is basszák a bombákat heteken belül...:S:((
  • kissssss
    #10126
    még mindig nonszensz hogy a szír kormányt vádolják a gáztámadással.
  • Stockbauer33 #10125
    Britek vitték a vegyifegyver alapanyagát Szíriába
  • precise
    #10124
  • ManoNegra
    #10123
    Úgy volt, hogy májusban hozzák nyilvánosságra, megmérgezték-e Arafatot. Nem találtam meg a vizsgálatok eredményét közlő híreket, tudtok róla valamit?
  • steweee
    #10122
    alternatív.média.szerepe
  • freelac
    #10121
    Arra gondolsz, hogy hamisítvány?
  • Susarc
    #10120
    annyira gagyi,hogy már fáj....
  • freelac
    #10119
    csuda érdekes dolgok történnek a videó kamerája előtt...

  • precise
    #10118
  • Susarc
    #10117
    hallod a wiesenthal intézetnek is leírhatnánk ezt emlékzetteőül.... Csatáry bácsi becsületéért!
  • Susarc
    #10116
    :D:D
  • ManoNegra
    #10115
  • trident
    #10114
    Off. A blogger tragédia, a blogbejegyzés tragédia, a tartalom tragédia. Nekem mégis a nap "hol a világ reset gombja?" cikke volt. Link.

    Ez már annyira abszurd, hogy már majdnem nevetni lehet rajta.
    On.

    Mielőtt bárki: de persze, ugyanúgy elítélem más oldalak abszurd/értelmetlen/életellenes/embertelen/aljas gazemberségeit.
  • Pluskast
    #10113
    Figyi. Az ártatlanság vélelme mindenkit megillet :) (persze tudom én, hogy mi lesz a vége de a remény hal meg utoljára. Hátha. )
  • Katalizátor
    #10112
    Én legalábbis nem így tanultam töri órán!
  • Pares
    #10111
    "Rendkívül sajnálatosnak tartom a nemzetközi közösség soraiban tapasztalt megosztottságot" - mondta Rasmussen az Európai Unió védelmi minisztereinek vilniusi tanácskozása alkalmából, amelyre őt is meghívták.
    "Azt hiszem, ideje lenne túllépni ezen, mivel azt a nagyon veszélyes üzenetet küldi a vegyi vagy más tömegpusztító fegyverek alkalmazását fontolgató diktátoroknak, hogy ezt megtehetik anélkül, hogy a nemzetközi közösség reagálásával kellene számolniuk" - fejtegette a litván fővárosban a NATO-főtitkár.

    Fő, hogy eddig semmilyen bizonyítékot nem mutattak fel, hogy tényleg a szíriai kormány vetette be a vegyi fegyvereket, de hurrdurr rögtön támadni akarnak mint akik be vannak sózva. Izrael bezzeg bármit megtehet anélkül, hogy a nemzetközi közösség bárhogy is reagálna...
  • Kontrakcio
    #10110
    És itt a várva várt bioterrorista kártya. Vártam mikor üti fel a fejét a sajtóban.

    Cikk
  • precise
    #10109
  • ManoNegra
    #10108
    Én nem azt emlegetem fel, hogy a bolsikat támogatták, hanem azt, hogy lezsugázták egymás közt Európát. Értem én hogy ment ez, így megy ma is, csak ne legyünk álszentek, hogy valami magasztosabb elvek miatt csinálják...
  • fonak
    #10107
    Hát akkoriban elég egyszerűen értelmezték az ilyesmit: komcsi (szovjetbarát) vagy antikomcsi (amcsibarát) az illető rezsim? Utóbbi esetben a "szabad világhoz" tartozott, és kapta a pénzt, fegyót stb. akkor is ha amúgy igazi ordas diktátor volt. Te felemlegeted, hogy a II. vh alatt a bolsikat támogatták Hitler ellenében, de utána a bolsik ellen támogattak kissé érdekes arcokat is, ha kellett. Mondjuk pl. a "tálibokat" meg az "alkaidát" is, bár akkor még nem ez volt a nevük. :)
  • fonak
    #10106
    Meg abban is, hogy a SZU összeomlott...
  • Pares
    #10105
    "Azt meg már csak halkan súgom meg, hogy az USA oroszlánrészt vállalt abban, hogy a Szovjetunió bolsevizálhatta először fél Európát, majd a fél világot. Kéz a kézben járt a két rühes nagyhatalom..."

    Ez.
  • Freeda Krueger
    #10104

    egy kis off....
    Amerikai tank Libanonban...
  • Susarc
    #10103
    jajjjmár,olyan aranyos vagy:))
  • ManoNegra
    #10102
    Legalább egyetértünk. Innentől meg teljesen felesleges kettősmércézned, meg a komcsikkal jönnöd.
  • Molnibalage
    #10101
    Nagyon bírom, amikor egyesek nyílt titkon lovagolnak...
  • ManoNegra
    #10100
    Felőlem linkelheted! ;-) Miattam ne legyen rossz napod. Csak azért linkeltem, mert ez a beismerés most már hivatalos.

    Azt meg már csak halkan súgom meg, hogy az USA oroszlánrészt vállalt abban, hogy a Szovjetunió bolsevizálhatta először fél Európát, majd a fél világot. Kéz a kézben járt a két rühes nagyhatalom...
  • Molnibalage
    #10099
    Ezerszer letárgyalt téma. Most akkor linkeljem be az összem komcsi "testvéri segítségnyújtást" vagy szimpla felfordgatást...? Ilyen kibaszott nagy kettős mércét, mint ami itt van öcsém...