13596
H001.jpg
  • ManoNegra
    #10098
    A CIA irányította az 1953-es iráni puccsot

    Az amerikai hírszerzés szerepe Mohammed Moszadik iráni kormányfő félreállításában már évek óta nyílt titoknak számít, és a mai napig rányomja bélyegét az Egyesült Államok és Irán kapcsolataira. A most nyilvánosságra került iratok hivatalosan is megerősítik a CIA közvetlen szerepvállalását az iráni belpolitikai fejleményekben.

    A demokrácia és szabaccságjogok elkötelezett hívei, és exportálói...
  • Pluskast
    #10097
    Az első mondat az a kongresszus akart lenni. Bocsi.
  • Pluskast
    #10096
    Azért ez még nem a szenátus volt. Ez a szenátus külügyi bizottsága. A kongresszus még nem szavazott róla.
  • Strahd_
    #10095
    Az szerintem a kezdeti felkeles es engedetlensegre utal. Mint ahogy az arab tavasz nagy resze elobb a facebookon es forumonon kezdodott. Utana az esemenyek alakulasat a nyugati media leszarta egy egy kep kerult csak koztudatba, ezert is lehetett eladni a kepeket mas esemenyeknel, lasd paliesztinok kepekent eladva Jobbik altal is a sziriai meszarlast. Rengeteg kep, video, hir van a sziriai esemenyekrol csak sokaig mindenki leszarta. Itt is tudod epitkezesek izrael altal nagyobb hirt es duhot valtott ki az itt irogatok kozott , minthogy meghalt par tizezer ember 100-200kmre az ominozus epitkezesektol.
  • Katalizátor
    #10094
    "Jól követhető az események dinamikája. Az egész a nyilvánosság előtt zajlott, leginkább nyilvános eszközökkel, konkrétan a facebookon, az arab hírcsatornákon stb. "

    Sosem zajlott még háború a nyilvánosság előtt!!! Ezt felejtsd el!
    Úgy tudtam jártas vagy a háborúkban. Vagy csak a haditechnikában?
    Tudod más dolog az eszköz és más a kivitelezés.
  • Pares
    #10093
    Ki gondolta volna... Ez az egész szenátosdi is csak színjáték volt, hogy a nép akarata meg így meg úgy... blablabla...
  • Pares
    #10092
    Ki gondolta volna, hogy neked nem fog szemet ütni egy feketebőrű szíriai... De a többi se úgy néz ki, mint aki nem akadna fenn az USA pofára történő terrorista azonosításán...
  • kissssss
    #10091
    néha már úgy éreztem mintha inkább a hazai szélsőjobbosokról szóló írást olvasnék nem pedig egy Szíriáról szóló kérdezz felelek cikket, mindegy ezt leszámítva nagyrészt jól összefoglalja mi a helyzet arrafelé.
  • szenyor Lopez
    #10090
    Oh van itt olyan, aki szerint ez csak kerekítési hiba :)
  • Susarc
    #10089
    ENNYI: Senate Foreign Relations Committee approves plan to strike Syria

    http://rt.com/usa/senate-foreign-committee-syria-strike-420/
  • ReszegKoldus
    #10088
    A hozzászólásokat nem olvastam végig, de azok közt találtam jót :)
  • ManoNegra
    #10087
    Azt mondjuk én sem értem, miért nem kreáltak az iraki megszálláskor valami bizonyítékot, túl sok embert kellett volna beavatni, ezért nem vállalták be? Hiszen az is elég nyilvánvaló, hogy Irak rendelkezett vegyi fegyverrel, hiszen a nyugattól kapta, és be is vetette. Az persze nem volt olyan nagy baj...
  • Molnibalage
    #10086
    Egy realitsa látásmód.
  • precise
    #10085
  • precise
    #10084
    Pár hete tele volt a sajtó azzal, hogy az NSA az egész világot megfigyeli, lehallgatja mindenféle módszerrel, még az ENSZ rendszereibe is behatoltak.
    Meddig tartana nekik 100%-os bizonyítékot mutatni, persze ha lenne ilyen arról, hogy a kormányerők vetették be a cuccot és nem a felkelők, azért hogy kiprovokáljanak egy nyugati beavatkozást?
  • szenyor Lopez
    #10083
    Bizonyíték??? Milyen bizonyíték elfogadható? Aláírt dokumentum? Tanúk? Videofelvétel? Hangfelvétel? Ezek közül melyik nem hamisítható? Hisz láthattuk: Tom Hanks is kezet fogott Kennedyvel a Forrest Gumpban :)
  • precise
    #10082
    Iraki vegyi fegyverekre is volt...
  • Susarc
    #10081
    színjáték......sztem a hatalmas közfelháborodás miatt csúszik a háború,próbálják csillapítani a kedélyeket meg leülepedni hagyni az egészet aztán úgyis jön az attack! Putyin is becsicskult...már ő is engedi ha lesz bizonyíték a vegyi fegyveres dologra....és fogadjunk,hogy lesz bizonyték:)
  • Caliph
    #10080
    azon gondolkodom,hogy bizonyítani tudják hogy bevetették a vegyi fegyvert,de azt nem,hogy ki...Ráadásul pont azután vetik be,miután Obama megmondta hogy ott a határ. Akkor kinek az érdeke is volt? Mert a kormányé biztos nem.
  • Molnibalage
    #10079
    No offense, de a felső képen a lenti sztereotíp megközelítéssel látok echte fehér embert, és tipikus nyugat-európai és spanyol arcokat is. Most akkor írjam rá, hogy spanyol, francia, orosz, német, stb...? Mert nagyon zseni lehet az, aki egy kép alapján megmondja, hogy ki honnan jött. Ott kezdődik, hogy lehetnek akármilyen ősei, attól ő még lehet szír. Tudod, Kálid Artúr is magyar, pedig a bőrszíne alapján nem ezt gondolnád...

    Továbbra is csak a viccebalasz propaganda képekig jutnak el egyesek...
  • Susarc
    #10078
    mocskos módon megszadizták csóri csajt! és rohadt féreg rendőr végig azt harsogja,hogy "ne rugdoss"!! persze majd rugdos miközben kificamítják a karját....gondolom ezzel a ne rugdossal igazolja majd magát a bíróságon,hogy a csaj ellen jogos volt az erőszak......
  • Susarc
    #10077
    DEMOKRÁCIA van az USA ban....


  • Pares
    #10076

  • ManoNegra
    #10075
    Az teljesen mindegy. Le kell bombázni a szír kormányerőket, mert csak!
  • precise
    #10074
  • precise
    #10073
    most akkor ki volt?

    http://alfahir.hu/beismertek_a_vegyifegyver_hasznalatot_a_lazadok
  • Susarc
    #10072
    http://www.infowars.com/angry-anti-war-protesters-besiege-john-kerrys-home-banging-on-doors-windows/
  • Susarc
    #10071
  • J R Oppenheimer
    #10070
    Hé, hé! Ebben a topicban nem szokás egymás világnézetét vacak tényekkel aláásni!
  • precise
    #10069
    Valamit mégis rosszul csinál az I"D"F-ed

    http://www.middleeastmonitor.com/news/middle-east/6185-one-palestinian-child-has-been-killed-by-israel-every-3-days-for-the-past-13-years

    Vajon a fehér foszfor leszórása előtt is "kopogtattak a tetőn"?





  • ReszegKoldus
    #10068
    Az a nézőpont kérdése, hogy ez ellenpropaganda-e, szerintem nem :)
  • J R Oppenheimer
    #10067
    De hát ez az igazság! Hisz' itt van a képen!!!444
  • ReszegKoldus
    #10066
    Nézőpont kérdése.
  • J R Oppenheimer
    #10065
    Lemaradt:
  • J R Oppenheimer
    #10064
    Mindenki álljon félre, bevetem a fórumok A-bombáját: ellenpropaganda!


  • ReszegKoldus
    #10063
    Rabszolgakereskedelem, gyémántok és akkor még ott vannak a fekete zsidó testvéreik is, úgyhogy megvan a kötődés
  • ReszegKoldus
    #10062
    Ez már "régi", azóta már alacsonyabb osztályba sorolásról is beszélt ez a majom.
    Nem tudok róla, hogy pl a Chelseat, Arsenalt, West Hamet, vagy hasonlót lejjebb soroltak volna ilyenért...
  • Solt
    #10061
    Mitől lesz turbómagyar?
  • Molnibalage
    #10060
    Nem értem, hogy miért Afrikához kellene, mert a Közel-kelet az tudtommal Ázsiához tartozik. Egyébként nem értem, hogy a lenti kollega mit a frászt veri még ezen is magát. A törökök és a kaukázusi államok is az európai besorolásban vannak...

    Most akkor mondajm azt, hogy ebből látszik, hogy szimplán turbómagyar fajtahó a lelkem...?
  • ReszegKoldus
    #10059
    Nemrég óta igen, biztos kellett nekik a kihívás.

    De az afrikai kötődés miatt akkor is nyugodtan csatlakozhatna izrael az ottani szövetségekhez. :)