13596
H001.jpg
  • Renegade
    #11709
    a kettő azért nem zárja ki egymást.

    Divat szidni az USA-t, persze, elvégre mindig találhatsz egy csoportot, aki szid egy másik (vagy több) csoportot
    Emellett van akit zavar a birodalom építés, milliónyi civil bedarálása? persze

    hol itt a gond?

    az esetleg nem lehet, hogy más országokról is készül ilyen póló?

    szerinted a póló csak hangulatkeltésre jó, más szerint meg arra, hogy felhívja az emberek figyelmét arra, hogy az USA álszent, félrevezető külpolitikát folytat

    mindkét félnek igaza van:

    hééé ezek egy része meg sem történ...
    héééé, ettől függetlenül lassan jubilálhat USA, elvégre kis túlzással, már nem kell sok a 10 millió járulékos veszteséghez (II. VH után ofc)
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2014.11.07. 14:28:06
  • Solt
    #11708
    Személyeskedés? Ez attól nagyon messze van... csupán tükröt tartottam.

    Ha az a kép csak hangulatkeltésre jó, akkor a te szőrszálhasogatásod is dettó csak hangulatkeltésre jó... mondjuk annak a képnek van egy lényegi mondanivalója, ami akkor is átjön, ha a rajta található infók nem teljesen precízek... a lényeg, akkor sem változik! Viszont azon az alapon belekötni, ahogy neked sikerült, az meg pont a ló túloldala...

    Divat szidni őket? Nem lehet, hogy inkább azért szidják őket, mert mindent megtesznek azért, hogy az ember gyomra émelyegjen tőlük? Ráadásul majmolni őket még mindig nagyobb divat...
  • Papichulo
    #11707
    Latom mar beindult a szemelyeskedes is... nem kellett sokat varni.

    Szerintem a hangulatkeltesen kivul semmire sem jo ez a kep, mivel fals informaciokat tartalmaz. Amugy viccesnek talalom, hogy mas orszagokrol nem keszulnek ilyen polok... most eppen az USA-t divat szidni :)
  • Solt
    #11706
    A kép hülyeség, ha szőrszálat akarsz hasogatni... viszont a mondanivalója átjön még akkor is, ha okoska törp előbújik aprajafalvából.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.07. 13:20:33
  • Renegade
    #11705
    elhiszem én, hogy vannak oda nem illő dolgok, az utána kéne olvasni, meg azt jelenti, hogy nem ismerem azokat a konfliktusokat. HA voltak ott "tanácsadók", akkor ok, ha nem, akkor nem.
  • Papichulo
    #11704
    Sot, meg a USN is lotte oket, de attol meg a kep hulyeseg, mivel a US Army-nak koze sem volt hozza.
  • Solt
    #11703
    Konkrétan US Army nem volt, de a légierő lőtte őket... persze, ha szőrszálat akarunk hasogatni...
  • Papichulo
    #11702
    utána kéne olvasni, lehet az is beleszámít, ha voltak ott "tanácsadók"

    Probalhatod ezt csurni-csavarni, a lista midnenkeppen fals. 1986-ban peldaul semmilyen US Army katona nem volt Lybiaban.
  • Pares
    #11701
    Inkább "U.S. Democracy Export World Tour" vagy "U.S. We Bomb The Shit Out of Anyone Who Doesn't Obey Us World Tour" lehetne a neve... Az alá befér minden, a gazdasági bérgyilkosságtól, a titkosszolgálati akciókon keresztül a háborúkig... Csak akkor kicsit nagyobb hely kellene, mint egy póló hátulja...
  • Renegade
    #11700
    utána kéne olvasni, lehet az is beleszámít, ha voltak ott "tanácsadók"
  • Papichulo
    #11699
    Somalia hianyzik... de miert van ott Lybia/Nicaragua/El Salvador/stb... ?
  • Renegade
    #11698
    hát, ez jogos :)

    viszont akkor hiányolom Szomáliát
  • Papichulo
    #11697
    Ja, azokhoz is olyan sok koze volt a US Army-nak... olvasni is tudni kene :)
  • Renegade
    #11696
    ráadásul még hiányos is, mert a CIA segítséggel puccsolt Dél-Amerikai országok ki vannak hagyva :(
  • Papichulo
    #11695
    Ez buta propaganda. Raadasul tele van hulyeseggel.
  • Stockbauer33 #11694
  • Pares
    #11693
    Erről egy "vicc" jutott először eszembe:

    Achmed the Dead Terrorist: I'm kidding. I would not kill the Jews. No. I would toss a penny between them and watch them fight to the death!

    Még hogy sztereotípiák nem léteznek!
  • Solt
    #11692
    Nekem ez új volt... :) Legalább valami jó is történt anno! :D
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.02. 19:42:37
  • ManoNegra
    #11691
    Még a baráti Szovjetunió gyámsága alatt.
  • Solt
    #11690
    Micsoda egy nácifasiszta csürhe... pfúj...

    Azt nem is tudtam, hogy mi már elfogadtuk... :)
  • ReszegKoldus
    #11689
  • ManoNegra
    #11688
    Svédország elismerte a palesztin államot
  • Pares
    #11687
    Ha zsidók csinálják, annak biztonsági okai vannak, ha bárki más, az rasszizmus. Nincs itt semmi új, ezt eddig is jól tudtuk. Az USA ultimate demokráciájában is megcsinálhatták a négerekkel. Van akinek szabad, van akinek nem...
  • ManoNegra
    #11686
    Szegregáció, rasszizmus, miegymás...
  • MerlinW
    #11685
    Lehetsz a következő, ha nem fejezed be.
  • Rev Hard
    #11684
    Na mi van csiribiri, kitették a szűrödet ? Kb 2-3 évet késtek ezzel, de nem baj, legalább ezt is megéltem.
  • Rev Hard
    #11683
    Ő csak egy troll, nem kell foglalkozni vele. Még a végén azt hiszi hogy emberszámba vetted.
  • immovable
    #11682
    Örülök, ha jókedvre derítelek. :)
  • Pares
    #11681
    Rajtad már csak röhögni tudok. Meséld el az USA/Izrael mellett szóló "észérveidet" azoknak, akik "érzelmi alapon" kívánják az USA/Izrael pusztulását azok után, hogy megszállták a hazájukat, lerombolták az otthonaikat és legyilkolták a családjukat.
  • szenyor Lopez
    #11680
    Ok jogászkám, beszélgess magaddal.

    Csak hogy lássuk te milyen gerendákat nem látsz a saját szemedben:
    "Ki írt olyant, hogy minden rossz, amit az usa csinál?"

    "Ez hyperbole, de az olyan kijelentesek tukreben, mint peldaul az elozo idezetem toled, nem olyan durvan tulzo. "

    Tehát senki. Köszi.
  • Papichulo
    #11679
    Tehát nem tudod a mértékét (ergo lehet, hogy alacsonyabb, mint volt), de tudod, hogy emiatt csökkent a bevetések száma.

    Eleg lett volna elolvasnod az altalam idezett forrast es te is latnad az osszefuggest - az en reszemrol nincs itt semmilyen "logikai bakugras" ;)

    "A foundation representative at Tuesday’s hearing noted the number of reported drone strikes has fallen sharply recently — a fact the representative tied to reports of more personal involvement in administration of the program by Mr. Obama."

    A kalózok az után indultak, miután az usa odavágott. Mit nem értesz ezen?

    Bizonyitsd be! De amugy sem ezt allitottad, hanem ezt: "A kalózokat nemigen sikerült megállítani." Ez pedig nem igaz!

    Az altalad sorolt "cafolatokkal" kapcsolatban meg az a helyzet, hogy te ezt allitottad: "Ahova kiexportálták a demokráciát, ott folyamatos a fegyveres konfliktus.". Namost, hol van folyamatos fegyveres konfliktus az ROK-ban, Szerbiaban, Panamaban, Grenadaban, stb...???

    edit: typo
    Utoljára szerkesztette: Papichulo, 2014.10.14. 11:32:48
  • szenyor Lopez
    #11678
    Akkora logikai bakugrásaid vannak néha, hogy eszméletlen...

    "Nem tudom a korultekintes merteket, csak azt tudom, hogy emiatt csokkent a bevetesek szama, ergo van hatasuk."

    Tehát nem tudod a mértékét (ergo lehet, hogy alacsonyabb, mint volt), de tudod, hogy emiatt csökkent a bevetések száma.
  • szenyor Lopez
    #11677
    Igen, szomáliára írtam.
    A kalózok az után indultak, miután az usa odavágott. Mit nem értesz ezen?
    Koreában nincs háború? Szerbia nem egy etnikai méhkas?
    Panama: "1990 februárjában, pár hónappal az Amerikai Egyesült Államok panamai katonai inváziója után leszerelték Panama fegyveres erőit. Később 1994-ben egy alkotmánymódosítás során, teljesen eltörölték a katonaságot, ezen felül az alkotmány megtiltja bármilyen nemű fegyveres erő felállítását." tehát gyakorlatilag elfoglalták azt, nem pedig szuverén államot hoztak létre. Tehát nem kiexportálták a demokráciát, hanem fegyvertelen csatlóssá tették. Afganisztán, Irak teljesen más. Grenadában a 2000-es évek elején ismét felszították a tüzet a régi dolgok miatt, csak aztán jött a hurrikán.
  • Papichulo
    #11676
    Csak kétszer írtam le érvet, úgylátszik neked kevés.

    Arra, hogy milyen hatso szandekuk volt Szomaliaban? Hol es persze mivel tamasztottad ala?

    Kijelentés volt: usa odacsapás után destabilizálódott a helyzet.

    NEM! A te kijelentesed ez volt: "A kalózokat nemigen sikerült megállítani." Melyet az abram maximalisan cafol.

    Ez ugyanis nem az ábramutogató verseny.

    Ezt forrasnak hivjak es ilyet te meg egyet sem adtal.

    Tehát egyszer egyetértesz, majd azt mondod, hogy a kijelentésem azt jelenti, hogy minden rossz, amit az usa csinál.

    NEM! A te kijelentesed ez volt: "Ahova kiexportálták a demokráciát, ott folyamatos a fegyveres konfliktus." Hoztam egy rakas peldat arra, ami cafolja ezt, mikozben elismertem, hogy ez nem mindig sikerul. Te ellenben azt allitottad, hogy sohasem sikerul.

    ps: Ugy latom, hogy a te esetedben is az ad-hominem kerult eloterbe... ervek meg nada.
  • szenyor Lopez
    #11675
    "Aki azt gondolja, hogy az ezt koveto haboruk barmennyire is erdekeben alltak az USA-nak, annak fogalma sincs rola, hogy mekkora koltsegeket jelentettek ezek a kotlsegvetesnek es szinte esely sincs arra, hogy barmikor is megteruljenek."

    Jihiii, ne erőltesd lécci, mert szétröhögöm magam. Fogalmad az neked nincs. A gazdaság működéséről és az összefüggésekről.
  • szenyor Lopez
    #11674
    "Magyarul semmivel sem tudod alatamasztani a kijelenteseidet."

    Csak kétszer írtam le érvet, úgylátszik neked kevés. Vagy olvasni nem tudsz vagy felfogni nem tudod. Sajnálom.

    "Akkor mutass olyan abrat, ami szerinted "nem marhasag", mivel amig ilyet nem tudsz, addig kenytelenek leszunk ezt elogadni."

    Nem leszünk kénytelenek. Ez ugyanis nem az ábramutogató verseny. Kijelentés volt: usa odacsapás után destabilizálódott a helyzet. Ez a 90-es évek eleje volt, akkor indult a kalózkodás is. Ez a kijelentés áll. Az, hogy 2013-ra csökken, nem menti föl az elmúlt 20 évet.

    "Se irakot, se afganisztánt nem tudták stabilizálni az után, hogy lerohanták."
    Ezt írtam.
    "Tudom, ezt irtam is, hogy ezek fiaskok voltak. "
    Ezt írtad.
    Majd utána gumigerinccel ezt: "az olyan kijelentesek tukreben, mint peldaul az elozo idezetem toled, nem olyan durvan tulzo". Tehát egyszer egyetértesz, majd azt mondod, hogy a kijelentésem azt jelenti, hogy minden rossz, amit az usa csinál. No köszi, számomra ennyi elég belőled. Ezért fizetnek neked? Mert akkor megértem. Szarul végzed a munkádat, de legalább munka.
  • immovable
    #11673
    Észérvekkel akarsz vitatkozni egy érzelmi alapon működő témakörben? Mintha tudományos kérdéseket akarnál megtárgyalni az nwo topikban.
  • Pares
    #11672
    Aki azt gondolja, hogy... fogalma sincs róla... Aki azt gondolja, hogy... mind holdkóros. Tudod mit, hagyjuk, unom már a hülyeségeidet. Egyesekkel ellentétben én ezért nem kapok fizetést...
  • Papichulo
    #11671
    Nagyon próbálod szépíteni, de akkor te is elismered, hogy a céljuk az az, hogy bármi áron (akár puccsokkal vagy az ellenzéket vagy más csoportokat felfegyverezve) USA barát (báb) kormányokat állítsanak fel egyes országokban...

    Erre is volt pelda, igen es ez nemely esetben aggalyos volt, de most akkor en is mondjam, hogy A kivétel erősíti a szabályt? Ld. lentebb! :)

    Különben meg remek casus belli volt a háborúra meg a terrorellenes hadjárat kihirdetésére

    Aki azt gondolja, hogy az ezt koveto haboruk barmennyire is erdekeben alltak az USA-nak, annak fogalma sincs rola, hogy mekkora koltsegeket jelentettek ezek a kotlsegvetesnek es szinte esely sincs arra, hogy barmikor is megteruljenek.

    És te honnan tudod, hogy milyen kontrollal és körültekintéssel lőnek le embereket?

    Nem tudom a korultekintes merteket, csak azt tudom, hogy emiatt csokkent a bevetesek szama, ergo van hatasuk.
    Amugy azt nem ertem, hogy neked miert faj, hogy nem ezzel van folyamatosan tele a hirado. Aki akar, az utana tud nezni.

    Persze. Nyugtasd csak magad ezzel. Biztos ezek a mérnökök is mind holdkórosak.

    Aki azt gondolja, hogy az epuletek nem a belejuk repulo gepek miatt doltek ossze, hanem mert felrobbantottak oket, az igen, mind holdkoros. Meg szerencse, hogy peldaul ennek az "Architects & Engineers for 9/11 Truth" csoportoknak a hatso szandekait nem keresed, csak a kormanyet.

    A kivétel erősíti a szabályt.

    Ennel hulyebb erv nincs... amugy sem ez volt az eredeti jelentese :)

    edit: type
    Utoljára szerkesztette: Papichulo, 2014.10.13. 18:39:54
  • Papichulo
    #11670
    Már csak ez egy érv lehet. Igen lehet, mivel a bizonyítékokat egy másik fiókban tartom, most nincs kedvem átnézni

    Magyarul semmivel sem tudod alatamasztani a kijelenteseidet. Ertem.

    Lol, a kalózos ábrád szép és jó. Csak épp marhaság.

    Akkor mutass olyan abrat, ami szerinted "nem marhasag", mivel amig ilyet nem tudsz, addig kenytelenek leszunk ezt elogadni.

    Se irakot, se afganisztánt nem tudták stabilizálni az után, hogy lerohanták.

    Tudom, ezt irtam is, hogy ezek fiaskok voltak. De peldaul az ROK, Panama, Grenada, Haiti, Szerbia es meg egy rakas masik ma is mukodo - nemely prosperalo - orszag, ezert az sem igaz, hogy Ahova kiexportálták a demokráciát, ott folyamatos a fegyveres konfliktus.

    Ki írt olyant, hogy minden rossz, amit az usa csinál? Ez milyen érveléstechnikai hiba?

    Ez hyperbole, de az olyan kijelentesek tukreben, mint peldaul az elozo idezetem toled, nem olyan durvan tulzo.