13596
H001.jpg
  • Stockbauer33 #11749
  • Solt
    #11748
    Aki megéget bármilyen élőlényt, az a szememben nem ember, de még csak nem is állat... annál is jóval kevesebb. De az is, aki szerencsésnek véli azt, hogy egy gyereket lelőnek azért, mert kővel dobálózik.
  • Strahd_
    #11747
    Igazad van, szerencsere ezesetben lelottek az allatot.
    Nem ugy mint azokat akik a 11 eves lanyt egettek a minap, de legalabb ez is haladas.
  • Pares
    #11746
    Látom még mindig főállásban terjeszted a cionista propagandát.
  • ReszegKoldus
    #11745
    Az biztos, hogy az állatok nem szoktak fegyverrel lövöldözni...
  • Papichulo
    #11744
    Az biztos, hogy az allatok nem dobalnak kovel autokat...
    Utoljára szerkesztette: Papichulo, 2014.12.30. 09:32:53
  • devisionhun
    #11743
    állatok nem csinálnak ilyet
    Utoljára szerkesztette: devisionhun, 2014.12.29. 23:15:45
  • Palinko
    #11742
    közel keleti helyzet áttekintése
  • ManoNegra
    #11741
    Az EU bírósága szerint nem terrorszervezet a Hamasz
  • Rev Hard
    #11740
  • hiper fizikus
    #11739
    Irán megint spekulál.
  • ManoNegra
    #11738
    Izraeli kétségek
  • Solt
    #11737
    Sajnos nem, de így ránézésre hamar megtalálná a pofon láda kulcsát! :))
  • Pluskast
    #11736
    Azt sem tudja mi volt az. Mennyi a kölök? 21? Annyira szeretném ilyenkor ezeket úgy egy tömegben berakni egy időgépbe vissza vinni a jó kis 60-as évek szovjet világába és ott hagyni őket egy teljes évig. Kíváncsi lennék, hogy utána is felvenné e azt a pólót. Hülye gyerek.
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2014.11.18. 10:59:30
  • ManoNegra
    #11735
    Őt? :-)
  • Solt
    #11734
    Ezt még gyakorold, kevés lesz ide...
  • stationx
    #11733
    Ezért is írtam amit, hogy kibújjon a szög a zsákból. Azt hittem nehezebb dolgom lesz. Tévedtem. :)
  • Solt
    #11732
    :D
  • Papichulo
    #11731
    Legfeljebb a vegen majd jol "nyakonbaszol" valakit :)
  • Solt
    #11730
    Látod, itt a probléma... persze, hogy vita van, ha nem megy a szövegértelmezés! :)
  • Papichulo
    #11729
    ha már csúsztatunk meg ítélkezünk a tények ismerete nélkül, akkor tegyük alaposan..

    Ja ertem, A polonal nem volt gond a csusztatas, a tenyek alapos ismeretenek hianya... :)
  • Solt
    #11728
    Csecsemő volt... kitéptem a szájából a cumit előbb... király fasza csávó voltam...

    ( ha már csúsztatunk meg ítélkezünk a tények ismerete nélkül, akkor tegyük alaposan... másik okoska... )


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.10. 13:55:50
  • stationx
    #11727
    Ilyen önjelölt rendőrként nyakonvágtál egy gyereket a ruházata miatt? wow Büszke lehetsz magadra.
  • Solt
    #11726
    Lehet olyan pólót kapni? Hol? Nem mellesleg én basztam már nyakon sihedert a cccp-s poló miatt...

    Tehát még egyszer... az, hogy rühellem a zusa politikáját, nem azt jelenti, hogy az oroszokét imádom. Próbáld meg ezt a buksidba vésni...
  • Molnibalage
    #11725
    Mikor vesz fel valaki hasonló polót a komcsi erőszak exportra? A pólon levő események nagy része meg nettó baromság. Korea az egyik legvastagbőrősebb, mikor a keved annyira imádott komancsaitok rohantál le szokás szerint a másikat...
  • Solt
    #11724
    Ez természetes.
  • stationx
    #11723
    Pedig neki van igaza.
  • Master91
    #11722
    Origón is ott van, persze kommentelni nem lehet :D
  • Pares
    #11721
    I would toss a penny between them and watch them fight to the death!

    Csak az lepett meg, hogy a zsindex lehozta a cikket...
  • Solt
    #11720
    Én meg úgy látom, hogy feleslegesen vergődsz... ebből nem jössz már ki jól... ;)
  • Papichulo
    #11719
    Utolso ket megjegyzesed (#11712, #11715) alapjan ugy latom, hogy nalad a relevancia az zerora redukalodott es kizarolag az ad-hominemre korlatozodik... szerintem ne eroltesd! ;)
  • Papichulo
    #11718
    őőő Kanada nagyhatalom?
    Németország nagyhatalom? (rövid időn belül az lesz, ha még nem elég nagy)
    Japán, India, Franciaország?


    Mindegyiknek a kul- es belpolitikaja boven kritizalhato... kulonosen Franciaorszagot volt nagy bakloves emliteni. Ja, es Kanada semmilyen szempontbol nem nagyhatalom, de geopolitikai szempontbol a tobbi sem igazan.

    Ezen a listán erősen látszik, hogy kik hogyan fegyverkeznek a világban, stb.

    Inkabb a GDP aranyos katonai koltsegvetes alapjan erdemes nezni a fegyverkezesi hajlandosagot, de amugy sem ertem, hogy mit akartal ebbol a listabol kihozni.

    btw: Talaltak WMD-t Irakban... bar nem annyit amennyit gondoltak es nem ugy ahogy felteteleztek. Azt az egesz haborut nagyon elcsesztek, nehez ezt szepiteni.

  • Steel
    #11717
    őőő Kanada nagyhatalom?
    Németország nagyhatalom? (rövid időn belül az lesz, ha még nem elég nagy)
    Japán, India, Franciaország?

    a kutyafáját, hogy ezeket senki nem szídja!!!

    Ezen a listán erősen látszik, hogy kik hogyan fegyverkeznek a világban, stb.
    Amikor keletre mennek atomért és vegyi fegyverekért feltúrni a pincéket, akkor az mondjuk nem álszent??
    Aztán megy az egymásra mutogatás, amikor a pincében csak tőlük lopott / vett poros gumitankot találnak...
  • Solt
    #11716
    Olyan, hogy független gondolkodás sokak számára ismeretlen fogalom... ha a nácit szidod, akkor zsidóbérenc vagy, ha a zsidót, akkor náci, de lehetne még ilyen párokat alkotni tucatjával.

    A Hofinak volt egy mondása, nem szó szerint ez volt a lényege: "Van aki csak akkor boldog, ha szaros a szája széle"
  • Solt
    #11715
    Még ez sem személyeskedés... ténymegállapítás volt. Belekötsz olyan valamibe, ami a LÉNYEGEN nem változtat, majd ez alapján hülyeségnek bélyegzed az egészet. Ez okoskodás... tájékozott vagy, megvédted a zusát, tök jó, de ettől ez még okoskodás!

    A mondanivalóm ott van feketén-fehéren, és nem az a lényege, hogy "mert csak". Két okoskodás között értelmezz szöveget... ha megtetted, akkor meg ne hazudj!
  • Renegade
    #11714
    ez benne a legszebb, nem kell ide állnom, vagy oda, erre esetleg nem gondoltál, hogy el lehet ítélni magát az agressziót oldaltól függetlenül? out of the box?


    válogass kedvedre (volt vagy 30 mp googli)

    klikk


    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2014.11.07. 15:48:32
  • Papichulo
    #11713
    Ha analógiát véltél felfedezni, az azért van, mert okoskodsz...

    Ez a szemelyeskedes... mondanivalod ezenkivul meg annyi volt, hogy ugyan igazam van, de az nem szamit, mert csak.
  • Solt
    #11712
    Nem, nem személyeskedtem... még akkor sem, ha ötvenszer beírod. Ha analógiát véltél felfedezni, az azért van, mert okoskodsz... pontosabban próbálsz okoskodni, de láthatóan nem megy.

    Egyébként pedig igen, én egy buta ember vagyok, akinek nincsenek érvei.

    Még valami? Elnyammogjunk még pár banánt egy kis usa majmolás közben, vagy továbbléphetünk?
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.07. 15:41:58
  • Papichulo
    #11711
    az esetleg nem lehet, hogy más országokról is készül ilyen póló?

    Peldaul az oroszok lelken nem szarad eleg emberelet a Kozel-Keleten (hogy relevansak maradjunk)? Mutass ilyen polot!

    más szerint meg arra, hogy felhívja az emberek figyelmét arra, hogy az USA álszent, félrevezető külpolitikát folytat

    Melyik nagyhatalom kulpolitikajat tartod kovetendonek? CCCP? RF? PRC?
  • Papichulo
    #11710
    Ha az a kép csak hangulatkeltésre jó, akkor a te szőrszálhasogatásod is dettó csak hangulatkeltésre jó

    Ha mar valaki hangulatot akar kelteni, akkor ne ilyen buta, tajekozatlan modon tegye. Probalja meg ugy, hogy ne lehessen - ennyire konnyen - hibat talalni benne.

    Személyeskedés? Ez attól nagyon messze van... csupán tükröt tartottam.

    Nem, te szemelyeskedtel. Ezt azok a buta emberek szoktak, akiknek normalis ervuk nincs.