13596
H001.jpg
  • StrikeFor
    #12151


  • StrikeFor
    #12150
    egyetlen vadászgép vs amerikai romboló.........






  • Palinko
    #12149
    mondjuk ezek többsége megvolt a 80as években is. semmi esélyük nem lenne a NATO-val szemben.
  • StrikeFor
    #12148
    mikor láttál utoljára Orosz haderőről videót? 1980-ban?






    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.04.04. 01:32:13
  • Rev Hard
    #12147
    Ha az oroszok vonulnának akkor lengetnék-e az orosz zászlót ?
  • Rev Hard
    #12146
  • Pluskast
    #12145
    Amúgy Adenben ismeretlen katonai erők szálltak partra (először azt írták, hogy egyiptomiak aztán szaudiak aztán most meg nem tudni, hogy kik) és elég komoly utcai harcok folynak e pillanatban is, a lakosság meg persze a szenvedő alany.
  • Pluskast
    #12144
    A videó leírás szerint az üdvözlő tömegben ott voltak a katonák családtagjaik is. Gondolom ők voltak ott akik lengették a zászlót meg üvöltöztek.
  • Pares
    #12143
    A háború utáni agymosás után nem is csodálkozom.
  • ManoNegra
    #12142
    Az diktatúra volt. Rémlik?
  • ReszegKoldus
    #12141
    Hű mennyi buta amcsibuzi német(?) lengeti a zászlót :D
  • molnibalage83
    #12140
    Rémlik még a kötelező május 1-i felvonulás? No, ahhoz képest ez mi is? Eh...
  • Papichulo
    #12139
    Mert Obama beleszart pistikének műzlijébe.

    Ertem, te vagy a Pistike es most a szart kanalazod... hat ez valoban szanalmas :)
  • Rev Hard
    #12138
  • fonak
    #12137
    Az amcsi militarizmus / katonaimádat valóban röhejes kicsit néha, bár nekik legalább van mire verni magukat, valóban lenyomnának mindenkit. Nem azért, mert az amerikai katona superman (bár az elit egységekben olyan, nyilvánvalóan szteroidokkal is feltuningolt arcok szolgálnak, akiknek vastagabb a bicepsze, mint egy II.vh-s baka nyaka volt, és más nemzetek átlag katonái gyerekeknek néznek ki mellettük, a légiósok, SAS stb. is), hanem mert egy profi multimilliárd dolláros gépezet, lehet hogy nem az M4 a legjobb gépkarabély a világon, ami szolgálatban van, talán nem is az M1A2 a legjobb tank (hanem mondjuk a Merkava 4), de az egész együtt, és hog a világ bármely részére el tud jutni, ha akar, az vetélytárs nélküli.
    Ezzel szemben az oroszok hetvenkedése az pl. viccesebb, tekintve, hogy az elit alakulataik felszerelése is gagyinak hat a nyugatiakhoz képest stb.
  • Pares
    #12136
    Hány ilyen felvétel van, fekete-fehérben, más zászlókkal... Csak annyi a különbség köztük, hogy valamelyiket a győztes hősökről készült dokumentumfilmekben mutogatják, valamelyiket meg a legyőzött gonoszokról készültben... Kíváncsi vagyok, hogy 50-100 év múlva ezeket a felvételeket melyikben fogják mutogatni, milyen kommentár mellett...
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.04.01. 21:47:43
  • szebag79
    #12135
    Elég szánalmas ez! Erről ez az idézet jut eszembe: "Elvakítjuk őket amerika fényével":D Úgy néz ki az emberiség menthetetlen, a józan ész rég elhagyta a naprendszert...
  • Palinko
    #12134
    de Litvániából, meg hasonló országokból vonultak délnyugatra...
  • Rev Hard
    #12133
    Nekem inkább bevonulásnak Európába, még jó hogy megtehetik.
  • Rev Hard
    #12132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert Obama beleszart pistikének műzlijébe.
  • Palinko
    #12131
    de csak nekem tűnik visszavonulásnak?
  • Papichulo
    #12130
    Miert?
  • Rev Hard
    #12129
    Nevetséges. Más szó nincs erre.

  • Palinko
    #12128
    akkor foglaljuk össze az eddigi hozzászólásokat

  • ManoNegra
    #12127
    Szerinted az mindent felülír? Az ukránok és oroszok nyelve egyébként nagyjából annyiban különbözik egymástól, mint az arab nyelv különböző változatait beszélőké.
    De beszélhetünk a katolikus-református, labanc-kuruc, vagy a guelfek és ghibellinek szembenállásáról, és még millió példát ide lehetne hozni. Ne mondjuk már azt, hogy ezek olyan idegenek az emberi természettől, inkább a nagy összefogás az ami idegen dolog.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2015.03.27. 20:48:31
  • millerius
    #12126
    Mióta beszélünk mi egy nyelvet velük?
  • ManoNegra
    #12125
    Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy mi is összefoghatnánk a románokkal, vagy az ukránok az oroszokkal.
  • Crokin
    #12124
    Sántít a hasonlat, mert Te EGY(!) személy vagy, az meg egy népcsoport, almát a körtével.
  • millerius
    #12123
    Van hozzá közük, nem is kevés, de ettől az arabok még összefoghatnának, ha akarnának. Én is tudok sok olyan személyt mondani az életemben, akikkel nem vagyok hajlandó összeveszni, akárhogyan is akarja valaki más. Én döntöm el, rajtam áll, ill. ott meg az arabokon.
  • Pares
    #12122
    Hát persze, mert nekik ehhez a káoszhoz aztán végképp semmi közük nincs...
  • Papichulo
    #12121
    Ezek az "arab testverek" legalabb annyira gyulolik az iszlam mas agait, mint a zsidokat...
  • millerius
    #12120
    Igazuk van. Arról nem Izrael tehet, hogy az arab testvérek még akkor se férnek meg egymással, mikor lenne közös ellenségük is.
  • Pares
    #12119
    És eközben Izrael elégedetten hátradől és kér egy kávét...
  • Pluskast
    #12118
    Nem csak légicsapást indítottak, hanem szabályos háborút.
  • Caliph
    #12117
    Szaúd-Arábia által vezetett Öböl-menti katonai koalíció csütörtökre virradóra légicsapást mért egy légi támaszpontra a szanaai repülőtér közelében, és megsemmisítette a síita húszi lázadók egyik légvédelmi ütegét, illetve más jemeni célpontokat is bombázott.
  • Stockbauer33 #12116
    " El ítélte az izraeli kormányfőt az amerikai elnöki hivatal,mert BN továbbra is elutasítja a Palesztin állam létrehozását.A washingtoni vélemény szerint izrael 50 éve tartja meg szállva a palesztinok földjeit és ennek véget kell vetni. "
  • Stockbauer33 #12115
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20150323-bocsanatot-kert-netanjahu-az-araboktol.html
  • Pares
    #12114
    Méghogy az ISIS profiljában nincsenek benne a terrorista merényletek. Természetesen ismét muszlimok voltak a célpontok.
  • ReszegKoldus
    #12113
    Komolyan mondom, hogy komolyan mondom, ilyen hosszú hozzászólást, pedig elintézhetted volna sokkal rövidebben is

    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.03.20. 12:43:44
  • Stockbauer33 #12112


    Nyert a mocsok netan
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.03.18. 12:35:07