13596
H001.jpg
  • Rev Hard
    #12271
    Te is folyamatosan szétvered a trollkodásoddal, most mit vagy kiakadva ?
  • Papichulo
    #12270
    Abban inkabb nem, hogy mar megint off-topic szet van verve ez a thread... ;)
  • Tetsuo
    #12269
    Nocsak, valamiben nem vagy eukonform, ultraliberális? :-D
  • Papichulo
    #12268
    Ugye nem gond ha engem nem erdekel ez a tema?! De nyithattok ra egy kulon topicot es ott buzulhattok annyit, amennyit akartok ;)

  • Stockbauer33 #12267
    olvasd a kommenteket


    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.06.13. 21:20:50
  • fonak
    #12266
    Hát ja, még fejlődniük kell, ha az EU-ba igyekeznek :D
  • Rev Hard
    #12265
    A szemüvegesekkel nincs bajom, a buzikkal se ha otthon hagyják a műsorukat, de a low IQ-s emberekkel annál több problémám van. Írtál egy hatalmas faszságot, extra még meg is akarod magyarázni. Te is összeomolhatnál már. LOL
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.06.13. 17:36:34
  • Caliph
    #12264
  • Papichulo
    #12263
    Szerintem meg az a buzogany, aki ennyit kepes beszelni errol a temarol egy Kozel-Keletrol szolo topicban ;)
  • Willenbrock
    #12262
    Hát igen, a borzalmas ukrajnai események mellett egy pozitív hír is érkezett végre: Nemrég szétverték a kijeviek az ún. pride/buznyák vonulást.
  • Stockbauer33 #12261
  • Pares
    #12260
    #12250 #12257

    Ezeket az oltári baromságokat inkább nem kellett volna leírnod... Tökmindegy, hogy betegségnek nevezzük, vagy nem, a homoszexualitás rend- és természetellenes. Az élet alapvetően a reprodukcióról és a fajfenntartásról szól, ez meg annak megy szembe. Hiába létezik az állatoknál is, attól még nem lesz természetes.
    Ettől függetlenül felőlem (és szerintem sokan mások is így vannak ezzel) azt csinálnak otthon amit akarnak, nem érdekel, de amikor kiviszik a devianciájukat és a degenerációjukat az utcára, és ott mutogatják magukat válogatott gyalázkodásokat művelve, meg azt próbálják lenyomni az emberek torkán, hogy ez normális (sőt ők az új normális, ahogy egy nem régi zsindex cikkben olvasni lehetett), az nagyon sok nem kergeliberális gondolkodású embernél kiveri a biztosítékot, köztük nálam is.
    Annál meg aztán tényleg nincs lejjebb, amikor a kövérekhez, balkezesekhez meg a szemüvegesekhez hasonlítod őket, ha nem érted, vagy nem akarod érteni az alapvető különbséget, akkor nincs miről tárgyalni.
    ...
    Én is úgy látom, hogy iszonyat rombolás megy Európában, az ún. "európai értékek" mögé bújva háború folyik az európai kultúra, családok és a nemzetek ellen. Hogy kinek az érdekéből, nem tudom, bár sejtésem van.
  • Palinko
    #12259
    de a buziság, nem betegség, kezelni sem lehet. mint ha mi nem lennénk túlszaporodva, inkább túltermelve úgy mondanám. kínában tuti jobban megy a buzulás mint európába, ott a lányokat még ki is nyírták. az alkoholistákat meg a cukrosokat nem üldözik annyira, de a dohányosokra már rá lehetne mondani hogy igen. ez az ésszerűség meg igazság képviseletét meg ne reklámozd nagyon, mert a legnagyobb diktátorok a történelemben ugyan ezt mondták magukról :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.06.12. 23:27:59
  • Tetsuo
    #12258
    Demagóg butaság, amit itt összehordasz és a válaszom mellett beszélsz el, nem arra válaszolsz. A természetben persze, hogy van, a degeneráltság egyik jele. A természetben sokféle önjavító mechanizmus létezik, az egyik, hogy a heteroszexuális egyedek szaporodnak, a homoszexuálisok nem. Bizonyos esetben, pl. patás emlősök hímközösségben rámozdulnak a saját nemre, de később, amint nőstények megjelennek, elhagyják ezt az abnormális viselkedést. A fejlett, egészséges egyedek, az alfahímek ezt soha nem csinálják.
    Egy adott élettérben túlszaporodott faj között is egyre gyakoribbak a homo-kapcsolatok, egyfajta kompenzálásként; hasonlóan ahhoz, amikor egy területen az állandó etetéstől elszaporodnak a patkányok, majd a táplálékot megvonva egymást zabálják föl.
    Ez nem normális, hanem egy szélsőség, amit a természet kezel vagy ha úgytetszik, egy ideiglenes extremitás.
    A kövérekkel baj van igen. Kérdezd meg őket, jól érzik-e magukat testileg? Nézd meg, mi történt a Padödö tagjaival... ez megint csak nem a normalitás. Az általad vízionált árjaság, meg buzik üldözése helyett én pont az ésszerűséget és igazságot képviselem, miszerint ezek betegségek és segíteni kell a betegnek, a társadalomnak.
    Az alkoholistákat vagy a cukorbetegeket üldözik, miután betegségnek nyilvánították? Nem, pont azóta vannak jobban kezelve.
  • Palinko
    #12257
    a természetben is van homoszexualitás. ja a kövérekkel is baj van, meg a szemüvegesekkel is, hát ki nem undorodik a mocskos rohadt szemüvegesektől? meg a sátán uralta bal kezesek, hogy pusztulna ki mind. árja faj maradhat csak, gratulálok. hogyne már 90 éve jósolják az összeomlást, minden évben van valami ami majd előidézi és egyelőre semmi, hagyjuk már ezt.
  • Tetsuo
    #12256
    Off: Érdekes, mondjuk a zsidók álrettegéséről eddig is tudtuk, de ezek szerint hivatalosan is betegség a nácifóbia; ami tényleg fóbia ellentétben a homofóbiával, mert a legtöbb esetben a normálisok nem félnek tőlük, csak nem akarnak velük lenni. Sokakban a dagadt emberek is undort keltenek, ami megint csak természetes, hiszen az egészségtelen életmód, az ahhoz tartozó lusta attitűd és nem utolsó sorban a ronda látvány adja magát. A homoszexualitás fitogtatására fellépő normális reakció oka is hasonló.
    Egy egészséges társadalomban a homoszexualitás a betegség, az abnormális, hiszen a természetben is az.
    Jelenlegi, modern társadalmunk közeledik az összeomlás felé, ennek egyik jele a buzik egyre szélesebb körű elfogadása.
    Nem véletlen, hogy az orwelli Újbeszél vagyis a polkorrektség szótárában nem lehet nevén nevezni a dolgokat, az eufémizmus a lényegről tereli el a beszédet, így a tömegek gondolatát. A sok hasonló pozitív visszacsatolás a káosz felé haladást egyre inkább fölgyorsítja.
    A legtöbb ember már nem képes józanul ítélni, gondolkodni...
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2015.06.12. 20:11:39
  • ManoNegra
    #12255
    Ahha. Nem hiszem, hogy félelem motiválja a homofóbiát, vagy jelen esetben a homoszexuális felvonulás betiltását.
  • Palinko
    #12254
    ehhhh
  • ManoNegra
    #12253
    Mióta betegség a homofóbia?
  • Tetsuo
    #12252
    Csak degenerált társadalmakban betegség a homofóbia.
  • Rev Hard
    #12251
    A melegség az evolúcióban olyan mint az élő szervezetben egy rák, alapvetően nem kéne hogy legyen de egy hiba miatt kialakulhat. Na most egy meleg még fogalom szinten se kéne hogy létezzen, ugyanis alapvetően a buzik is szaporodóképesnek születnek, ám mivel agyilag degeneráltak ez meggátolja őket a szaporodásban ergo kihalásra vannak ítélve. Persze lehet ezen vitatkozni de felesleges, 7 milliárd emberből elenyésző az az 1-2% ám gondoljunk csak bele ha gyakorlatilag is kihalásra lenne ítélve az emberiség.
  • Palinko
    #12250
    az-az érdekes, hogy a homofóbia betegség a melegséggel ellentétben. az oroszok meg odáig vitték, hogy Steve Jobsnak állított szobrot döntöttek le Tim Cook coming outja miatt... bárcsak a háborútól irtóznának ennyire.
  • Tetsuo
    #12249
    Vagy tesz valamit egy szebb jövőért. ;-)
  • Pares
    #12248
    Nem értek egyet az oroszokkal, én nem 100, hanem 1000 évre tiltottam volna be.
  • Palinko
    #12247
    aki nem akar szembesülni azon az 1 nap nem megy arra
  • fonak
    #12246
    Ja, mert aki nem akar szembesülni a képen láthatóval az utcán, az csak látens buzi lehet.
    Ők csak "elmaradottabbak", 30 éve nálunk is elképzelhetetlen lett volna.
  • Palinko
    #12245
    ja mert én is buziparádékra jártam gyerekként, oh wait, nem, sőt még nem is hallottam róla. valami sorozatban szembesültem először a melegség fogalmával, de valahogy nem rendített meg és nem foglalkoztatott. idióta látens buzi oroszok.
  • Stockbauer33 #12244
    majd folytat6ják judeába
  • Stockbauer33 #12243
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20150610-obama-irak.html
  • Tetsuo
    #12242
    Akkor elszabadulna a pokol, kis idővel pedig teljes cionista uralom lenne az egész világon...
  • Pluskast
    #12241
    Szaúd - Arábia nukleáris fegyvert szerezne be?
  • Tetsuo
    #12240
    Találó. Ez kb. a topik alaplényege.
  • Tetsuo
    #12239
    Az kompenzálás akart lenni, ami persze nem úgy megy... ugye.
  • Tetsuo
    #12238
    Magyarnak titulálni a "Tivadart", azért erős. Kb. mint Imre Kertészt. ;-)
  • Stockbauer33 #12237
    Akkor most mivan?Megöltek több mint 2000 palesztint nemrég és ennyi?

    Megöltek ukrajnában 6-7000 ukránt és ennyi?
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.06.05. 19:24:11
  • Stockbauer33 #12236
  • Rev Hard
    #12235
    Ez csak az egyik probléma, de inkább költenék azt a sok lét már másra is nem csak a hadseregre. Pl. az infrastruktúrára, vagy az oktatásra.
  • Papichulo
    #12234
    Sokkolo, hogy az RT valahogy elfelejtett beszelni a "booming" orosz fegyvereladasokrol a Kozel-Keletre... egesz "veletlenul" csak az amerikai eladasok zavarjak oket :)
  • Stockbauer33 #12233
  • Strahd_
    #12232
    Jah jo nagy faszsag ez a kijelentes, bar ahhoz kepest hogy kikkel van dolguk. Pl ma az egyik pala, gyerekek koze hajtott a kocsival , igaz most nem tudott olni mint a legutobb a masik aki egy csecsemon gazolt at.

    Es ha az ensz csapatokat nezzuk amik afrikaban megeroszakoljak azokat akikre vigyazniuk kellene es ha etelert cserebe hasznaljak ki a gyereklanyokat. Szoval csak viszonyitas kerdese szerintem.
    Ha Putyin fele orosz hadsereg hozzaallasaval csinalnak mar nem lenne ilyen gondjuk.