13596
H001.jpg
  • Stockbauer33 #12311
  • fonak
    #12310
    Ugye pl. egy muzulmán vagy fekete-afrikai meleg valszeg inkább titkolja és falból meg is házasodik, gyerekeket is csinál. Feltehetően mindig minden népességben nagyjából ugyanannyi volt az arányuk, csak régen mindenki a "klozettban" (tudom, szekrényben csak vicc) volt. Esetleg tényleg akad néhány "divatb.zi" a liberális társadalmakban, aki olyan kib.szott nyitott, hogy csak azért is kipróbálja, még ha nem is igazán vinné rá a hajlam.
  • fonak
    #12309
    Ezzel az elmélettel csak az a gond, hogy nem a túlszaporodó népességben "kompenzálnak", hanem jellemzően abban, amelyikben már eleve negatív a szaporulat.
  • fonak
    #12308
    Hát én csak tv-ben láttam de ott szinte kizárólag fekákat lehetett látni fosztogatni, indiait, se fehéret nem igazán. :) De biztos rasszista a média, azért.
    A white trash (magyarul "proli") sem feltétlenül egy kellemes társaság (legénybúcsúra meg Pestre járnak, ismertek itt is), meg gondolom ők utálják a hozzád hasonlókat, akik "elveszik az angolok munkáját" :¤) (a közép-európai fehérre valamiért még jobban haragszanak, mint a "saját" jamaicaijaikra, indiaijaikra stb.) esetleg beszóltak párszor ilyenek, gondolom, talán meg is akartak verni (az angol chav-ek meglehetősen agresszív suttyók, tudom). Személyeskedni meg nem tudom miért kellett.
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2015.06.19. 08:04:54
  • Bucser
    #12307
    Nos tulszaporodtunk es a homok kompenzalnak.

    Mi a problema?
  • Bucser
    #12306
    2013-ban mar reg Londonban laktam. Nem az uj Europaiak (ahogy te hivod a bevandorlokat) fosztogattak, hanem azok akik ide szulettek es iskola helyett mar semmi nem erdekelte oket ezert butak mint a segg. legyen feher, fekete, arab, paki, indiai bangladeshi egyre megy.

    Biztos vagyok benne, hogy minden reggel latsz white trasht mikor a tukorbe nezel, de en azert tobbszor futottam mar belejuk idekint... A legszarabb fajta...
  • Strahd_
    #12305
    Hogy legyen kicsit kozel kelet is :)

    Ramadan
  • Pares
    #12304
    Uszító [ arcpálma + lol ] :D Akkor nem jó szótárt használhattál, mert amint rákattintok a linkre, rögtön az első hozzászóló (Viktor Taylor, legnépszerűbb hozzászólások alapján) és az azt követő válaszok közt megtalálod, amiről írtam, de áh, tudod mit, mindegy...
  • Rev Hard
    #12303
    Én annak örültem volna ha a te uszító hozzászólásodat nem tudtam volna elolvasni, tíz percem elment arra hogy megtaláljam az állítólagos Facebook bejegyzéseket ahol a magyarokról volt szó. Olyat találtam ahol a cigányokról volt szó de azt sem agyalták túl, olyat is ahol magyar szólt hozzá, ám olyat ahol a magyarokról lett volna szó egyet sem. Linkeld már légyszíves azt a konkrét bejegyzést, hátha valamin túlcsúszott a figyelmem.
  • fonak
    #12302
    Egyrészt az van, hogy az őshonos az "alja" munkát már nem hajlandó elvégezni, másrészt irreálisan magas fizetési igényei vannak (a kelet-közép európaival, mexikóival, kínaival, indiai stb-vel szemben), ezért kell a bevándorló, aki ezeket betölti, illetve leszorítja majd a béreket. Hidd el nem minden bevándorló hülye és életképtelen, nagyon is élelmesek, sokkal életrevalóbbak, mint a 40 év jólétben teljesen elpuhult nyugat-európai társadalom. Más kérdés, hogy nem mindig eurokonform kulturális szokásokat hoznak magukkal, de a globálelitnek nem véletlenül szívügye a multikulturális társadalom. A fajilag homogén országok (Skandinávia régen, Dél-Korea, Japán stb.) erősen képesek védeni az érdekeiket, alacsony náluk a bűnözés, van társadalmi kohézió - na most a haza nélküli tőkének pont ezek szúrják a szemét. Nincs szükség erős nemzetállamokra, elég lesz mondjuk kettő, az USA mint a mögöttük és a globális valuta mögött álló katonai hatalom fenntartója, és a birodalom központja, meg Izrael, amit, hát, inkább ne részletezzük miért kivétel ilyen tekintetben. Persze egyáltalán nem fekete-fehér a világ, a konteósok hiedelmeivel szemben nem jókra és gonoszakra oszlik.
    Attól viszont nem kell tartani, hogy elveszik a magyarok (vagy pl. a szlovákok) munkáját, legfeljebb odakint :D
  • fonak
    #12301
    Ja, az ilyenek csak egy fokkal szánalmasabbak az igaz és eltitkolt magyar történelemről papolóknál. Mindenfelé megvannak az ilyenek, a "macedón" szlávok Nagy Sándor utódainak képzelik magukat stb.
  • Pares
    #12300
    A facebook bejegyzés tót (nem szlovén), és örüljetek, hogy nem tudjátok elolvasni, mert természetesen egy-két hozzászóláson belül máris a magyarokról volt szó. Ami még szomorúbb, hogy olyannal vitatkozott ez videót feltöltő büszke tót hazafi (aki valami igaz és eltitkolt őstót történelemről papolt), akinek a saját elmondása szerint magyarok a nagyszülei, de ő már szlovák. Szóval...



    A videó amúgy tényleg Párizsban készült.
  • Rev Hard
    #12299
    Ne legyél ennyire egyszerű elme. Az oldal ahonnan linkeltem az valóban egy szlovén oldal, ám a videón a tavaly nyári zsidó ellenes tüntetés van ami Párizsban volt. Mondjuk az akkori balhéval még egyet is értettem, de pl. hogy kamura szétverték 2013 -ban Stockholmot az felháborított.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.06.16. 15:11:39
  • Pluskast
    #12298
    Ja. Maximum a munkanélküliek számát növelik a gazdaság növekedését semmiképpen. A saját őslakos embereinek sem tudnak elegendő munkát biztosítani az európai államok, nem, hogy még nulla végzettséggel és szakképesítéssel rendelkező embereknek. Komolyan az ilyen embereknek akik ilyen istentelen hülyeséget állítanak egy jó nagy tockos járna nekik meg egy szép nagy seggbe rúgás.
  • Pluskast
    #12297
    Ez nem Párizsban van hanem Szlovéniában.
  • wednes
    #12296
    Nem volt arab tavasz, nem voltak forradalamak és felfordulás. Nem verték szét a diktatórikus közel-keleti államokat, amik fenntartották a rendet. Most egy hatalmas katyvasz van a Földközi-tenger déli és keleti részén.
  • Palinko
    #12295
    nem volt hír
  • Willenbrock
    #12294
    Én azt nem értem,hogy eddig hogy-hogy nem jöttek ilyen menekülthullámok Európába? Volt már egy csomó nagyobb háború a Közel-Keleten régebben is,mégsem jöttek errefelé ekkora tömegekben.
  • StrikeFor
    #12293
    ezek a nyilatkozatok és a linkelt Párizsi videó teljesen egyértelmű teszi mi a valódi cél............EURÓPA nemzetállamainak és őslakosainak lerombolása-elpusztítása-felhigítása
  • StrikeFor
    #12292
    az ATV összes stábtagját,vendégét ide raknám
  • horthy
    #12291
    Ezek az EU és ENSZ biztosok , vezetök ugy látom teljesen más világon élnek vagy csak az elvárt szöveget nyomják ! Amig a horda át nem ugrál az ök házuk vagy palotájuk keritésén addig nincs gond ugy vannak vele . Nem tudom mennyire volnának tolerancia bajnokok ha az ENSZ vagy az EU-s parlamentben ugrálnának ezek az afrikai csimpánzok ?
    Utoljára szerkesztette: horthy, 2015.06.15. 23:16:35
  • Rev Hard
    #12290
    A világszervezet emberi jogi főbiztosa szerint a bevándorlók hozzájárulnak az európai gazdaság bővüléséhez. Szégyen szerinte, hogy a jólétben élő Európa semmit sem tesz értük.

    A főbiztos úr miért nem fogad be pár rétiniggert az otthonába ? Valamit tenni is kéne nem csak pofázni !? Valaki kérdezze már meg tőle.
  • Rev Hard
    #12289
    Róma fenyeget: az EU-ra szabadítja a menekültáradatot.

    Amikor Líbiában megbuktatták Moammer Kadhafi -t ezt az USA és az utána csaholó nyugati kutyák nem látták előre ? Dehogy nem.
  • RedRooster
    #12288


    Na ilyenkor mi van ?
    Ha elbaszod a retkeket,akkor megy az ajvék a "jogvédők" részéről !
    Még mielőtt beérnének a kontinensre,szarrá köllen' lőni ezeket !
    Utoljára szerkesztette: RedRooster, 2015.06.15. 21:36:25
  • fonak
    #12287
    Ezek lehet már sokadik generációsak. Amúgy meg mert otthon ennyire se jó nekik. Vagy nem is rossz nekik, csak gyakorolják a kultúrájukat. :Đ Mondjuk zavargók máshol is ezt csinálják, nálunk is volt hasonló. Ennek semmi köze az iszlámhoz (az is vicces, hogy egy tót retteg az iszlámtól, oda nem vágyik egy menekült se, nincsenek bőkezű szociális juttatások...
  • Rev Hard
    #12286
    Ez még múlt nyáron volt Párizsban, a barbárok pillanatok alatt csatatérré változtattak egy utcát. Nem jó ezeknek itt se, akkor meg minek jönnek ?
  • RedRooster
    #12285
    Sajnos,most Olaszországban is láttam az "eltérő kultúra" tevékenységét !
  • fonak
    #12284
    Semmi, itt a videón láthatod az új európaiakat. 2013-ban meg Londonban láthattad őket kicsit kiengedni a gőzt.
  • fonak
    #12283
    Véleményem erről itt.
  • RedRooster
    #12282
    Csak az még a gáz,hogy a a redvás "menekültek" miatt a kamionost cseszik meg,pedig nem tehet róla !
    Mi lesz veled drága Európa ?!
  • Rev Hard
    #12281
    Ha elég bátor és kemény vagy hogy kiszállj balhézni, még téged basznak meg a rendőrök. Röhej.

    "This makes me absolutely bloody sick. As I am an International driver, I go to Europe and back a lot, and I am forced to use Calais every time. These stupid fucking immigrants are pissing me off. Just a few weeks ago, I got caught with three aboard and paid the price. Many lorry drivers are too scared to confront these wankers. I almost got booked for assault in France a year ago, when I checked my mirror and saw them getting in, I stopped, went out, opened my trailer door and pulled two wankers out by grasping their faces. Thankfully, the French police understood. Stay safe out there."
  • horthy
    #12280
    Én nemtom de ugy veszem észre hogy a ciónvezérelt EU bürokraták szándékosan tönkre akarják tenni Europát ! Nemtom hogy a Rotschildoktól vagy szabadkőmüves páholyoktól vagy kiktől kapják az utasitást de teljesen leamortizálják Europát . Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani de ez már inkább összeesküvés gyakorlatnak tünik ! Emberi jogokra hivatkoznak a fárol lemászott vadon nevelkedett afrikai " csimpánzokkal " szemben ! Néha azt gondolom hogy az EU zsidóság annyira paranoiás , fél a nemzeti öntudattól hogy inkább rohadjon széjel az ország amiben élnek csak nacionalizmus ne legyen ! Nem gondolnak csak önmagukra nem számit a befogadó nép milyen károkat szenved !
  • Pluskast
    #12279
    Ez még csak a kezdet. Lesz ez még rosszabb is ha ezt a politikát folytatja az EU......
  • Rev Hard
    #12278
    Idefigyeljetek ti liberális mocskok, ez kell szerintetek Európának ? Azoknál a liberális zsidó rohadékoknál kéne ezeket elhelyezni, akik kitalálták hogy ezeket integrálni kell az európai társadalomba. Nem a rendőri túlkapást kéne berakni a hírekbe hanem ezt.


    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.06.15. 13:41:51
  • Papichulo
    #12277
    akkor lehetne érdemi vita

    Arra te keptelen vagy...
  • Stockbauer33 #12276
    http://www.hir24.hu/kulfold/2015/06/14/amerika-magyarorszagra-is-hozna-nehezfegyverzetet/
  • Tetsuo
    #12275
    És? Ha nem trollkodnál, akkor lehetne érdemi vita, így marad az off. ;-)
  • fonak
    #12274
    Nahát, mocskos antiszemita Haaretz mit ír a haszidokról. Ezek egyik rabbiját hívta meg a mocskos antiszemita magyar kormányzat, hogy szónokoljon az Országgyűlés előtt.
  • StrikeFor
    #12273
    TAIGETOSZ
  • Stockbauer33 #12272