13596
H001.jpg
  • Papichulo
    #12633
    Durván meghurcolták a nőt amiatt, merte vállalni, hogy a kormány hazudott az információkkal kapcsolatban.

    Az evtized legnagyobb hirszerzesi fiaskoja volt. Menthetetlenul felremenedzselve a Bush kormanyzat altal. A 2003-as iraqi haborunak nem szabadott volna megtortennie...
  • Papichulo
    #12632
    NATO keleti bovitessel kapcsolatban, mindenki olvassa el EZT az anyagot es szoljon ha nem ert belole valamit... Koszonom.
  • Tetsuo
    #12631
    https://en.wikipedia.org/wiki/Valerie_Plame

    "During this time, part of her work concerned the determination of the use of aluminum tubes purchased by Iraq. CIA analysts prior to the Iraq invasion were quoted by the White House as believing that Iraq was trying to acquire nuclear weapons and that these aluminum tubes could be used in a centrifuge for nuclear enrichment. David Corn and Michael Isikoff argued that the undercover work being done by Plame and her CIA colleagues in the Directorate of Central Intelligence Nonproliferation Center strongly contradicted such a claim. However, the CIA was concerned enough to send Plame's husband, Joseph C. Wilson, to Niger in 2002 to investigate the potential sale of nuclear materials from Niger to Iraq. The CIA's concerns over nuclear proliferation were bolstered by Niger's main export of uranium ore, ahead of livestock, cowpeas and onions."

    Durván meghurcolták a nőt amiatt, merte vállalni, hogy a kormány hazudott az információkkal kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2015.08.08. 23:29:45
  • freelac
    #12630
    Nézzünk egy - igaz magyarra fordított - FA cikket ugyanerről:

    Újonnan nyilvánosságra került, 1989-ből és 1990-ből származó titkos iratok szerint a katonai szövetség kelet-németországi, sőt kelet-európai jövőjének kérdése már röviddel a berlini fal megnyitása után, 1990 februárjában téma volt. A nyugatnémet vezetőkkel szorosan együttműködő amerikai tisztségviselők a két Németország egyesüléséről szóló megbeszéléseken Moszkva értésére adták, hogy a NATO befagyasztja keleti határát. A közzétett dokumentumokból viszont az is kiderül, hogy erről - Moszkva állításával ellentétben - nem született írásos ígéret.

    Az NSZK külügyminisztériumából származó iratok szerint Hans-Dietrich Genscher nyugatnémet tárcavezető például 1990. február 6-án azt mondta brit kollégájának, Douglas Hurdnek, hogy Mihail Gorbacsov szovjet vezető nemcsak Kelet-Németországra, hanem egész Kelet-Európára vonatkozóan ki akarja zárni a NATO jövőbeli terjeszkedését. Genscher ezért javasolta: a katonai szövetség nyilatkozatban erősítse meg, hogy nem áll szándékában a keleti bővítés.

    Itten a link
  • freelac
    #12629
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20110216-guardian-hazudott-az-iraki-biofegyverekrol-az-informator.html

    E szerint meg semmit nem találtak. Ugye-ugye?

    De egyet szeretnék még a tudomásodra hozni. Nekem nem célom, hogy téged vagy bárkit itt meggyőzzelek az elfogultságod a helytelenségéről. Nem, mert tudom, nem lehet titeket, erre nekem nincs időm, nincs kedvem.
    Nekem csak annyi, hogy aki csak olvasni jár ide rendszeresen, vagy időközönként, az lásson egy másik alternatívát, sőt, inkább az, "szöget üssek a fejébe". Csak ez. De ennyi elég is. Ha ma csak egy ember gondolkodott el azon, hogy tényleg, miért is tesz megjegyzést a zsidó, hogy a másik milyen szerződést köt a harmadikkal, akkor azt mondom, már nem telt hiábavalóan a napom.
  • freelac
    #12628
    Lépjünk túl az orosz problémán. Értem én, hogy el kéne terelni a szót, de engem ez nem érdekel.
    Gonosz oroszok, jó? És most lépjünk rajtuk túl, nem ezzel indult a huzavona.

    Sajnos ez ügyben a nyújork tájmsz nekem nem annyira perdöntő, ennyi erővel nyetanyjahu is esküdözhetne. Azt láttam, hogy itt a kurucos link ki van röhögve, mint szavahihető forrás, de persze a jenki újság az aztán tuti.
    :-)

    Eyget megkérdezhetek, egy személyeset? Annyiszor megfigyeltem már, és árulkodik is, a te fajtás miért nevezi Izraelt israelnek? Amúgy nem mondhatni, hogy rosszul töröd a magyart, de ez a fajta teljesen magyartalan elszólás már kissé fura, vagy te ezt nem így látod?
  • ManoNegra
    #12627
    A tárgyalások leiratából az derül ki, hogy megígérték, nem fog kelet felé terjeszkedni a NATO, csak nem foglalták írásba és utólag - látva Oroszország rendkívül nehéz helyzetét - figyelmen kívül hagyták az adott szavukat.
  • Papichulo
    #12626
    Oroszország nyilván nem volt hülye, hogy biztosítás nélkül visszahúzódjon.

    Nem volt mas valasztasa. Az orszag csodben volt.

    Még akkor sem, ha erről nem tudok én felmutatni semmilyen dokumentumot. De úgy látom, van aki igen.

    Igen? Kicsoda? Lassuk azt a dokumentumot!

    Oroszország valóban nem tag, de szerződést, megállapodást vagy nevezzük akárminek, valamilyen szerződéses viszonyban van vele, legfeljebb ha más nem, megállapodások, mint pl. a nyitott égbolt (vagy mi).

    Hogy mi??? Akkor ismet, milyen jogon szol bele Oroszorszag, hogy egy masik, fuggetlen orszag milyen szervezetnek kivan tagjava valni? De forditsuk meg, ha Ukrajna mondana azt, hogy Moszkva felejtse el az SCO-t, akkor Putin kilepne?

    Az a zsidó bagázs, aki szerint szaddamnak vegyi fegyvere volt és ez skandallum, aztán a takarítónők hypoját találták mindösszesen

    Ezzel csak az a gond, hogy Saddam vallalta, hogy minden vegyi fegyverevel elszamol es megsemmisit oket. Ennek ellenere tobb ezer WMD-t talaltak Iraqban...

    Es vegul, ha egy nepet/orszagot annyian es annyiszor akartak elpusztitani, mint a zsidokat/Israelt, akkor en meg tudom erteni, hogy minden eszkozzel a tulelesert kuzdenek. Egyetertek mindennel amit tesznek? Kozel sem. Sok csunya dolog zajlik arrafele. Ellenben azt gondolni, hogy az IRI egy kfikarcnyival is jobb, az egy hatalmas szemellenzore vall es igenis bizonyitja a kettos mercet... Bar ez utobbit az orosz parhuzamrol alkotott velemenyeddel is maximalisan alatamasztottad ;)
  • Papichulo
    #12625
    2014 mar igy nyilatkozott Gorbachev:
    "The interviewer asked why Gorbachev did not “insist that the promises made to you [Gorbachev]—particularly U.S. Secretary of State James Baker’s promise that NATO would not expand into the East—be legally encoded?” Gorbachev replied: “The topic of ‘NATO expansion’ was not discussed at all, and it wasn’t brought up in those years. … Another issue we brought up was discussed: making sure that NATO’s military structures would not advance and that additional armed forces would not be deployed on the territory of the then-GDR after German reunification. Baker’s statement was made in that context… Everything that could have been and needed to be done to solidify that political obligation was done. And fulfilled.”" (forras)

    Itt pedig reszletesen leirva, hogy pontosan hogyan tortentek a targyalasok. Ime a konkluzio:
    "contrary to Russian allegations, Gorbachev never got the West to promise that it would freeze NATO’s borders. Rather, Bush’s senior advisers had a spell of internal disagreement in early February 1990, which they displayed to Gorbachev. By the time of the Camp David summit, however, all members of Bush’s team, along with Kohl, had united behind an offer in which Gorbachev would receive financial assistance from West Germany -- and little else -- in exchange for allowing Germany to reunify and for allowing a united Germany to be part of NATO."
  • freelac
    #12624
    Látom én azt most is, amit a bő 13-14 éves politizálásom mentén észrevettem, a világ nem változott semmit, de erről majd később.

    Oroszország nyilván nem volt hülye, hogy biztosítás nélkül visszahúzódjon. Még akkor sem, ha erről nem tudok én felmutatni semmilyen dokumentumot. De úgy látom, van aki igen.

    Oroszország valóban nem tag, de szerződést, megállapodást vagy nevezzük akárminek, valamilyen szerződéses viszonyban van vele, legfeljebb ha más nem, megállapodások, mint pl. a nyitott égbolt (vagy mi).

    mert akkor lenne mindenkinek? Akkor tekerjünk a dolgon, legyen iránnak és ne legyen a zsidóknak. Az ok az, amit te írtál, a zsidók is osztogatják a haditechnikát, ugye?

    A következőt most engedd meg, hogy ne kommentáljam...

    Te (én sem) kurvára nem tudod, hogy ott mire mit fejlesztenek. Az a zsidó bagázs, aki szerint szaddamnak vegyi fegyvere volt és ez skandallum, aztán a takarítónők hypoját találták mindösszesen, az a zsidó nekem ne akarja már bebizonyítani, hogy az irániak mire mit csinálnak, mert a legkevesebb, hogy elküldöm a kurva anyjába és kiröhögöm.

    És a lényeg.

    Látom a taktikát, jól el lehet így terelni a rutintalanoknál a lényegről, vagy az eredeti problémáról a szót.
    (nem volt itt egyébként egy hozzászólás, csak valamiért eltüntették amúgy? A medencében olvastam a tableten, most meg...? vagy csak képzelődöm?)
    A lényeg az, hogy mert az oroszok csinálnak valamit, ami hasonló, speciel azt én leszarom. Véleményem persze lehet róla, és van is. De ettől függetlenül továbbra is az a véleményem, hogy a zsidók kurvára gyorsan fogják be, hogy az irániak az ő általuk aláírt szerződésben mit tartanak be, vagy sem. Az oroszok az egy másik topik. Ott volt nekik a lehetőség - a zsidóknak - hogy tagok legyenek és akkor pofázhattak volna, igaz, azt még talán nekik sem nézték volna el, hogy ők egy speciális viszonyban legyenek, mindenki mindent, kivéve a gyevi bírót. Vagyis a zsidók. Így aztán maradt a szokásos, partvonalról kiabálnak a pályára, és aki nem úgy játszik, az antiszemét vagy mi.
    Bekaphatják.
    Még ha az oroszok is trógerek lennének, de szerintem azért annyira nem, mint ez a belterjes társaság. Az összes többi kifogásod - de minden tiszteletem a tiéd - erősen izzadságszagú. Ha szerinted elégséges ok az, hogy a másik is csinálja, akkor gondolom a zsidók történelme is elfogadhatóvá válik, mert ők is ezt csinálják a környező arabokkal.
    És most csak azt mondom, amit te.
  • ManoNegra
    #12623
    Regebben mar megbeszeltuk, nem volt semmilyen megallapodas a NATO bovitessel kapcsolatban. Maga Gorbachev sem tudott ilyesmirol.

    A német Bild című lapnak nyilatkozva Gorbacsov szóvá tette, hogy az Egyesült Államok és más hatalmak Németország 1990-es újraegyesítése után megígérték, hogy "a NATO egy centimétert sem fog kelet felé mozdulni." link
  • Papichulo
    #12622
    A berlini-fal lebontása után lett egy megállapodás a nato és oroszország között a nato keleti bővítésé kapcsán.

    Regebben mar megbeszeltuk, nem volt semmilyen megallapodas a NATO bovitessel kapcsolatban. Maga Gorbachev sem tudott ilyesmirol. Ezen latszik egyebkent, hogy ki vevo a putini propagandara ;)

    nem írták alá, nem lettek tagok a szervezetben, hogy ne kelljen számot adni ezekről, de pofáznak.

    Oroszorszag sem irt ala semmit, nem tag a NATO-ban, nem kene neki szamot adni ezekrol, megis pofaznak.

    Irán szomszédságában atomhatalom van, akkor már miért nem lehetne neki is?

    Azert mert akkor mindenkinek lenne rovid idon belul... Amugy sem megnyugtato, ahogy az IRI fruttikent osztogatja a haditechnikat mindenfele terrorista szervezeteknek. Biztos azt szeretned, hogy legyen nekik is nuklearis fegyveruk?

    Talán éppen a perzsák szerepelnek nap mint nap a híradásokban, hogy mivel fenyegetőznek?

    Akkor ugye nem az irani ayatollah es kulugyminiszter fenyegetozott nemreg Israel teljes kiirtasaval es nem az IRIN probalt - de nem tudott - latvanyosan elsulyeszteni egy USN CV makettet?

    pedig az aztán még egy petárdát sem robbantott, nemhogy kísérleti atomfegyvert.

    Bizony es Natanzban is csak egeszsegugyi celokbol dusitanak sok ezer centrifugaval urant a fold alatt, a hadsereg altal komolyan vedve...
  • Pluskast
    #12621
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ezt sok mindennek tartom csak nem hisztériakeltésnek. Valós probléma és nem csak idehaza hanem Európa nyugati felében és igen van itthon sok probléma, de attól még ez is egy probléma és nem is kicsi.Ez meg nem attól függ, hogy ki van kormányon mert nem rajtuk múlik ez egy külső tényező. Példát meg lehet hozni de van rengeteg negatív példa (lásd Párizs egyes kerületei teljesen muzulmán területek lettek ahova még a rendőrség sem mer bemenni mert szabályos mini kalifátus lett.
  • freelac
    #12620
    Ha-ha, kettős mérce, mit kell hallanom tőled. Érvelj okos, olvasott, normális ember módjára, ne nézd a másikat hülyének és akkor nem kell
    Papichulo-t magad elé löködnöd.
    ;-)
  • freelac
    #12619
    Dehogyis baj, miért lenne az?
    A berlini-fal lebontása után lett egy megállapodás a nato és oroszország között a nato keleti bővítésé kapcsán. Ugye, mint tudjuk mi lett ebből. Oroszország nem reagált dühödtebben a közvetlen szomszédságában elhelyezendő nato fegyverekre, mint ahogy a belterjes jenkik a kubai válság néven elhíresült orosz próbálkozásra, tehát magában az eseményben nincs semmi meglepő.
    A másik esetben az azért furcsa, hogy a zsidók titokban tettek szert atomfegyverekre, nem írták alá, nem lettek tagok a szervezetben, hogy ne kelljen számot adni ezekről, de pofáznak. Az, hogy olyanba, ami nemhogy nem az ő problémájuk, hanem szembehelyezkedtek vele, az csak hab a tortán.
    Irán szomszédságában atomhatalom van, akkor már miért nem lehetne neki is? Talán éppen a perzsák szerepelnek nap mint nap a híradásokban, hogy mivel fenyegetőznek? Vagy éppen iránt jelölték meg mint a közel-keleti béke legnagyobb problémája? Az irániakról terjedt el az - de én nem tudhatom - hogy az európai városok is szerepelnek a célok között?
    Mi a baj ezzel? Érzel te itt valami kis filoszemita álságosságot, vagy nem? Amikor korea, pakisztán vagy india próbálta ki a fegyvereit és habár volt dühödt mondogalódás, arányaiban te látsz olyan ajvékolást mint irán esetében, pedig az aztán még egy petárdát sem robbantott, nemhogy kísérleti atomfegyvert.
  • molnibalage83
    #12618
    Pontosan. Ilyekor látszik az, hogy a kommentelők egy része milyen elképesztő kettős mércével gondolkozik...
  • Papichulo
    #12617
    Kicsit off, de ezen paradigmarendszer menten, az oroszok (ZS orszag) peldaul miert "pofaznak" bele, hogy Ukrajna (A orszag) es az EU
    /NATO (B,C,etc... orszagok) milyen egyuttmukodest szabalyozo leiratot ratifikalnak? Hiszen az o szignojuk nincsen rajta a szerzodesen...
  • freelac
    #12616
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!
    Alkotmány?
    Szerződés?
    Jaaaaaaaaaaj!
    Értem már mi a baj. Hiába is írom, hogy az Alkotmányt a magyar népnek, annak tagjainak "működéséről" írták, míg egy szerződés meg az A, B, és C, országok valamely együttműködését szabályzó leirata, és ebbe a Zs ország ne pofázzon bele, de úgy látom, tök fölösleges.
    Megismétlem az előbbit, csak kissé direktebben, szerintem maradj amihez értesz, a szakmai írásoknál, abban nagyon jó lehetsz, de retorikai logikában szerintem ne erőlködj. Azt hagyd meg a zsidóknak, igaz, ők is hülyék hozzá mint a seggem, mert a végső érve használata a vitapartner tekintetében már az is uncsi a világon mindenhol. Kár, hogy az égő csipkebokor ebben nem adott mózesnek szellemi útmutatást, jobb lenne a világ.
    :-)
  • ManoNegra
    #12615
    Elhiszem én hogy így van, de eddig ezt csak tőled hallottam.
  • molnibalage83
    #12614
    ÉVekre leállították a supportot több gépnél az F-15 gépek átadását is megszakították úgy, hogy asszem már ki voltak fizetve részben.
  • molnibalage83
    #12613
    Nem én írtam az alkotmányt és egyetlen törvényt sem, de valahogy mégis rám is tartozik, hogy ki tartja be. Ha ezt nem sikerül megérteni, akkor nem tehetek semmit...
  • Papichulo
    #12612
    De írtak.

    Nyugodtan johet a link is :)

    A filoszemita magyar sajtónál is jobban képben vannak Izraelt illetően (is), a jelent - politika - és a múltat - törtenelem - tekintve.

    Tudom, csak ossze-vissza hazudoznak (bocsanat, "felreforditanak") a cikkeikben, ahogy azt mar korabban is demonstraltam ;)
  • ManoNegra
    #12611
    Erről a konkrét dologról nem láttam ott semmit, de ezzel nincsenek egyedül, mert egy kivétellel,más, az 1982-es libanoni háborút összefoglaló írásokban sem találtam hasonlót, annyira jelentéktelen volt az a "szankció". Nem véletlen, hogy miszter forrásnak is csak egy jóízű kurucinfózásra telt, nem hozta az angol nyelvű linkjeit...

    Amennyire tudom, az USA a fürtös bombák szállítását függesztette fel egy ideig, mert fél Bejrút lerombolása után nagy volt a nemzetközi felháborodás.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2015.08.08. 08:10:17
  • Tetsuo
    #12610
    De írtak. A filoszemita magyar sajtónál is jobban képben vannak Izraelt illetően (is), a jelent - politika - és a múltat - törtenelem - tekintve.
    Az Izraelellenes szankciók hasonlóak, mint az őket megróvó ENSZ határozatok: kamu.
  • Tetsuo
    #12609
    A formalitás lényegtelen. Iránnak nem adtak más lehetőséget, mint hogy belemenjen egy olyan játékba, aminek szabályait a cionista ellenség diktálta.
    A CIA Ajax-hadművelete mond valamit?
  • Stockbauer33 #12608
    http://www.hir24.hu/kulfold/2015/08/07/extremista-zsidok-egy-uj-eletveszelyes-mozgalom-izraelben/
  • Papichulo
    #12607
    Meghagyom ezt a dicsoseget neked ;)
  • ManoNegra
    #12606
    Most szépen azonosítsd a saját érvelési hibádat és szégyelld el magad.
  • Papichulo
    #12605
    Errol meg nem irtak a kuruc.infon? Ha nem, akkor ugyis csak cionista propaganda... :)
  • ManoNegra
    #12604
    Ne hagyj minket kétségek között, pontosan mit szankcionáltak ott?
  • freelac
    #12603
    Engedd meg, hogy a válasz sorrendjén változtassak.
    Ha megnézted volna azt, hogy mikor regisztráltam, láthattad volna, hogy 2009-ben, tehát sok mindennek lehet nevezni, csak nem idetévedő idiótának. Nem tudom, anyukád pl. mennyire passzív fórumlátogató hozzám képest, és akkor azt minek nevezzem én pl? De ismeretlenül is azt gondolom, ő amúgy egy rendes tisztességes hölgy, kár, hogy te nem azt csinálod, amire tanított, hogy tisztességesen beszélj másokkal.

    A másik meg az, hogy bár ismerve azon írásokat, amiket elkövettél, és meg is mondom, hogy nagyon helyre kis munkák, le a kalappal, de ez egyrészt nem jogosít fel téged semmire, másrészt pedig ettől nem leszel orákulum sem.
    Azt hittem, hogy eléggé érthetően leírtam azt, hogy hogy valaki betartja a szerződésben vállaltakat, az legfeljebb a szerződésben MÉG szereplőket kell, hogy izgasson, rajtuk kívül senkit. Én sem veszem a merészséget arra, hogy véleményezzem a szomszédom kábeltévés céggel kötött szerződését, de még akkor sem, ha történetesen nem fizetné a havidíjat.
    Tehát, hogy egyértelmű legyen:

    van egy papír, a fejlécén az, hogy szerződés, a lényegi részben meg én (vagy az általam képviselt ország, cég, baráti kör, egyesület, civil szervezet, bármi) meg még pár hasonló természetes vagy jogi személy, és ha én szerződéstszegek vagy kilépek az csakis és kizárólag rám és a többi, megnevezettre tartozik.
    A zsidók ilyenkor elmehetnek a Negevbe legfeljebb és a bármicvójukra kapott oklevelet mutogathatják egymásnak, de ennyi.
    Volt egy gyengekezű hülye ember, azt találta mondani, amit alább ideírok, értelmezni kell és belenyugodni:
    Tetszettek volna (forradalmat csinálni) a szerződést aláírni.

  • molnibalage83
    #12602
    Más miatt ők is voltak szankciók alatt. 1982-es háború után évekre leállt a jenki HT szállítás oda.
  • ManoNegra
    #12601
    Van egy közel-keleti ország, melynek a világ szemétől távoli, sivatagi barakkjaiban garmadával állnak a vegyi, biológiai és nukleáris töltetek, tömegpusztító fegyverarzenálja pedig folyamatosan bővül. Hogy melyik ez az ország? Nem a sokat kárhoztatott Irán, de még csak nem is az állandó amerikai fenyegetéssel szembenéző Szíria. Természetesen Izraelről van szó, ám ezt az országot hogy, hogy nem, elkerülik a nemzetközi szankciók, és senki nem szólítja fel nukleáris arzenáljának leszerelésére.
    [...]
    Az izraeli atomkérdés megoldása igen nehéz. Különösen annak fényében, hogy a zsidó államnak hivatalosan nincs is atomfegyvere. Nemzetközi ellenőrök Izraelbe küldésének felvetése pedig utópia, hiszen ahhoz az Egyesült Államok jóváhagyása kellene, aki pedig eddig hetvennyolc alkalommal használta vétójogát a zsidó ország védelmében, és minden bizonnyal hetvenkilencedjére is megtenné, ha a helyzet úgy kívánná.
    link
  • ManoNegra
    #12600
    Pakisztán esetén az általatok zsidóbérencnek tartott jenkik is beszüntették még a supportot a paki F-16-hoz évtizedes távlatban. Ez persze valahogy nem zavarja világképeteket

    Igen, erről beszéltem, nem értem hogy mit támaszt ez alá "világképünk"-el kapcsolatban. Talán azt, hogy Izrael esetében ilyen szóba se került?
  • molnibalage83
    #12599
    ÉK aláírta és aztán kilépett belőle. Egyébként egy külkereskedelmet gyak. nem folytató állmmal szemben igen nehéz komoly szankciókat hozni. A szankció az volt hogy a SEGÉLYEKET feltételhez kötötték. Bocs, ha egy elmebeteg rezsim esetén sokaknak nem tetszik az, hogy atomfegyverrel dobálózzon.

    Pakisztán esetén az általatok zsidóbérencnek tartott jenkik is beszüntették még a supportot a paki F-16-hoz évtizedes távlatban. Ez persze valahogy nem zavarja világképeteket. Indiára nem emlékszem, hogy mi volt.
  • ManoNegra
    #12598
    Pakisztán sem írta alá az atomsorompó egyezményt, de amikor kiderült hogy a békés célú atomprogramját fegyver készítésére használja fel, akkor különböző szankciókat vezettek be vele szemben. Ahogy Észak-Korea ellen is...
  • molnibalage83
    #12597
    Látom nem érted. Ha valaki aláírt és ratfikált egy egyezményt, akkor az illik betartani. Ezek szerint, ha én nem vagyok amerikai állampolgár, akkor én nem várhatom el, hogy egy amerikai tartsa be a saját törvényeit és vállalásait?

    Te teljesen lökött vagy? Én sem vagyok oda az izraeli politikáért, de ez nem jelenti az, hogy attól még ennyire nettó hülye és debil állításkoat kellene tenni. Ez az ami zavar a legtöbb idetévedő idiótában. Az, hogy valaki utálja őket, szíve joga. De az, hogy ennyire kettős mércét és 0 logikai összefüggéssel éljen valaki és ezzel érveljen. Nos, ne lepődj meg, ha ezek után hülyének néznek...
  • freelac
    #12596
    Bocsi, hogy igy belekotty, de ha nem tagja a szerzodesbeli szervezetnek, akkor a zsidok miert tuntetnek, hogy ki-mit tart be vagy sem?
    Ugy gondolom, nekik ebben az esetben kusti a nevuk. Termeszetesen tisztaban vagyok a nyujork-telaviv tengellyel, de legalabb ti ne jatszatok mar a hulyet, nem eleg, hogy a zsidok hulyere akarnak venni titeket meg minket?
  • molnibalage83
    #12595
    Mert megfelel a szellemi színvonalának és mert egy csapat majom átlal összehozot szemét erősíti a világképét.
  • molnibalage83
    #12594
    Tényleg nehéz a felfogásod? Irán ellen azért voltak/vannak szankciók, mert megsérti a NNPT-ben a nukleáris technológiára vonatkozó import rendelkezéseket... Izrael mit sért meg, ha nem írt alá semmit...?