13596
H001.jpg
  • Strahd_
    #8291
    Filiszteusok <> arab
    Arab = "palesztin" ergo azon a teruleten elo arabokat hivtak igy mind a fel milliot akik a britt mandatum alatt ot eltek. Palesztin(fallesztin, filiszteus) szo pedig voros haju magas hajozo nepre utal akik mas irasokban mint filiszteus emlitettek. Ezertbis lehetett hogy az alacsony novesu Izraelitakhoz kepest Goliat olyan hatalmas volt.
    Araboknak semmi kozuk nem volt ahhoz a nephez bar valoszinuleg a leszarmazottaikkal keveredhettek mint ahogy az ott elo zsidok is.
  • immovable
    #8290
  • Garfield
    #8289
    Jóóó, csak épp a képen ez a kettő oszlop van, ami érdekes módon pont a robbanásba megy bele, ahonnan szétmennek a repeszek. Na mindegy, akkor legyen foszfortöltet.
  • Molnibalage
    #8288
    Menj!
  • Molnibalage
    #8287
    N+1-szer ragozott marhaság. 1946-ban nem volt olyan, hogy "palesztín föld", hiszen Palesztína, mint ország nem létezett. A palaesztín nép is pont olyan "nép", mint anno a "jugoszláv", "szovjet", vagy csehszlovák volt. A mai Palesztínának semmiféle történelmi alapja és előzménye nincs, semmi köze a bibliai időkban levő valamihez, puszta névhasonlóság. Ez sem tudom hanyadszorra van már leírva itten...

    Kicsit unalmas, hogy minden erre tévedő hülyegyereknek el kell magyarázni az alapokat.
  • Strahd_
    #8286
    Mert ha elfogytak az ervek akkor elobb jon a zsidozas majd az en apukam rendor stilus ;)
  • Garfield
    #8285
    Ezt a kérdést rengeteg alkalommal lehetett volna rendezni civilizált(abb) módon (lásd Molnibalage hozzászólásait), azonban volt, hogy pont a palesztinok nem voltak ehhez partnerek. Ezekután pedig különösen furcsa a feléjük billenő mérleg.
  • Molnibalage
    #8284
    Más is történik a környéken. Attól, mert ott van füstoszlop nem jelenti azt, hogy bármi köze van a foszforos gránáthoz.
  • Susarc
    #8283
    mert a világ 99%-a a hazug propaganda ellenére is tökéletesen tisztában van Izrael és a zsidók valódi arcával azért!
  • Garfield
    #8282
    Akkor kérlek magyarázd meg, hogy miért lesz direktben vagy indirektben lezsidózva az, aki nem a palesztinok pártját fogja, ha szerinted nem ez a magyarázat?
  • Strahd_
    #8281
    Es jelenleg te Romadzsihistan mellet ervelsz. Hisz az is egy soha nem letezo orszag nemde?
  • Sippie
    #8280
    Nem feltétlen. Lehet még az oktatás által erősen félrevezetett személy, vagy alapból buta is
  • Susarc
    #8279
    hát igen....nem csoda ,hogy csóringerek még a tanknak is nekimennek egy kővel......
    1956-ban nálunk is ez volt! Én is nekimentem volna akár puszta kézzel is!

    utálom ezt a képet,mert a gyomrom kifordul tőle ha meglátom,mert még 1 ilyen népirtó nemzet mint a Zsidó nem nagyon leledzik a földkerekségen!
  • ReszegKoldus
    #8278
    Szerintem nem jól érted.
  • Garfield
    #8277
    Hmmm, innen ismerős ez a mentalitás, csak a jelzők mások...
  • Sippie
    #8276
    Nem, dehogy. Véletlenül sem egyoldalú. Teljesen normális hogy bevonulnak valahova és az ott élőket kipaterolják. Gondolom örülnél ha holnap bejelentenék hogy Magyarország fele Romadzsihisztán lesz, és mondjuk ahol élsz onnan baromi gyorsan húzzál el.
  • Garfield
    #8275
    Nekem az a két oszlop furcsa. Ha füsttel való elárasztás miatt alulról lőnék ki gránátot, akkor bazi nagy szélnek kellene lenni ahhoz, hogy ilyen szögben fújja el a darabokat - legalábbis laikus szemmel.
  • Garfield
    #8274
    Szóval jól értem, hogy aki a palesztin álláspontot hangsúlyozza, az nem palesztin, aki viszont nem ért egyet ezzel, ráadásul ellenvéleménye is van, az viszont zsidó?
  • immovable
    #8273
    Még kimondani sem mered mi? :D
  • ReszegKoldus
    #8272
    "The newspaper stated that the Eshkol Regional Council filed a formal complaint with the United Nations, noting that the Geneva Conventions prohibit the use of phosphorus against civilians"

    A zsidók szerint mindenesetre nem szép dolog használni. :)
  • Susarc
    #8271
    amiért Dániel Péter is megy......
  • Susarc
    #8270
    :D
  • immovable
    #8269
    A többiek akkor miért is menjenek Izraelbe?
  • Sippie
    #8268
    Mert ő nem palesztin?
  • immovable
    #8267
    Te miért nem mész Gázába és osztod onnan az észt?
  • Molnibalage
    #8266
    És? Megint csak az van, hogy a gyilkossági kísérlet szeritned OK, csak gyilkosság meg nem...
  • Susarc
    #8265
    képtelen vagyok felfogni miért nem mentek már Izraelbe miért innen osztjátok az észt! nézzetek meg ilyen egy büszke harcos aki kész szolgálni a seregben a szivében dobogó országért!

  • Susarc
    #8264
    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage

    he shells were reported to have landed in open fields, causing no injuries or damage
  • Molnibalage
    #8263
    Nem értem továbbra sem, hogy mi a furcsa. A levegőben robban fel a gránát.
  • Garfield
    #8262
    Tudod, az az érdekes, hogy soha, sehol senki sem állítja azt, hogy a Hamasz figyelmes, meg jófiú, de érdekes módon valahogy mindig csak Izrael a köcsögszemét. Ha pedig felveti valaki, hogy mintha talán kissé egyoldalú lenne a szemlélet, akkor meg jön a távoli rokonokra való célozgatás.
  • Garfield
    #8261
    Nekem csak a robbanást a földdel összekötő füstoszlop miatt furcsák. A fehér foszforos tölteteknél jól láthatóan a semmi közepén robbannak, lásd ezt.
  • Molnibalage
    #8260
    Megint rossza hasonlat. Ugyanis az egyik esetben nem halt meg senki. Ellenben a palesztín rakétázgatásba és aknavetőzgetésbe meg igen.

    Szerintem, ha ennyire képtelen vagy gondolkodni, akkor inkább ne erőltesd...
  • Strahd_
    #8259
    de erdekes hogy bagatelizalni probalsz a peldaiddal , de ennel maradva szepen kacsakoveztek Izraelbe most meg kapjak a kenyeret cserebe
  • Sippie
    #8258
    És hol állítottam olyat hogy a hamasz figyelmes? Ő mutogatta hogy az izraeliek milyen hősök hogy kímélik az ártatlan áldozatokat, én mutattam olyat ahol meg nem. Hatalmas troll vagyok, tényleg baz+.
  • Molnibalage
    #8257
    Totálisan elbaszott hasonlat, mert nem azonos alkamazásról van szó. A vádászfegyvernek mi köze egy vadászrepülőhöz amivel nem állatra vadászol? Semmi.

    Ellenben az aknavető az egy tüzérségi eszköz, ahogy a 155-ös löveg is. Egyébként hány éves vagy?
  • Strahd_
    #8256
    ha minden honapban 20-30 kovet atdobalsz a rendor melle akkor lehet megprobal elkapni teged nemde?
  • Molnibalage
    #8255
    Mindkét kép valódi tudtommal a légvédelmi rakéták után nem ilyen képet látnál.
  • Molnibalage
    #8254
    Miért is? Egy 50 kg-os ember egyonlövése kisebb bűn, mint egy kétszerakkoráé? Még a magad által linkelt szöveget sem tudtad értelmezni. Mondjuk nem véletlen, hogy 1-2 mondatot böfögsz ide, mert láthatólag ennél hosszabb szöveg és összetett mondatok értelmezése meghaladja szellemi képességeidet...
  • Garfield
    #8253
    Csak épp Pista bácsi nem ezt csinálja, és ezt mindketten tudjuk: Pista bácsi leginkább zsúfolt közterületeken szeret lövöldözni.
  • Susarc
    #8252
    8250....de akkor megyek és egy kacsakövet átdobok a szlovákokhoz a dunakanyarnál majd ott az becsapódik mondjuk egy rendőr mellé....az felhivja a belügyminiszert az agresszió észlelése miatt és máris van indok,hogy szlovákia elkezdje bombázni mondjuk budapestet nemde? ,mert ugye elméletileg én agresszorkodtam először ők csak védekeznek!