13596
H001.jpg
  • Strahd_
    #8851
    Erdekes hogy neked az alairas tenye eleg a betartasa mar nem. Mondjuk alairja es mondhatja hogy nem fejleszt atom fegyvert :) ami igaz is mivel mar van neki es majd torekedik hogy leszerelje amint beke lesz a kozel keleten mint ahogy oroszorszag es usa pakisztan es india , korea, kina is elen jar a raketak leszereleseben...
  • PSG 1
    #8850
    Sajnos nem tudom megnezni, mert nagyon szar itt a net.. :(
    (orulok, h egyaltalan bejon 1-2 oldal fel ora alatt)
  • ReszegKoldus
    #8849
    Érdekes, hogy elég sokan aláírták azt, csak az ilyen "liberális """demokráciák"""" nem :D
  • Strahd_
    #8848
    Azt rogton gondoltam. Kb ennyit er ami szerzodest alairnak.
  • ReszegKoldus
    #8847
    Ők legalább aláírták, mondjuk ami felmerült, hogy kiléphetnek, ha megtámadják őket, én megértem :)
  • Strahd_
    #8846
    Egyetertenek, de ennek kicsit ellent mond...eleg ha csak az elejet megnezed a videonak



  • Strahd_
    #8845
    segitsek? pl Oroszok, a technologia kell meg segitseg vagy a tobbit megoldod kis google keresessel? En nem mondtam hogy Izrael segitette oket egy szoval sem (miert is tenne?)
  • Caliph
    #8844
    segitséget? hányszor is bombázta Izrael az erőművüket?:D
  • PSG 1
    #8843
    Anticionizmus szerintem helyenvalobb kifejezes lenne...leszarjak a kornyezo orszagok nepei a zsidokat..Ok egyszeruen Izrael allamot nem szeretnek latni a kornyeken..(Sose hallottam arabokat,mas muszlimokat nyilatkozni a zsidokrol..mindig "izraeliek"-et mondanak..Ha Izrael D-Amerikaban lenne, magasrol tennenek ra..)
  • Strahd_
    #8842
    Hat igen, mivel beke nem varhato egyhamar mara valaha is lesz :) igy sajna tema lesz boven.
  • PSG 1
    #8841
    Ezt nem lenne jo, mert vszleg olyan idoszak jon,hogy lesz tema boven a topic-ban..
  • Strahd_
    #8840
    De hamar igy kerted...



    es kicsit a UN rol





  • Strahd_
    #8839
    Nem tudtam hogy csak Pala es anti izraeli propagandat lehet ebben a forumba emliteni.

    Angol nem zsido es Sudani fekete szoveget raktam be neked direkt de latom mindha a falnak beszelnenek.
  • PSG 1
    #8838
    Valoszinuleg tamogatni fogja "a közel-keleti térség nukleáris fegyvermentesítését"...
  • Strahd_
    #8837
    LOL, alairni , segitseget kapni majd a ra vonatkozo reszt nem betartani szerinted egyutmukodesre hajlanodsag?
  • Caliph
    #8836
    ez igaz,tehát Irán mutatja a hajlandóságot az együttműködésre,mégis őket szopatják
  • ReszegKoldus
    #8835
    Ja megtaláltam közben, a maradék 3 a Marshall-szigetek, Palau, Mikronézia, a fő nagyhatalmak :D
  • immovable
    #8834
    Mert nem írta alá az erről szóló nemzetközi egyezményt, míg pl. Irán igen.
  • Caliph
    #8833
    amúgy miért nem bojkottálják szankcionálják őket emiatt a nemzetközi piacon mint Iránt?:D
  • ReszegKoldus
    #8832
    "6 ellene voksolt"

    Gondolom a "szokásos" USA, Kanada... :)
  • Caliph
    #8831
    kiváncsi leszek az Izraeli válaszra:D
  • ManoNegra
    #8830
    Az ENSZ Izrael atomprogramjára kíváncsi

    [i]Csaknem egyhangú határozatban szólította fel az ENSZ Közgyűlése Izraelt arra, hogy tegye lehetővé nukleáris létesítményeinek nemzetközi ellenőrzését. A helyi idő szerint hétfő este elfogadott határozatot 174 tagállam támogatta, 6 ellene voksolt, míg ugyancsak 6 ország tartózkodott a szavazástól.

    A dokumentum sürgette Izraelt, hogy nyissa meg nukleáris létesítményeit a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) által végrehajtandó ellenőrzések számára. Felszólította továbbá arra is, hogy haladéktalanul csatlakozzon a nukleáris fegyverek terjesztését gátló atomsorompó szerződéshez.

    Az utóbbival összefüggésben a közgyűlési határozat felhívta Izraelt, hogy támogassa a közel-keleti térség nukleáris fegyvermentesítését, és vegyen részt az ezt célzó, magas szintű konferencia munkájában. A szóban forgó tanácskozást mások mellett valamennyi arab ország, és Irán részvételével eredetileg december közepén tartották volna Helsinkiben, de az Egyesült Államok azonban november 23-án lefújta azt.
  • PSG 1
    #8829
    Amig Izrael nem tarja fel nemzetkozi vizsgalobizottsagok elott a teljes atom-programjat es nem ad szamot az atom-toltetei szamarol,pusztitoerejerol,addig senkinek nincs joga ilyesmire felszolitani barmely mas allamot...
  • PSG 1
    #8828
    Nah..folyik a "bizonyitek" gyartas, mint Irak megszallasa elott..?
    Mas tomegpusztito-fegyverek leterol szolo "bizonyitekok" meg nincsenek a CIA birtokaban..?Pedig tuti, hogy atom-fegyvert is fejlesztenek titokban, sot ezek a gaz anti-cionistak meg neutron-fegyverek eloallitasan is biztosan munkalkodnak..
  • PSG 1
    #8827


    Es meg annyi,hogy a cionizmus-t osszemossak a zsido vallassal, zsidosaggal(arnyalas nelkul) es persze, hogy az ertelmezesi kereten belul anomaliak keletkeznek..
    (A zsidok egy jelentos resze kifejezetten anti-cionista,pl. az ortodox zsidosag,meg izraelben is.)
  • ReszegKoldus
    #8826
    Akkor nem linkelné szerintem.
    A tegnapi kosaras cikk is csak arra volt jó, hogy megmutassa, hogy a nácizást még izraelben is büntetik (csak itt nem) :D
  • fonak
    #8825
    Kicsit unalmas már ez a sok hasbara, nem gondolod?
  • Strahd_
    #8824
  • Strahd_
    #8823


  • bubis asvanyviz
    #8822
    A debkafile (ami nem tudom, hogy mennyire számít hiteles forrásnak) új információkkal szolgál a vegyi fegyverekkel kapcsolatban:

    Assad’s chemical weapons units head out of Damascus toward Aleppo
  • bubis asvanyviz
    #8821
    A te idézeted:
    "A jobbikos csoka azt mondta irjak ossze az Izrael - Gaza konfliktus kapcsan itt lenne az ideje hogy felmerjuk hogy az itt elo es kulonos tekintettel a magyar orszaggyulesben hany zsido szarmazasu ember van."

    Amit Gyöngyösi mondott:
    "pont itt lenne az ideje egy ilyen konfliktus kapcsán annak, hogy felmérjük azt, hogy az itt élő, és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van, aki bizonyos nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarország számára"
    Ha szerinted a kettő ugyanaz akkor nem bennem van a hiba. ( a te mondatod pedig alapból értelmetlen olvasd vissza)
    De ezzel szerintem most már zárjuk le a témát.
  • Strahd_
    #8820
    nem lett rosszul beidezve... a parlamenti kozvetites alapjan irtam be lehet neked mas adas ment le a TV ben
  • Susarc
    #8819
    ATV......a pofám leszakad! dávid csillagot miért nem teszik a jobbfelső sarokba?

    http://atv.hu/kulfold/20121204_a_nyugatot_a_jeruzsalemi_epitkezesek_aggasztjak_a_hamasz_kozben_harcra_uszit
  • bubis asvanyviz
    #8818
    Még egy kis off:

    Ezért szerencsétlen ez az egész közel-keleti téma, és a zsidóság szerepe benne, mivel a két ellentétes tábor agya rövidre zár és csak meddő vitát képesek meg folytatni ( teljesen feleslegesen persze, mivel egymást soha sem fogják meggyőzni, ezért személyeskedésbe mennek át). Kevesen tudják reálisan értékelni a zsidóság és Izrael szerepét. Erre jó példa ez az egész Gyöngyösi ügy is egyébként pro és kontra is.
  • bubis asvanyviz
    #8817
    Hihetetlen, hogy egy rosszul megfogalmazott hülye felszólalás több mint egy hétig képes tematizálni a közbeszédet, még itt is ( arról nem is beszélve, hogy a legtöbben még arra is képtelenek, hogy értelmezzék a mondatot, kezdve azzal, hogy itt is egyrészt rosszul lett beidézve, és érzelmezve Strahd által. Kezdem azt hinni, hogy nem véletlen mondta így, és pont akkor ez jól jött az egész politikai elitnek, mivel így lehet egy nem létező probléma ellen harcolni, tüntetést szervezni, felszólalni és úgy tenni mintha csinálnának valamit. Kell a gumicsont a mai időkben, addig se foglalkozik senki a valós dolgokkal ( hogy hogy nem pont azon a napon szavaztak a regisztrációs törvényről).
    Összegezve, értelmetlen erről vitázni, ráadásul unalmas is főleg, hogy ez a téma itt eléggé off-topic.

    On:
    A Szírai helyzet megoldása pedig az oroszok ellenállása miatt húzódik el ennyire. Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a vegyi-fegyver témával.

  • ManoNegra
    #8816
    Aztán lehet hogy az orosz ellenállás sem tart már sokáig.
  • ManoNegra
    #8815
    Tüntetés gondolom azért nincs, mert elvileg ez egy ország polgárháborúja, nem két különálló félé. Politikailag sem lehet belőle hasznot húzni.

    A nyugat már ott lenne (támogatás formájában kezdetektől ott van), de az oroszok megvétózták az ENSZ-ben, tanulva a Líbiai példából.
  • Strahd_
    #8814
    Assadnak sok veszteni valoja nincs csak az elete... mondjuk Iran mar jelezte hogy befogadna ha ugy alakulna.

    Torok kerest a Patriot raketak telepitesere oroszok nagyon ellenzik.

    Jo lenne ha vege lenne ennek az oldoklesnek, mondjuk nem ertem Libia eseten pillanatok alatt beszallt a nyugat, ami Sziriaban van sokkal de sokkal durvabb es eddig semmi nem tortent...

    nekem kontrasztos hogy Izraellel foglalkoznak az enszben magyaroszagon is de errol semmi. Nem latom hogy szolidaritas tuntetest szervezne a jobbik.
  • ManoNegra
    #8813
    Szíriában halálos gázt próbálnak meg létrehozni

    Nehezen tudom elképzelni, hogy az USA kihangsúlyozott fenyegetése ellenére is ezzel próbálkoznának. Tudják nagyon jól, hogy beavatkoznának, és azt is tudják Irak, Líbia példáján, hogy nem érdemes ezt megkockáztatni.
  • ReszegKoldus
    #8812
    Nem is tudom, talán azért, mert nem a becsületesség és az erkölcs mintaszobrairól beszélünk. Persze ez lehet, hogy csak gonosz előítélet velük szemben és közben patyolat tiszta mind körül minden. Mint ahogy a vaníliás karika szemüveges köztársasági elnök körül is az volt :)