13596
H001.jpg
  • Pares
    #9211
    Hogy eltereljék a 40 ezres seregről a figyelmet?
  • Pluskast
    #9210
    Nyilván "suttyomban" de én azt nem értem, hogy minek ezt bejelenteni?
  • zsoltioregon
    #9209
    Az oroszok nem hagyják, hogy kitúrják onnan őket, mint Líbiából.
    Az ATV-s marhaságok, hogy Szaúd-Arábia meg Katar segíti majd a felkelőket. Ez meg orbitális marhaság lévén mind a két államban diktátorok vannak csak az egyik királyi család, a másik meg emírek.
  • zsoltioregon
    #9208
    Mert a 8000 Hezbollah katona, aki most is ott harcol az hogy jutott el oda szted?
  • Pares
    #9207
    Népírtás az akkor is volt, meg most is van...
  • Pluskast
    #9206
    Kicsit olyan kezd lenni ott a helyzet, mint a Balkán az első világháború előtt. Akkor azt Európa puskaporos hordójának hívtak. Ez meg most a Közel - kelt puskaporos hordója.
  • Strahd_
    #9205
    Irak logikusabbnak tunik, kivancsi lennek a reakciokra mert elvegre igy Iran az Izraeli hatar melle akar kuldeni 4000 katonat. "ha kell, az iráni egységek új frontot nyitnak a Golán-fennsíknál."

    Es mit tesznek majd azok a katonak akik most Jordaniaban varjak hogy beavatkozzanak a sziriai konfliktusba. Nem nez ki valami jol a helyzet foleg hogy az Oroszok is erot akarnak a tersegben fitogtatni es az Amerikaiak is.
  • Pares
    #9204
    A Csendes-Óceánon keresztül.
  • Pluskast
    #9203
    Az Törökország akart lenni nem Szíria, bocsánat!
  • Pluskast
    #9202
    Irán négyezer katonát küld Szíriába. Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy az a négyezer katona, hogy a fenébe jut el oda? Irakon át vagy Szírián keresztül vagy hogy?
  • precise
    #9201
    eddig azt hittem palesztina sohasem létezett
  • Pares
    #9200
    Ez kész!
  • ReszegKoldus
    #9199
    Kicsit off, de talán elfér itt
    [spoiler]
  • precise
    #9198

  • zsoltioregon
    #9197
    fake
  • precise
    #9196
  • precise
    #9195
  • precise
    #9194
    kiskölök vajon megfogadta-e, hogy ah felnő kibelez pár betolakodó mocskot?

    Hogyan gyártsunk terroristát. Az IDF oktató filmje.
  • ManoNegra
    #9193
    A 84 éves Rohani lesz Irán elnöke
  • precise
    #9192
  • precise
    #9191
  • Caliph
    #9190
    Barack Obama amerikai elnök a Bassár el-Aszad rendszere ellen harcoló szíriai felkelőknek nyújtandó katonai támogatás mellett döntött - közölte csütörtökön a Fehér Ház.

  • precise
    #9189
    A lényeg, hogy az ide járó zsidók és pártolóik szerint ez így teljesen rendben van, minden népnek így kellene tennie aki elég erős hozzá. Civilizáció befigyel.
  • Susarc
    #9188
    erre azért én is fegyvert adnék a fiam kezébe!
  • precise
    #9187
    Alapvetően, úgy álltam neki ennek a topiknak, hogy szó nélkül tolom az arcukba a saját mocskukat, had fulladjanak bele abba a szarba amit tesznek a világon, de néha nem lehet megállni szó nélkül.
  • precise
    #9186
  • Susarc
    #9185
    hagyd a fenébe ezt a gyereket! mit vársz egy olyan alaktól /nem ember/ aki a saját szülőhazáját ammak értékeit/elveit kineveti és lenézi?
  • precise
    #9184
  • precise
    #9183
  • precise
    #9182
  • precise
    #9181
  • precise
    #9180
    LOOOL ráadásul a zsidóknak nem is lenne szükségük ilyesmire, hisz milliárdokat kapnak usa-tól. A másik kérdés, hogy a palesztin kiscsávaó vajon azok után fogott-e fegyvert, hogy ledozerolták a faluját, majd a helyére lerakták a zsidók egyik az egész világ szerint illegális telepének az alapkövét?




    De semmi baj, mint megírtam értem a retorikátokat.
  • Strahd_
    #9179
    Mindekozben Iranban

  • Strahd_
    #9178
    Hogy kicsit mas is legyen ne csak Israel vs PaLIEstine

    Syria
  • Strahd_
    #9177
    Keszul az utanpotlas...
    Link
  • Strahd_
    #9176
  • Strahd_
    #9175
  • Susarc
    #9174
    ez még "OKÉ" lenne,de még a saját hazájukat is mocskolják.....na az a durva!
  • precise
    #9173
    még pár tömeg sír

    azért jó nézni, hogy az idejáró metéltek -na meg pár ritka nagy agy mosott- mekkora vehemnciával próbálja megmagyarázni, hogy jó dolog egy etnikai tisztogatás, jó dolog egy nép terrorizmus segítségével létrejött államának illegális terjeszkedése a saját határain kívül, jó dolog több ezer ártatlan gyerek levadászása.

    Összességében érthető hisz mindenki a haját népét hazáját helyezi a többi elé. Nekünk nem zsidóknak is jó, mert láthatjuk milyenek is valójában a zsidók, képesek megmagyarázni egy az indiánokéhoz hasonló népírtást, ezzel önmaguk állítják ki a saját maguk bizonyítványát, nekünk már nem is kell "mocskos zsidózni" hisz saját hozzászólásaik megteszik helyettünk. Persze ezek a hozzászólások ö szerint jók, de egy nem zsidó értékrenddel élő számára undorító, visszataszító, és mélységesen elítélendő. Persze lehet mondani, hogy antiszemita vagyok de akkor az egész világ is az. Azok a nem zsidók akik meg osztják az idejáró zsidók nézeteit ők a legalja, ők a szélsőség, a kivételek kik erősítik a szabályt, foglalkozni velük teljesen felesleges, mert anyira szélsőségesek mint egy mein kapmpfal rohangáló idióta a másik oldalon.
  • precise
    #9172