13596
H001.jpg
  • precise
    #9251
    A holokauszt szerű dolgokkal meg az a baj. hogy nem válogat. Rengeteg normális zsidó embert ismerek, kik egytől egyik elítélik azt a mocskot amit Izrael művel. Ha egyszer eljön az ideje sajnos olyan embereket is levágnak csupán a vallásuk miatt akik egyébként tök jó arcok. Ezt pedig az olyan népírtást támogató erkölcsi hulladékok miatt mint jónéhány idejáró előembernek köszönhetik. Talán annyi szerencséjük van ezeknek a normálisabbaknak, hogy az vezető hatalmak népei már egy magasabb szinten vannak és amikor majd a választók kikövetelik a kormányoktól, Izrael vérengzésének a megállítását, nem csap át az egész ilyen idióta Hitleri baromságba, hanem csak valamiféle elszigetelődést éltek meg. Pedig eddig milyen szépen ment a szekér, média manipuláció, két évente oszkárdíjas holokauszt film, aztán jött az internet, a cenzúra meg nem akart összejönni, csak pár ban néhány fórumról akiknek nagy volt a szája.

    De szar lehet látnotok, hogy Hitler halála után elég volt számotokra 68 (0generáció) év, hogy megutáltassátok magatokat a világgal. Hányadikok is vagytok 3-4-edik a legutáltabbak listáján azon a BBC kutatáson?

  • precise
    #9250
    imádom nézni ahogy az összes ilyen témájú fórumban vergődtök, hogy de pedig ti vagytok a jók és a szemét palesztinok a terroristák.


    Aztán amikor a kővel a tankot megdobáló 12 éves gyereket a parancsnok egy pofon helyett egy a májába engedett sorozattal intézi el akkor szoktak jönni a kedvenceim. Általában az ilyenekre felhozott érveitek a legmegalázóbbak számotokra, persze ezt ti nem veszitek észre mert nálatok az ilyesmi nem ütközik semmiféle erkölcsi akadályba, nektek ez a normális. Nem értitek, hogy a szemét gójok miért utálnak egyre jobban és jobban titeket az ilyenek miatt. Nyilván ha én is hasonló nevelést kaptam volna én is csodálkoznék hogy miért ítélnek el engem akkor ha olyanokat védek akik gyerekeket ölnek,

    Én drukkolok nektek, persze nyerni soha nem fogtok, max egy újabb holokausztot. Remélem azt már nem érem meg, nem vagyok rá kíváncsi.
  • ReszegKoldus
    #9249
    Furcsa, itt nem 360 milliót írnak, de még 5-öt se...
  • Strahd_
    #9248
    Szerintem te csak marad a palliwood hazugsagoknal , jol all neked amikor a szegeny elnyomott 360 millios arab nepesseg kiirtasat vizionalod.
  • Strahd_
    #9247
    Viccess is melle hogy Susarc olyanokat hoz fel mint jo pelda akik azt akarjak hogy legyen vilageges, katasztrofa mert akkor majd eljon a messias es a feltamadas ;) ez is megerne egy miset.
  • ReszegKoldus
    #9246
    Mondjuk az is megérne egy misét, hogy ezek bizonyos szempontból még rosszabbak, mint akik ellen tüntetnek. :)
  • precise
    #9245
    Ha már manipuláció, csalás, hazugság
  • precise
    #9244
    büszkék lehettek magatokra, ki irtotok egy népet. barbárok.
  • ReszegKoldus
    #9243
    És akkor már ne maradjon ki a #9105-ben lévő alsó kamu kép sem.
  • Strahd_
    #9242
    Upsz a link lezaro tag lemaradt
  • Strahd_
    #9241
    De erdekes linkeket adtal a hos palesztinokrol

    [URL=http://en.m.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Shalhevet_Pass] 10 honapos gyerekekre vadaszo palesztin [\URL]

    "Strollers were scattered near the stricken bus, medics carried away children with blood-smeared faces and a baby girl died in a hospital before doctors could find her parents. At least five children were among the 18 dead in Tuesday's suicide bombing by a Palestinian militant who blew himself up on a Jerusalem bus. Forty children were among more than 100 people injured. "


    Es sucarc kepeire is van utalas ...

    "In early November 2012, Israeli activists reported that several journalists with cameras followed a Palestinian girl as she repeatedly tried without success to provoke a violent reaction from Israeli soldiers.[253] On November 18, Alarab Net, an Arab news site, released a photo of three bloodied children and their mother with the caption “martyred massacred family in Gaza”. This image turned out to be of Syrian children.[254] Pro-Palestinian activists published a photograph on Twitter of an injured infant held by a rescue worker, writing “even this young injured Palestinian child doesn’t seem surprised or scared, used to Israeli terrorism.” The baby in the picture was quickly identified as an Israeli injured in a Hamas rocket attack, which also killed her mother"
  • Strahd_
    #9240
    Nah orulok hogy elismerted hogy fake ek a kepek amiket egy ideje linkelgetsz ;) haladas.
  • precise
    #9239
    Bocs, azt hittem csak rossz a memóriád, ezért raktam be még egyszer.

    [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Children_in_the_Israeli%E2%80%93Palestinian_conflict]Some images of children in the conflict have been shown to be false, digitally altered, or outdated, and are used to manipulate public sentiment. For instance, during the March 2012 Gaza-Israel clashes, Ofir Gendelman, a spokesman for Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu, tweeted a photo of an Israeli woman and her two children ducking a Gaza rocket describing it as "when a rocket fired by terrorists from Gaza is about to hit their home." When it was proved the photo was from 2009 he said "I never stated that the photo was current."[/url]


  • Strahd_
    #9238
    Egyszer mar linkelted ezt a kepet, akkor is kamu volt es meg mindig az... Probalkozz mas pallywood keppel.
  • ReszegKoldus
    #9237
    Én nem írtam, hogy nem lehet belehalni kődobálásba (mondjuk nem egészen világos miért egy élő kislányos videóval akarod alátámasztani, hogy bele lehet halni), én csak azt írtam, ami a híroldalon volt a cikkben, hogy a gyereket szállító autó sofőrje a kődobálás miatt elvesztette az uralmát a jármű felett és ütközött egy teherautóval.

    Most közben egy másik oldalon meg azt olvasom, hogy a teherautót dobálták meg, amitől a sofőr fékezett és a kislányt szállító autó ezért ütközött neki, így meg megint más az ábra, azért ez nem ugyanaz, mintha egy 5 kilós követ közvetlenül valakinek a fejére dobnak (szerintem).
  • precise
    #9236
    Havonta 9? Jól számolok? Mondjuk Izrael nem követ használ hanem foszfor bombát.

  • Strahd_
    #9235
    A par nappal ezelotti kodobalos tenara, foleg ReszegKoldusnak... Tudod a poenkodasod hogy a kodobalasba nem lehet belehalni...

  • Stockbauer33 #9234
    F Y JWS
  • precise
    #9233
  • precise
    #9232
  • Strahd_
    #9231
    :) mivel tudsz tobb nezot felhajtani? :) En politikailag elfogultnak ereztem az ON the Spot videot igaz lattam egybe az adast :)

    Igazad van az eremnek 2 oldala van, es az emberek tobbseget nem erdekli a masik oldal. Kivancsi leszek hogy a most kiadott 200 millio dollarbol amit a palesztinok kaptak ebben a honapban azzal mi fog tortenni. Mert sok penz hogy lehessen valamit csinalni, de arra keves hogy minden megoldodjon.
    Ha tippelnem kell akkor a vezetok kezebe , szamlaira vandorol a penz es semmi nem fog tortenni.
  • Pluskast
    #9230
    Ja és egyébként egy cseppet sem hiszem, hogy ez egy politikailag elfogult vagy részre hajló videó lenne, lévén, hogy a spektrum nem egy politikai adó.
  • Pluskast
    #9229
    Az izraeli részt is be kellett volna linkelnem csak az nincs fent egyben. Amit ezzel akartam mondani, hogy egyrészt közel sem szép és jó minden, másrészről pedig az éremnek mindig 2 oldala van, és hazugság (nem te!!) lenne ha úgy állítanánk be mintha ott minden rendben lenne és, hogy semmi nem igaz abból amit az ott élők mondanak.
  • Strahd_
    #9228
    Kerdes mit raksz a videoba... nezd meg India peldajat...
  • Pluskast
    #9227
  • Strahd_
    #9226
  • Strahd_
    #9225
  • Strahd_
    #9224
  • Strahd_
    #9223
    LOL

  • precise
    #9222
    G8...

    "Moszkva továbbra is fenntartja magának a jogot, hogy korábbi szerződéseinek megfelelően fegyvereket, légvédelmi rendszereket szállítson Damaszkusznak. Ezt nyíltan elítélte a találkozón Francois Hollande is. „Hogyan engedhető meg az orosz szállítás, miközben a kevés fegyverrel rendelkező ellenzék tagjait leölik” – idézte az AFP a francia elnököt"

    Kérdésem:
    "Hogyan engedhető meg az amerikai fegyver szállítás Izraelnek miközben a kevés fegyverre rendelkező palesztinokat leölik"

    A kérdés költői, hisz a válasz antiszemita lenne.
  • Pluskast
    #9221
    Annyit még azért hozzá tennék, hogy a keresztény vallások legalább képesesk voltak valamennyire modernizálódni. Kersztes hadjárat utoljára úgy a 16. század elején volt (az is magyar). Dizshád meg akkor 2013-ban? :)
  • Pluskast
    #9220
    Azért azt nem hinném, hogy emberek tízezrei képesek lennének tünteni vagy öngyilkos merényletet elkövetni mert a kedvenc sorozatukat levették a műsorrol :D
  • Pluskast
    #9219
    Jó kérdés nem tudom. De mindenesetre komoly társadalmi átalakulás kellene hozzá.
  • precise
    #9218
  • ManoNegra
    #9217
    A TV vallás is ugyan ez.

    "tömegeket lehet fanatizálni és amíg képes rátelepedni az emberek mindennapjaira és ezáltal a gondolkodásukra is"
  • Strahd_
    #9216
    Minden vallas ilyen "vallás nevében tömegeket lehet fanatizálni" es pont ez a celja mas kerdes hogy a reform iranyzatok a masodik felteteled ellen kuzdenek " képes rátelepedni az emberek mindennapjaira és ezáltal a gondolkodásukra" csak varni kell hogy az Iszlam reformalodjon? :)
  • Pluskast
    #9215
    Igen... Erre mondom én mindig azt, hogy az iszlám felfogásban ott jár ahol a katolicizmus a középkorban volt. Mondhatnak nekem akármit, hogy papíron mennyire toleráns, addig amíg egy vallás nevében tömegeket lehet fanatizálni és amíg képes rátelepedni az emberek mindennapjaira és ezáltal a gondolkodásukra is, addig a szememben középkori marad.
  • Strahd_
    #9214
    Miert nyivanosan kivegezni valakit istenkaromlasert...


    Aleppo, Szíria: tizenöt éves fiút végeztek ki iszlamista milicisták
    Egy Londonban működő szíriai emberjogi csoport tanúkra hivatkozva jelentette: Aleppo észak-szíriai városban egy 15 éves fiút iszlamista fegyveresek elfogtak, megkínoztak, és szülei jelenlétében főbe lőtték.

    A kivégzés indoka: a fiú, aki az utcán kávét főzött és adott el járókelőknek, egy vita hevében kijelentette, hogy akkor sem fog kölcsönbe adni, ha maga Mohammed próféta jönne le a mennyekből.

    A londoni forrás által Mohammad Qataa-nak nevezett fiút a „Nusra Front” aktivistái szombaton fogták el, majd vasárnap reggel visszahozták a bodé elé, ahol vevőit kiszolgálta. A fiú testén már ekkor kínzás nyomait látták.

    Az emberjogi csoport szerint az El Kaidához tartozó két fegyveres röviden ismertette a "káromlás vétkéért" hozott halálos ítéletet, majd az anya rimánkodása ellenére, mindkét szülője szeme láttára három golyót lőttek a fiú fejébe, és autójukkal elhajtottak a helyszínről.

    A tanúk szerint a fegyveresek nem a helyi arabot beszélték. A békeidőkben kétmilliós Aleppo város nagy részét iszlamista fegyveresek tartják megszállva
  • Pluskast
    #9213
    Azért vicces ilyesmit olvasni a 21. században. Az iszlám "keresztes hadjáratot indít" egy másik vallási szárnya ellen. Kb mint az európai vallásháborúk idején.
  • ManoNegra
    #9212
    Szerintem ezt próbálják ellensúlyozni ezzel a lépéssel.