13596
H001.jpg
  • Solt
    #9291
    Ha ennyi mondandód van, javaslom rendezd, rendszerezd, épiítsd fel, mert ez a káosz nem éppen arra ösztönöz, hogy elolvassam. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
  • steweee
    #9290
    ó basszus, olyan fáradt vagyok hogy véletlenül bezártam a lapot mielőtt elküldtem volna a hsz-t. azért megpróbálom újra leírni, de már csak rövidebben

    elég nagy butaságokat mondasz, de ez a félretájékoztatás hibája, nem a tiéd, bár ez sem zárható ki. ha bármennyire is tisztában lennél a valós eseményekkel, akkor egészen mást vágtál volna a fejemhez és nem azt amit hitlerrel kapcsolatosan (rövidítettem)

    azért lett ő a főgonosznak kikiáltva a földön, mert szembement azzal a gazdasági elittel, aki egyébként az ő hatalomrajutását is elintézte, majd háborút indított ellenük és majdnem nyert is. pici kellett volna csak hozzá. nézd meg a filmet amit linkeltem ezügybe (guido knopp hitler háborúja)

    és ehhez feltételnül nézd meg ezt is :

    http://www.youtube.com/watch?v=cjlbvNaHBsA

    hihetetlen, hogy megint a neten van. néhány hónapja mikor kerestem, kb. 20 linkről le volt pucolva, mert cenzúrázzák. de most megint feltolta vki, ráadásul a tyúbra. lehet nem sokáig lesz ott, siessetek vele vagy mentsétek le downloaderrel. eszméletlen mik vannak benne (bebizonyítva)
  • steweee
    #9289
    sok közte a videó, de azok önmagukban dokumentumok nélkül nem elég meggyőzőek, mert ugye ott bármi elhangozhat bizonyos környezetbe beállítva némi körítéssel, vagy akár elve manipulált lehet a képi megjelenítés

    de amúgy nem nagyon kell megerőltetnie magát az "összeesküvés-leleplező elkötelezett fanatikusoknak" mert a gazdag elit elég trehány szokott lenni a nyomok eltüntetésének a kérdésében. elég csak az iraki háború soha meg nem talált, és később hivatalosan is elismert tömegpuszutító fegyvereinek a hiányára gondolni. vagy éppen a wikileaks botrányra, vagy

    http://hu.euronews.com/2013/06/03/ma-kezdodik-a-wikileaks-nek-szivarogtato-katona-pere/

    a legújabb pedig

    http://most.444.hu/2013/06/09/felfedte-magat-a-kiszivarogtato/

    de nehogy beleköss hogy csak ennyi, mert rengeted részletes doku van ezekről csak gyorsban linkeltem, mindjárt megyek aludni mert kelni kell reggel
  • steweee
    #9288
    azok a tények a csak a fejedben léteznek. én már csak tudom, a hangok is ezt mondták :)

    itt van egy viszonylag jó megközelítés és rövid is, olvassátok el :

    http://neoltsal.blog.hu/2010/12/23/cable_gate_5_resz
  • Dazzler
    #9287
    30 giga? Mindez gondolom szöveges dokumentum. Többszázezer oldal lehet. Hogy olvastad végig?
    Nem létező vagy kitalált zsidó szervezetekről már én is hallottam. Ahogy a nevezetes 1 millióról is. Csak én nem szívom magamba a nyilvánvaló hamisításokat. Te nyugodtan álmodozz róla ha tetszik, képzeld azt hogy Hitler gazdasági okokból háborúzott (közben nyilván csak véletlenül ment az Atlanti óceánhoz és szintén csak véletlenül foglalta el fél Oroszországot meg Észak-Afrikát) és a területszerzés meg sem fordult a fejében.
    Én inkább maradok a tényeknél.
  • steweee
    #9286
    elfáradtam, ennyi részemről, várom a szellemi képességeimról szóló hozzászólásokat, főleg Részekoldus és Dazzler részéről....

    azért a megjelenő tanulmányomat ide is linkelni fogom, hátha valakit érdekel, ha másért nem jó kis összeesküvés-elméleteken csámcsoghat legalább egy hónapig :)

    azoknak akik szerint Izrael egy független önálló állam, és a meglévő konfliktus a palesztinok hibája meg javaslom, hogy továbbra is nézzék a tévét és tájékozódjanak abból.
  • steweee
    #9285
    a közel kelet a kövekező ütközőzóna az euro-atlanti hatalmi blokk terjeszkedése részéről. ezért a történelmi háttér és a jelenkor színfalak mögötti összetevői is megkerülhetetlen témák akkor, ha azt boncolgatjuk hogy vajon miért is van ekkora feszültség és háborús készülődés a térségben.

    ja, remélem azt tudod, hogy kadhafit miért döntötték meg ? mert egy mocsok volt, aki elnyomta a szegény népét és csomó embert kivégeztetett, ugye ?

    a szomorú valóság az, hogy tudta előre hogy a nyugati hatalmak, pontosabban a bábkormányok mögött húzódó, különféle összeesküvésektől és cselszövésektől sem kifejezetten irtózó szuperbankári hatalmi elitj újabb nagyszabás területszerző háborút akar indítani a közel keleten Izrael igénybevételével - ami egy leányvállalat a célok eléréséhez (azta újabb konteó). azt ugye tudod hogy jött létre izrael állam, és hogy a dávid csillag sose volt az ortodox zsidóság címere, és még csak nem is dávid csillag a neve ? :)

    nade a nem szól szám nem fáj fejem elv alapján jobban tette volna ha nem ragaszkodik hogy aranyban fizessék ki a bankbetétjeit, ami az ő esetében az egykét milliárd dollárt is elérte, nehogy már precedens értékű legyen, meg amúgy a FED még a német és francia kormánynak se adja vissza a kb. 6.000 tonna aranyat ami nála van "megőrzésen".

    de nehogy azt mondd hogy erről a botrányról sem hallottál, hogy két vezető európai állam kormánya visszakéri a saját nemzeti bankjuk aranyát, és azt mondják a FED-nél, ami egy 100%-ban magántulajdonú bank, és semmi köze az amerikai egyesült államok kormányához, hogy bocsi de nem tudjuk hol az aranyatok... :)

    visszatérve mivel tudta előre, hogy a háború megkezdésének előfeltétele egy újabb kreált gazdasági válság előidézése, hogy az emberek ne pofázgassanak már meg tüntetgessenek a háború ellen, hanem legyenek a saját kis megélhetési problémáikkal elfoglalva. az euró és a dollár is halálra van ítélve a terv szerint, a fenntartása egyre nehezebb és csak illúzió. de nem kalandozok el mert már így is nagyon hozzsú lesz, íme pár link erről a végtelenül gonosz, kizárólag szaddam husszeinnel vagy hitlerrel egy lapon említhető szörnyetegről, akit feltétlenül likvidálni kellett :

    http://www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4488

    http://en.wikipedia.org/wiki/Al-Gaddafi

    http://asbarez.com/93789/in-great-company-erdogan-wins-gaddafi-human-rights-prize/

    és egy szépségdíjas összeesküvéselmélettel dobálózó uriember, aki am. max öngyűlölő zsidó lehet a cionisták szerint, és akkora buta hogy a német fejlesztési bank egyik vezetője, beszél kadhafiról is a videóban :

    http://www.youtube.com/watch?v=iujC2FKhAbw
  • steweee
    #9284
    másik ezt viszont ki fogom keresni mindneképpen kérés nélkül is - sajnálom hogy ezt kell megint mondjam, de be van bizonyítva, megvannak az eredeti szállítási papírok és a szerződés - 1944-ig a Ford gyár szállított az óceánon át az USA kormány tudtával nehézpáncélos alkatrészeket (fejből talán ultraerős csapágyakat) németországba. kissé fura ? neked, mert az egész nem úgy működik ahogy az láttatják az emberek többésgével. ugyanazt játszották mint vietnamban, ahol is ugyanaz volt a lényeg elhúzni a háborút
  • steweee
    #9283
    az "ordas eszmék" ellenni fellépés valójában nem más, mint annak az erővel és minden más praktikával való elnyomásra, ellehetetlenítésre törekvése, hogy ne "lepleződjenek le", másképpen ne kerüljenek át a köztudatba azok a dolgok, ahogy azok valójában működnek, és azok se legyenek szem előtt vagy beszédtémák, akik ezt működtetik. aztán összeesküvéselméletezhetsz kedvedre, név szerint meg lehet nevezni ezeket az embereket és érdekcsoportokat, még akkor is ha te ezekről hallani sem akarsz, mert hát iylenekrő beszélni náci fasiszta antiszemita ideológia és fújjjjj
  • steweee
    #9282
    így éjfél körül nincs kedvem keresgélni az anyagaim között, sajnos még nincsenek megfelelően rendezve és úgy 30 gigányi csak a törzsanyag, tehát elég sok cikk, tanulmány és videó, de még párat azért hadd emeljek ki amik bizonyítva vannak, tehát nem lehet előjönni a "á az úgyis konteó" buzidumával

    1. zsidó világszervezetek ismerték el, hogy a náci haláltáborokba megölt zsidók és más nemzetiségű emberek száma a becsült 6 millióról hivatalosan is lecsökkentették 1 millió főre a tiltakozó történészek nyomására, illetve hogy ettől többet az istennek se tudtak kreálni akármilyen dokumentumok előbányászásával

    2. miért is tört ki a 2. világháború ? mert a pénzügyi érdekkörök ezt akarták, csak éppen nem úgy hogy Hitler az utolsó pillanatban világossá tette, hogy nem fog velük továbbiakban együttműködni, és kivonja magát teljesen a fennálló pénhatalmi banki struktúrából

    http://www.youtube.com/watch?v=RqKK_YSZIuw

    mielőtt még beleélnéd magad hogy ez csak egy szar szerkesztett viedó gyorsan elmondom, hogy az ezt alátámasztó dokumentumok is rendeklezésre állnak, még akkor is megvannak és bizonyító erejűek, ha te ezt nem hiszed el, vagy sértené a világnézetedet hogy mégse úgy van ahogy gondolod

    a tanulmányban minden benne lesz, de igény esetén pár nap alatt kikeresem a mappából és linkelem vagy posztolom
  • steweee
    #9281
    ki volt az év embere 1938-ban az usá-ban ?

    http://www.slideshare.net/abghty/adolf-hitler-time-magazines-man-of-the-year-1938

    http://www.scrapbookpages.com/DachauMemorial/TimeCover.html

    http://www.168ora.hu/tudas/horthy-es-hitler-kezfogasa-new-yorkban-84347.html

  • steweee
    #9280
    egy nemsokára megjelenő leleplező tanulmányom második fejezetéből ami a történelemhamisítással foglalkozik kb. 1 százaléknyi kis érdekesség :

    - milyen magas volt Hitler ?
    alacsony ugye ?
    - 184 cm

    https://www.google.hu/search?q=hitler+%C3%A9s+horthy&client=firefox-a&hs=yQS&rls=org.mozilla:hu:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=iUhnUYiVH8OGOMDJgNgL&ved=0CC4QsAQ&biw=1440&bih=696
  • steweee
    #9279
    tudod, az igazság az hogy már meg sem lepődöm, sőt fel sem háborodom az önmagukat jólinformáltnak gondoló embereken, akik maguk szerint mértékadó véleményt formálnak a világról és annak dolgairól.

    a történelemhamisítás, a tények saját érdekből való elferdítése, a hamis világszemlélet különböző praktikákkal történő kialakítása ugyan nem új tényező a történelemben, de a kommunikációs-információs társadalom létrejöttével, amely a technikai fejlődés hozománya tette ilyen téren lehetővé és szükségszerűvé vált a tömegek félretájékoztatása, és ezzel a fennt említett célok megvalósítása. nálad úgy látom sikerrel jártak, de ne aggódj, sokan vagytok, és nem a tiéd a felelősség

  • ReszegKoldus
    #9278
    Inkább csak fura ez a képmutatás, hogy máshol a sokszínűség és tolerancia jegyében be kell fogadni mindenkit, különben jönnek az elvtársak nácizni meg rasszistázni.

    Meg ugye az ember azt hinné, ha valakik, akkor az ottaniak átérzik milyen üldözöttnek lenni.

    Egyébként Dél-Szudánt, Etiópiát és Ugandát is említik.
  • Dazzler
    #9277
    Nem derül ki a cikkből melyik afrikai országba menne a visszatelepítés. Enélkül pedig elég nehéz megítélni az eljárást. Pl. Dél-Afrika elég jó helynek számít gazdaságilag.
    Persze érthető az ellenzők motivációja. Izrael fulladjon csak bele a menekültek tíz vagy százezreibe és vesszen el a zsidó többség.
  • ReszegKoldus
    #9276
    Közben dübörög az izraeli export
  • Dazzler
    #9275
    Nem a fogtündér és nem is a krampusz. Hanem valaki, aki évek óta olvassa az SG-t.
  • Pares
    #9274
    Regisztráció időpontja: 2013. 06. 24.

    Vajon ki lehet az.
  • ReszegKoldus
    #9273
    "Ha valaki elvakultan hisz egy hazugságban, annak te cáfolhatsz napestig hiába, lepereg róla."

    Ezzel egyetértek...
  • Dazzler
    #9272
    Ha valaki elvakultan hisz egy hazugságban, annak te cáfolhatsz napestig hiába, lepereg róla. Ebben a topicban is azt látom, hogy a jön a konteós előadás (izrael a náci, felvásárolták, zsidógyíkemberek, armagedeon, stb.), aztán valaki próbálja helyretenni észérvekkel, válaszul a konteós lezsidózza.
    Ezerféle dologról lehetne beszélni ehelyett, ahogy a topic címe is utal rá elvileg, de sajnos a magyar konteós átok ezt nem teszi lehetővé.

    És ha lehet ne próbáld rám verni a többi fórumozó felelősségét. Köszönöm.
  • ReszegKoldus
    #9271
    Szerintem antiszemitázás helyett inkább meg kéne cáfolni az ilyen hozzászólásokat, persze ez egyszerűbb, különösen akkor, ha nem lehet megcáfolni :D
  • Pares
    #9270
    Aludj tovább.
  • Solt
    #9269
    alreg
  • Strahd_
    #9268
    100% osan igazad van
  • Dazzler
    #9267
    Az ilyen hozzászólások miatt nincs semmi értelme ennek a topicnak. Ez nem szól a Közel-keletről csak arról hogy minnél több konteós antiszemita idejöjjön és előadják a metapédiáról meg kurucinfóról származó, saját paranoid téveszméikkel felturbózótt félremagyarázásaikat, hazugságaikat.
    Itt lenne az ideje a topic átnevezésének (Miért nem szeretem Izraelt v. Miért nem szeretem a zsidókat) valami másra.
  • steweee
    #9266
    izraeli mint nép nem létezett az ókorban, csak oylan létezett hogy zsidó nép. és hogy ki volt zsidó, egyszerú volt eldönteni, mindenki aki zsidó vallású volt.

    nagyon vigyáztak és most is vigyázank a lehetőségekhez képest hogy idegen vérvonal ne kerüljön közéjük, pontosan a felsőbbrendú fajként való azonosulásuk miatt szükséges ez, hiszen ha azt a multikultúrális libero-buzis irányvonalat engednék a zsidóság körében amivel a nyugati (általuk pénzügyileg, politikailag és kultúrálisan megszállt és befolyásolt) államokat tömik, akkor igen gyorsan, egy két nemzedék alatt letehetne az őket irányító hatalmi elit arról a bázisról, amivel mozgatni lehet embereket mások elnyomására és a területfogalásra.

    most fáradt vagyok erről bővebbet írni, más topicocban, főleg az NWO-ban bőven találhatsz erről anyagokat ha visszaolvasol, de hamarosan megjelenik egy tanulmányom, ott ez külön fejezetben kitárgyalásra kerül

    természetesen mára az információs társadalomban megváltoztak a dolgok, az hogy ki a zsidó és ki nem másképp kell értelmezni. sok fokozati szintje van, kezve onnan hogy 1. szint zsidó szülők és zsidó vallású 2. zsidó szülők de keresztény vallású 3. zsidó anya és zsidó vallású stb.. tulajdonképpen kiterjeszthető néhány kizáró okon kívül mindenkire hogy a zsidósághoz tartozhasson, sokkal inkább alapfeltétel hogy gazdaságilag-"érdekileg" oda legyen elkötelezve, és másodlagossá vált a vallási egyneműség. a zsidó vallást fel lehet venni, és be lehet épülni az általuk létrehozott gazdasági közösségbe szigorú feltételek mellett

    ez amúgy megint érdekes téma, hiszen izraelben akármennyire is próbálják tiltani, egyre több a vegyesházasság, illeve lassan kezd a buzik paradicsomává válni

    http://www.youtube.com/watch?v=enRxFFUt538

    :)
  • steweee
    #9265
    kicsit visszaolvasgattam a hozzászólásokat. nekem az a véleményem, és érdemes fontolóra venni, hogy szándékosan csinálták így izrael létrejöttét. erről bővebben a NWO topicban.

    neked is igazságod vagyon azokban amiket mondasz és az álláspontodban is, ugyanakkor felhívnám mindenki figyelmét hogy ez csak a felszín. pont azért hogy el lehessen vitatkozgatni rajta, és elterejle a probléma valódi gyökeréről a figylemet.

    izrael egy FED leányvállalat, bár országnak tűnik és úgy is viselkedik. mindenben a hagyományos angolszász uralkodó és szuperbankár családok érdekeit védi, illetve azok hatalmi terveinek megvalósításához szükséges.

    sokféleképpen megállapíthatták volna a határokat, szándékosan volt így tervezve, hogy állandó feszültséggóc legyen. ugyanis ahol nincs feszültség, ott az emberek nem akarnak háborúzni, simán csak jól élni, mert kiskorukban is ezt látták. sőt mi több, ahol jólét van, ott sokkal inkább empatikusak az emberek.

    extrém példát mondok, ausztriában (és még szerencsére sok helyen a nyugati országokban) ún. cica-hoteleket, igényesen kialakított háziállat kisházakat telepítenek-telepítettek országszerte közterületeken. itt a gazda nélküli állatok boldogan ellakhatnak, ivartalanítják őket államilag, és az ott lakók gondoskodnak róluk, etetik őket. magyarországon is volt ilyen, de az önkormányzat elbontatta a közterületen épült kutyaólat. évekig laktam budapesten, kőbányán és zuglóban is voltak iylen kezdeményezések, én is sokat jártam etetni meg simogatni a gazdátlan állatokat.

    ha éltél falun tudod, hogy például egy malac olyan okos mint egy kutya, ha foglalkoznak vele. mivel legtöbben vágóállatnak tartják, így nagyon háttérbe szorul az, hogy bármilyen ingert kapjon azon kívül hogy etetik hogy mihelyt felnő meg lehessen enni. de ugye akár egy embert is el lehet butítani, saját ürülékében idétlenül gügyögő ronccsá tenni ha bezárják és fogvatartják egy helyen és úgy bánnak vele. a malacokra is emiatt ragadt rá a büdös-koszos tisztátalan disznó jelző. holott nem a kismalac hibája ha így tartják és nevelik fel

    na ez csak példa volt arra, hogy ha egy egész népet zárnak be ilyen körülmények közé mint amit a palesztinokkal művelnek, akkor vajon hogyan várható el az ott élő vagy ilyen környezetben felnövő emberektől/gyerekektől, hogy a nyugati kultúra számára elfogadható emberi és kultúrális értékekek képviseljenek ?

    az izraeli gyerekeket pedig arra oktatják, hogy ezeket a "koszos férgeket" ellenségként kezeljék, és ki kell őket irtani. így tartják szinten az ott felnövő generációkban a harci képességet, a gyűlöletet másokkal szemben és azt, hogy parancsra képesek és készek legyenek megölni más embereket.

    (ez színtiszta náci ideológia, izrael az egyik legnagyobb neonáci állam, bármilyen furcsa is ezt hallani/mondani)

    (náci - nazionalie - nemzeti - tehát minden mást kirekesztő a saját nemzeten/valláson kívül)

    de azt tudni kell, hogy ezek irányított dolgok, nem véletlenül és nem maguktól valósulnak meg.

    a lét határozza meg a tudatot, egy ragadozótól se várható el hogy ne táplálkozzon. ugyanúgy egy tudatlanságban szegénységben és elnyomásban élő embertől se várható el hogy felvilágosult, művelt, ápolt és erőszaktól tartózkodó legyen. a világ művelt és viszonylagos jólétben élő embereinek kell eldöntenie, hogy ezeket az embereket ellenségként kell kezelni és ki kell irtani, vagy emberként tekinteni rájuk és segíteni őket hogy elfogadható életszinvonalon élhessenek

    a háború, az erőszak és az elnyomás véleményem szerint nem jó dolgok. izraelnek és a palesztinoknak is meg kell változniuk ha békében akarnak egymás mellett élni. de sosem az elnyomott szegénytől kell várni az első lépést

    sajnos a politikai-gazdasági elitnek nem érdeke változtatni a dolgok menetén, így nehéz remélemi bármiféle érdemi változást. pedig ha nem lenne elnyomás, megszünne a palesztin erőszak is
  • ENVE
    #9264
    Jajj az ilyen belemagyarázásokat nem szeretem, akkor most lehet írtani valamit, ami nem létezik? Ha valami nem nép, és leírtják, akkor az lehet népírtás?
    Nem értem

    Amúgy igazából tökre leszarom a zsidókat, nehogy félre érts, csak gondoltam megkérdezem már, hogy ha palesztin nép nem létezik, akkor zsidó létezik-e :)
    Hogy te azt mennyire gondoltad komolyan azt nem tudhatom, lévén, ahogy te is mondtad, az ironia nem jön át forumon tulzottan
  • Strahd_
    #9263
    Mar az elso mondatod is hibas, mit tekintesz nepirtas alatt? Parmillio orosz akit megoltek is tekintheto nepirtasnak.

    Amire te gondolasz mas vallasu illetve mas gondolkodasu emberek tomeges lemeszarlasa csak egyszerusitve mondjak nepirtasnak , hisz nincs a nyelvben szerintem jo szo ra. Es leven egy par idiota es kovetoik hagymazas agyszulemenye alapjan nep/faj alapon iteletek meg, lasd a nagyszulo zsido akkor te is az vagy alapon es nem szamit hogy kereszteny vallast vettel fel.

    Izraeli mint nep letezett az okorban de utana keveredtek mas nepekkel, leven hogy mind izraeli mind pedig zsido lehetsz n hiszem hogy a nep mint olyan raillene a mostani korban.

    Hamar genetika a mai Magyarorszagon elo magyarok is tavol allnak az osi magyaroktol leven a sok keveredes miatt, de ez egy masik tortenet.

    De tudod az ironia nem jon at forumon, igy probalkozz ujbol.
  • ENVE
    #9262
    Akkor gondolom nem is történt népírtás a 2.vh-ban, ugye? Hiszen a zsidó nem nép, az egy vallás.

    Szóval van izraeli nép? kevesebb, mint 100éves nép, ez frankó. Hagyjuk inkább... :D
  • Strahd_
    #9261
    ha a zsido ra gondolsz akkor, nem mert a zsido egy vallas es nem egy genetikailag behatarolhato valami nem ugy mint par eszme kovetoi probalkoztak igy beallitani. De teny hogy regen egy nephez tartozo embereket takarta. De leven barmikor lehetsz zsido is, nem a mai ertelembe vett nepnek kell tekinteni oket. Igy lehet magyar is zsido.

    Ha izraeli ekre gondolsz mint nep akkor max egy orszag teruleten elo emberek halmazat jelenti akik genetikailag sokfelek. Mivel te is lehetsz izraeli szinte akarmikor (izraeli allampolgar) ami utan teged is izraeli nephez fognak tartoztatni. Az orszag maga sok nepcsoportot es vallast foglal magaba.
  • ENVE
    #9260
    Miért, izraeli nép létezik, akiknek genetikailag kevesebb közük van egymáshoz, mint a magyarnak meg a japánnak egymáshoz? Az nép?
  • Stockbauer33 #9259
    ennyi
  • Strahd_
    #9258
    "The IDF was checking the possibility that the rockets were launched by radical Salafi fighters who do not recognize Hamas rule, or as an act of defiance by the terrorist group Islamic Jihad, which earlier Sunday announced that it was suspending ties with the ruling Hamas government.
    The rift came after a confrontation Saturday between Hamas policemen and a senior Islamic Jihad member that the police were trying to take into custody for interrogation. The suspect was killed in the standoff, with Hamas alleging that he had committed suicide.

    “Islamic Jihad today suspended its contacts with Hamas after police opened fire yesterday on one of the commanders of the Al-Quds Brigades, Raed Jundiya, 38, inflicting serious injuries from which he died this morning,” AFP quoted a leader of the extremist group as saying."
  • Strahd_
    #9257
    Kivancsi leszek hogy lesz e a hirekben hogy az ejszaka Izraelt lottek Gazabol, 10 raketat lottek ki. Gondolom semmi nem lesz , ellenben ha visszalonek....
    Majd johet precise, csige stb valami uj clone al

  • precise
    #9256
    már mindenki aki csak minimálisan foglalkozik veletek pontosan ezt a választ várta. tök jó, hogy mindig igazam van, előre tudom a válaszaidat, pontosan ismerem a retorikát, ahogy próbáljátok védeni a vérengzésetek. haló nem atv egyenesbeszéd fan vagyok, meg vidám vasárnapot sem nézek.
    egyre szánalmasabbak vagytok, és már az ehhez hasonló fórumokon is egyre kevesebb a hozzád hasonló "ultra", a társaid is már inkább hallgatnak, de te büszke lehetsz magadra, hogy az utolsó másodpercig kiállsz amellett amiben hiszel, tisztára mint Hitler.

    Hidd el én drukkolok neked
  • ReszegKoldus
    #9255
    Akarod mondani itt
  • Strahd_
    #9254


  • Strahd_
    #9253
    Mert nem jo nepet olvasol (palestin mint nep nem letezik, kitalalt "nep")
    itt
  • precise
    #9252
    Őket azért sajnálom