15
  • gz8
    #15
    Kicsit bővebben az IP 5x-ről.
  • bardocz
    #14
    le-szét-tolható csodák a lehető legszarabb telók sztem,azokkal csak a abj van,olyat biztos hogy nem vennék :D

    ioinme:neke is v630i-m van,jó tudni,hogy nem csak sokat tud,de még strapabíró is:)
  • raci
    #13
    nokia 3310..nálam még mindig ez a nyerő..többször atomjaira hulott már szét, összeraktam és szuperál..
    próbáld meg ezt a mostani le-szétnyitható tolható csodákkal..
  • ioinme
    #12
    Az én Sony Ericsson V630i-m is sulyos baleseten ment át. Részegen (tudom-tudom, nem kellett volna :D ) beleejtettem a budiba, oda le a lyukba, madjnem lehúzam, de volt annyi lélekjelenlétem, hogy félperc alatt kihalásztam. Semmi baja nem volt csurgott róla a toalett vize de még akkoris lépegettem a menüjében. Gyorsan kikapcsoltam kiszáritottam, és végginéztem minden funkciót, és semmi baja nem lett tényleg. Ha ez a samsung ennél si jobban birja a strapát akkor benevezek rá majd.
  • Tothenkopf
    #11
    ericsson gh 197!Mai napig működik,mindent kibír.
  • kvp
    #10
    Nekem a kedvencem az volt amikor a regi ericsson t20-asom boritasaval talalkoztam egy nemet gyartasu busz burkolataban. Az a muanyag meg karosszerianak is jo volt, nem is beszelve a fel centi vastag sullyesztett plexi laprol az lcd folott es a femkeretu csavarozott+ragasztott burkolatrol. Az r sorozat (felteglak) persze meg jobban birta. Mondjuk sulyban egyik sem volt tul kenyelmes.

    A samsung telefonyjarol meg csak annyit, hogy igazan rakhattak volna vedoburkolatot a kamera lecsejere es egy sulyesztett keretet az lcd-re. Csak 2 centivel lenne tole vastagabb a telefon, de jobban birna a 'zsebben apro es kulcsok kozott' tesztet.
  • Kobaljov
    #9
    Meg a Siemens M sorozata is
  • msgreg
    #8
    Én tapasztaltam már a Nokia és a Sony Ericsson ellenálló képességét is,és szerintem a 3310-es nokia és a T610 Sony Ericsson is kemény dolgokat bírtak!!!
  • Picizöldfül
    #7
    "A kemény körülmények között a beépített zseblámpa pedig már csak hab a tortán, de ez akár egy éjszakai bográcsozáskor is hasznos funkció lehet, ahogyan már néhány Nokia készülék esetében is bebizonyosodott."

    Nekem ez úgy jön le mintha a cikkíró nem ismerne más telefont...Sony ericssonokban is van mobilfény,dejóóóóóó
  • Polemius
    #6
    Lehet, hogy rosszul emlékszem de mintha az IP54 az por és freccsenő víz ellen védett lenne. És az IP65 ami már por ellen tömített és vízsugár ellen védett.
    Persze előfordulhat, hogy katonáéknál másként megy ez.
  • PíszLávJuniti
    #5
    persze.
    minden barlangban van már bázisállomás.
  • Mardel
    #4
    20 ezer forintnak megfelelő fontért
  • bakagaijin
    #3
    barlangász balesetnél?
  • hblz
    #2
    A cikkben említett Ericsson az R310-es volt.
  • brueni
    #1
    jópofa, remélem lesz itthon is. második telónak ideális, ha tényleg bírja a kiképzést.