1492

Angol tini-sorozat 18+ módra
  • ToCsEk
    #1332
    e7alo
    :D hát poppys részeken olyanokat röhögtem..
    amúgy meg írták volna ki minit grace helyett :/
  • Kosadzk1
    #1331
    ezek a britek kajak flepnisek :DDD
  • lucifer9393
    #1330
    hát elég élhetetlen lett most ebben az évadban.... nekem Liv fog hiányozni a legjobban. Na egy olyan típusú havert én is elfogadnék :)
  • passatgt
    #1329
    már várom hogy vége legyen és franky eltűnjön egyszer és mindenkorra a képernyőről, akkora tehetségtelen, idegesítő figura hogy hihetetlen:D
  • [HUN]FaTaL
    #1328
    Liv még nem volt, Mini és Franky pedig közös rész, 10 részes az évad.
  • ToCsEk
    #1327
    liv már volt, mini is franky is.

    de érdekes tényleg 4lesz még
    alo,liv,matty,everyone
  • [HUN]FaTaL
    #1326
    4 rész: Alo, Liv, Mini and Franky, Finale
  • rooney8
    #1325
    alo az nagyon nagy arc :D
    egyik kedvencem lett :D
  • ToCsEk
    #1324
    ez a nickes rész nem volt rossz :)
    jövő héten alo, ezt várom már első rész óta :D
    utolsó részben kíváncsi vagyok mit hoznak össze
    btw 2rész és vége :(
  • rooney8
    #1323
    jajj tényleg :DDD
  • lucifer9393
    #1322
    komolyan? ilyet csinálnak? Gyalázat!
  • Konyigery
    #1321
    ja nem vészes az a szinkron, viszont hogy a zenéket lecserélték, na az megbocsáthatatlan bűn :S :D
  • lucifer9393
    #1320
    Ő Grace apjára gondolt, annak a neve nem jutott eszébe rooneynak...
  • passatgt
    #1319
    ?

    Mr. Cyhoeddus-Gwalchmai
  • lucifer9393
    #1318
    így-így, pontosan
  • [HUN]FaTaL
    #1317
    David (Fucking) Blood :D
  • rooney8
    #1316
    hát igen, az első pillanatokban nekem is egy kicsit wtf érzésem volt, de aztán ráállt a fülem :D az angol után persze, hogy fura
    jó az igaz, hogy van pár karakter, akit nem igazán találtak el, de szerintem nem vészes. pl. az igazgatónak (most hirtelen nem jut eszembe a neve, grace apja) nagyon irritáló a magyar hangja, azt rossz hallgatni :D
  • lucifer9393
    #1315
    Én is belenéztem, de sztem meg épphogy szar... eredetiben a legjobb nézni, valahogy a magyar szinkron nem passzol a karakterekhez. Viszont ha szinkronizálják megy valamelyik csatornán? vagy hogy?

    Egyébként most fejeztem be a 6. szériából Nick részét, és nem volt az olyan rossz

    Itt egy nem HD-s változat, de elég szép a képe...
  • rooney8
    #1314
    belenéztem a szinkronos 5. évadba
    kicsit fura így magyarul, de egyébként nem találtam olyan rossznak
    így elsőre mini hangja az ami nem jött át annyira, bár tényleg csak pár percet néztem belőle :D alo is kicsit fura volt, de a többi egész jó
  • Kmarha
    #1313
    úgy érzem, már nem én vagyok ennek a sorozatnak a cél korosztálya. Az első csapat tetszett. Igazinak tünt, lehetett kikkel azonosulni.

    A második már műanyagosodott, de tudtak bele elég drámát (a végén Effivel már túl sokat is) vinni, hogy végig nézze az ember.

    De a mostani? Plasztik bábuk kis csapata hihetetlen kalandjai elcseszett meseországban.

    Gondolom esély sincs rá, hogy a régről beharangozott első két generációval készült film létrejöjjön?
  • ToCsEk
    #1312
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150558357900940.371903.274989040939&type=1



  • Kosadzk1
    #1311
    frankiét még mindig nem tudta alulmúlni nálam
  • kommersz
    #1310
    Van nem 720p,amihez jo a 720p-s felirat

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyet keressetek: Skins.S06E05.HDTV-Unknown_Source

    Lattam felrakta valaki innen,le is szedtem azt is,csak embertelenul zavart a francia felirat.
  • ToCsEk
    #1309
    jah, kalap fos volt.
  • lucifer9393
    #1308
    Mini része szerintem a leggyengébb eddig. Nekem ez túl érzelmes volt
  • milk4
    #1307
    Kalózkikötőre feltettem az epizódot! 1-2órán belűl nézzetek rá,vagy kezdjétek el most leszedni,de csak 45%-nál tartanak a legelső letöltők úgyhogy még kb 1 óra kell neki míg egy páran elérik a 100%-ot az 1megás feltöltésemmel.
  • lucifer9393
    #1306
    az Alexes rész végén, Franky beharangozása alatt ment egy nagyon jó szám: The raptures - how deep is your love. Ja, meg az Alexesben jó volt még a Mike Simonetti - The third of the storms...
    Nagyon jó zenéket tudnak alávágni a részek alá, már egy egész lejátszási listám lesz lassan az iPodomban belőlük...
  • ToCsEk
    #1305
    nem rosszak, nekem a részek végén szóló zenék jöhetnének minden mennyiségben :D
  • Adaaam
    #1304
    *05-ből, sorry :)
  • Adaaam
    #1303
    S0607-ben két szám:
    0:33:10-től: AlunaGeorge - You Know You Like It
    utána: Breakage - Fighting Fire (feat Jess Mills)
  • milk4
    #1302
    Nem HD-s verzió spoilerban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.wupload.com/file/2665269322
  • ToCsEk
    #1301
    igen a bia-s verziót (Skins.S06E05.720p.HDTV.x264-BiA)
  • lucifer9393
    #1300
    Az jó! Kösz :) megprb. keresni valami normális letöltést... Frankynél is lejött nekem a Bones, meg a Grace klinika :D
  • kommersz
    #1299
    Nick
  • lucifer9393
    #1298
    Nekem az épp elég lenne, de most is valami idétlenség jott le helyette :( majd holnap megint nekiállok. Azt nézem, hogy most sehol sem találok trailert a kov. részhez... kirol fog szólni? (bocs, de nincs most magyar nyelv a gépen...)
  • kommersz
    #1297
    Ensem talaltam meg csak 720P-s verziot.Varok.
  • lucifer9393
    #1296
    én meg leszedtem valamit nagy bajjal, és erre nem is az az, hanem valami teljesen más sorozat :( HD-ben nézted?
  • ToCsEk
    #1295
    ez a minis rész hát... :/
  • lucifer9393
    #1294
    igen, én csak egyetértettem :)
  • kommersz
    #1293
    micsoda? mondom alex unalmas DE a dobokockas dolga jo,de semmi extra.