1492

Angol tini-sorozat 18+ módra
  • [HUN]FaTaL
    #1372
    Ejtették a vádakat még annak a résznek a végén...
  • berczely
    #1371
    LUV!


    5. évadot már el sem kezdtem az új szereplők miatt. 7.-ben remélem visszatérnek sokan! Látni akarom még Naomi meztelen testét :D
  • lucifer9393
    #1370
    Ezen gondolkoztam én is. Már az 5. évadban is egyszer kivették suliból, aztán vissza, most börtön, majd megint vissza?

    Ja, és Liv akar egyetemre menni? Mikor az A-levels-szeket szépen átitta és haza se dugta a képét? :D
    Alex vajon miért menne Thaiföldre? abszurd...

    Lehet, ezeket Spolierbe kellett volna raknom, de fuck it, amúgy se nagy itt mozgalom...
  • kommersz
    #1369
    szar volt jaja,egyetlen pozitiv a vegen a zene:D

    Amugy Alo ugyevel mi lett? csak szerintem egy olyan esett nem lenne enyivel elintezve:S
  • lucifer9393
    #1368
    Sz*r volt szerintem ez a befejezés. Olyan se füle, se farka, és rettentően irreális....
  • Adaaam
    #1367
    Most néztem meg a mini és franky-s részt, hát valami szörnyű volt. Egyre rosszabb lesz ez az évad, ha visszagondolok a 4. évadra ahhoz képest ez a mostani sehol sincs, már csak azért nézem mert elkezdtem...
  • ToCsEk
    #1366
  • kommersz
    #1365
    En nezem eleg jo.Szokatlan a skins utan de hatalmas ,habar en elfogult vagyok az angol sorozatokkal.
  • passatgt
    #1364
    Fresh Meat nevű sorozatot nézzétek, kb olyan mint a Skins, csak a dráma helyett vicces:)
  • lucifer9393
    #1363
    szr volt sztem is. Most az először néztem meg, vajon mennyi is van még hátra ebből a részből. Valahogy nem reális az, hogy Mini eddig tudta titkolni a terhességét.... és valóban buta volt, hogy nem ment abortuszra... Frankyre meg nincs szavam, keveri a sz*rt, de üstöstől....
  • kommersz
    #1362
    Nem volt valami jo,tortentek a dolgok de megsem az igazi.A vege pedig varhato volt vagyis inkabb elore tudni lehetett.
  • ToCsEk
    #1361
    juj de szr volt ez 09
  • lucifer9393
    #1360
    Wow, na ez a Lives, ez jó volt :)
  • [HUN]FaTaL
    #1359
    Mini és Franky
  • ToCsEk
    #1358
    hát ez a liv wtf rész volt :O
    köv rész minie :/ jaj de depis rész lesz az ú
  • milk4
    #1357
    Szerintem is, én kb. 5x megnéztem 1nap alatt annyira tetszett :D
  • rooney8
    #1356
    Most neztem meg alo-s reszt, jo kis resz volt :D
  • rooney8
    #1355
    most néztem meg a franky-s részt... eddig se volt a kedvencem, de ezek után...
  • passatgt
    #1354
    remélem lesz olyan release amiből kivágják:D
  • [HUN]FaTaL
    #1353
    Franky
  • rooney8
    #1352
    effy
  • lucifer9393
    #1351
    Skins, series 7

    Channel 4 confirmed that Skins will be axed after a seventh series, featuring characters from all three generations in a six part series. Nicholas Hoult (Tony), Dev Patel (Anwar), Kaya Scodelario (Effy) and Dakota Blue Richards (Franky) are among those rumoured to return. Channel 4 also mentioned that the seventh series will be "a celebration of this truly iconic series".

    Wikipédia
  • lucifer9393
    #1350
    Tényleg, az eszembe se volt, hogy minden gen. 2 évig tart. Az akkor még garantált Skins 2 évre, addigra meg már csak kinövöm
  • [HUN]FaTaL
    #1349
    Minden generáció 2 évad és angliában általában 8 évad egy sorozat (ha le nem lövik hamarabb) úgyhogy a 2 szezon reálisabb.
  • milk4
    #1348
    Szerintem 2 szezont értenek a "one last tear up" alatt. Nem írják sehol,hogy 1 szezon lesz.
  • rooney8
    #1347
    mikor lesz már a skins film? :D
  • lucifer9393
    #1346
    2? egy utolsó szezont említenek....

    Egyébként meg jövőhéten érdekes rész lesz, Liv! alig várom :D
  • milk4
    #1345
    "Have no fear Skins will return to E4 in 2013 for one last tear up but the who, the where and the what is still T.B.C. Excited? We most definitely are!"

    Úgytűnik a következő 2szezon lesz egyben az utolsó.
  • [HUN]FaTaL
    #1344
    A sub jó mind a két verzióhoz (PDTV-RiVER, 720p-BIA)
  • kommersz
    #1343
    nem neked akart menni a valasz sry.
  • ToCsEk
    #1342
    igen tudom én már megnéztem,
    elvileg jó a biás verzióhoz is, bár ha reklámok benne vannak akkor csúsztatni kell
  • kommersz
    #1341
    Skins.S06E07.WS.PDTV.x264-RiVER ez 386 mega es sub is ehhez van.
  • lucifer9393
    #1340
    Nekem Liv a kedvencem :)
  • rooney8
    #1339
    én ha valakire, akkor pont hogy rá áldoznék:)
    szerintem ő a legnagyobb arc ebbe a csapatba :D
  • lucifer9393
    #1338
    hát én is egy ilyen kényelmes kis 500 megás verziót keresek, de nehezen...egy gigát meg nem áldozok rá Alora
  • ToCsEk
    #1337
    ezekkel a verziókkal mi a baj?
    Skins.S06E07.720p.HDTV.x264-BiA
    Skins.S06E07.WS.PDTV.x264-RiVER

    én mindig azt szedem amelyikhez felirat van, igaz nincs is fullhd monitorom
  • rooney8
    #1336
    igen ez az, hogy én is csak webrip-et
  • lucifer9393
    #1335
    nem tudom az honnan jön, de eddig azthiszem mindegyik részből láttam Webripet...
  • rooney8
    #1334
    a mi ez a webrip? már nem adják tv-be vagy mi? :D
  • lucifer9393
    #1333
    Van már vhol normális verzió? Mobdjuk olyan HD és WebRip között?