1492

Angol tini-sorozat 18+ módra
  • LaszloLedzenyi
    #1452
    A második Effy-s rész szerintem durvább lesz, nekem az egész első részben az volt az érdekes hogy Effy küzd a régi és a jelenlegi énjével, dolgozik, próbál normálisan élni, de az éjszaka közepén még elmegy szórakozni, mint tini korában. jó lesz ez, igaz nem a régi skins de a 6 évadot ne hiszem hogy űberelni akarják, bár várjuk meg Cook mit fog csinálni
  • Janika114
    #1451
    Itt figyeltem, csak elírtam a nevet, mert fáradt voltam, Naomira gondoltam természetesen.
  • rooney8
    #1450
    pl
  • ronihun
    #1449
    magyar felirat van hozzá valahol már?
  • [HUN]FaTaL
    #1448
    Annyira nem figyeltél, hogy azt sem vetted észre, hogy nem Emily rákos.
  • Janika114
    #1447
    Jogos, ez amúgy el is kerülte figyelmem, nem tudom hogy, de nem emlékszem rá (látszik hogy untam kicsit). De akkor is keveslem az utalásokat, vagy akár több régi szereplőt bár tudom h nem rajtuk múlt, hanem a színészeken.
  • passatgt
    #1446
    "You know my associate Freddie?
    Yes, I've heard of you."

    ez se véletlen mondjuk:)
  • Janika114
    #1445
    Megnéztem én is. Hát... Ez nem Skins nekem... Ez unalmas volt nagyon, nekem semmi drámai nem volt benne, az hogy a végére benyomták h rákos Emily hát nem hatott meg, már valami újat is kitalálhatnának. Semmi "skinses" nem volt benne, végig nézhettük 40 percen át hogy Effy dolgozik, meg összeszedett egy faszit... Legalább valami utalás lett volna a többiekre, hogy vissza adjon egy kis hangulatot. Viszont ahogy megláttam Effy-t, hát még mindig gyönyörű számomra, van egy olyan kisugárzása, amitől bele bolondul az ember, és az a fehér ruha
  • rooney8
    #1444
    Most mar tudom :)
  • [HUN]FaTaL
    #1443
    Annak ellenére, hogy tényleg nem sok köze van az eredeti Skinshez, nekem tetszett ez a rész :)
  • passatgt
    #1442
    1-2. rész Effy
    3-4. rész Cook
    5-6. rész Cassie
  • kommersz
    #1441
    Az elso negy evadot sajnos nem is fogjak tudni uberelni.De sztem ez a resz alapbol sokkal jobb volt mint az egesz otodik es hatodik evad.Mondjuk az igaz hogy elfogult vagyok az angol sorozatokkal es Angliaval kapcsolatban.De jo lesz ez.
  • ToCsEk
    #1440
    nah meglestem én is, hála a gyors magyar feliratnak :)
    nem rossz ez bár nekem elejéről hiányzott ez a zene :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tényleg nem hozza a régi színvonalat de azt ugye nem is tudták volna űberelni, maradtak a dráma vonalon, jó lesz ez, zenék ugyan olyan jók mint voltak szövegek is, szereplők se rosszak, easy boss :), victoria dat ass nah jó ez :D


    majd a zene címeket aki tudja írhatja köszi :)
  • rooney8
    #1439
    imádom az új Effy-t (persze a régit is)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    maga a rész... hát ez már tényleg nem igazán skins, de ettől függetlenül nekem tetszett. várom a következő részt :)
  • milk4
    #1438
    Effy gyönyörű.
  • N o N a m e
    #1437
    Most néztem meg. Hát ez nem Skins. Nekem nem tetszik annyira mint az eddigiek, végig fogom nézni már de sajnálom, hogy felnőttek és nem egy mindent leszaró tinicsapat problémáit kell nézzem. Dráma. :/
  • J i GS a W
    #1436
    ma lesz a premier! végre!!
  • rooney8
    #1435
    na rosszul emlékeztem:
    "Már tavaly októberben és idén márciusban is írtunk a Skins 7. zárószezonjáról, ahol három visszatérő karakter kerül majd a középpontba, húszas éveik elején, a felnőtté válás kapujában, fejenként két egyórás epizódot kapva.

    egy másik pedig:
    A hetedik évad 6 részes lesz, de ez valójában 3 filmet fog fedni, vagyis 3*90 percet kapunk

    most akkor vagy leadnak egyben egy "filmet", így 3 rész lesz összesen, vagy pedig ahogy az első idézetben írták egy "filmet" kettébontanak, tehát 6 rész lesz. de nem teljesen világos, mert míg a másodikban 3*90 percet írnak, addig az elsőben (2*60)*3
  • rooney8
    #1434
    3 resz, de ketszer hosszabb lesz egy resz (ha jol remlik)
  • ToCsEk
    #1433
    9részes lesz vagy 12? nem 4részt kap a 3 szereplő? vagy csak 3at?:S
  • Konyigery
    #1432
    Jó lesz őket újra látni, de sajna én sokat nem várok ettől a 3 résztől :(
  • ToCsEk
    #1431
    Hétfőn végre kezdődik
  • rooney8
    #1430
    még jó :P
    legyen már 1-je
  • ToCsEk
    #1429


    még a végén megszeretem a kis effyt
  • lucifer9393
    #1428
    Az exem félelmetesen hasonlít Cassiere... és erre csak most jövök rá. Azért volt nekem olyan ismerős, még akkor is, amikor nem is ismertem
  • rooney8
    #1427
    na jó menjetek a... :D
  • lucifer9393
    #1426
    Effy ki van égve
  • Tyler1
    #1425
    A legrosszabb dolog, ami történt ezzel a sorozattal, az ő :D
  • rooney8
    #1424
  • rooney8
    #1423
    héé ne bántsd Effyt :D
  • Konyigery
    #1422
    De rondák te jó isten :D
  • rooney8
    #1421
    tényleg érdekesen néz ki :D

  • ToCsEk
    #1420
    Cook bajszos lesz az új évadban?:D
  • kommersz
    #1419
    Egyik haverom meg annak idejen megvette a A Skins: Novel-t.A mai nap folyaman el is hozta nekem.Meg kell mondanom hatalmas elmeny volt, ilyen sokat talan egyhuzamban nem is olvastam 266oldal volt termeszetesen angol nyelven[sikerult be is fejezni ma].Ajanlom mindenkinek aki szerette "cook"-ek generaciojat.Hatalmas elmeny volt peldaul amikor Thomas tortenete volt "thomas hangjan" olvasni.

    Van egy masodik konyv is de azt valszeg nem probalom be mert mar az a generacio szerepel benne ami szamomra nem volt maradando.
  • stargatelost
    #1418
  • Konyigery
    #1417
    atyaisten :DD
  • rooney8
    #1416
    hivatalos: A Skins 7. évad júliusban kezd.

    kicsit elcsúszott :D
  • rooney8
    #1415
    április/május
  • [HUN]FaTaL
    #1414
    ty
  • passatgt
    #1413
    2013 február