144
akció-RPG
  • levi1989
    #104
    ezt megnyitod:...Nobilis\Hard to be a God\Profiles\neved\SaveGames\AutoSave-valamennyi\Temp\TransEnts.xml
    ebbe keresel 1 ilyen sort:
    max_hp="1560" max_ep="1380" hp="1061" ep="1380" xp="10024402" sp="179" sp2="42" damage="1" armour="1" lt_wpn="10" sw_wpn="10" hv_wpn="10" ds_wpn="15" dex="15" dip="15" sta="15" med="15" lt_wpn_add="0" sw_wpn_add="0" hv_wpn_add="0" ds_wpn_add="0" dex_add="0" dip_add="0" sta_add="0" med_add="0" money="960177" kills_points="0"

    és a két aposztróf közé beírsz 1 tetszőleges számot
    csak autosavenel működik
    van ahol nem fogad el sokat pl. az élet vagy a kitartás fejlesztésénél

    itt 1 kis segítség hogy mi micsoda:

    max_hp= -Max health
    max_ep= -Max Stamina
    hp= -Current health
    ep= -Current stamina
    xp= -Experience
    sp= -Skill points for upgrading weapon skills
    sp2= -Skill points fo upgrading stats
    damage= -might be a multiplier for your damage i dunno
    armour= -Same as above i dunno try 2 maybe itll 2x your damage im just guessing never tried it
    lt_wpn= -Light weapon skill
    sw_wpn= -Medium weapons skill
    hv_wpn= -Heavy weapons skill
    ds_wpn= -Bow skill
    dex= -Health skill
    dip= -Diplomacy skill
    sta= -Stamina skill
    med= -Medicine skill
  • ellington
    #103
    azt hogy csináltad?
  • Morfi
    #102
    Úgy a játék fele uán már értelmetlen lesz a szint lépés is, max annyiban lesz jó hogy, többélet, stamina, stb-d lesz. Én 22 voltam mikor végig értem.

    Mellékküldetések meg átlagosan 2 van egy adott térképen, de van mikor csak később aktiválódik, attól függ hogyan állnak hozzád a bárók.
  • levi1989
    #101
    vágre tudtam csalni 1 kicsit a játékba
    most az 5. pályán vagyok 141. szintű
  • BlackShadow
    #100
    nincs teljesen elzárva, házak között vhol van egy átjáró
    a katonákkal meg ne törődj, csak fuss el és jönnek utánnad :D
  • ellington
    #99
    áh, mégis megvan a titkos átjárós dolog, a házában volt egy levél, aztán megtámadtak, és most itt van a nyakamon ez a ripat fickó (vagy bárhogy is hívják) és észak arkanarba kéne mennem, viszont minden út le van zárva ahogy láttam, és ez az állat, minden katonának nekimegy akit meglát, így rövid távon mindig ki is nyírják.. hogy kell eljutni northern arkanarba?
  • ellington
    #98
    kössz, megvan, bejutottam az arata palotájába, és beszéltem ott azzal a faszival. adtam neki 800 pénzt, azt mondta megsürgeti a találkozót, és hogy menjek vissza másnap. visszamentem, de ugyanúgy elküld, hogy várjam ki a sorom.. és egy másik főkülfetéshez tartozik, hogy van ez a titkos átjáró, ami elvezet egy másik városrészbe, és ott van valami ember, akit meg kell ölni talán. elmentem a házához, de nem lehet bemenni se, sőt az ember sincs sehol.. ott mi a teendő?
  • BlackShadow
    #97
    sztem épp jó dolog h nem lehet xpzni, mert így nem lesz belőle idiota hack&slash. küldetések végrehajtásával teletömnek xp-vel :)

    officer ruházatot meg vagy veszel vagy összegyűjtögeted :) FRA cucc kell
    A palota felett vhol van egy kocsma ahova ha bemész beszól egy részeg katona, majd az egyik faszi mondja neked, h mindig ezt csinálja és mindig uott esik össze és állandóan kirabolják :P (kövesd)
  • ellington
    #96
    meg nem is találok olyan sok mellékküldetést. tényleg kevés van, vagy én vagyok vak?
  • ellington
    #95
    az nem tetszik, hogy nem lehet elmenni csakúgy xp-t vadászni, mert kb csak 6-7es szinten vagyok, és már itt többezer pont kell a szintlépéshez, és egy farkasért ad 5-öt, egy banditáért meg mondjuk 20-at..
    és lenne egy olyan kérdésem, hogy be kéne jutnom a palotába ahhoz a faszihoz, de csak megfelelő ruhában lehet, asszem itt officer ruhzáat kéne. olyat hol tudnék összerakni magamnak?
  • Doom54
    #94
    Hogy,mivel lehet elindítani?
  • tegla
    #93
    Sztem olyan 15-20 óra játékidő,de van jópár mellékküldetés is amit kihagytam.
    Csak a sztorivonalra koncentráltam,ha jól emlékszem lvl 20-ig sikerült felnyomnom igy a karaktert.
  • ellington
    #92
    mennyi idő volt?
  • tegla
    #91
    Nah sikerült végignyomni a játékot :)
    Jó kis gamma volt még toltam volna.
  • Khalel
    #90
    Egy no-cd image file-al sikerült megoldani a dolgot, de ez sem ment elsőre... eh.
  • Scareface
    #89
    Valszeg.....
  • Khalel
    #88
    Én vagyok az egyedüli, akinek nem indul ezzel az új Reloaded crack-el a game?
  • tegla
    #87
    Gondolom,mivel "reloaded" a crackfix is.
  • ellington
    #86
    akkor a reloaded verzió működik mostmár? végigolvastam a fórumot, és láttam, hogy nem lehet menteni, de a crackfix állítólag megoldja..
  • tegla
    #85
    Ugye megy egy óra is közben azt gondolom észrevetted;azon az időn belül kéne gyorsan elektrosokkolóval(csak,hogy ne fájjon nekik a szúrás-eu komfortosan)elkábitanod,majd utána leszúrnod,megpörkölnöd,lemosnod,feldolgoznod kolbásznak...és erre van 5 perced.
  • c3124c
    #84
    Hát, én meg ha vele mentem, vagy ha helyette kentem le mindet, akkor se voltam f@sza gyerek :S . Már kb 1órája csak a disznókat kergetem...
  • tegla
    #83
    Nekem elsőre sikerült.
    A báróval tartottam egy ideig de aztán eltűnt,utána én egyedül ölögettem a pocákat de közben lootoltam is őket(bár ez nem tudom számit-e).
    Sztem többet kell leölni mint ő :) vagy nem tudom mi akadékoskodik az öreg fing :P
  • c3124c
    #82
    hali, azt tudja vki, hgoy a disznóhentelésnek mi a nyitja, mert ha megcsinálom idő előtt, ha nem, kevés vagyok a báró szerint :((((((
  • wedge31
    #81
    Én ha lehet kerülöm a harcot a kém kódex is írja ugyhogy tartom magam az írányelvekhez valszeg a készitök is ezt szereték volna elérni.
    Persze vannak helyzetek amikor a diplomácia nem ér semmit kiváncsi volnék mennyivel ér több xp-ét egy helyzet békés megoldása a harchoz képest.
    A lovaim nekem meg megdöglenek a harcokban ,pedig baromi drágák még igy is hogy magas a diplomáciám de tényleg megéri használni öket mert egyrészt gyorsabb a közlekedés a sebzés meg a gyalagosénak legalább a kétszerese lóháton
  • BlackShadow
    #80
    én is már előrébb járok :D nagyon tetszik a story. a harcrendszere nem is tetszik, de a történet annyira magával ragad :) nem bírtam letenni.. úgyvolt h 8tól tanulok.. hát most hagytam abba a játékot :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    poén, h a földről jöttek a "földönkívüliek" :D


    amúgy néha el-el tünedeznek a tárgyaim :\ kicsit bugos.. de ez van :D
  • tegla
    #79
    Uhh tatám már azt se tudom miről van szó;én már nagyon előrébb járok :D
    Ja,hogy vmi szekta tag az öreg kocsmáros azt csak vmi beszélgetés folyamán meg lehet tudakolni vkitől(nem emlékszem már kitől),hogy hallott-e a titkos 3 kard testvériségről(vagy vmi ilyesmi nevet emlitett a kocsmáros)de ott se mondanak sokat róla.
    Egyébként ha quest logban rámész az éppen aktuálisra akkor mutatja a térképen hová kell menni;de érdemes többször is átfutni a quest szövegét meg a dialógusokra is odafigyelni azért mert a története nagyon klafa(az eredeti könyvet én nem ismerem-amiből a játék készült).
    Nem akarok poénokat lelőni de csavaros a történet és én is szerintem kb. a felét ha eddig megismertem.
    Kicsit akadozva indult be a story de mostmár nagyon érdekel és igazán a harc nem motivál--akit kell leölök de nem vadászgatok vagy gyűjtögetek csak amit nagyon muszáj.
    De azért pénzt érdemes "gyűjteni" nem eltapsolni mert van 1 olyan rész ahol pl. 5000 gold a beugró :D
    Lovat nagyon érdemes venni;csak az a baj én már a 3. nyüstölöm mert néha eltünedeznek v. én nem jegyzem meg hová is parkoltam le vele :P

  • BlackShadow
    #78
    nos úgytűnik visszatérek arkanarba.. nyomatnál egy screenshotot a térképről és bejelölnéd, h mégis hol van a fazon? hálás lennék :D
  • BlackShadow
    #77
    nos ez se bugmentes banyek :) találtam vmi mufftival aki megkért h menjek garbage row-ba(asszem) a titkos átjárón keresztül.. nos.. mire odamentem már nem lehetett használni az átjárót, pedig elötte már 2x használtam.. na mind1 :D most ..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már megint elraboltak :D

    kicsit lineárisnak tűnik a story eddig, de nem rossz:)
  • tegla
    #76
    Nincs messze,az egyik putrinál álldogál kint és mereszti a meresztenivalót :)
  • BlackShadow
    #75
    nekem nem jelzi a térkép :\ még journal info sincs róla.. na mind1, csak összefutok vele valahol :D
  • tegla
    #74
    Nehéz bizony!
  • Aurelianus
    #73
    Pedig nehéz Istennek lenni... :DDDD
  • levi1989
    #72
    oh köszi te egy isten vagy
  • Aurelianus
    #71
    így már élvezet, és nagyon hangulatos.
  • tegla
    #70

    Tessék itt a crackfix.
  • levi1989
    #69
    ha teheti valaki légyszi linkelje be azt a cracket mert már nagyon unom hogy nem találok sehol semmit
  • tegla
    #68
    Nincs messze a kiscsóka a térképen meg is jelölte a quest.

    Jaja a crackfix nekem is megoldott minden mentési problémát illetve a bugokat is(lásd 2.résznél az ominózus boros probléma).
  • Aurelianus
    #67
    ez a beszéd! :)
  • dante3
    #66
    Kijött egy crackfix a reloaded verzióhoz!
  • Aurelianus
    #65
    Köszi megpróbálom újra...de ebben a verzióban(egyelőre crackhiba) nem lehet menteni...elég gáz.