144
akció-RPG
  • BlackShadow
    #64
    help! arkanar elöttiek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    arkanar városa elött elrendeztem már régebben a dolgot a kocsmáros és a kereskedő között, majd kiderült, hogy a kocsmáros vmi szekta tagja. említett egy faszit is akit keressek fel.. de nem emléxem már, h kit, s legfőképp azt, h hol találom? Tudja valaki? eléggé gáz, h nem menti valahova az ilyen beszélgetéseket :\
  • Moszoka
    #63
    Köszönöm
  • BlackShadow
    #62
    fura..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én odamentem az őrökhöz, akkor ugye jött a don, hogy ő most felakaszt :) a végén megállapodtunk, h egy jó borért futni hagy. akkor mondta magában a karakter is, hogy hátha a csapos tud valamit ajánlani. Odamentem hozzá és máris mehetett a párbeszéd.
  • Aurelianus
    #61
    ???
  • Aurelianus
    #60
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legközelebb valódi spoilerként írok....;)
  • Aurelianus
    #59
    spoiler:


    esetleg legyen nálam valami spec tárgy/ruha?
  • Aurelianus
    #58
    spoiler:

    Igen megkérdezi hogy iszok-e(kell-e vmi)....a figura mondja kösz most nem...ennyi...
  • BlackShadow
    #57
    [spoiler]ahol a lókereskedő van, van egy fogadó. beszélj a pultossal :)
  • Aurelianus
    #56
    Spoiler:

    A 3 pályán őrökkel kell beszélni....és az egyik tiszt azt modja csempészek vannak a katonái között.... (northen outposthoz kellene mennni) csakhogy lezárták az utat... arra felé... valamiféle bort kell szerezni azt mondja ott az őr...de az egész pályán nincs. A RELODED versió egy újabb bugja?

    Sima/tolvaj ruhában is besézltem mindenkivel...átkutattam az egész pályát de arra nem lehet otvábbmenni...a quest a sorompó mögött van....

    Hmm....
  • BlackShadow
    #55
    nemrossz game, már én is haladgatok előrefele.. könnyű fegyverzetet preferálom.. már van is 2kezes fegyver perkem, viszont nem tudom, h kell használni, hisz akárhogy próbáltam nem bírtam kézbevenni 2 light fegyót :\ aki tudja a megoldást az ne habozzon! :D
    az amúgy nem tetszik benne h a térképen nem lehet túl jól tájékozódni.. pl "kereszteződéseknél" a térképen látom, h hol lehet lelépni a térképről, de, h hova, arról lövésem sincs :D
  • Caine
    #54
    Aranyos kis játék, amúgy.
    Nem annyira komplett, mint egy Gothic, de el lehet benne lenni.
    Most már ahol tartok kezd érdekessé válni a történet.
    És persze nincs tulajdon se, lehet fodztogatni a ládákat a "gazdájuk" orra előtt.
    e legalább nem tűnnek el a trágyak a ládádkból, meg a hullákról. Az nagyon tud idegesíteni.

    Lovaglás rulz. A ló regenerálódik, te nem. Le se szállok róla, még aludni sem :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nem semmi, hogy még mindig nem tudnak arról a rossz kliséről leszokni a kedves fejlesztő/forgatókönyvíró urak, hogy "gonosz-bácsik-elveszik-minden-cuccodat-és-te-ott-állsz-egy-szál-izében-és-kezdhetsz-mindent-újból-összegyűjteni ...

  • Caine
    #53
    Szerintem azért, mert régi a Démonod.
    Nekem is azt írta ki, rakd fel a 4.10-et.

    Dehamár, akkor a klónosat javaslom Démon próban.
  • Moszoka
    #52
    Ezt a fix imaget,hogy kell használni mert azt mondta deamon,hogy unable to mont image.Biztos én nem csináltam valamit jól.És én is elakadtam az elején ,persze nehezíti a játékot,hogy csak egy enyhe leheletnyit tudok angolul amúgy jó,/csak sok itt a farkas.:)/
  • Super Saiyan
    #51
    én meg elakadtam :\még az elején :(
  • Larvin
    #50
    nekem a reloaded verzióval Daemon tools pro-val nem ment a monkok után. Majd kipróbálom 4.12 lite-tal is
  • Larvin
    #49
    igen feltettem énis és megy rendesen
  • Scareface
    #48
    Vagy szpész :)
  • xido
    #47
    részemről teljes játékban jobbklikkel elnyomható a szöveg,ha nem akarsz várni míg elmondja:)
  • Scareface
    #46
    Még nem játszottam vele túl sokat, csak kipróbáltam a játékot, létezik már hozzá fix image, amit [color=teal]itt[/color] található meg.
    Visszajelzések szerint megoldódik vele a RELOADED verziónál a mentési probléma.
    Az All Emulation-t nemárt ha bekapcsoljátok a daemonba mert anélkül "exe leállt" problémával kifagy a gáma :)
  • BlackShadow
    #45
    egyelőre tetszik:) nem valami könnyű, ez egy jó dolog :D nyomi leechek most kaszáltak le, majd máskor folytatom :)
  • BlackShadow
    #44
    korábban írtak arról, hogy a reloaded krekkjével mentési gondok vannak

    megoldás: clonedvd verzió + daemon tools pro :)
  • levi1989
    #43
    Ti nem tapasztaltatok olyat hogy a 2. pályától valamiért nem lehet menteni?
  • Larvin
    #42
    Csak nekem csinált olyat a demo, hogy a dialógusoknál tök sokat kellett várni a szövegre?
    Ha más is tapasztaltalta akkor írja már meg, hogy a full gameben is tapasztalható-e ez!
    Egyébként arra gyanakszom, hogy a memóriát hiányolta 768MB-al futtattam
  • xido
    #41
    egytértek:)..gondoltam elején a banditáknál nem azt választom,hogy megölni jöttem őket....:))
  • wedge31
    #40
    Nekem a diplomácia része tetszik a legjobban a sok harc elkerülhetö / persze csak a humánok fogékonyak rá / itt tényleg igaz ,hogy többet észel mint erövel elvégre kémek vagyunk vagy mi a szösz.
  • xido
    #39
    De hogy a játékról is mondjon valaki valamit...engem kicsit Two worlds-re emlékeztet...kicsit "egyszerűbb és bénácskább" egy Oblivion/Gothic/Witcher után,de játszható...és míg az elején minden hülye bandita nekem esett a farkasok mellett is..addig egy álruhás küldetés után békén hagynak a ruhám miatt,szóval jól működik az elvegyülés is:)
  • tegla
    #38
    Nos én a gamecopyworld-ról leszedtem egy crack+dll fájl csomagot és azzal szépen el is indult a clone-s verzióm és nincs gond a mentésekkel sem.
  • Dant0r
    #37
    Nekem DTLite-tal (4.12.0) All Emulations ON-nal simán megy a clonedvd.
    Más kérdés hogy elég durván arrébb lehet lökdösni az embereket, tolni őket a füvön, elég gáz :-\
  • BlackShadow
    #36
    jovan akkor ez abba a 10% -ba tartozik ami kiveszi a játék indulásához szükséges dolgokat :D mert dtpro + yasu kombóra szarik magasról :) mind1.. van mellette még pár játékom így ráérek ^^
  • wedge31
    #35
    Hát perszee
  • BlackShadow
    #34
    nem is áll szándékomban használni a cracket :)
  • wedge31
    #33
    Reloaded crack nem jól kezeli a mentéseket próbáltam.
  • BlackShadow
    #32
    véleményem szerint a verzió lényegtelen, gondolom a reloaded azért lett kevesebb mert kivette a nyelvi fájlokat (legalábbis az esetek 90%-ban ennek köszönhető a kisebb méret). a clone verzióhoz úgy sincs crack, ezért clone :D daemonnal betöltve sztem a reloaded is uugy működik. majd kipróbálom :)
  • csgj
    #31
    Ugyanúgy kezdődik, mint a demo... és nem változtattak azóta semmin. És sztem egész jó játék. Csak azt nemtom, hogy melyik gombbal lehet screenshot-ot csinálni. Vmelyikkel tuti lehet (ami nem f12 és nem print screen), mert van screenshot mappa.
  • haxoror
    #30
    Na most hogy kiderült melyik a jó verzió írhatnátok pár véleményt hogy milyen maga a játék?
  • c3124c
    #29
    thx
  • wedge31
    #28
    A clone verzióval nálam minden rendben három óra játék után.
  • strebacom
    #27
  • c3124c
    #26
    azért, mert abban nincsenek bennn a felesleges dolgok....viszont nem jó a krekk, mert nem lehet menteni egy idő után :s .
  • strebacom
    #25
    Hard.To.Be.A.God-RELOADED ilyen is van ez meg csak 1.3GB miért???