2096
  • zsola100
    #1815
    HELLO!

    Olyan problémám lenne, hogy a repülőtér felé vezető után az utolsó 2 km-en lefagy a játék... már többször próbáltuk és lefagy... aki tud segíteni előre is köszönöm.
  • elitehun
    #1814
    Mind1 megoldottam.
    A multiplayer moddal mi a helyzet?
  • elitehun
    #1813
    Letöltöttem még rég de nem tudom letörölni. Reloaded verzióm van
  • The Protector
    #1812
    Hy.halkan mondom,letöltöttem a játékot.de sajnos indíás után csak fekete képernyőm van egérrel és nem akar elindulni egy crackel sem.
    Win7 64 bit-em van.Valakinek valamilyen 5lete van?Most szedem a reloaded változatot de csak este tudom kipróbálni.
    Akinek valami 5lete van vagy tapasztalata az kérem írjon.

    Útóirat:Biztos poén lesz cd galaxis-t linkelgetni,de szívesen kipróbálnám a játékot de előtte megnézném hogyan fut mert 2 napja van win7-em és nem tudom xp után mennyivel lesz gyengébb a teljesítmény.
  • Ironman2
    #1811

    Köszi.Jót nevettem rajta
  • vzajcev
    #1810
  • lolSL
    #1809
    ha jobbra fent dollárra váltva fizetünk
  • lolSL
    #1808
    https://www.getgamesgo.com 1500ft a game
  • samsung123
    #1807
    várjuk! és kitartást, sokaknak okoznál örömet
  • Ironman2
    #1806
    Kár hogy nem vagyok perfect angol,szivesen besegitenék.
  • lostprophet
    #1805
    Egyedül fordítom egyébként, de így könnyebb haladnom.
  • samsung123
    #1804
    25% nál jár a magyarosítás, de ez évben tuti jön (kár hogy még év eleje van, igy nagy szórás), de szerintem jol haladnak a videóból is látzsik és nemsokára kész felirat biztató, mert egy hihetetlen jó játék!
  • Ironman2
    #1803
    Nagyon jó.Mikor lesz kész a magyarosítás?
  • lostprophet
    #1802
    Egy kis ízelítő a magyarításból, nehogy meghaljon a topik:

    http://www.youtube.com/watch?v=7vx4u9GE_Cc
  • Ironman2
    #1801
    OK
  • Jude666
    #1800
    Na félreértések elkerülése érdekében.
    Nekem eddig egy gagyi orosz verzió volt, amit szinte azonnal letöltöttem még a játék megjelenése előtt.
    "Magamévá tettem" egy másik verziót is, ebben már tényleg úgy indul ahogyan írtad, szóval köszi szépen.
  • Ironman2
    #1799
    Nekem is az a változat van meg,és a parancsikon a sima Justcause2.exe-re mutat
  • Jude666
    #1798
    Néééééééééééééééééééééém.
    De azért megpróbálom újratelepíteni.
  • Ironman2
    #1797
    Hülyeség.A justcause2.exe-vel indul a játék,tört változatnál is.Akkor valamit nem jól csináltál.Ott van az is a mappában.Rakd ki a parancsikonját az asztalodra
  • Jude666
    #1796
    Sziasztok!
    Egy kis problémám akadt.
    Szóval végigjátszottam a játékot, és most szeretném újból, de ezuttal cheattel.
    Skidrow verzióm van, vagyis nekem nem a Justcause2.exe-vel hanem a Justcause2_gamer.exe-vel indul a játék.A Trainerek többségében a Justcause2.exe kellene.Szóval fogom jobb klikk és átnevezem a gamer exemet simára.ám ez nem jó, ugyanis ezzel nem tudja elindítania játékot.
    Van valami ötlet?
    Előre is köszi!
  • Ironman2
    #1795
    Szerintem is
  • pett3rson
    #1794
    ja, oké, köszi.

    egyébként marha jó a játék, nagyon szép a grafikája, legalábbis nálam maxon szépen néz ki :) jók az effektek, a robbanások, tetszik a sokféle jármű. 10/10-es :)
  • Ironman2
    #1793
    Le kell rombolni,mert csak akkor éred el a 100 százalékot a teljes játékban.Minden települést meg kell csinálni 100 százalékban
  • pett3rson
    #1792
    Köszi.

    Azt jól értem, hogy érdemes lerombolni teljesen a bázisokat vagy ez tök felesleges? lesz elég pénz meg chaos amúgy is?
  • Ironman2
    #1791
    Piros csillag van az oldalán,amiket le kell rombolni,meg vannak a trafók is,és a magas villanypóznák.A ládákat meg jelzi fennt a radar.Ha már nagyon közel vagy hozzájuk,akkor fennt villog a radar.Minél közelebb érsz egy ládához,annyival több csik jelenik meg a radarban
  • pett3rson
    #1790
    sziasztok.

    nemrég vettem meg a játékot és azt szeretném kérdezni, hogy ha valamilyen járműben ülök, akkor hogy tudom megállapítani, hogy mit kellene még lerombolnom az egyes bázisokon, hogy "fullra" meglegyenek. amikor gyalog megyek az oké, hogy jelzi, de pl. helikopterben már nehezebb. Jó, vannak ismétlődő objektumok, de így elsőre elég nehéz. van trükk vagy majd megszokom és már látni fogom később, azaz meglesz a rutin?
  • rumkola
    #1789
    LOL!!!!!!!!!!!!!!
  • Ironman2
    #1788
    Okés.Szivesen.
  • dave10000
    #1787
    Megoldódott a probléma köszönöm a segítséget.
  • dave10000
    #1786
    1x már megvolt de megpróbálom még 1x.
  • Ironman2
    #1785
    Ujratelepités?
  • dave10000
    #1784
    Nem hiszem, hogy a billentyűzettel lenne baj mert amikor beállítottam a gombokat működött rendesen. Szerintem bekattant és azt hiszi, hogy csak kontrollerrel lehet játszani vagy valami ilyesmi. De más meg működik rendesen amire beállítottam.
  • Ironman2
    #1783
    Olvastam.Probáld meg magyarra állitani a billentyüzet kiosztást a rendszerben.Lehet hogy az lesz a probléma,vagy másik billentyüzetet rakjál fel.
  • dave10000
    #1782
    Küldtem 1 privátot.
  • Ironman2
    #1781
    Az is kérdés,hogy eredeti a játék,vagy nem,mert nem mindegy.Az eredeti az függ a Steamtól,és a Steam-ban lévő beállitások is befolyásolják.
  • Ironman2
    #1780
    Magyar,vagy angol?
  • dave10000
    #1779
    64-bit-es Win7-et
  • Ironman2
    #1778
    Nem kell visszavinned.Milyen rendszert használsz?
  • Ironman2
    #1777
    Ekkora marhaságot hogyan irhatsz már?
  • dave10000
    #1776
    Hát ha tényleg nincs más lehetőség akkor visszaviszem.