2096
  • Jaka923
    #1855
    A multiplayer módról nincs hír? Kis emlékeztető azoknak, akik nincsenek képben.
  • ntex
    #1854
    Gonoszkodtam egyet

  • ntex
    #1853
    Az elférne mert ha elfogynak a küldik akkor már csak a helyfoglalgatások maradnak ami egy idő után szerintem uncsi lesz úgy magában. Meg amúgy pl. a time trialokba is lehetett volna valami változatosságot csinálni. A Repülősök meg a freefall oké hogy ügyességi inkább, de az autós meg a csónakos trialokban semmi kihívás nincs jóformán, az autósoknál olyat szoktam csinálni hogy meglátok egy ládát valahol, kiszállok a visszaszámlálás közben és felmegyek érte, még akkor is röhögve teljesítem őket. Szóval az autósok helyett rakhattak volna be inkább olyat hogy más ellenfelek ellen kéne versenyezni mondjuk bandatagok ellen vagy mittomén :D De ez így elég LOW :) Vagy húzósabb időkorlátokkal pl.
  • Ironman2
    #1852
    Igértek küldetéses dlc-et,de nem jönnek ugylátszik.
  • PunkZoli
    #1851
    Azt imádom benne, hogy évek múlva is lehet folytatni a cloud miatt.
  • ntex
    #1850
    Hát én tényleg nem kapkodom el :D Úgy is mondhatnám kiélvezem minden percét XD
  • ratgab
    #1849
    60 órát raktam bele 75 %-ra teljesítettem Januárban!
  • ntex
    #1848
    bakker 50 órám benne van már és még mindig csak 30% a Mercenary Mode elkészültségi szintje. Ez simán meglesz 150-200 óra mire felviszem 100-ra :D Hozzáteszem az Extractiont talán egyszer használtam és közlekedni is csak utcai járművekkel szoktam, semmi repkedés vagy hajókázás. Csak ahol másképp nem megy. Ezeken a tájakon egyszerűen élvezet száguldozni :D Még mindig rohadtul élvezetes a játék...

    Most csináltam meg a TV központos küldit ahol az antennákat kell átállítani. Az emberek nagy részét grappling hookkal egyszerűen lerántottam a mélybe :D Tiszta fun volt az egész XD
  • Ironman2
    #1847
  • lostprophet
    #1846
    Szegény én :D Mindent fordítok egyszerre, csak a VtmB mellett lassabban haladgat :)
  • mooo
    #1845
    Az a "baj" ,hogy ha jól tudom épp nem fordítja,mert a Bloodlines magyarításával foglalkozik.Azért tettem idézőjelbe a bajt,mert én azt is nagyon várom,meg úgy mindegyik magyarítását,amit tervbe vett
  • ntex
    #1844
    Tanulni én sem tanultam sosem, valamennyire megértem mg tudok is kommunikálni de az nem tudom elég e ahhoz hogy belevágjak egy fordításba ezzel a tudásszinttel

    Pedig én is tudnék segíteni, mármint időm engedné éppenséggel :)
  • Ironman2
    #1843
    30 százalékon van még a magyarosítás.De kár hogy nem vágom az angolt,szivesen besegítenék Lostprophetnek hogy minél elöbb elkészüljön a honosítás.Egyedül forditja szegény.
  • ntex
    #1842
    Asszem valamelyik hivatalos DLC-ben van benne. A hang csúszásra megoldásként próbáld meg feltenni a legújabb drivert a hangkártyádhoz :)
  • ntex
    #1841
    Köszi szépen
  • simon007
    #1840
    Hello!


    Ezzel a térképpel 99.95 %-ig jutottam első végigjátszáskor.
    / Egy water towert jelez , ami nálam nincs ott,ahol lennie kéne +
    4 doboz hiányzik /.

    http://www.sendspace.com/file/w4p331

  • Bal0924
    #1839
    Sziasztok!

    A Just Cause 2-t megvettem eredetiben.

    (A tört verziót kipróbáltam/játszottam, azt hittem hogy az eredetiben a beszéd és a hang effektek nem csúsznak majd el, de tévedtem. Ugyan olyan sz*r*k..)

    A rakéta az ejtőernyőhöz, benne van a játékban?
    Hogyan tudok hozzá jutni ha nincsen?

    Előre is köszi!
  • ratgab
    #1838
    Nekem Steamem van meg, így én egyszerűen tudom ellenőrizni!

    Azthiszem a JC2 GFWL-es, akkor pedig a player profilodban!
  • ntex
    #1837
    ÉS hol tudom elérni ezeket játékon belül hogy mi van meg?
  • ratgab
    #1836
    Nekem már csak 1 hiányzik... a very hard végigjátszás
  • Jaka923
    #1835
    Igen
  • ntex
    #1834
    Amúgy a PC-s verzió tartalmazza az Achievement rendszert?
  • ntex
    #1833
    Szerintem az eddigi legjobb sandbox játék amivel eddig játszottam :) Nekem az első rész is nagyon tetszett, az egyetlen hátránya az volt meg gondolom ennek is az hogy ha elfogynak a küldetések akkor nem marad más csak a területek foglalgatása. De ez a látványvilág meg szabadság annyira beszippantja az embert hogy nem bírom letenni :D
  • bajgunar
    #1832
    Figyeld a radart a térkép mellett, ha közelítesz a dobozhoz kezd nőlni.
    Akkor hamar, pikk-pakk megtalálható mind. :D
  • The Protector
    #1831
    Ne is kapkodd mert a főszál még annál is rövidebb mint gondolnád!!
    Nekem kb összesen 20óra volt benne.Lehetett volna több is csak picit meguntam+felidegesített h na akkor ugorjunk neki egy főszálnak mert azt elhanyagolom és jött a stáblista.
  • ntex
    #1830
    Nem kapkodom el a játékot :D 12 óra alatt 13% XD Elvagyok vele, az egyetlen idegesítő dolog benne hogy mikor 95-97% -ra megvan egy nagyobb bázis birtoklása akkor általában egy nyomorult dobozon múlik amit fél óráig keresnem hogy enyém legyen a terület.
  • samsung123
    #1829
    a HD2600 nemtudom mennyire támogatott még, szerintem ez baj.
  • WinStar
    #1828
    #1816-RA VALAKI!!!!!!!!!!!!!
  • pett3rson
    #1827
    videókártya hiba, hűtési hiba, vagy driver hiba, esetleg még directx is lehet. ezeket kellene végig zongorázni így hirtelen, aztán vagy jó lesz vagy nem :)
  • grebber
    #1826
    Steam-en most csak ~ 1330FT a game!
  • ntex
    #1825
    Más is tapasztalt olyat hogy néhol halvány szürke pötty-csíkok vannak a textúrákon? Egészen halványan látszik csak, screenshotot nem tudtam róla csinálni mert nincs print screen nem műxik a játékban.
  • pett3rson
    #1824
    eredeti?
  • Ironman2
    #1823
    Frissitsd a dirextx-et,jó lenne ha leirnád részletesen milyen géped van,mert igy nem sokat tudunk segíteni.Volt olyan aki leszedte a 3d visiont az Nvidia driverből.Külön van feltelepitve,ugyhogy simán le lehet uninstallálni.
  • simon007
    #1822
    Hát azt már próbáltam, de indítás után egy ablak jön elő ,ahol a nyelvet tudom kiválasztani illetve a Launch felirat.
    Launch után viszont a nagy sötétség és semmi más.
  • BoneDragon
    #1821
    Az indító exe fájlon jobb klikk egérrel és ott: Futtatás rendszergazdaként
  • simon007
    #1820
    Azt hogyan is kell pontosan? Bocs, de nem tudom, mit és hogyan!
  • Ironman2
    #1819
    Inditsd rendszergazda módban!
  • simon007
    #1818
    Légyszí,segítsetek!

    Just Cause 2.
    Win7 újratelepítés uán feltelepítés sikeres, de nem indítja el a játékot.
    VGA driver a legfrisebb van fenn. /Geforce 450 /. Vírus előtt tökéletesen futott.
    Mit hagyhattam ki telepítéskor?





  • Ironman2
    #1817
    Hogy állsz a fordítással Lostprophet?
  • WinStar
    #1816
    Sziasztok.Olyan gondom van hogy játszok megáll a kép,majd kidob az asztalra a játék megy tovább,lent van a tálcán,hiába kattintok rá nem jön be újra a game...mi a probléma?800x600-ba szaggatás nélkül megy,a gépem bírja,a játék eredeti,Steam-en inditom....