2096
  • ratgab
    #1935
    Mivel Steamfelhőnek része a játék, ezért bárhányszor újrarakod a mentéseid mindig megmaradnak (steamfelhő szerveren tárolja... Minden kilépéskor feltölti a mentéseket szerverre. Majd ha újratelepíted, automatikusan előszedi a szerverről ezeket).

    Minden steames játékod, aminek az áruházi oldalának jobb közép/alsó részén van egy zöld felirat, hogy Steamfelhő, megőrzi a játékbeállításaidat és mentéseidet!
  • Sliders
    #1934
    Köszönöm ismételten a gyors választ. :)
  • pett3rson
    #1933
    ja, várjál, kicsit félreértettem. Ha törlöd a játékot..hmm, azt már nem tudom, de nem foglal ez olyan sok helyet, hogy le kelljen törölni :)
    Egyébiránt elképzelhető, hogy ugyanúgy felajánlja, hogy megtartod-e a mentéseket, mint ahogy ezt általában szokták.
  • pett3rson
    #1932
    nekem pont a héten kellett újra raknom a winfos-t. a lényeg, hogy ne a C:-n legyen a steam (alapból nem szokás oda játékot rakni). feltelepíted a steam-et, megadod azt a könyvtárat ahol eddig is volt, update-el és már lehet is játszani. Ha szeretnéd, akkor a Games Library-ben vannak ugye a feltelepített játékok, ott jobb klikk a Just Cause-on és lehet Desktop Icon-t is kirakni. Van aki úgy szereti indítani, nekem is ilyen berögzülésem van :)
  • Sliders
    #1931
    Köszönöm a segítséget. Még annyi kérdésem lenne, hogyha egyszer törlöm a játékot és újra feltelepítem majd később, akkor a Steam megőrzi a mentéseket vagy eldobja azokat? Erről van tapasztalat?
  • pett3rson
    #1930
    először is gratulálok, hogy képes voltál felkutatni és összeszedni az összeset :)

    achievement-ek között nézd meg van-e érte valami, meg max. a 100%-os végigjátszáshoz kell, ezenkívül más dolga nincs a játékban.
  • ratgab
    #1929
    Semmilyen kihatással nincs tudtommal.
  • Sliders
    #1928
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 300 darab csomag összegyűjtéséért mit lehet kapni? Mert én összeszedtem a 100 víz alatti csomagot a 101!! koponyát és van 99 bőröndöm. Nektek is ez volt? Ez egy bug. A játék eredeti nem warezos. Nem vágom mi a hiba. Más forumon is panaszkodnak. Lehet ez kihatással a játékra?
  • lalakov
    #1927
    Köszönöm.
  • pett3rson
    #1926
    Igen, ez picit érdekesen van megcsinálva benne, de ha már van Black Market, akkor bárhova el tudsz jutni pár pillanat alatt.
  • lalakov
    #1925
    Minek van benne save, ha állandóan checkpointokhoz tesz vissza?
  • pett3rson
    #1924
    igen, mindenkit szét kell lőni aki piros :)
  • lalakov
    #1923
    Ja igen, küldetések között. :)
    A helyiekkel nem lehet semmit sem csinálni? Vásárlás, beszéd? Csak szét kell lőni minden ellenséges épületet, tárgyat?
  • ntex
    #1922
    naná, miért is ne? Küldetések között azt csinálsz amit akarsz
  • lalakov
    #1921
    A fő küldetéseket bármikor ott lehet hagyni és mehetek körbenézni?
  • pett3rson
    #1920
    Akkor vagy nem jó helyen voltam - pedig formára olyan volt a tó, mint a videóban - vagy ezek szerint játékonként eltérő lehet egy-két dolog. Gondolom csak konzol és PC között van különbség, mert azért totál random dolgokat nem hiszem hogy tudna generálni, a térkép az eléggé kötöttnek tűnik.
  • ntex
    #1919
    Én PC-n találtam meg a bálnát, mondjuk a pontos helyét nem tudom már, de én is egyből gránátot dobtam rá mikor megláttam, pedig nem néztem semmi spoilert róla :D
  • pett3rson
    #1918
    Nos, megnéztem azt a helyet ahol a videó is mutatja, nekem sajnos nem volt bálna tetem ott :( ,de a csomagot azt megtaláltam és az is gyógycsomag volt, mint a videóban. Most ez vagy konzol jutalom vagy random dolog és máshol lehet találok egy bálnát is :)
  • pett3rson
    #1917
    megpróbálom majd megkeresni, meg majd a Lost-os szigetrészt, de eddig nem nagyon találtam ilyen ritka dolgokat, meg érdekességeket. De most nézegetek párat, kurva jó dolgok vannak benne :)
  • grebber
    #1916
    Ez mindenkinél ott van szerintem nekem is volt!
  • pett3rson
    #1915
    Valaki talált már ilyet? :)

  • Ironman2
    #1914
    Figyu.Ha én tudnék angolul perfect,már átvettem volna tőle egy csomót,de sajna nem tudok normálisan fordítani
  • grebber
    #1913
    Az lenne a legkisebb gond.A legnagyobb hogy lötéri kutya nem vette át a cuccait pedig mennyi jó címhez készült :(
  • Ironman2
    #1912
    Lostprophet abbahagyta a magyarításokat.Sajnálom
  • ntex
    #1911
    Ez így van, a játék maga jó volt ha az átvezetőktől nem is kellett hanyattesni, lévén szinte csak politikáról szóltak, de ettől függetlenül várós a folytatás ha lesz
  • grebber
    #1910
    Just Cause 2: Film, eladások, folytatás!

    (Hollywood Reporter) A Hollywood Reporter rövid hírben számolt be róla, hogy Bryan Edward Hill fogja írni a Just Cause: Scorpion Rising játékadaptáció forgatókönyvét. A film főszereplője a kőkemény latin ügynök Rico Rodriguez a Skorpió, aki gerillaháborúba kezd, hogy megdöntsön egy latin-amerikai diktátort. A Just Cause 2 nagyon szépen fogyott, a megjelenés óta 3,5 millió darabot adtak el belőle, ennek megfelelően már javában készül a folytatás.
    Kellemes játék volt a Just Cause 2., de az átvezető filmjei közben az embernek sírni támadt kedve és nem az örömtől.

    info: Hardwired
  • rumkola
    #1909
    minden max. egy kicsit erős a 260-nak
  • Hunter of Deer
    #1908
    Hali! előszedtem a gamet mert régen a 2 magos procin akadt. nah most lenne egy olyan problémám hogy az aláírásban szereplő gépet miért nem használja ki a game. értem itt ezalatt hogy pl a proci csak 50%on megy és így nincs csak 30 FPS minden maxra húzva. ha lejjebb veszem akkor sem lesz sokkal jobb.
    thx!
  • DarkSl4yer
    #1907
    A háromszög.
  • attila9809
    #1906
    köszi de melyik gomb lessz az?
  • DarkSl4yer
    #1905
    Ahogy haladsz a játékkal majd elérhetővé válik a black market,asszem majd vmeik gomb lenyomásával hivhatod elő.Házat meg nem lehet venni azt nem tudom miért hajtogatod...
  • attila9809
    #1904
    Koszi de hol es mikor lessz az a market es hazat is ott lehet megvenni?
  • DarkSl4yer
    #1903
    A black marketben.
  • attila9809
    #1902
    meg hol lehet kocsi venni és fegyót fejleszteni
  • attila9809
    #1901
    hello
    az lenne a kérdésem hogy ps3-on hogy lehet házat venni?
  • jaki88
    #1900
    sziasztok! az első és a második rész között van történeti összefüggés vagy nyugodtan kezdhetek a második résszel:)??
  • pett3rson
    #1899
    Játszd a küldetéseket, akkor folyamatosan tanulod a játékot.

    Lehet benne fegyvert venni, egy szállítótól, Black Market a neve. Ha még nincs ilyen akkor csinálj küldetéseket, előbb-utóbb megkapod. A pénzt erre lehet elkölteni, fegyverre és járművekre.
    Ládákból többfajta van: fegyver-, jármű-fejlesztés, egészségnövelő és pénz. valamint lehet drog meg másfajta táskákat is találni, azt hiszem pénzt kapsz értük, nem emlékszem már.

    fegyvert és járművet a Black Market-en tudsz fejleszteni, mielőtt vagy miután megvetted, az mindegy, azonnal érvényesül az új beállítás rajta. erősebb lesz, több golyóval, kb ennyi a lényege. járműveknél is hasonló, igazából mindegy, mert nem fogsz legyőzhetetlen ellenfelekkel találkozni, tehát nem nyom olyan sokat a latba, max gyorsabban leküzdöd az ellenséget.

    a Health dobozokat összegyűjtve minden 5-ik után növekszik a max életerőd, a Pénzes dobozok meg egyértelműek, pénzt kapsz ha felveszed.
  • Kallahiosz
    #1898
    Szerbusztok!
    Most keztem a játékot és lenne pár kérdésem:
    Lehet benne fegyvert venni?
    A pénzt mire lehet elkölteni?
    A fegyverekhez felszedett kiegészitők autómatikussak vagy azt is lehet valahol aktiválni??
    Előre is köszi a választ és bocsesz ahülyekérdésért.
  • ntex
    #1897
    Igen, nem árt ha felrakod a patchet hozzá
  • leopard26
    #1896
    Nem tudja valaki hogy miért lehet az hogy elindítom a játékot,az elején elkapom az ejtőernyőst,aztán mikor földet érnék kiírja hogy loading de ez az örökkévalóságig megy!kell egy új patch rá?