2096
  • Ironman2
    #1975
    Kint van a multi!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.se/torrent/7525755/Just_Cause_2_Multiplayer
  • mester1987
    #1974
    Fog még menni mostanság a napokban még?
  • Jaka923
    #1973
    Mától holnapig megy a multiplayer public bétája. Töltsétek le ezt! Indítsátok el a JcmpLauncher-t!
    IP: 5.104.224.11
  • mester1987
    #1972
    Eddig úgy néz ki, hogy a Saints Row 3 és a Prototype lesz a nyerős...szóval hajrá szavazni...!!!
  • tototto
    #1971
    szavazzatok JC2-re, ha nyerne Imi elkészítené a magyarítást hozzá :) katt
  • Jaka923
    #1970
    Még nincs kész. Csak egy open bétát tettek elérhetővé, de már annak is vége.
  • Maxtreme
    #1969
    Kész a multiplayer mod. Bár igencsak kezdetleges stádiumban még. :)
  • stargatelost
    #1968
    Félig off, de a Lostban egy szép, derült, napsütéses reggelen zuhant le a gép, villám sehol nem volt :P Ettől még valóban arra utal(hat), és tényleg fasza easter egg a bunker :D
  • pett3rson
    #1967
    köszönöm.
  • Jaka923
    #1966
    Azok csinálják, akik a San Andreas multit is, szóval biztos nem lesz egy összecsapott tákolmány. És ingyenes lesz.
  • kem001
    #1965
    Igen, az volt. Stranded a küldetés neve.
  • pett3rson
    #1964
    melyik volt az? tényleg Ular boys-os? ma kezdtem újra az egészet :)
  • Ironman2
    #1963
    Ki csinálja,és ingyenes lesz?
  • Ironman2
    #1962
    LOL.Ez hatalmas lenne!
  • kem001
    #1961
    Na, megcsináltam.. Szerintem tök jó küldetés volt!
  • ntex
    #1960
    Még mindig szép ez a játék...

    Lehet elő is kapom újra és megcsinálok mindent benne :D
  • gosumofo
    #1959
    lassan kész a multi mod
  • Ironman2
    #1958
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mielött odaérsz repülővel,le fog zuhanni a géped mindenképpen,mert eltalálják.Mint a Lost-ban.Nagyon jó egy pálya.Nekem emlékezetes marad
  • kem001
    #1957
    Köszi a választ. Ultar Boys-nál van ahogy olvastam, ha lesz időm megcsinálom a küldetéseiket, rég játszottam már vele úgy is
  • ntex
    #1956
    Már nem emlékszem de előbb utóbb el fognak küldeni arra
  • kem001
    #1955
    Melyk küldetés, ha szabad tudni? Eléggé hátborzongató egy hely..
  • ntex
    #1954
    Egy küldetés majd oda fog vinni hogy rombold le. Amúgy az egyik Easter Egg az egész sziget a játékban, a LOST című sorozathoz kötődik, mikor repülővel közeledsz felé ugyanúgy belecsap a villám a repülődbe és lezuhansz mint a sorozatban történt.
  • kem001
    #1953
    Sziasztok. Mi ez az időjárás generáló a játékban az egyik szigeten? Lehet vele kezdeni valamit?
  • pett3rson
    #1952
    Nem hiszem, hogy elcseszted, bár ha több részből állt össze a küldetés és ott lemaradtál valamiről akkor lehetséges, de amúgy ez sem jelent semmit.
  • lemongrass
    #1951
    1.3 MPixeles sz@r Samsung Champ-pel készült a kép gyorsban... a tv 82-es lcd. HDMI-vel kapcsolva a Slim Box-hoz.

    ja, amint kész lett a cucc az Ular Boys-szal innen indított tovább... azt hittem van vmi következő - kötelező feladat, amit teljesíteni kell... bár a végigjátszásokat átnézve én vmit nagyon elcseszhettem, mert ott az Ular Boys vezetőinél kellene lennem...

    na mindegy... próbálkozok... :D

    azért thanxx
  • pett3rson
    #1950
    Ez inkább úgy néz ki, mint mikor belépsz a játékba és lerak egy random saját bázis mellé :)

    Mindenesetre a térképen mindig mutatja, hogy hova kell menned, meg ugye látod a távolságot is általában. Szerintem mindig, de ez már nem olyan biztos, nem tegnap játszottam vele.
    Az sem gond, ha nem azzal folytatod, teljesen non-lineáris a játék, azt csinálsz amit akarsz, ez benne a legjobb :)
  • Ironman2
    #1949
    Nem romlott el a látásod?
  • lemongrass
    #1948
    hi all. ma kezdtem el a játékot! az ular boys-os első küldetés végénél járok. konkrétan itt ->



    nagyon nem vágom, h merre kéne vinnem a fószert a kis automobillal. vmi ötlet?

    /a képminőség azért ilyen x@r, mert box-on tolom, szóval nincs print screen.../
  • Revelations007
    #1947
    Sziasztok volna egy olyan problémám hogy nem enged menteni.Nem-e tudnátok valamit hogy hogy lehetne megoldani?
  • mester1987
    #1946
    Az a 35% nem is ment tovább?!
  • pett3rson
    #1945
    1. Egyéni, nem kell követni a főküldetés vonalát, bár érdemes a szerint haladni. Egyébiránt nem lineáris a játék, szabad-kezet adtak a készítők.

    2. Ne számíts rájuk, semmit nem érnek, sőt, ha olyan küldetés van, ahol meg kell támadni egy bázist, akkor van egy technikus akit meg kell védeni, ha Ő kipurcan akkor kezdheted elölről, elég szívatós néha, mert mennek, mint a barom, nem mindig figyelnek, hogy honnan lőnek. Az A.I. már csak ilyen.

    3. Van elég Weapon Upgrade, csak figyelni kell, hogy mire osztod. Amit sokat használsz és nagy tűzereje is van, olyanokra érdemes. Az MP5-re hajazót például, amit lehet dual-ban is használni és mellé egy assaultot, amit néha eldobnak az ellenséges bázisokon is. Az elég erős , hogy hamar legyűrd az ellenséget, arra érdemes fejleszteni.

    4. Szerintem a Steam beépített fényképezője itt is működik. Nyomkodd az F12-őt és meglátod mi lesz.

  • ratgab
    #1944
    - Te döntésed nagyrészt (van tán 10-15 bázis, amit főküldetés közben kell meglátogatni, ott is úgyis respawnolnak a küldetés miatt az ellenek).

    - Szerencséd van-e vagy nincs (általában csak az úton lehet beléjük futni, de akkor is csak ha az övék a terület és egy ellen csak áthalad a területükön). Amúgy nem nagyon segítenek, csak ha scriptelve vannak rá.

    -Új repülő ha jól emlékszem ugyanúgy hozatható, mint a többi jármű (Ha nem akkor valamelyik reptéren kéne szétnézni!).
    - Erre nem emlékszem, de van rengeteg wu a játékban.
    - Passz
    - Nem. Adott régióban adott típusú kocsik vannak (Városban sportkocsi, hegyekben terepjáró vagy egyéb). Ezt az aktuális játékállásod nem nagyon befolyásolja.
    - Nincs róla infó tudtommal.
  • ratgab
    #1943
    Hát ez az a játék, amihez pont nem szükséges...
  • Sliders
    #1942
    Hát nem tudom. Losprophet fordította 35%-ig. Erre abbahagyta. Majd most valaki újra kezdte és áll 5%-ig. Hát szóval így büdös életbe nem lesz meg. Nem vágom miért nem lehet összedolgozni.
  • grebber
    #1941
    Én megvárom a magyarítást úgy az igazi!Ebben az évben kész lesz!A játék úgysem megy sehova!
  • Sliders
    #1940
    Sziasztok!

    Újra lenne pár kérdésem. Idáig a magyarításra vártam de nagyon nem akar elkészülni ezért neki állok a játéknak komolyabban. Persze így is már pár küldetést megcsináltam.

    A kérdésem az, hogy:

    - Ezt a sok falut, várost illetve katonai bázist majd feladatok során kell kimaxolni vagy egyéni döntésem az, hogy melyiket akarom 100%-ra kivinni?

    - Mitől függ az, hogy a szövetségesek jönnek-e besegíteni és milyen erőkkel?

    - Ha megvannak a DLC-k is akkor az új repülő az hol lesz elérhető majd?
    - Az összes fegyver kimaxolására lesz elég weapon upgrade?
    - Van a játékba beépített screenshot készítő?
    - A feladatok előrehaladtával lesznek új kocsik?
    - Lesz Just cause 3? Ezt azért kérdem mert semmi nincs róla évek óta a játék meg üt.

  • ntex
    #1939
    A paradicsomi hangulat odavág az tuti :) Én sem bírtam letenni nagyon sokáig, de mikor már elfogy a tennivaló már nincs értelme rohangálni túlzottan :) Majd idővel persze újra végig fogom vinni :) Ebben a játékban a bázisok rombolását szerettem a legjobban :D
  • ratgab
    #1938
    Hát igen! Ez a játék egyik erőssége! Baromi nagy és gyönyörű szigeten szabadon autókázni, repülgetni, hajózni valami fantasztikus élmény. És imádom (ezért raktam fel win7-et, de egy percig sem bántam meg)
  • pett3rson
    #1937
    igen, ezt már írtad korábban. nekem amúgy esélyem sincs még ennek közelébe sem jutni, olyan küldetések vannak benne :)
    lehet inkább resetelem és kezdem elölről, már unalmas felkutatni melyik faluba milyen csomagot nem szedtem még össze.
    ritkán játszom ugyan vele, de nagyon hangulatos játék, el tud varázsolni :)
    sokszor csak repülgetek körbe, le-fel, mert annyira tetszik a grafikája :) az például tökre tetszik mikor alacsonyan kell suhanni a tenger felett, baromi jó.
  • ntex
    #1936
    Nem akarom elvenni a kedved de ha jól tudom nem lehet 100%-ra végigvinni a játékot egy bugos Water Tower miatt, amit ha jól tudom azóta sem javítottak, így csak 99.98%-ra lehet vinni..