2096
  • Geri98
    #1695
    SŐT, tévedtem. nem 10 fps most nézetm újra 6 !!!!!!!. 6 fps-em volt !!! így nem élvezhetetlen, hanem dühítő !!!
  • Geri98
    #1694
    na végre valahára valaki megszólalt!

    hát én rákerestem a patchre, és nem találtam. meg nekem indításkor azt írja hogy 1.001 vagy valami hasonló de a lényeg az hogy nem az 1.0-ás verzió.
  • JaSoN HuNTeR #1693
    patcheld.
  • Geri98
    #1692
    nekem a városban volt hogy TÍZ azaz 10 FPS-EM VOLT !!! és iszonyú a lagg valaki segítsen már lécci ! élvezhetetlen így a játék !
  • Geri98
    #1691
    és egyébként meg lehet oldani ezt a kocsi hátulja ugrál című sztorit ? rohadtul idegesít...
  • Danryu82
    #1690
    97.27%!:D
  • Geri98
    #1689
    mellesleg ha ez számít valamit Rip-ben van meg és nem reloaded-ben mert a reloaded vírusos volt.
  • Geri98
    #1688
    üdv !

    nem tudtok valamit laggolás ellen ? nem a gép a gond mert az elviszi simán meg kipróbáltam leggagyibb grafikán és ugyanannyira laggol mint a legjobbon. ha van valami ötlet lécci szóljatok! köszi!
  • Danryu82
    #1687
    Már hónapok óta játszok szünetekkel a játékkal és már 96.14%-ot teljesítettem.
  • rumkola
    #1686
    crackfix-et keress

    amúgy XP-n nem működik a játék sehohy, én miatta váltottam win7-re
  • Disk
    #1685
    Warezt itt lehet kérdezni?

    Az lenne a bajom ,hogy megvan a SKIDROW változat -semmi más- és az se akar elindulni. Semmi hiba üzenet, a demo ment a gépen szépen, -Win7 64bit van telepítve- alacsony beállítással. Bejön a nyelvválasztó leokézom és semmi. Még a folyamatok között sem látni sokszor.
    Mit csinálok rosszul?
  • MerlinW
    #1684
    Ööö nincs a játék könyvtárában? Asszem oda is ment. De ez nem biztos.
  • simon007
    #1683
    Köszönöm. Meg is találtam, de elég érdekes, hogy 21-én 19-i dátumozással
    levő mentést találtam. Hol lehetnek a 20-i ill. 21-i mentések?

    / Nem is nagyon izgatna ez a mentési mizéria, de nagyon tetszik a játék,
    szép aprólékosan haladok, nem elsősorban a story-ra hajtva, hanem falvakat, támaszpontokat 100 %-ra felfedezve és így 26 óra játék után még csak 19 %-nál tartok.
    Nagyon nem szeretném elveszteni a mentéseimet és ezért kéne egy megbízható biztonsági mentés! /
  • rumkola
    #1682
    KLIKK

    2km grappling, full black market, no black market cutscenes és road retextures ajánlott! :D
    (map viewer is)
  • Jaka923
    #1681
    Igaz
  • elitehun
    #1680
    Am milyen moddok vannak? Valahol olvastam hogy készül egy multipplayer mod is hozzá ez igaz?
  • rumkola
    #1679
    Köszi, már megoldottam. Elveszett a mentésem (kb. 50 óra játék :D), és most újrakezdtem, de rommá moddolva.
  • MerlinW
    #1678
    Játék könyvtárában létrehozol egy "Dropzone" nevű mappát és abba másolod őket.
  • MerlinW
    #1677
    Documents and Settings/neved/Documents/Square Enix/Just Cause 2/Saves
  • rumkola
    #1676
    üdv!
    hová is kell bemásolni a különböző modokat?
    köszi!
  • simon007
    #1675
    Hello MerlinW!

    Meg tudnád adni, hova ment a játék? Visszaolvastam, találtam a fórumban valamit,de ilyen elérési útvonalam nekem nincs.

    C:\Users\<YOURUSER>\AppData\Local\SKIDROW\SAVES\80

  • MerlinW
    #1674
    Ez egy rambo játék. Nem fedezékből, nem guggolva, hanem rohanva, repülve kell kiirtani a szigetet. Egy tipikus agymosó kihívásoktól mentes kellemes shooter. Semmi több. Ha komolyabb kihívásokra vágysz ebben a stílusban, akkor ott a GTA vagy a Mafia.
  • Jossua
    #1673
    sztem az egész irányitás annyira elcseszett h elbassza a játékélményt.. mi az h nem lehet gugolásbol mozogni
  • rumkola
    #1672
    sose jönnek 500ezren a semmiből
    mellesleg nagyon könnyű a játék, gyalogosan kiírtasz egy egész hadsereget tényleg, ráadásul járműveket is használhatsz....
  • Jossua
    #1671
    csak néha jo lenne mikor 500 ezren jönnek a semmiböl..... :)
  • MerlinW
    #1670
    Ez nem az a játék:) Fedezék nélkül is egy vállrándítással elpusztítasz egy egész hadsereget:)
  • Jossua
    #1669
    nincs még valami mod ehhez a gaméhoz amiben egy normális fedezékrendszer lenne ?????
  • elitehun
    #1668
    A mentéseid elvesznek de gondolom ki tudod szedni őket egy könyvtárból és majd visszatenni. bár nem vagyok benne biztos
  • simon007
    #1667
    Hello!

    A DLC-t kicsomagolom, majd exe-t futtatva telepítem és így megmaradnak a mentéseim? 18 óra játékom nem szeretném elveszteni.
    / Egyébként mi az, ami tényleg hasznos a DLC-ben és megéri,hogy feltelepítsem?

  • norbi2fraktal
    #1666
    tallózd be a lemezen (iso) levő .sid fájlt
  • elitehun
    #1665
    Nyilván ott kell megadni hova akarod telepíteni és nyilván ez le is van írva. el is kéne olvasni hogy mit mond nem csak folyamatosan nyomni a next-et
  • elitehun
    #1664
    A radar bal felső sarkában van egy olyan cucc mint ami a mobilokban a térerőt mutatja csak ez azt mutatja milyen közel vagy egy ládához
  • ricsa008
    #1663
    üdv
    hogy lehet a reloaded et trelepíteni bejön valami tallózo de nem tudom ott mit kell (steam -em nincs)
    pls help
  • KNORBI
    #1662
    Arra gondolsz, amikor közelébe érsz és egy fehér nyíl mutatja, hogy hol van vagy van más kereső is?
  • Rip
    #1661
    A beépített keresővel/kijelzővel hamar meg lehet találni szerintem.
  • elitehun
    #1660
    Én csak arról tudok ami alapból benne van
  • KNORBI
    #1659
    Sziasztok!
    Tudtok olyan modról, ami segít a parts-ok keresésében egy adott zónán belül? Sokszor már csak egy parts-ot kellene találnom, hogy a város felfedezése 100%-os legyen, és mindig nagyon nehezen találok rá az utolsóra.
    Előre is köszi.
  • MerlinW
    #1658
    Mi köze van ennek a témához vagy a játékhoz?

    Reklámozz máshol. Sicc innen.
  • elitehun
    #1656
    Ja tényleg :D
  • berczely
    #1655
    Valamelyik havas hegyen.