Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#276
De kia crew vezetõje? tök jó hogy beszéltek róla meg minden de nekem név kellene.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

fernando torres
#275
free download manager

Zomil
#274
én az ijji oldalárol szedtem le 😊
hamar lejött nem vészes


amugy láttam vmi hatalmas HUV boss elleni üldözéseket youtube-on, olyan mikor van?😄
és van klánvsklán verseny?😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#273
Mivel töltöd?

RAZOR27
#272
CREW CHATBE ÍRJATOK MAJD, BENT LESZEK ÉS CRÚZOLHATUNK EGYET! (caps lock off 😄)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

fernando torres
#271
nekem stabil 300al jön onnan

jakewyler
#270
na az oké, ott rámegyek a aukciós házra, bepipálom a "car"-t, és egy kocsit nem dob ki!:S

#269
A http://www.ijji.com/-on való regisztrálás is ingyenes?
Mert itt kötelezõen kéri a címet is.

Egyébként ti honnan töltöttétek le? Nekem a gamershell-rõl alig jön Flashget-el.

Tufa
#268
stationnál menj driver domeba és ott van. én azt hittem hogy vhol kint van a térképen valami speckó trader, de ez már megvolt 😊

SimaSuna
#267
tegnap ahol fképeztél minket...ott van..
Fabio Capello
#266
dél körül jön fel a crew vezetõje. A Car Dealert a csillaggal jelölt területen találod, azon belül már meg fogod találni (ha jól sejtem mire gondolsz)

jakewyler
#265
SUNA, sehol nem találom a car dealert...Merre fele volt?

Aki csinálta a HUNSG crew-et, jöjjön már fel, mert nem tudok csatlakozni...

Fabio Capello
#264
több pontja lesz a klánnak (+3 pont) és persze ezzel növeled az esélyt a végsõ gyõzelemre

#263
igen, de nem vészes

1ébként kaptam ilyen OMD coin-t vagy mit ? Azt írja tudom növelni a klán pontjait. Van valami értelme ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

SimaSuna
#262
persze..
paypal google credit vagy mia azösszel lehet + pontokat kapni..
Bandi 18
#261
Hello

Van a játékban olyan rész amiért fizetni kellene? Például arra gondolok hogy tuningolni akarok akkor be kell fizetni valamennyi pénzt a készítõknek vagy van kredit amit a játékban lehet gyûjteni és abból?

PeeTeR
#260
nem kifelejteni am <#smile>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

SimaSuna
#259
ott van ahol középen gyülekeztünk tegnap

hajnalba megnéztem..CAR Dealers vagy mia neve..
Tufa
#258
Az autó tradelõ izé pontos helye nincs meg már esetleg? 😊

Fabio Capello
#257
A channelekre mi alapján lehet bekerülni? Tegnap az ötösre, most a hármasra dobott. Ha lehet váltani akkor valaki írja le nekem hogyan pls.

Fabio Capello
#256
van crew, chaten beírod hogy /join crew HUNSG --> ki fogja írni hogy nincs fenn a vezetõ, de ne aggódj, amikor feljön, elfogja fogadni a jelentkezésed. Priviben írd meg itt neki a játékbeli nickedet hogy tudja ki vagy.

SimaSuna
#255
ez ijen..nem tudol állítani rajta 😞
Tufa
#254
Hogy lehet állítani amugy a felbontáson? nálam csak két 1024x768as van. Sound is csak stereo lehet, controls-t sem tudom állítani..

Yoda001
#253
az faja... 😄 akkor le is szedem,bye

http://9gag.com/gag/5135249

#252
+ csinálhatsz küldetéseket, lehet rendõröset játszani

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#251
végülis ugyanolyan mint a WoW, ez egy MMORPG racing game, ahol fejlesztened kell magadat illetve a kocsidat. Van egy sziget egy hatalmas várossal ott lehet nyomni, közben találkozhatsz ismerõsökkel, elálverezhetsz dolgokat, versenyezhetsz, crew-t alapíthatsz stb.

#250
ha velem találkoztok én arsenix néven nyomom 😉

Yoda001
#249
elmondja vki mi értelme az egész játéknak? 😄 mit lehet benne csinálni stb?..nem találtam sehol infot

http://9gag.com/gag/5135249

#248
Van már crew ?
(150 hozzászólás este 11 és reggel 9 között 😮)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

V43 1105
#247
Nah , legyütt mán csak felkell tenni 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

RAZOR27
#246
Na kipróbáltam ,jó kis game!
Már csináltam egy lvl7es karit 4000-rem van, mivel kaptam egy SS cupont ingyenbe volt a 2. verda XD

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

akyyy
#245
autojavitas?😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#244
Ma még leszek kb. déltõl,akkor aki jelentkezik annak elfogadom a csatlakozását,csak kérek mindenkit aki jelentkezik PRIVÁTBA KÜLDJE EL hogy milyen néven játszik mert külföldi usereket nem szeretnék bevenni a klánba!!!

#243
Várom a klánba az OMD goldokat!😊(inventory-->jobb klikk rá)
Általába verseny közbe kaptok ilyet.Növeli a klán pontjait.
Énmost benyomtam 80at ^^

#242
Crew Centernél sárga focussal.

Fabio Capello
#241
bennvagyok 😊

#240
Nha bármikor jelentkezhettek a crewbe,de ha nemvagyok fennt ezt írja ki:
crew master is not logged
De ha bejelentkezek vmikor eltom fogadni szal nyugi😊

akyyy
#239
elvileg sikerült, hol vagy?😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#238
Jah hogy nem lennék bejelentkezve?
Akkor felmegyek,leszek 10 percig addig aki ittvan jelentkezzen.
Channel 1en leszek.

akyyy
#237
nekem azt irja ki hogy crew master is not logged

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#236
Nincs😊

Fabio Capello
#235
van vmi megkötés erre?

#234
Természetesen minden sgst várok!😊
Mindegy melyik channel.

akyyy
#233
akyyy -.-

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Fabio Capello
#232
neved?

akyyy
#231
ahol ha exit, lehet választani h chanel 1 me chanel 2

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

RAZOR27
#230
Már updatelek, mindjárt jövök! XD

szerk:

#229 Beléphetek majd?
Mindegy meik channel?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#229
Hali!
Megcsináltam a CREW-t!<#nyes>
így kell csatlakozni a crewhez:
közös chatbe beírod: /join crew HUNSG
(azért van egybe mert külön nem engedte...)

akyyy
#228
most valami plázába vagyok itt sokan vannak😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Fabio Capello
#227
engem megtalálsz HUN_Capello néven