Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#927
chatbe /join crew HUNSG

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

kakaoskalacs
#926
hogytudok join-olni a HUNSG Crew-hez,?? 😄D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

VRSDM
#925
csak megjegyeztem -_-

u dont have to listen anybody else but me

#924
ki az aki mx440 est használ ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#923
akkor mek fel odadom a csapatnak😄 mer mindig csak eladom márvag 100-at bittos eladtam😄 nemtuttam mire jóóóóxd

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

VRSDM
#922
xp-m van, semmi gondom vele, egyedül a vga-m sül meg (passzív) jah és eredeti van... látjátok ha kifizettétek volna ezt a szart 😄

921 - a csapatodnak tudod odaadni.




amúgy a faq-ban butaság a gépigény. most dx9 kell? mert az nincs ám az mx440esekbe...

u dont have to listen anybody else but me

#921
Hy! figyeljetek már a játékban az OMD gld coin mire jó?????😛

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

#920
Nekem vistám van,minden rendben vele,semmi gond nincs vele,ellenben a ti xptekkel<#nezze>
Nah mára lvl 35+50% pihi van,majd holnap😊

#919
rx8 nem jó ? v eclipse ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

RAZOR27
#918
vagy nem XD
na itt egy kép, arról a meccsrõl ahol rendesen megszorongattak.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#917
a lexusommal fél kört verek rá 😄

RAZOR27
#916
Unlimited, csak az!

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

RAZOR27
#915
Nekem meg néha 5perc játék után csakúgy kilép, van amikor problémamentes a napom (lekkopog)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

kemszi2
#914
hát nem tudom.csak mindig reménykedem XD
#913
A winfos... (: ezt nemlehet windows nak nevezni (sztem) ja ezztel kapcsolatban tegnap nagyban nyomom a küldiket és állandóan látok egy gyereket kinek a neve az volt hogy I_Hate_Vista, azért nem hülye a gyerek.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

dragon11
#912
Kb 6kor már megvolt a 29túl teljesítettem magam, meg lett volna még ma a 31 de már untam,majd holnap felnézek😄

btw 31en melyik kocsi a legfaszább?Ha kell copun ha nem, akkor is jó kell😊

RAZOR27
#911
Mitvársz?A windóz márcsak ien....

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

kemszi2
#910
játékon kívül megfagyés úrja indúlt...de sebaj!csak 4X kellett újra tenni a winfos-t hogy mûködjön.....
Imrusssss
#909
Sziasztok!!!!
Most regiztem meg minden szal a nickem: Vivera86
Valami jó kis csapatmunkát kéne elvégezni ^^
Ha ilyen névvel találkoztok akkor írjatok és dumálunk egy jót meg gamelünk ezerrel XD
csáááá

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

RAZOR27
#908
GratZ!
Jól megy?
Jó a kanyarba?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

báttyó02
#907
végre megvan a skyline (H) vége 195 😮

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Tufa
#906
cuccokat lehet belõle csinálni.
Kell 10 darab, és egy mittron enhancer, partshoban pedig átlehet alakítani, aztán random ad egy cuccot. (illetve speedért speedet adó cuccot ad).
Nekem most jött össze egy 70es item, +31 speedet ad :o

#905
Pontok alapján.

#904
rosszat tuningolsz, speed et kell asszem max speedjhez

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#903
#detenyomtadalegtobbet# 😊

1ébként tényleg szaporodunk mint a nyulak

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

cicai
#902
A cliomba a legjobb tuning van, de 153at fut csak. Ezzel csak az a baj, h a legszarabb tuninggal is csak ennyit fut. Mi lehet a baj?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

autoszimulator
#901
3as mapra kérnék huvpartys skilled egyedeket, kösz 😄

.: mobilize.hu :.

PeeTeR
#900
remelem coin alapjan 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

jakewyler
#899
mondtam én😊

Lui76
#898
népesség alapján ?

Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun

PeeTeR
#897
meg jo, mar vagy 900gold coin -t nyomtam be 😄
#tudjahogynemcsakOvolt# 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#896
A crewünk átlépett A kategóriába!😊

PeeTeR
#895
de mindenhol azt irja hogy ez a cucc nem megengedett...
ha speed -et huzok a speed -re akkor sem. tehat en is ertelem szeruen probaltam but semmi.

na mindegy, majd meg gorcsolok vele..

amugy ha kell valakinek LVL19 -es PARTOK VANNAK AJANDEKBA 😊 (ugyse tok vele micsinalni)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

autoszimulator
#894
inventoryban pakold be a kocsihoz, bal oldalra a megfelelõ mezõbe, és nõni az adott szintje a kocsinak

.: mobilize.hu :.

V43 1105
#893
Nah, szóval te voltál 😄 Nagyon zsír volt , a HUVozás 😉 Legközelebb spanom is jön, szóval leszünk elegen ^^ SaigoonX-t meg aligtudtam utolérni, de õ nem jött HUVozni ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

CaviaR
#892
ÁÁ szevasz Rocco. Király volt, küldünk legközelebbis pár HUVot. 😊

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

PeeTeR
#891
componentek mi a tokomre jok?
speed, accel, boost...

hasznalni nem tudom semmire viszont kapom oket

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

V43 1105
#890
Kiaza Kaviar innen ? 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

zolo
#889
Km/h-ra hol lehet átállítani a sebességmérõt? Azért kérdem, mert hiv. oldalon a képeken km/h van , de a játékban mp/h :S

http://flickr.com/photos/zolika90/

zolo
#888
Csak egy ötlet, de szerintem írjátok be a FAQ-ba 😄D

http://flickr.com/photos/zolika90/

#887
lolxD
Kössz h szólsz😄

Zomil
#886
Jupa már sokadszor irod h /join crew SGHUN
mikor a crew neve HUNSG 😄DDD

amugy nemtom nekem a celica nagyon bejön sztem jobb a mininél 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#885
beírod közösbe h:
/leave crew ésutánaacrewneve

CivicVTi
#884
Aha párat lehet.

#883
Lehet dizájnelemeket venni nem Goldból?

Facek
#882
Új verde =)
#881
Comet V2-es<#smile>

cicai
#880
nem M. eclipse?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Doog
#879
Lenne egy olyan gondom hogy véletlenül rossz csapathoz csatlakoztam és hogy lehet törölni a cscatlakozásomat ???
PLS HELP

...::::::...

#878
ez milyen autó?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;