Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RAZOR27
#977
Nem feltétlen közbe kell regelni, azt csak úgy írta, én a 4éves ijji accountommal nyomom

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

cicai
#976
az tök8
elösször majd telepítsed fel a gamet, és amit kitett ikont elindítod, bejelentkezel, play live (a tûzfalat kapcsold ki)

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

John Cena
#975
Amíg jön le a játék, itt gyorsan regisztrálnod kell (a csilllagos mezõk kitöltése kötelezõ, a jelszóban kell legyen legalább egy szám is..)


Közbe kellet beregelni?:S:S

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

John Cena
#974
rá mentem d eel kezdené le tölteni de én már letöltöttem!!!!

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

cicai
#973
rá kell menni a play livera
#967 valaki?😊

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

John Cena
#972
Már be vagyok jelntkezve midnen de semmi eddig

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

John Cena
#971
Regelés után hova kell menni hogy tudjak játszani?

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#970
amugy hogy lehet bekapcsolni az elakadás jelzõt ? 😄

#969

#968
/join crew hunsg ...

cicai
#967
Végre elértem a 25lvl-t. Így megkaptam a legerõsebb tuning cuccokat. Mindenbõl vettem 4-5öt és a sebesség ugyan annyi mint tuning nélkül. Ezeket hála isten az aukciós házban vettem😄
Mi lehet a baj?😮

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

RAZOR27
#966
Vannak olyan küldik (nagyon ritkán, fõleg autóváltás elötti lvl-en) ami bazisok mito-t ad.

Egyébként aki akar az vegyen fel Xfire-re: c0llect00r néven vagyok!

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

jakewyler
#965
Valaki nem tudna evo vagy skyline coupont olcsón?:S
(játékbeli nevük nem tudom😄)

jakewyler
#964
de kevés😄DD

Doog
#963
Csak azt nem értem honnan a halálból jön össze nektek annyi pénz ???
😄

...::::::...

dragon11
#962
OmG nah most fellépek hozzátok skacok elérem 31et sztem utána le is lécelek, de nem biztos😊

#961
Azaz lvl39😄

#960
Akkor kevesett játszol😄 Nekem még 10% és lvl38 vagyok ^^

John Cena
#959
Köszönöm😄

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#958
én 29 és 2. város 😛

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#957
igen. mielött megkérsded, chatbe /join HUNSG

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

John Cena
#956
jó m1😄 Klánok is vannak ahoyg nézem HUN SG klán a Nevetek?

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#955
bazzeg... lvl 37? azta rohadt életbe én akárhogy kockulok napi 3-4 órát még mindig csak lvl28 és a 3. város, és pedig szinte végig küldizek meg HUVparty (bár az annyira laggos hogy értelme nemnagyon van).

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#954
persze 😄

John Cena
#953
Msiot nézem tankolni is kell a gaméban?

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#952
ma játszottam 3 sráccal, végig 600+os EXP. pontokat kaptunk 😊)

John Cena
#951
Elején milyen kocsikat leeht választani és hogy gyûlik al óvé stb.?

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

John Cena
#950
elkezdtem szedni ha probléma van írok ha nem baj!?

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#949
Hy! bocika11 az én vok<#smile>

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

Pheaper
#948
nem<#gonosz1>

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#947
ColdFire
#946
alreged? 😛

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Pheaper
#945
Pheaper73 al regeltem
+fav

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

V43 1105
#944
Nah, õ nyomta neki a kakót xD de aztán lvl 11ésként odavertem neki 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

ColdFire
#943
gondolom Boconadi... 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Attila8805
#942
És 1 gold mennyi péz?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

V43 1105
#941
Nah , sikerült elérnem a 20-as szintet, mára ennyi ^^ Kiaza Bocika11? SGHUN Crewes õ is .. :o

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Fabio Capello
#940
Nahm mára ennyi, holnap becélzom a 33. szintet

Sippie
#939
Skyline az jó gép? Még gondolkodok milyen V6-ost vegyek.
Sippie
#938
Gold a másik, azt igazi pénzért lehet venni, szóval lemondhatsz a Goldos cuccokról 😊
ColdFire
#937
real pízbe

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Attila8805
#936
Amit lehet venni a shopba cuccok azokhoz normális pénz kell?
Mert a mito ugyebár nem jó hozzá van amilykhez 7 ilyen akármi kell,ez mibe kerül?
Kicsit hülyén fogalmaztam de hát késõ van😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

báttyó02
#935
új gép





ezmeg..durva 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Attila8805
#934
ok thx!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

autoszimulator
#933
8as gyerek mögötted azér alázott 😄DDDDDDDDDDDDdd

.: mobilize.hu :.

Fabio Capello
#932
loál... Nem szeretem battlezonet, kevés TP jár érte.. akkor már inkább egy jó kis huv party 😄

#931
senki nem ért be<#smile>

kemszi2
#930
ahova írsz amellett át kell állítanod crew-ra
Attila8805
#929
Hali.
Láttam hogy ma fent van egy pár sg Crew tag.
Én is tag vok és írtam de nem válaszoltak.
Ez mért van?
Lehet azért mert amit én írtam az fehér volt amit õk az a lilás?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

kemszi2
#928
áááhhhh .mára teljesen lõttek a fejlõdésnek .....teljesen szar a gép...nem tölti be az xp-t...(mosás géprõl írok )