Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#1027
oks most mentem át

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#1026
Moon Palace - 1
Koinonia - 2
Cras - 3
Oros - 4

báttyó02
#1025
k
második város az melyik? moon place?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

V43 1105
#1024
channel 1 , második város station 1 mennyé fel , ott van szabi, várjatok én most frissítek 21/23db fájl .. sietek én is 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

báttyó02
#1023
bassszus nemár h iylen kevés xp-t ad... :\\\\\\\\\\\ most jót röhögnek a markukba akik eddig vagy lvl70esek :S

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#1022
ottvagyok 😊)

V43 1105
#1021
Jaj de várjá most frissít a kecseg .. :o

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#1020
chanel 1, második város ott station 1 😄 most indulok 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1019

#1018
csenel ? station ? 😄D

V43 1105
#1017
Jössz partyzni ? :o

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1016
pff max 100 xp-t kaptam eddig huvban, és ha nem kapok el minden kocsit akkor nemkapok semmi pontot..

V43 1105
#1015
De nemár , akkor lvl 90+ osokat is szivassák -.-' lvl 20-as vagyok így hogy fejlõdjek ? <#guluszem1> Más couponokat hogy kell felhasználnái ? XD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#1014
eddig 0.6a volt a játék, most az új frissitésel 0.5j <#idiota>

és HUV küldin max 100xp-t add 😮

CaviaR
#1013
Jah ez a másfél év nekem is szemet szúrt amikor mondta. 😄 Lehet h másfél hónap akar lenni? Azangyalát' 😄D

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Icebarney
#1012
én nem nagyon szeretném, ha újra béke és nyugalom legyen mittron szigetén...<#ravasz1>

#1011
faq:

A játék történetének elõzményei:
Vészesen fogy az üzemanyag, hatalmas világ válságok alakulnak ki, de egy kis szigeten találnak egy fura anyagot, amit könnyedén fellehet használni az eddig használt üzemanyagok helyett. Az anyagot, elnevezik Mittron-nak, késõbb innen nevezték a szigetet is Mittron-nak, és felállítottak egy bizottságot Organization Mittron Developmentnek (OMD) hogy a szigetet felügyelje, és irányítsa. A Mittrontól a kocsik sokkal jobban futottak, nõtt a teljesítményük, és teljesen környezetbaráttá váltak, hála ennek az újfajta üzemanyagnak.


Ám az élet fura, és kiszámíthatatlan, és a szigetet rejtélyes sofõr nélküli autók kezdték ostromolni, amit csak HUV-nak (High-tech Unmanned Vehicles) neveztek az emberek. De annyira féltek ezektõl a jármûvektõl, hogy már nem mertek kimenni az utcára, ezért egy gyalogost se lehet látni a szigeten. Végül az OMD elkezdte a legjobb ~1000 hivatásos gépkocsivezetõt a szigetre gyûjteni, hogy megsemmisítsék a HUV-okat, és újra béke és nyugalom legyen Mittron szigetén, az utcákon...



remélem mostmár tudja mindenki, hogy mit keresünk a szigeten, és mé' kell boritgatni az autokat 😄D

#1010
amúgy érdekes, hogy a játék 2007 szeptember végén jelent meg, de egyik crewtársunk 1,5 éve játszik vele -.-"

ráadásul annyira "jó, isteni versenyzõ,a legjobb magyar drifter" hogy többszor is legyõztem..

Facek
#1009
Új patch van, amitõl SOKKAL kevesebb xp jár a huv üldözésétz =(. Reméljük hamar visszaállítják.
Zomil
#1008
én is most fejeztem be mert ledobott😞 a szerver offline lett:S
nembaj lvl35 meg lett 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

CivicVTi
#1007
Na most lett meg a lvl 41, sot mar talan 42 is.. 6 ora alatt 7 lvl -t fejlodtem😄 De mar nem latok. Szal alvas. Holnap is Party Huv ezerrel. <#wave>

0Fritz0
#1006
A végén sajnos volt egy kis bug, mivel bár a csapatban voltam, de nem kaptam szirénát és a kocsikat sem tudtam megsérteni. 😊
Ezt leszámítva jó kis hent volt. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#1005
Mára megvan lvl 40 😊
Civicnek,Fritznek meg sajna nemjut eszembe a 3. player neve,köszi,jó kis huv volt <#smile>

#1004
Írt nekem egy lvl81-es gyerek hogy neme akarok HUV-ozni.. hmmm eredmények... hát vagy két órán keresztül toltuk léptemis egyjópár szintet.



HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#1003
kockulj be a gép elé.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#1002
nekem kelll
demost nemmek már fel...holnapig nem ér rá??😄

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

báttyó02
#1001
akinek kellenek ingyen lvl31es cucok az gyorsba jöjjön driver dome
középen állok a körbe(sárga skyline)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

zolo
#1000
ÉN csak 13-as vok, sértés hogy azt írod hogy csak 😄DD

http://flickr.com/photos/zolika90/

#999
örülnék ha én itt tartanék...😄😄😄😄

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

#998
én még csak itt tartok 😞

Atti12
#997
úgy értettem az ugyan olyan kocsit hogy a tuning is ua. 😊. De mind1, zárjuk le a témát, ugyse lesz ilyen <#gonosz1>

báttyó02
#996
hiába lenne ugyanolyan kocsi,ha neked 28 neki 80as lvl tuning lenne benne...

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Atti12
#995
hogyha ugyan olyan kocsival jönne, és nem laggolnék akkor lehet. 😊

V43 1105
#994
#935 ^^

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

autoszimulator
#993
van 90+os is..

.: mobilize.hu :.

John Cena
#992
hoygan leeht belépni aKlánba avgy ott oylan nicns jácottam ajátékkal kcsit LEvel 5 vok de nem tudok semmi dolgot se ott

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

#991
csak két 80+ os játékos van ^^

#990
hááát, azért 80 ast nemhiszem h levernél ^^

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Atti12
#989
naon tetszik a játék 😊. 28 as vok de egyre jobb 😄 ez azért jó, mert itt az ügyesség is a lényeg nem csak az hogy ki hanyas szintü. Meg ha elkezdeném unni akkor is tartja bennem a lelket hogy nemsokára új kocsi <#vigyor3>

jakewyler
#988
nem tudom😄
Szerintem úgy, hogy egyik srác lv60 körül volt...

#987
hogy csináltatok ennyit? az elõbb huvoztunk és csak 300 valamennyiket kaptunk

kemszi2
#986
á fa***om.be kerültem egy jó kis huv partyba erre nem újra indult a gépem -.-
#985
van vmi kis frissités (1 fájl), már 0.6a lett a játék 😊)

#984
"Amikor elinditod a játékot, ha van új frissités hozzá, azt automatikusan elinditja és telepiti is."

RAZOR27
#983
Gyertek partyHUV-ozni, crewchatbe lebeszéljük!

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

CaviaR
#982
Egy beépülõ modult is telepíteni akar majd, sztem azt akarja letölteni. Hagyd neki, aztán megy a play live, letölti a frissítéseket és megy is a játék.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

John Cena
#981
Okéé meg van srácok nem szóltam

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

John Cena
#980
de aletölts dobja ki nem írja hoyg szedi a pecseket semmi

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Bandi 18
#979
Frissítést tölt

Hagyni kell had csinálja kb 130 megát szed le 39 file.

John Cena
#978
Minden meg van elõször fel nyomtama gamét utána beregeltem emailemen elé fogattma dolgot aktiváltam beléptem minden klassz Play Live vagy mi és kidobja a letöltést

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul