Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#1077


magyarul nem OMD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PeeTeR
#1076
pedig valahol meg lehet oldani, de mar en sem tudom hogyan 😄
minden esetre ha megtalalom irom 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#1075
Sajnos nem lehet átírni,visszaupdateli...
Ha pedig írásvédetté teszem nem indul el.

#1074
Megtaláltam!😄

#1073
Valaki mondta hogy átírta vmeik fájlba hogy 1280x1024be játszon,megtudná mondani hogy pontosan melyikbe írta át?😊

#1072
Nah vagyok ma mehet a gém hajnalig<#idiota>

Bandi 18
#1071
Ezt benn a játékban beszéltük mivel még régebben 0.6-os volt a gém és most 0.5 visszaállatak a régire mert valami nem mûködött de azt írták kinn az oldalon ha jól értelmeztem hogy jövõ héttõl visszaáll a rend de nem biztos itt a link ha hibáztam javíts 😊

http://forums.ijji.com/showthread.php?t=134938


http://forums.ijji.com/showthread.php?t=135151

autoszimulator
#1070
Az mit jelent amúgy, hogy ROO vagy?

.: mobilize.hu :.

CS@
#1069
Bocsy az elõzõnél lemaradt az elsõ sor:
Bár sosem pofáztam bele, de azért olvasgatom ezt a topikot az elejétõl fogva.

CS@
#1068
Most viszont szeretném megkérdezni, hogy ez az infó honnan van?
„utánna elméletileg megint a normális lesz az exp”

Mert én neked szurkolok, hogy igazad legyen és tényleg ez történjen.
Viszont olvasgattam a hivatalos fórumot én semmiféle ilyen infóval nem találkoztam(persze lehet, hogy csak átsiklottam felette).
Az ellenkezõjérõl láttam irományokat miszerint a mostani rendszer volt valamikor régebben a normális XP és most „csak” visszaállították a régit.

Lényeg, hogy ez így (nekem)kimondottan kellemetlen mivel így az egész játék egy irdatlan grindelõsfarmerkedéssé válik, pedig számomra pont ez volt benne a kellemes, hogy nem kellett napokon keresztül unalomba fulladásig ugyanazt csinálnom.

Olvastam bent a chat -et is miszerint azt javasolják a nagyok, hogy hanyagoljuk a PartyHUVot és nyomjuk Singleben, mert azzal jelenleg jobb XP van. Ez fantasztikus mivel én ROO vagyok tehát nem kaphatok semmiféle telefonhívást így gyakorlatilag a single HUVozás is kivitelezhetetlen.

báttyó02
#1067
persze

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

autoszimulator
#1066
Ezt lehet partyban is amugy?

.: mobilize.hu :.

#1065
Milyen rendszerre gondolsz ezekben az Instant Mission-okben? <#confused>

hoy ehh

John Cena
#1064
kocsira hanyas szintõl vagy hol lehet em gkapni atuning cuccoat ami változtat valamit a kinézeten??

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

cicai
#1063
😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#1062
me norec suliban van 😄DD

cicai
#1061
Nah végre csatlakoztam egy crewhez😊 Szeretném az egyik SG-s barátomat meghívni, de mikor rám kattint, és rámegy a joint crewre akkor kihírja h not valami. Ez miért van?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Atti12
#1060
kire gondolsz? <#idiota><#idiota>

jakewyler
#1059
De szar ez a új exp rendszer :/

cement
#1058
mondom mar van reg.

respect to the man in the ice cream van

#1057
figy rámész hogy quick connect és az i-t beirod meg a nicknevet az ip alat rögtön utána meg vlahol fent lesz olyan hogy register persze miután már beléptél TS-re.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Yosimicu
#1056
Tegnap leszedtem a GÉMET, ki is tróbáltam igaz még csak LvL9 vok<#idiota> tetszetõs az alapkoncepció mint az ijji játékoknál álltalában. OFF: a KWONHO-rol nemtud valaki vmit? kb egy hónapja egszünt létetzni egyik napról a másikra és semmi nyoma hogy egyátalán volt ilyen gém. ON: jah még 2 kérdés: 1-a kuponokat hogy tom használni? 2- az upponkénti pontokat magának osztja el?

\"Ittvan az ideje hogy bennem bízz, mint a GANJABAN amit te szívsz\" (CopyCon)

Lui76
#1055
Vki nézte esetleg ez a huv-ozás singlében és partyban mennyit ad - többet ad ha partyban huv-oztok?

Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun

cement
#1054
na megoldottam. van regem. kosz hogy ilyen segitokesz volt mindenki <#ejnye1> valaki 5 utan raer segiteni majd?

respect to the man in the ice cream van

#1053
218 203 pontunk van, a 100.-nak 299 861....


picit messze van még 😄D

Fabio Capello
#1052
gyáhh nem láttam a linket... nagyon szarul világít rá a fény a monitorra, örülök ha a kommenteket el tudom olvasni XD

#1051
nézd meg a postomat figyelmesen, ott lesz a megoldás 😉

cement
#1050
ki tud csinalni ts-en acc-ot nekem?

respect to the man in the ice cream van

#1049
én mostanában csak azokat csinálom 😄DDD

a végén 330exp-et ad..

amúgy kell vkinek 20-40 lvl ig alkatrész ?
1 dolcsiért adom, mert már qva sok van 😄DD

ha kell vkiek akkor monnya meg hol talizzunk, és átpasszolok neki párat 😊)

Fabio Capello
#1048
lol, nagyon jövünk fölfelé 😊 Ma estére jó lenne benn lenni az elsõ százban

(am. hol nézed meg?)

#1047
én napi 150-200 goldot dobálok be, és vagyunk ~70-en 😄D

#1046
grat mkinek, a HUNSG crew már a 148. a toplistán.

múltkor mennyi is volt? ezer valamennyi.. gj

Fabio Capello
#1045
azokban is megvan a rendszer, hidd el legalább négyet végigcsináltam 😊

1043: A stationoknál tudod felvenni

Facek
#1044
Tennap nyomtam egy olyat, hogy nem vettem fel az instant missiont, és a mapon volt egy felkiáltójel, odamentem , kaptam egy olyan küldit , hogy a városba pontokon kellett átmenni, volt 160, 50 pontonként kaptam egy 37 es cuccot, és a cuccon még volt hozzá vmi bónusz is. Pontonként 2 exp és a végén megint valami plussz xp. Nem rossz csak nagyon hosszú mindet megtalálni.
cement
#1043
kuldeteseket hol lehet felvenni? amugy majd valamikor este sztem felmegyek ts-re aztan ha valaki tud segitsen mar mert most csinaltam egy karit aztan meg gozom sincs az egeszrol

respect to the man in the ice cream van

V43 1105
#1042
XD én még mindig csak lvl 21 vagyok omfg ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

báttyó02
#1041
lol

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#1040
cstlkozhatnék a klánhoz vagy vmi lvl kikötés? mostanságvizsgaidõszakban nincs tul sok idõm ,de aztán majd fejlõdök rendesen.😊

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Fabio Capello
#1038
és a channel battle-ban kik vesznek részt?

Bandi 18
#1037
Idõzónákban nem gondolkoztam XD

#1036
amcsiba akkor dél lesz kb :p

Bandi 18
#1035
Nem tudom Szabi nézted-e de 13 óra múlva lesz channel battle 😄 jókor XD a sok kocskának kedveznek éjfélre tenni ilyet c-c 😊

#1034
szal a lényeg hogy most tesztelik a csenel harcokat, utánna elméletileg megint a normális lesz az exp...

véletlenszerûen kiválasztanak mindennap egy embert, aki kap egy 20%-os G coin bonuszt... de ha 1 pontom sincs, akkor a +20%-os ponttal sokra megyek -.-"

CaviaR
#1033
Ez mekkora szemétség már. 😞
Miért mindig a csórókat szivatják...

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

#1032
szal vannak a csenelek, és versenyezni lehet más crewekkel, aki nyer azé lesz az adott csenel 😊)

és ha tankolnak a bezinkutnál, abból kap zsét a crew, vagy vmi iesmi 😄DD

#1031
állitolag vmi hibák voltak(elvesztek alkatrészek) és azt javitották, + a csenel bátlet megcsinálták hogy mennyen..

Fabio Capello
#1030
Nemááár........ :'(

CivicVTi
#1029
<#wilting>

#1028
hát ez így nemlesz jó..