Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
minden esetre ha megtalalom irom 😊
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Ha pedig írásvédetté teszem nem indul el.
http://forums.ijji.com/showthread.php?t=134938
http://forums.ijji.com/showthread.php?t=135151
Bár sosem pofáztam bele, de azért olvasgatom ezt a topikot az elejétõl fogva.
„utánna elméletileg megint a normális lesz az exp”
Mert én neked szurkolok, hogy igazad legyen és tényleg ez történjen.
Viszont olvasgattam a hivatalos fórumot én semmiféle ilyen infóval nem találkoztam(persze lehet, hogy csak átsiklottam felette).
Az ellenkezõjérõl láttam irományokat miszerint a mostani rendszer volt valamikor régebben a normális XP és most „csak” visszaállították a régit.
Lényeg, hogy ez így (nekem)kimondottan kellemetlen mivel így az egész játék egy irdatlan grindelõsfarmerkedéssé válik, pedig számomra pont ez volt benne a kellemes, hogy nem kellett napokon keresztül unalomba fulladásig ugyanazt csinálnom.
Olvastam bent a chat -et is miszerint azt javasolják a nagyok, hogy hanyagoljuk a PartyHUVot és nyomjuk Singleben, mert azzal jelenleg jobb XP van. Ez fantasztikus mivel én ROO vagyok tehát nem kaphatok semmiféle telefonhívást így gyakorlatilag a single HUVozás is kivitelezhetetlen.
hoy ehh
L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
\"Ittvan az ideje hogy bennem bízz, mint a GANJABAN amit te szívsz\" (CopyCon)
Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun
respect to the man in the ice cream van
picit messze van még 😄D
a végén 330exp-et ad..
amúgy kell vkinek 20-40 lvl ig alkatrész ?
1 dolcsiért adom, mert már qva sok van 😄DD
ha kell vkiek akkor monnya meg hol talizzunk, és átpasszolok neki párat 😊)
(am. hol nézed meg?)
1043: A stationoknál tudod felvenni
respect to the man in the ice cream van
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
véletlenszerûen kiválasztanak mindennap egy embert, aki kap egy 20%-os G coin bonuszt... de ha 1 pontom sincs, akkor a +20%-os ponttal sokra megyek -.-"
Miért mindig a csórókat szivatják...
Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!
és ha tankolnak a bezinkutnál, abból kap zsét a crew, vagy vmi iesmi 😄DD
