Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#2079
:ASD:SA😄SADSA😄S😄SA😄SA

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2078
Este gyere battlezni<#vigyor1>

kemszi2
#2077
*termeltek -.- nehogy baleset érje azt a májbakot<#hehe>
CivicVTi
#2076
Hogy mi?<#mf2><#idiota>

kemszi2
#2075
60 új üzenet.remeltek rendesen
mabbak
#2074
Gondolom a meghatottságtól -.-
báttyó02
#2073
gyá:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2072
Biztos most majd az lesz, h nincs bennem egységi erõ, de szerintem nem kellene a 2 krunak egyesülnie. HUNAllStaZba ha lehet mondani elsõk között érkeztem, mai napig aktivan játszok, sok rendes gyereket ismertem meg, egy rakás coint bepotyogtattam a kruba. Nem lehet azt mondani, h sok munkám volt vele, mert végülis ez egy szórakozás 😊), de akkoris rengeteget foglalkoztam vele, és, h most ez hipháp szertehulljon, hát nem nagyon örülök neki. Értem, h kru betölön esélyesebbek lennénk, ha összeolvadnánk, csak nem tudom, hogy elõbb-utóbb nem foszlana-e ez is szét. Ld: Sg crew.
Azonban, ha az emberek nagyrésze ezt szeretné, akkor természetesen minden erõmmel segiteni fogom honfitársaimat 😊)). Szóval semmi bajom a Drifterekkel, rengeteg jó arc van nálatok is. Csak vhogy ennyi megélt emlék után nem nagyon örülök, hogy a kru ami otthont adott a játék elején elmulik...

Egy ízig-vérig Allstar...
Fabio Capello
#2071
lol 😄

báttyó02
#2070
az elõbb elindulós dolog is laggtól lehet..peeter rá a durva példa😄 mindenki rajtol turboval,peetnek asszem nincs,de 1mp-vel a rajt elõtt már kilõtte magát :dd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

John Cena
#2069
karban tartásv an ahogy látom

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

John Cena
#2068
látom tele vgyunk mikor lessz újra Drift City??

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Fabio Capello
#2067
kösz így már megértettem 😄 Örülök hogy nem csak nekem ilyen... A kedvencem: Tök jól kirajtolok, megyek mint állat, kivételesen nem szaggat szét, elsõ vagyok, aztán piff puff és uccsó vagyok mindenkitõl kurvára lemaradva... :| Ma meg elõbb elindult a rajt minthogy lepörgött volna a számláló... 😄

báttyó02
#2066
10fps= szaggat a játék mint a geci😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2065
jahm hát igen... (nemértem a szakzsargont, a 10 fps mit takar egyszerû köznyelven? :$) Az én kedvencem a spectate-ban amikor azt látom hogy vagy a levegõben lebegve mennek, vagy a vizen... van még mit javítani rajta

báttyó02
#2064
1. nekem 16fõnél kb 10fps-t megy a játék,akármit csinálok
2. elég gyakran..vannak oylan laggerek hogy spectatorba nézem,csak azt látom hogy a pályán kivül mefgy kb a a rajttol fél percnyire a célig,és a végén õ az elsõ
de van sok fajta lagg dolog,pl az össze vissza balra jobbra kacskaringózás stb..:\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2063
Na ilyen meg nem volt velem, lagparty viszont annal tobb. 16 bol min 2 lagol. Es akkor meg keveset mondtam😄 Ch battlen kulonosen jo<#gonosz1>

LeWyTy
#2062
Akkó má mé nem lehet saját képet berakni <#szomoru1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fabio Capello
#2061
õõõõ mondjuk a kép és alatta: WTF? 😄 What is her secret? 😄

báttyó02
#2060
sajna nem tok ugy angolul h megtudjam fogalmazni a kérdést(németes vok😄)
de ha valaki csak nagyjábol megirja a kérdést szivesen..engem azér eléggé foglalkoztat ez😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2059
Amúgy énis hadd kérdezzek már:
1. ha 14-16 fõs BZ-ben vagytok nektek is szétlaggolja a versenyt?
2. ki találkozott már a lebegõ autó effektussal? 😄 - ha valaki DC vagy invincible bonuszt kap, a fellökött kocsi a levegõben marad és lebeg 😄

LeWyTy
#2058
Nemszótam...
De akkó is jobblenne beszélni mint írni!

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

CivicVTi
#2057
Ezert jo kerdes, dobd be a hivatalos forumra, hatha kapsz valaszt😄

Fabio Capello
#2056
este 7

báttyó02
#2055
elvileg 7

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2054
kombóból az életbe nem jön össze annyi... egy tizes kombó ad 1 max 2 XP-t

báttyó02
#2053
arra én is gondoltam,mer ugye ha beáll jumposokhoz,és eszi a kombókat...dehát 40-50lvl fölött a kombó annyi mint szarnak a pofon,semmi exp-t nem visz fel

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2052
Mikortól lehet jáccani?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2051
nem ugy értem a full létszámot,hanem az akkori kb 40magyarból 5en ha fenntvoltak ts-en...bár lehet sokat mondok:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2050
Csak Kombozva lepkedett lvlt?😄 De ez akkoris keves, szoval jo kerdes😄

báttyó02
#2049
?
ezt a képet én csináltam a dc-bõl multkor
vagy hogy érted h koreai verzsön?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2048
nemsámli... :| Foggalmam nincs hogy csinálta... De elárulhatná a titkot 😄D

LeWyTy
#2047
az jó<#idiota>
És nagyobbat nemlehet?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#2046
Nem a koreai verzsön?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

báttyó02
#2045
volt már driftes ts szerver,kb 5volt a full létszám😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2044
na ha már ugysincs egy ideig játék,egy kis érdekesség
szerintetek ez csít vagy mi? dögöljek meg én nem tudom ez hogy lehetséges



ez ugyebár razor csaja...az adig rendben van,hogy razor 96lvl-ével beinvesztált a 71es csajának kb 2misit (utopia+bodykit),de! hogy a tökömbe 71lvl? se bz,se delivery,se megjárt út(71lvlen 6000 mérföld wtf???)
szal sztetek ezt hogy?😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2043
Inkább csinálna valaki egy Teamspeak vagy Ventrilo szervert,minthogy ezen vitatkoztok.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#2042
nekem lényegtelen csak maradjak a Drifterek között.... 😄 ha többen vagyunk legalább több az esély CB-n bár a lvl40-emmel megse szólalok...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Fabio Capello
#2041
najazért 😄

bátyó: akkor ki kéne ide írni vmi idõpontot hogy ekkor és ekkor döntünk a kérdésben, aki tud az legyen fenn. Mivel nekem órám van, ezért én itt közlöm a döntésem: maradjon a kettõ.

báttyó02
#2040
😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2039
Bocs az a 2. tenyeg nem volt tul jo otlet, sztorno😄

Fabio Capello
#2038
mint az egészségügyi törvénnyel: név szerinti szavazás 😄

CivicVTi
#2037
Egyebkent az is jo ha igy marad minden, 5 en mar leszunk pentekre tuti, gondolom ti is vagytok legalabb ennyien, szoval lehet folosleges megbontani a ket crewet. Fontos kerdes, este szoljatok ha font vagytok aztan megyunk megbeszeljuk.

báttyó02
#2036
uj klub az hülyeség szvsz
nulláról én nem kezdenék megint az ziher..akinek mégis van ehhez kedve/ereje hát hajrá:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2035
a második máris elõhozza azt a problémát amirõl beszéltem: lesz az elit meg a kicsi. Szvsz a második lehetõséged elfogadhatatlan.

báttyó02
#2034
jó lehet tuloztam de akkor is jóval jóval többen lennénk mint most így
meglesz beszélve,este általában sokan fenntvannak a tagok,akkor belövöm a nagy kérdést.d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2033
Hat igen itt nemfeltetlen arrol lenne szo, hogy az egesz bagazs atall a masikhoz. Tobb verzio van. 1: Mi kb 50 en vagyunk, de abbol ki lesz szorva aki olyan, maris tobb hely lenne, 2: Egy lvl 61 folotti uj klub, 3, marad minden a regi😄

báttyó02
#2032
örülök hogy nem csak én látom úgy ahogy😄
egyébként már van több másik magyar crew is,bár azokba csak pár magyar van...pl pár srác aki anno a tagunk volt,szó nélkül kilépett,2nap mulva már egy másik crewbe láttam õket...
ja errõl jut eszembe: könyörgöm,ha valaki kilép a crewbõl,akkor legalább annyi gerinc legyen már benne,hogy beböki csetbe,hogy srácok ezért meg ezért kilépek,szevasztok..ezek a dolgok kurvára tudnk idegesíteni,bár lehet csak én vagyok hülye😄
a másik dolog ami idegesit hogy jónéhány más magfyar crewes emberke oylan mint egy kuka..könyörgöm,ha én meg egy másik társam 20perce ugyanott versenyzunk,és betéved egy másik magyar,hiába nem a mi crewünkbõl,nem bírna kinyögni annyit hogy "pú basszátokmeg" vagy valami köszönést? ha már ebben a 99%ban külföldiekkel teli játékba vagyunk páran magyarok,akár nem ugyanabba a crewbe,legalább ennyi tiszteletet adjunk meg egymásnak..neveket nem mondok kikre gondoltam,nagyon jol tudják õk
na kb ennyi tömören még amit akrtam mondani😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2031
Te milyen 90 aktiv tagrol beszelsz?😄D Osszesen vagyunk kb 5-6 an aktivak a crewen belul. A tobbi csak van, de minek kb😄 A hangulatrol pedig, tuti valtozni fog, de nem hinnem hogy rossz iranyba. Nalunk is van par tag akit a pokolba kivannek kb, de kit erdekel, mindig van ilyen😄 Csutortok delutanig beszeljuk meg mi legyen. Jol jonne az a Ch battlen nyert plusz penz😄

Fabio Capello
#2030
a százfõs limitrõl nem tudtam. Akkor viszont storno az elõzõ hsz-em. Ez esetben így is úgy is lesz még egy crew azoknak a tagoknak, akik nem tudtak átjönni a másik crewba. És persze nem feledkezhetünk meg a te érdemeidrõl, és persze a csapatéról, tényleg szinte mindenki 120%-ot belefektetett a csapatba (gondolok itt bárkire aki akár egy darab OMD coint is befektetett a teambe), azért vagyunk most ott ahol tartunk. Jobban belegondolva egy crew ilyen megszorításokkal kevés ennyi embernek. Plusz az érvek amiket felsoroltál. Tehát az új infók fényében maradjon a kettõ, ha nem lehet MINDENKI egyben, függetlenül attól hogy aktív vagy inaktív - fõleg mivel mi vagyunk 68an, õk is kb annyian, és akkor megint jön a probléma - az nem jöhet aki nem játszik napi X órát? Õszintén megvallva rohadtul bírom a társaságot - bátyó téged már elég rég ismerlek, a tõbbiekkel is nagyon jól sikerült összehaverkodni - félek ez nagyon elveszne ha bevegyülnénk egy ismeretlen crewba (õszintén: senkit nem ismerek onnét). Hacsak nem jön még vmi új infó (pl hogy mostantól az ország területétõl függõen megszabják hány crew lehet 😄, vagy bármi más ami hátrányosan érintené a tagokat), akkor nekem ez a személyes és (remélhetõleg) végleges véleményem.