Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fabio Capello
#2129
Na bazz engem már megint nem enged be... 😞

Benny04
#2128
pedig én a rendes e-mail címemet adtam meg<#whatever>
és megnéztem a junk-nál is, de nem volt ott.
na mind1. majd holnap regelek egy más nick-kel, hátha sikerül 😄

dragon11
#2127
Sztem rossz e-mail címet adtál meg, vagy a levelezõ progid leszûrte(junk e-mails-et nézd meg..) 😊) de inkább sztem regelj újra, s a valódi létezõ e-mail címet adj meg.😊

PeeTeR
#2126
akkor ujra...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Benny04
#2125
hát nincs ott sem :c

mabbak
#2124
Nézd meg junk-ba hátha a levelezõ progit kiszûrte.
Benny04
#2123
Hello!

Már egy hete regeltem erre a drift city-re, de még mindig nem küldték a visszaigazoló mailt. Mi lehet a baj??

kemszi2
#2122
karbantartás volt
PeeTeR
#2121
miert mi tortent?
most keveredtem haza Egerbol...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Fabio Capello
#2120
lol 5 players online 😄 sztem ilyen kevesen se voltak még 😄

báttyó02
#2119
vagy nem:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2118
jaj most egy küldetés erejéig vezethettem a gigast. Kell nekem az a kocsi 😄DD 1.000.000 combó a teljesítése, annak egy része már megvan szerencsére

CivicVTi
#2117
Na már jo.

báttyó02
#2116
ja muszály,gigas miatt beáldoztam >_<

passz majd bnetolom ijji forumra..kiváncsi vok😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2115
de látom épp rászorultár a pénzre 😄

Még mindig senki nem tudja razor csajának a titkát? 😄

kemszi2
#2114
55-ös elég disznó
báttyó02
#2113
ez volt a régi tl-em..azért most kicsit visszasírom,nagyon ütött:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2112
😊

ÁÁrgghhh mennyit kell még várni... 😄 Már elvonási tüneteim vannak XD

báttyó02
#2111
oksa
ha gondolod kölcsön is adhatom h kiprobáld milyen😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2110
majd megcsekkolom, most minden elment a kocsira, gyûjtögetõ életmódot folytatok 😄

báttyó02
#2109
D-:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2108
30guriga mondjuk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2107
detanárúr kérem én készültem 😄 amúgy tudom melyik part mire jó, de ezek ömlesztve már nehézséget okoznak 😄

kemszi2
#2106
se a partokat,se az kocsikat nem ismered .ejj ejjj.ez bizony egyest ér
Fabio Capello
#2105
mennyiaz a baráti?

báttyó02
#2104
amint rárakod a bodyt 190lesz a vége (lényyegtelen h mekkora lvl vagy)
turbo: pont van egy fölös tl-em,baráti áron odaadom neked ha kell(lvl49es,+2dura is van rajta)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2103
határozottan érzékelhetõ a sebességváltozása, sokkal jobbakat megyek mint a dreamerrel mentem (nagy ronda és irányíthatatlan 😄)

Nekem most 185 a vége, de ha rájön a bádi plusz a turbo (amit hogy is szerzek? :$) akkor kemény lesz 😊

Sorry a sok kérdésért, a partokban nem vagyok otthon sajna.. majd betanulom õket 😄

báttyó02
#2102
😄
oksa majd kulcsot cserélünk 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2101
cielo nagyon durva kocsi,csak sokan nem tudják 😛
body rá+turbo luncher,meg kurvajó accel partok,és verhetetlen
csak megjegyzem,hogy nekem 196a vége,gondolom nem kell mondani hogy az egy v8as kategóriát szorongató speed..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2100
de vmikor oda adom vidd el körre
kemszi2
#2099
hát én amennyit voltam eddig battle-ben.talán a szolúcióval még nem is voltam.úgy hogy nem tudom
báttyó02
#2098
amugy hogy megy? bz-ben többiek ellen esetleg v8ellen van esély vele?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2097
külsõre nem jön be, kéne neki vmi nájszos body és akkor jólesz. De amúgy jól irányítható és kurvagyors

kemszi2
#2096
én ezért vettem meg a gti-t 😄 arra ócsó vót.
báttyó02
#2095
förmedvény? legjobb

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2094
ja body kurva drága...de sajna csak azzal néz ki jol minden kocsi:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2093
gyáhá... na majd lassan megtanulom õket😄 én most a cielo nevû förmedvénnyel vagyok

kemszi2
#2092
budi nincs hozzá.de csak azért mert 300k körül van -.-
én szeretem.a huvok réme 😄
báttyó02
#2091
solution= v7es lexus terepjáro

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2090
igen?? mondj már rola vmit hogy milyen :o nekem nagyon tetszik,csak isszonyat ritka,senkitöl nemtom kérdezni h milyen..
fõleg bodyval néz ki kurvajól

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2089
énmegmá nem tudom... nem igazodom ki a játékbeli neveken...

báttyó02
#2088
😄DDDDDDDDDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2087
mind1 nekem mosz szolúció van
#2086
akkor szerintem Skyline lesz belõle, amugyis aza kedvenc verdám...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

báttyó02
#2085
divatkocsi😄 eriksszel együtt

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2084
<#beka2>

kemszi2
#2083
mondtam ondó a legjobb
báttyó02
#2082
skyline vagy subaru
ESZVÉESZ-.- de ugyis jön mindjárt a sok eriksznyolcas :sadasdas

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2081
mi az a battle.tegnap elõtt véletlenül bement 1 futamra.azt asok gyökeret.azt hiszik hogy dodzsem vagy mi
#2080
lehet énis elnézek... kellene Mito mire lvl41 leszek... amugy mien autót érdemes venni? Skyline-nak van értelme?

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -