Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pedig én a rendes e-mail címemet adtam meg<#whatever>#whatever>
és megnéztem a junk-nál is, de nem volt ott.
na mind1. majd holnap regelek egy más nick-kel, hátha sikerül 😄
és megnéztem a junk-nál is, de nem volt ott.
na mind1. majd holnap regelek egy más nick-kel, hátha sikerül 😄
Sztem rossz e-mail címet adtál meg, vagy a levelezõ progid leszûrte(junk e-mails-et nézd meg..) 😊) de inkább sztem regelj újra, s a valódi létezõ e-mail címet adj meg.😊
Hello!
Már egy hete regeltem erre a drift city-re, de még mindig nem küldték a visszaigazoló mailt. Mi lehet a baj??
Már egy hete regeltem erre a drift city-re, de még mindig nem küldték a visszaigazoló mailt. Mi lehet a baj??
miert mi tortent?
most keveredtem haza Egerbol...
most keveredtem haza Egerbol...
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
jaj most egy küldetés erejéig vezethettem a gigast. Kell nekem az a kocsi 😄DD 1.000.000 combó a teljesítése, annak egy része már megvan szerencsére
ja muszály,gigas miatt beáldoztam >_<
passz majd bnetolom ijji forumra..kiváncsi vok😄
passz majd bnetolom ijji forumra..kiváncsi vok😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
ez volt a régi tl-em..azért most kicsit visszasírom,nagyon ütött:d


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
oksa
ha gondolod kölcsön is adhatom h kiprobáld milyen😊
ha gondolod kölcsön is adhatom h kiprobáld milyen😊
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
detanárúr kérem én készültem 😄 amúgy tudom melyik part mire jó, de ezek ömlesztve már nehézséget okoznak 😄
amint rárakod a bodyt 190lesz a vége (lényyegtelen h mekkora lvl vagy)
turbo: pont van egy fölös tl-em,baráti áron odaadom neked ha kell(lvl49es,+2dura is van rajta)
turbo: pont van egy fölös tl-em,baráti áron odaadom neked ha kell(lvl49es,+2dura is van rajta)
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
határozottan érzékelhetõ a sebességváltozása, sokkal jobbakat megyek mint a dreamerrel mentem (nagy ronda és irányíthatatlan 😄)
Nekem most 185 a vége, de ha rájön a bádi plusz a turbo (amit hogy is szerzek? :$) akkor kemény lesz 😊
Sorry a sok kérdésért, a partokban nem vagyok otthon sajna.. majd betanulom õket 😄
Nekem most 185 a vége, de ha rájön a bádi plusz a turbo (amit hogy is szerzek? :$) akkor kemény lesz 😊
Sorry a sok kérdésért, a partokban nem vagyok otthon sajna.. majd betanulom õket 😄
cielo nagyon durva kocsi,csak sokan nem tudják 😛
body rá+turbo luncher,meg kurvajó accel partok,és verhetetlen
csak megjegyzem,hogy nekem 196a vége,gondolom nem kell mondani hogy az egy v8as kategóriát szorongató speed..
body rá+turbo luncher,meg kurvajó accel partok,és verhetetlen
csak megjegyzem,hogy nekem 196a vége,gondolom nem kell mondani hogy az egy v8as kategóriát szorongató speed..
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
hát én amennyit voltam eddig battle-ben.talán a szolúcióval még nem is voltam.úgy hogy nem tudom
amugy hogy megy? bz-ben többiek ellen esetleg v8ellen van esély vele?
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
külsõre nem jön be, kéne neki vmi nájszos body és akkor jólesz. De amúgy jól irányítható és kurvagyors
ja body kurva drága...de sajna csak azzal néz ki jol minden kocsi:d
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
igen?? mondj már rola vmit hogy milyen :o nekem nagyon tetszik,csak isszonyat ritka,senkitöl nemtom kérdezni h milyen..
fõleg bodyval néz ki kurvajól
fõleg bodyval néz ki kurvajól
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
#2086
akkor szerintem Skyline lesz belõle, amugyis aza kedvenc verdám...
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
skyline vagy subaru
ESZVÉESZ-.- de ugyis jön mindjárt a sok eriksznyolcas :sadasdas
ESZVÉESZ-.- de ugyis jön mindjárt a sok eriksznyolcas :sadasdas
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
mi az a battle.tegnap elõtt véletlenül bement 1 futamra.azt asok gyökeret.azt hiszik hogy dodzsem vagy mi
#2080
lehet énis elnézek... kellene Mito mire lvl41 leszek... amugy mien autót érdemes venni? Skyline-nak van értelme?
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -