Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#2029
ó de😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2028
ja boccs természetesen mindenki átjönne(pár kivétellel mer ugye max 100fõ lehet)

most 2dolog van ami miatt én nekem nem tetszik a dolog
1. azt tudom hogy nálunk szvsz nagyon jo a hangulat,kurvajol megvagyunk igy ahogy most vagyunk jelenleg..ha átmennénk és lennénk 100an,szinte biztos hogy teljesen más lenne a légkör(most ezzel nem azt akarom mondani hogy nem jönnénk ki egymással vagy valami,csak annyi embernél biztos hogy nem lenne oylan "varázsa" a dolognak)

2. egy és fél hónap munkája,pontja menne a levesbe,már 65.helyen vagyunk,S rank,és hát elég nem könnyü rászánni magam h töröljem azt amiért eddig kínlódtunk jópáran

meg egyébként is,pölö braziloknál is 2crew van,és nem gyengén durvák

mindenesetre mondom ha a többség ugy dönt hogy legyen,akkor legyen,áldozzuk fel a hangulatot a munkáért:d
de mondom abban biztos vagyok hogy 80-90AKTív taggal nem lesz olyan jó hangulat mint most max 30al(hiába vagyunk 68an a másik fele alig jár fel)

nah köbö ennyi,nekem ez a véleményem,innentõl a csapaté a döntés

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2027
Azt is lehet, hogy nem szuntetjuk meg egyik klubot se, viszont minden penteken atall par ember a masik csapatba. Aztan cserelodik folytamatosan. Bar ez elegge korulmenyes<#idiota>

Fabio Capello
#2026
kétértelmû volt a hsz 😄 1. "átmennék" - csak téged hívtak? 😛 2. "a többség benne van" - vagy most mindenkit? 😄



Najó csak vicc volt. Tudom mirõl van szó, én is ott voltam a rögtönzött megbeszélésen. Amúgy tényleg több elõnye van mint hátránya, nagyobb esély a CB-n meg minden, de ez nem csak rajtam múlik (és dex elmondása alapján normális a banda tehát nem lesz balhé azzal hogy jaj te csak lvl50van, nemjöhetsz CB-re, énvagyok a menõarc stb) Szóval nem hangzik rosszul. Csak legyen meg a gyümölcse is <#hehe>

Ja és vki mondja meg hogy most micsináljak öt órán keresztül... 😄 (már csak négy)

báttyó02
#2025
hát dex kérdezte tegnap h mit szolnánk hozzá ha átmennék hozzájuk
én meg mondtam h megkérdem a többieket mit szolnak..ha a többség benne van akkor felõlem legyen,törlöm a crewet

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2024
Este 7 kor indul ujra jah. A csapategyesiteses dolog engem is erdekel.

Fabio Capello
#2023
ágeciii neeemár... Még ma ROO akartam lenni 😄 (lvl 43 😊) Akkor ha nem csal az idõérzékem, kettõtõl este hétig ugyebár? Amúgy rácsekkoltam és ma 65.ek vagyunk a ranglistán. Apropó ebbõl a Drifterek&AllStarz fúzióból akkor most lesz vmi?

cicai
#2022
nem igaz:S
kecy egész nap nem fogok tudni játszani:S
nah megnézem az Alien vs. Predator 2-t😛

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#2021
Period : February 13, 2008 5:00 am ~ February 13, 2008 10:00 am (PST)

a kurva annyukat mostmár,megint a többi szaros játék miatt nem tudunk dc-zni...

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2020
bazdmeg, javítás alatt a szerver:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

cicai
#2019
baszki, lebaszott a jaták, és nem fogadja el a nick nevem meg a jelszóm:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#2018
hálisten dc-ben nincs így😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2017
pedig ez a topic volt az 1. legnépszerûbb topic is

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2016
Ezt a kihaltságot ami ebben a topikban van...

Fabio Capello
#2015
jaja 😄

cicai
#2014
kecy, kurva sok lét ad most😮 1000mito

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2013
Na gyerekek mindenki most tolja a gémet, megy a Golden Time Event 😄

PeeTeR
#2012
meg szep hogy nevezunk es gyalazunk 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

cicai
#2011
Hánykor van a CB?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2010
Nah megyek felfelé, ma megpróbálok lvl41-ig eljutni

mabbak
#2009
minden igaz pátyókám -.-
reaper4
#2008
jó idõben kell próbálkozni.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

báttyó02
#2007
77 HUNAllStarZ 493 928

jövünk ám felfelé<#wink>

következõ cb-re ha minden igaz már nevezünk😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#2006
CSõ Mesterek!

Nah végre elindult..! Ati Radeon X 1600 Pro kártyával csak a Catalyst 6.6 os driverrel indult el..! Van aki még ilyen kártyát használ? Milyen driverrel?

CSatlakozni szeretnék a HUNDrifterekhez, de a CRew MAster nincs jelen sose..! Õ fogja látni a szándékom? Vagy csak jó idõbe kell probálkoznom? Esetleg a CRew Mester elérhetõségét megtudná mondani valaki?
#2005
akkor jövöhéttõl elkezdek ismét játszani vele 😄D

Fabio Capello
#2004
Event Period:
Start: Monday, February 11th, 10am Pacific Time
Finish: Friday, February 15th, 5pm Pacific Time

Starting at 10:00am Pacific Time on February 11th, and lasting all the way until 5:00pm Pacific Time on February 15 (103 hours!), if you race in the Battle Zone, you will earn 50% more experience and Mito!

Tomi77
#2003
mi ez a "golden time event- bonus mito & bonus exp"? mármint mire kapunk bónusz xp-t és mitot?

Beast Machine
#2002
egy program miatt nem fogom újrarakni a winfost, de azért kösz a tippet 😊

...vágod?

LeWyTy
#2001
Nekem annyi volt a bajom hogy újra kellett raknom a windowst.
Nemtom ez neked segítene-e.De ha nagyon akarsz jáccani 1 próbát megér.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Beast Machine
#2000
nekem nincs semmilyen formában wireless-em...

...vágod?

kemszi2
#1999
én nem tudok segíteni.hál'istennek nekem megy-bár nem tökéletesen,de ez akva wájörless miatt van
Beast Machine
#1998
AZ én problémámra nem tudja senki sem a választ?

néztem a játék fórumát, és nem én vagyok az egyetlen ezzel a xarral, de megoldás eleddig még nem született...

...vágod?

kemszi2
#1997
letudtad az összes missziót mi?😊
Tomi77
#1996

LeWyTy
#1995
Nagyon tecik a game.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#1994
Ez egyenlõre ahogy olvastam csak az Amerikai és Angol usereknek van.
szûri a proxy-t

LeWyTy
#1993
Itt! valami free G Coinról van szó.
Csak én nemtok angolul<#szomoru1> Nézze má meg valaki<#nezze>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Beast Machine
#1992
ezt dobja ki:

...vágod?

Beast Machine
#1991
bump

...vágod?

Beast Machine
#1990
A tûzfal okés, nem blokkolja. Megpróbáltam IE-rõl (FF-ot használok), de ugyanez:

"Unable to rtrieve necessary game information."

Nem tudom, mit tegyek.

...vágod?

#1989
Hi all!

Helpetek kérném😊 Olvasgattam már ijji fórumon errõl, de nem vagyok teljesen tisztába vele. klán master vagyok és szeretném törölni a klánomat. Namár most ahogy olvastam ez veszteségekkel fog járni, de nem igazán értettem meg konkrétan mikkel...ezért szeretném azt, hogy aki ért ehez az árulja el pls<#wave>

#1988
tûzfal ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Beast Machine
#1987
csõ!

feltelepítettem a játékot, gondoltam kipróbálom. Play Live-ra kattintás, kis ablak feljön, hogy kapcsolódna a szerverhez. Egy idõ után viszont feljön egy üzenet, hogy nem sikerült kapcsolódnia.

Mi lehet a gond? 1Mbit-es netem van, és minden egyéb, internethez kapcsolódó dolgot leállítottam....

Halp!

...vágod?

reaper4
#1986
pláne 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

báttyó02
#1985
tegnap már felvettük😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

reaper4
#1984
beírod a csetbe, h :/join crew hundrifterek vagy hunallstarz attól függ melyikbe akarsz lépni. és enter. ha mákod van akkor aktív a crewmaster és felvesz a crewbe. ennyi

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

kemszi2
#1983
<#hehe>
cicai
#1982
aláztál😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

CivicVTi
#1981
Nana... <#ejnye1><#csodalk>

báttyó02
#1980

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -