Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#2229
az a legnagyobb baj,hogy teljesen igaza van capellonak,és ezt nagyon jól tudom
belátom,hogy egy-két ember érdeke miatt lett ez a döntés,nem tagadom..
de hidjétek el,hogy kibaszottul sajnálom hogy törölni kellett a crewet a cb miatt,ha ezt tudtam volna az én 20lvl-es fejemmel anno,hogy ilyen áron tudok csak kilépni a crewembõl,akkor ott szarok bele az egészbe ahol van..
sajnálom ezt a nagyon jó társaságot,nagyon jó volt veletek,de ezzel a csapattal sose értünk volna el eredményt,akárhonnan is nézem..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kemszi2
#2228
sztem is rossz döntést hoztatok ezzel.nem értem én sem miért kell attól mondjuk a v8alattiakat kizárni?attól még cb-on ugyan olyan jók lehettek ha meg van a csapat rá
CivicVTi
#2227
<#szomoru1>

Fabio Capello
#2226
És akkor a v8 alattiak cumizhatják a fütyköst? már nem azért, de az egyik magyar krú csak a cb-re megy, a másik megszünik, szétziláltok egy társaságot, aki meg "nem elég méltó" az folytassa egyedül az útját? Ez azért khm... inkább nem mondok semmit. Mindenesetre sajnálom, hogy egy jó társaságnak így kellett széthullani, bár nálam most nincs fenn a gamma teljes reinstall miatt, de tényleg, nem így kellett volna ezt elintézni- Meg igazából sajnálom a jó kis beszélgetéseket, mostantól örülhetek ha normalchatben megtalálok valakit, a v8 még messze...

CivicVTi
#2225
Haat, jo kerdes, lehet belole vmi, de nehez lesz uj tagokat talalni, aki cb kepes... De nem lehetetlen😊 Nemsoka kiderul, de majd meg dumaljunk rola.

báttyó02
#2224
amugy te mit szolsz az uj crew dologhoz? elvégre te is felhoztad vmikor😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2223
Jaja, szted nem volt jogos?😄

Tomi77
#2222
most dex kirugott mindenkit aki nem aktív?

báttyó02
#2221
<#gonosz1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2220
igenigen😄
akkor nem tünt jó ötletnek,de most megkövetelte a cb😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

LeWyTy
#2219
Na akkor hogyis van ez?
Merrõl is süt a nap?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

CivicVTi
#2218
#2039 <#bohoc>

LeWyTy
#2217
Bolhapor 2000 unversal






<#idiota><#beka3>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PeeTeR
#2216
nem baj gcoin mar uton van, lassan eljon utopia is es ellenetek fogok gyalazkodni <#eplus2>


revans <#boxer>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

báttyó02
#2215
miért vakaródzol?:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2214
<#fejvakaras>

LeWyTy
#2213
ez tisztára ojan mit egy gyászbeszéd<#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

mabbak
#2212
igen,
srácok ezeket a dolgokat ne úgy fogjátok fel, hogy mi vagyunk a szemetek, hogy beáldoztunk titeket azért, hogy cb-s krunk legyen. fogjátok fel úgy, h olyan kru-t csinálunk, aminek esélye lesz cb-n, és ha a tudásotok megvan, akkor várunk titeket szivesen. akikkel eddig találkoztam magyarokkal, nagy részük jó arc, sose volt drifterékkel semmi bajom, voltak esték mikor együtt bzztünk, mondjuk remélem erre még lesz alkalom a továbbiakban is 😊
szal lényeg az, h ne azt lássátok bennünk, h mi megtagadtunk titeket, ne lássatok egy rivális kru-t, akik ellenetek vannak, lássatok annyit, hogy nekünk is vannak céljaink, és el szeretnénk érni azokat. aki be akar lépni jelentkezzen báttyónál vagy nálam. mindig sok sikert kivánok és remélem még sokszor összefutunk...
báttyó02
#2211
na itt is bejelentem

szóval HUNAllStarZ 7napon belül megszünik
az ok az,hogy egy új,CSAK cb-re koncentrálo krút csinálunk,ami nemzetközi lesz,és csak azok jöhetnek akik minimum v8-al rendelkeznek,és term. cb-re ha nem is minden héten,de tudnak jönni.
150bz-s egyének is kizárva,azokkal sokra nem megyünk cb-n
nem volt könnyü döntés,de mivel drifteréknél csak a rank a lényeg,igy velük nem tudtunk egyességre jutni(mi áldozzunk de õk nem?..)
aki ugy érzi hogy többet számít neki az hogy chanellt foglaljon,minthogy legyen egy top30as krúba,az jelezzen nekem vagy mabbaknak (természetesen rank is kialakulóban lesz,csak nem rögtön)
nagyjábol ennyi,a csapatommal részleteket megbeszéltem
mostani krúbol nem lehgetett volna cb-s gárdát csinálni,ugyanis HUN crewhez tegnapi cb után tudjuk hogy állnak a külföldiek...
szal még1szer sajnálom a krút,sok sikert mindnekinek akitöl meg kelett válnunk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#2210
ÁÁÁ... én még mindig lvl40 vok...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

cicai
#2209
temeghaggyadmánmagadat😄
agigasaszarkocsi-.-
defuraszóköznélkülírni:ASASD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#2208
haggyadmáraztaszarkocsit-.-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2207
ez de kaki😄
A viperen alapból jobb van😛

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#2206
az új tipusú WRC felni :o


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2205
Aha jaja!

kemszi2
#2204
te még nyomod civic?
CivicVTi
#2203
Es az osszes ilyen az a baj<#bdead>

báttyó02
#2202
há😄DDDDDD
hogy rohadnánek meg az ilyen faszparasztok áá

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#2201
Kocsog dialuposok<#violent><#bohoc>

báttyó02
#2200
fu ez a cb geci kikészitett AWW:A:SFASF

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#2199
nincsmit 😊

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#2198
köszi szépen<#worship>
#2197
autóval 😊 am az elejeén vannak bginner missionok elõször csak azokat csináld, aztán lesznek ilyen fuvarozások és további missionok, érdemes a fuvart is kipróbálni de a mkissionoket is told szorgalmasan, mikor már nem ad missiont (levelt kell lépned ahhoz h. adjon) akkor érdemes nekifeküdni a battle zone-nak, vagy a benzinkút elõtt megjelenõ patrolra indulni. nagyjából ennyi, de sok sik ábra és a rávezetõszövegek adják magukat 😊 mindenre kapsz tutorialt h. mit és hogy kéne csinálni, sok serencsét!

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#2196
Sziasztok!Elkeztem Drift Cityzni.Valami jo tanács hogy hogy kezdjem?
<#lookaround>
#2195
Nah😄

Goggle check out ra regisztrálsz értelem szerûen teljesen magyar cimeddel neveddel mobilszámoddal! Ha sikeres a reg akkro 1 HUF-ot levon a kártyádról! Namost belépsz a goggle check outra és a Default shipping address megváltoztatod egy United states cimre! Amire figyelj oda, hogy valos cim legyen! neten találsz egy csomót! Ami kell: state, city, street, ZIP, és ami nagyon fontos az AREA code! kitölötd a dolgokat, majd a telefonszámnál a 3 karakteres helyre kell hogy az are codot ird, kb körzetszámnak felel meg! De miközben töltöd akkor majd meglátod hogy kell! Értelemszerû! Majd Save..és ennyi ;D Amcsi lettél ;D
PeeTeR
#2194
na akkor nekem is segithetnel mert gyorsan hamar kene 😄DD
priviben vazolgatnad hogy mia teendo?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2193
Sikerült ;D
#2192
Jah mert a payment cimnél újra hitelesiteni akarja a kártyát, ha megváltoztatom a cimet United states re, és ha hagyom a telefonszámom, akkor arra meg azt irja hog ynem létezik ilyen formátumú telefonszám USA ban!

Szal akkor mit állítsak át?
#2191
MESTER!

Megcsináltam a goggle check out cimet, de amikor utalok akkor a postázási cimet elég megváltoztatni vagy a payment cimet is meg kell?
PeeTeR
#2190
holnap jovok 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2189
#2188
Jah mehet privátba is !
#2187
Egy email cimet megadnál, mert kéne némi segitség.. ;D

Pl: Phone number a hitelesítéshez..az legyen a sajátom?
CS@
#2186
Google checkouttal csináltam, ott létre lehet hozni egy(vagy akár több) egymástól teljesen független postázási címet, hibátlanul mûködött.

kemszi2
#2185
uhh felkéne már mennem jáccani...lehet már el is lopta vki a szolóciómat -.-
#2184
Nah...nézegttem ezt a Paypal vásárlást, de ha regisztrálsz a Paypalon akkor egy kamu cimet regelesz, ami valos is valahol az UsÁban, de nem tudod hitelesitei az accuntod, mert leellenõrzik, és kell egy dombornyomott kártyát is regisztálni, amibõl rögtön kiderül hogy kamu a cim! É slehet hogy el se fogadja!

De ha Hungarian regelesz és mad közbe akarsz váltani országot, akkor nem lehet, csak postázási cimet, de én országot nem tudtam váltani, csak utca, házszám..😞

Aki itt vett mrá G coint az irja már le hoyg csinálta, mert nagyon érdekelne a dolog!
CS@
#2183
Kétségtelenül az a legelõnyösebb, ha a 200 elég 😊

PeeTeR
#2182
a 200 G-Coin nekem pont eleg is 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

CS@
#2181
Kicsit a gcoinról, ha már szóba került:
Van itt egy fontos apróság, mégpedig van 3 használható rendszer, amin keresztül vehetsz: PayPal, GoogleCheckout, Click&Buy
És egy számomra használhatatlan rendszer: PayByCash ez utóbbira nem vesztegetnék szót akit érdekel olvasson utána.
Viszont a másik 3nál van egy olyan okosság, hogy az elsõ vásárlástól számított 2 hónapig nem tudsz 20dolcsinál többet venni, ha meggebedsz sem! A 2hónap letelte után ez az összeg 100dolcsira emelkedik. Magyarul az elsõ két hónapban, havi 20dolcsi a max, amiért 200gcoint tudsz venni. Ráadásul ez mind3 szolgáltatónál összesen, tehát nincs trükközés, hogy veszek 20at googlen 20at meg PayPal -on.
Így, ha valaki gondolkodik a dolgon, akkor számoljon elõtte, hogy mire is elég az a 200gcoin, viszonyításképp mire a Supram -ból L9et tudok csinálni, ahhoz 3 hónapnak kell eltelnie.
Ha valaki esetleg töri a fejét ilyenen, hogy komolyabban vásárolna, de még bizonytalan, akkor tanácsolni tudok olyat, hogy: vegyen 50gcoint ez 5dolcsi(2doboz cigi😊, ezután ráér akár 2honapot is gondolkodni azon, hogy akar e pénzt fektetni a játékba. Ha igen, akkor nyert ügye van hisz a 2hónap az elsõ vásárlástól számít így eddigre már jól fog állni. Ha nem akar, akkor sux, mert az 50gcoin nem sokra elég így az akár „kidobott” pénz is lehet.

Még egy okosság, az ijji nem „szállít” Magyarországra, ez egy ritka nagy baromság, hiszen jelen esetben nincs szó kézzel fogható áruról, sem pedig szállítgatásról, de ha valaki egy magyar címmel próbál vásárolni tõlük bármilyen rendszeren keresztül, akkor biza azt az üzit kapja, hogy ide nem lehet.
A megoldás pofoneccerü: hozz létre egy kamu címet is az adott szolgáltatónál akit használsz és amíg tõlük vásárolsz, addig állítsd a postázási címet erre.

mabbak
#2180
kellett neked elkotyogni a hadititkot -.-