Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
belátom,hogy egy-két ember érdeke miatt lett ez a döntés,nem tagadom..
de hidjétek el,hogy kibaszottul sajnálom hogy törölni kellett a crewet a cb miatt,ha ezt tudtam volna az én 20lvl-es fejemmel anno,hogy ilyen áron tudok csak kilépni a crewembõl,akkor ott szarok bele az egészbe ahol van..
sajnálom ezt a nagyon jó társaságot,nagyon jó volt veletek,de ezzel a csapattal sose értünk volna el eredményt,akárhonnan is nézem..
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
akkor nem tünt jó ötletnek,de most megkövetelte a cb😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Merrõl is süt a nap?
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
<#idiota>#idiota><#beka3>#beka3>
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
revans <#boxer>#boxer>
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
srácok ezeket a dolgokat ne úgy fogjátok fel, hogy mi vagyunk a szemetek, hogy beáldoztunk titeket azért, hogy cb-s krunk legyen. fogjátok fel úgy, h olyan kru-t csinálunk, aminek esélye lesz cb-n, és ha a tudásotok megvan, akkor várunk titeket szivesen. akikkel eddig találkoztam magyarokkal, nagy részük jó arc, sose volt drifterékkel semmi bajom, voltak esték mikor együtt bzztünk, mondjuk remélem erre még lesz alkalom a továbbiakban is 😊
szal lényeg az, h ne azt lássátok bennünk, h mi megtagadtunk titeket, ne lássatok egy rivális kru-t, akik ellenetek vannak, lássatok annyit, hogy nekünk is vannak céljaink, és el szeretnénk érni azokat. aki be akar lépni jelentkezzen báttyónál vagy nálam. mindig sok sikert kivánok és remélem még sokszor összefutunk...
szóval HUNAllStarZ 7napon belül megszünik
az ok az,hogy egy új,CSAK cb-re koncentrálo krút csinálunk,ami nemzetközi lesz,és csak azok jöhetnek akik minimum v8-al rendelkeznek,és term. cb-re ha nem is minden héten,de tudnak jönni.
150bz-s egyének is kizárva,azokkal sokra nem megyünk cb-n
nem volt könnyü döntés,de mivel drifteréknél csak a rank a lényeg,igy velük nem tudtunk egyességre jutni(mi áldozzunk de õk nem?..)
aki ugy érzi hogy többet számít neki az hogy chanellt foglaljon,minthogy legyen egy top30as krúba,az jelezzen nekem vagy mabbaknak (természetesen rank is kialakulóban lesz,csak nem rögtön)
nagyjábol ennyi,a csapatommal részleteket megbeszéltem
mostani krúbol nem lehgetett volna cb-s gárdát csinálni,ugyanis HUN crewhez tegnapi cb után tudjuk hogy állnak a külföldiek...
szal még1szer sajnálom a krút,sok sikert mindnekinek akitöl meg kelett válnunk
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
agigasaszarkocsi-.-
defuraszóköznélkülírni:ASASD
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
A viperen alapból jobb van😛
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
hogy rohadnánek meg az ilyen faszparasztok áá
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
<#lookaround>#lookaround>
Goggle check out ra regisztrálsz értelem szerûen teljesen magyar cimeddel neveddel mobilszámoddal! Ha sikeres a reg akkro 1 HUF-ot levon a kártyádról! Namost belépsz a goggle check outra és a Default shipping address megváltoztatod egy United states cimre! Amire figyelj oda, hogy valos cim legyen! neten találsz egy csomót! Ami kell: state, city, street, ZIP, és ami nagyon fontos az AREA code! kitölötd a dolgokat, majd a telefonszámnál a 3 karakteres helyre kell hogy az are codot ird, kb körzetszámnak felel meg! De miközben töltöd akkor majd meglátod hogy kell! Értelemszerû! Majd Save..és ennyi ;D Amcsi lettél ;D
priviben vazolgatnad hogy mia teendo?
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Szal akkor mit állítsak át?
Megcsináltam a goggle check out cimet, de amikor utalok akkor a postázási cimet elég megváltoztatni vagy a payment cimet is meg kell?
Pl: Phone number a hitelesítéshez..az legyen a sajátom?
De ha Hungarian regelesz és mad közbe akarsz váltani országot, akkor nem lehet, csak postázási cimet, de én országot nem tudtam váltani, csak utca, házszám..😞
Aki itt vett mrá G coint az irja már le hoyg csinálta, mert nagyon érdekelne a dolog!
Van itt egy fontos apróság, mégpedig van 3 használható rendszer, amin keresztül vehetsz: PayPal, GoogleCheckout, Click&Buy
És egy számomra használhatatlan rendszer: PayByCash ez utóbbira nem vesztegetnék szót akit érdekel olvasson utána.
Viszont a másik 3nál van egy olyan okosság, hogy az elsõ vásárlástól számított 2 hónapig nem tudsz 20dolcsinál többet venni, ha meggebedsz sem! A 2hónap letelte után ez az összeg 100dolcsira emelkedik. Magyarul az elsõ két hónapban, havi 20dolcsi a max, amiért 200gcoint tudsz venni. Ráadásul ez mind3 szolgáltatónál összesen, tehát nincs trükközés, hogy veszek 20at googlen 20at meg PayPal -on.
Így, ha valaki gondolkodik a dolgon, akkor számoljon elõtte, hogy mire is elég az a 200gcoin, viszonyításképp mire a Supram -ból L9et tudok csinálni, ahhoz 3 hónapnak kell eltelnie.
Ha valaki esetleg töri a fejét ilyenen, hogy komolyabban vásárolna, de még bizonytalan, akkor tanácsolni tudok olyat, hogy: vegyen 50gcoint ez 5dolcsi(2doboz cigi😊, ezután ráér akár 2honapot is gondolkodni azon, hogy akar e pénzt fektetni a játékba. Ha igen, akkor nyert ügye van hisz a 2hónap az elsõ vásárlástól számít így eddigre már jól fog állni. Ha nem akar, akkor sux, mert az 50gcoin nem sokra elég így az akár „kidobott” pénz is lehet.
Még egy okosság, az ijji nem „szállít” Magyarországra, ez egy ritka nagy baromság, hiszen jelen esetben nincs szó kézzel fogható áruról, sem pedig szállítgatásról, de ha valaki egy magyar címmel próbál vásárolni tõlük bármilyen rendszeren keresztül, akkor biza azt az üzit kapja, hogy ide nem lehet.
A megoldás pofoneccerü: hozz létre egy kamu címet is az adott szolgáltatónál akit használsz és amíg tõlük vásárolsz, addig állítsd a postázási címet erre.
