Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
SZAVAZZ HAZÁNKRA és KÜLDD TOVÁBB A CÍMET ISMERŐSEIDNEK IS: www.TheVoteNation.com
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
a jobbdfelsõ sarokba van két kocka, megszámozva. abba belelehet rakni tárgyakat. mire szolgál aZ?
Gigabyte EP35-DS3\\Intel C2D E8400\\Geil 2x1GB/800MHz kit\\Gigabyte 8800GTS 512MB\\500GB Samsung+80GB Samsung+80GB Maxtor TDU nick: HUN_Horrock Mert így true.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
sajnos nincs 5letem, wifi-n megy a net?
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Elmegy a net is, és ujra kell indítani a routert is, h visszajöjjön.
A másik gépen is közbe elmegy a net. Mi lehet a baj?
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
amikor gémbe készitettem a pikcsört, akko civic papa neve mellett hunallstarz volt 😊)
elõre is elnézést kivánok 😄SADAS
...9D,BoI,WoT,BFP4F,NFSW,WF...
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
mabbak csinált egy uj rkút,nála jelentkezzenek a régi allstaros tagok,és mindenkit bevesz
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Most is 3 magyar crew van.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Sajnálva olvasom, hogy felbomlik a crew, pedig most találtam meg a topikot, három napja és két napja játszom. Van még esély arra, hogy összeáll egy másik crew, amiben nem ennyire eredmény koncentrált lesz, hanem a hangulatért és a laza nyomulásé lesz a nagyobb szerep?
Mert én sem szeretnék egyedül játszani, vagy külföldi emberekkel.
Köszi elõre a választ.
Horrock
Gigabyte EP35-DS3\\Intel C2D E8400\\Geil 2x1GB/800MHz kit\\Gigabyte 8800GTS 512MB\\500GB Samsung+80GB Samsung+80GB Maxtor TDU nick: HUN_Horrock Mert így true.
amúgy teljesen felesleges, törölheted.
\"Szerintem mar a kukasok is uj szaknyelvet hasznalnak, ami tele van \"megelozo csapas\", meg hasonlo kifejezesekkel es Improvised Explosive Deviceket keresnek a szemettartokban. LOL\" by NEXUS6
Most regiztem megint, és most már küldték a visszaigazoló mailt! Utána pedig rákattintottam a Play Live-re, ahonnan letöltöttem valamilyen Xfire-t :S most pedig valami ijji Downloader Beta fut :S Ez normális??
amugy teljesen igazad van
Bocsi Bratyó😞
Asszem abbahagyom a játékot. Így semi értelme, csak miattatok játszottam, mert jó volt a társaság, és jól éreztem magam. És most az egésznek vége:S
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
A CB-t illetõleg: rajtad kívül ki ne ismerte volna jobban a krú összetételét, jól tudod, rengetegen voltak olyanok akiknek ugyanez volt az álmuk, de belátták hogy még nem elég magas szintûek ehhez. De akarták. És ezért még jobban küzdöttek, és lehet hogy nem a következõ CB-n, de mondjuk egy hónap múlva már össze lehetett volna állítani egy ütõképes csapatot. Õszintén: hiába alakítasz bármilyen krút bármilyen lvl-tõl, soha de soha nem lehetsz olyan mint az amcsik vagy a brazilok, mert õk gyakorlatilag egybeforrtak a játékkal, már álmukban is ezzel játszanak, szvsz minimális az esélye annak hogy valaha sikerül megverni pl. a Synergy-t. Mindenesetre én tényleg sajnálom mert veled kifejezetten jól el lehetett lenni, és most meg.... vagy kitartok v8ig, és reménykedem hogy felvesztek, vagy pedig átmegyek a vadidegen drifterekhez (tisztelet a kivételnek), netalántán megpróbálom újraformálni a krút (amire kicsi az esély), vagy megpróbálom bepotyázni magam egy külföldi teambe (amihez semmi kedvem).
Írtad hogy ha tudtad volna 20lvl-es fejjel hogy ez az ára.... ->gondolj bele hogy mit éreznek most a krú 20lvl-es tagjai... De persze a te döntésed, mindazonáltal úgy érzem több kárt okoztál vele mint hasznot. Ennyit ez nem ér meg. Szerintem.
Ui.: tegnap pont azért léptem be a fórumra, hogy megint letöltsem a játékot, de egész tegnap este óta azon agyalok hogy vajon megéri -e így még nekem... 😞 😊
