Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2279
quickshit

SZAVAZZ HAZÁNKRA és KÜLDD TOVÁBB A CÍMET ISMERŐSEIDNEK IS: www.TheVoteNation.com

Icebarney
#2278
quickslot

PeeTeR
#2277
azert mer csak akkor ad 60 felett ha crude partbol enhancer -rel csinalok partot?! 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#2276
wiki

miert nem lattam en meg eddig egy 70 -es partot sem?! (mar 71 vok)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

nesto
#2275
még egy kérdés:
a jobbdfelsõ sarokba van két kocka, megszámozva. abba belelehet rakni tárgyakat. mire szolgál aZ?

nesto
#2274
kössz a segitseget. ezen a ts szerveren mikor szoktatok nyomulni?

#2273
Optikai tuningnál a nagyrészét csak g coin-nal lehet, amit dollárért szerezhetsz, amit pedig lehet mito-val, annak irreálisan magas az ára. Ha teljesítményt akarsz tuningolni, akkor tudzs venni a part shop-ban cuccokat, jó drágán. Az auction house-ban viszont 10-20 mitoért megkapod a cuccokat.

Gigabyte EP35-DS3\\Intel C2D E8400\\Geil 2x1GB/800MHz kit\\Gigabyte 8800GTS 512MB\\500GB Samsung+80GB Samsung+80GB Maxtor TDU nick: HUN_Horrock Mert így true.

nesto
#2272
heló, annyi kérdésem lenne, hogy lehet ebben a játékban pénz (valódi befizetésre gondolok) nélkül jó kocsit vásárolni és fejleszteni tuningos sportautóvá? csak mert szerzem a pontokat a kék mittronokat de amikor vásárolnék mindenhová ez a crew kell, ami ugyebár 1dollár x menyiésgû crewet ér. ha jól vettem ki. szóval érdemes tovább játszani, ha nem akarok pénzt fizetni?

#2271
<#eljen>

#2270
Mondjuk a lényeg hogy kérdezném hogy lehetnék-e házigazda... xD

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#2269
Mit szólnátok akkor ha bevágnák egy uj Style-t a topik-nakm ármint a bannert kicserélném a random képesre meg ienek...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Zomil
#2268
régebben nekem akkor csinált ilyet a router amikor a Steam-re csatlakoztam volna fel

sajnos nincs 5letem, wifi-n megy a net?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

cicai
#2267
Mé dob le 5perc után a játék?
Elmegy a net is, és ujra kell indítani a routert is, h visszajöjjön.
A másik gépen is közbe elmegy a net. Mi lehet a baj?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

cicai
#2266
de van, nézd a logot😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

CivicVTi
#2265
<#taps>

báttyó02
#2264
hülyefasz-_-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2263
efaszom, most veszem észre, hogy ezen nincs mi megmagyazáni -.-
amikor gémbe készitettem a pikcsört, akko civic papa neve mellett hunallstarz volt 😊)
elõre is elnézést kivánok 😄SADAS
báttyó02
#2262
:Sssstegeci

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2261
pfuuu civic papa ezt hogy fogod megmagyarázni -.-


Fabio Capello
#2260
elhiszem, de akkoris ez elég szomorú. Viszont azt hiszem én így végképp leteszem a játékot, így nem nagyon látom értelmét 😞

mabbak
#2259
nem tudok mit csinálni nincs rá igény, én akartam, de nem ment...5 emberért meg minek...
Fabio Capello
#2258
...

mabbak
#2257
Nem lesz uj kru, az eddigiek ismertek, lehet választani... -.-
ZzoleE
#2256
Sziasztok! most kezdtem a játékot és szeretném he bevennétek a crew-ba!a nevem ZzoleE_HUN .elõre is köszi!

...9D,BoI,WoT,BFP4F,NFSW,WF...

báttyó02
#2255
he?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#2254
ne féjj, nem fog nekik sikerülniXD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

CivicVTi
#2253
Elegge keso volt mar😄

báttyó02
#2252
nem az a kérdés hogy befér vagy nem fér

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#2251
tegeci most akartam veled partyzni mér jössz ki? 😄AS
CivicVTi
#2250
Te amugy mirol beszelsz?

mabbak
#2249
Még nem csinálta meg teso, keddig nem tudja. 😊)))
Fabio Capello
#2248
Nagyon meg akarjátok ti semmisíteni az allstarzt.... már bocsánat

#2247
de sztem aki allstaros volt bõven bvefér Drifterekhez is és akkor lenne gy nagy közösség... és jobb lenne mint 53 krú és mindegyikben 2-3 ember...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

báttyó02
#2246
nos csak szolok h tudja mindenki:
mabbak csinált egy uj rkút,nála jelentkezzenek a régi allstaros tagok,és mindenkit bevesz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#2245
zazok meg kik?

LeWyTy
#2244
HUNStreeTerS

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

kemszi2
#2243
én a hun drifterek-et ajánlom ^^
PeeTeR
#2242
miaza3?

-> HUNDrifterek
-> HUNAllStarz
-> ?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

LeWyTy
#2241
HALLOD!

Most is 3 magyar crew van.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#2240
Hello srácok!
Sajnálva olvasom, hogy felbomlik a crew, pedig most találtam meg a topikot, három napja és két napja játszom. Van még esély arra, hogy összeáll egy másik crew, amiben nem ennyire eredmény koncentrált lesz, hanem a hangulatért és a laza nyomulásé lesz a nagyobb szerep?
Mert én sem szeretnék egyedül játszani, vagy külföldi emberekkel.
Köszi elõre a választ.

Horrock

Gigabyte EP35-DS3\\Intel C2D E8400\\Geil 2x1GB/800MHz kit\\Gigabyte 8800GTS 512MB\\500GB Samsung+80GB Samsung+80GB Maxtor TDU nick: HUN_Horrock Mert így true.

Benny04
#2239
jah 😞

kemszi2
#2238
na fasza...megint szünet van-.-
Benny04
#2237
oké x]

Requiem88
#2236
lehet rajta keresztül játékszerverekhez csatlakozni, meg lehet vele arcolni hogy te mekkora kocka vagy, statisztikát is készít mennyit játszottál és melyik játékkal. <#banplz>
amúgy teljesen felesleges, törölheted.

\"Szerintem mar a kukasok is uj szaknyelvet hasznalnak, ami tele van \"megelozo csapas\", meg hasonlo kifejezesekkel es Improvised Explosive Deviceket keresnek a szemettartokban. LOL\" by NEXUS6

Benny04
#2235
oké 😊
és az Xfire mire való? :S

Icebarney
#2234
Igen, meg kell várni, míg letölti és telepíti az idõközben kijött frissítéseket.

Benny04
#2233
Hello!
Most regiztem megint, és most már küldték a visszaigazoló mailt! Utána pedig rákattintottam a Play Live-re, ahonnan letöltöttem valamilyen Xfire-t :S most pedig valami ijji Downloader Beta fut :S Ez normális??

cicai
#2232
gyere splinterezni LAN-ba😄
amugy teljesen igazad van
Bocsi Bratyó😞
Asszem abbahagyom a játékot. Így semi értelme, csak miattatok játszottam, mert jó volt a társaság, és jól éreztem magam. És most az egésznek vége:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#2231
igazából az lett volna itt a legpraktikusabb megoldás, bár persze gondolom a gamma nem ad rá lehetõséget, hogy átadod valakinek a Crew Master rangot, és a krú tovább élhetett volna nélküled, nélkületek. Bár meg kell hagyni gyakorlatilag te voltál ennek a krúnak a szíve és a motorja, kétségkívül azok között voltál, akik 200%-ot beleadtak a csapat sikerességébe.
A CB-t illetõleg: rajtad kívül ki ne ismerte volna jobban a krú összetételét, jól tudod, rengetegen voltak olyanok akiknek ugyanez volt az álmuk, de belátták hogy még nem elég magas szintûek ehhez. De akarták. És ezért még jobban küzdöttek, és lehet hogy nem a következõ CB-n, de mondjuk egy hónap múlva már össze lehetett volna állítani egy ütõképes csapatot. Õszintén: hiába alakítasz bármilyen krút bármilyen lvl-tõl, soha de soha nem lehetsz olyan mint az amcsik vagy a brazilok, mert õk gyakorlatilag egybeforrtak a játékkal, már álmukban is ezzel játszanak, szvsz minimális az esélye annak hogy valaha sikerül megverni pl. a Synergy-t. Mindenesetre én tényleg sajnálom mert veled kifejezetten jól el lehetett lenni, és most meg.... vagy kitartok v8ig, és reménykedem hogy felvesztek, vagy pedig átmegyek a vadidegen drifterekhez (tisztelet a kivételnek), netalántán megpróbálom újraformálni a krút (amire kicsi az esély), vagy megpróbálom bepotyázni magam egy külföldi teambe (amihez semmi kedvem).

Írtad hogy ha tudtad volna 20lvl-es fejjel hogy ez az ára.... ->gondolj bele hogy mit éreznek most a krú 20lvl-es tagjai... De persze a te döntésed, mindazonáltal úgy érzem több kárt okoztál vele mint hasznot. Ennyit ez nem ér meg. Szerintem.

Ui.: tegnap pont azért léptem be a fórumra, hogy megint letöltsem a játékot, de egész tegnap este óta azon agyalok hogy vajon megéri -e így még nekem... 😞 😊

CivicVTi
#2230
Meg nincs minden veszve<#law>