Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az pont jo ha v7, megcsinalom v9 -re kiprobalom, aztan eladom a gecibe 😄
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
te buta olvasd el<#szomoru1>#szomoru1>
am az egy új autó lesz
aztt írták abban a topicban, hogy mivel mindeki szereti a car a-t ezért 2hónapig lesz nyitva és egy új autó a V7es Leo lesz ami a BMW M6
am az egy új autó lesz
aztt írták abban a topicban, hogy mivel mindeki szereti a car a-t ezért 2hónapig lesz nyitva és egy új autó a V7es Leo lesz ami a BMW M6
CSö
Dc honlapján uppdatenel azt írja h lesz: Car Auction Schedule + Leo!
Car Auction Schedule gondololm azt jelenti h lesz car ah.
de az a Leo mi a lejfel lehet vki tudja???
Dc honlapján uppdatenel azt írja h lesz: Car Auction Schedule + Leo!
Car Auction Schedule gondololm azt jelenti h lesz car ah.
de az a Leo mi a lejfel lehet vki tudja???
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
na mondom 31 hsz valami megindult, erre bazmeg, csak battyo agymenese indult meg 😄
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
minnyá megvan 72/73
ne zsonglõrködjetek itt
<#action>#action><#violent>#violent><#gun>#gun><#ejnye1>#ejnye1>
ne zsonglõrködjetek itt
<#action>#action><#violent>#violent><#gun>#gun><#ejnye1>#ejnye1>
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
Kit lõsz már lefele XD
(fuu tényleg errõl jut eszembe fel kell tenni a cod-ot)
mindegy majd honap...
(fuu tényleg errõl jut eszembe fel kell tenni a cod-ot)
mindegy majd honap...
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
gépet formáztam....
az xp volt a baja. csak nem volt itthon az xp-m....
most már elvileg dzsukee
az xp volt a baja. csak nem volt itthon az xp-m....
most már elvileg dzsukee
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
vazze, nem tom mi a szar van, majd azért msnen lehetnél, ha nagyon semmi akkor bazd újra a géped, nem tok jobbat, vagy elõbb a DC-t baszd fel újra, oks??
CS
Nem took felmenni a mozilla és az explorer nem jó.(az exploreren bejön de mikor belépek az ijji accba akkor kiírja h nincs kapcsolat, a mozzilán eg be se hozza az oldalt :@)
Az Operával meg nem toom elindíta mert azt hiszi h nincs fent az ijjidownloader vagy mi :@@ <#gonosz2>#gonosz2><#falbav>#falbav>
Nem took felmenni a mozilla és az explorer nem jó.(az exploreren bejön de mikor belépek az ijji accba akkor kiírja h nincs kapcsolat, a mozzilán eg be se hozza az oldalt :@)
Az Operával meg nem toom elindíta mert azt hiszi h nincs fent az ijjidownloader vagy mi :@@ <#gonosz2>#gonosz2><#falbav>#falbav>
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
nem baj
csak legyél fenn MaTe val is mert vannak akik belépnének
Csizmi, és én odaadtam narutonak a leaderséget, mert fenn lesz egésznap én meg nem
csak legyél fenn MaTe val is mert vannak akik belépnének
Csizmi, és én odaadtam narutonak a leaderséget, mert fenn lesz egésznap én meg nem
Sry Dani h lejöttem de szétment ez a tejfel XP.Minnyá kihajitom ezt a sz@rt :@. Még az MSN se jön be....
Dc ántmentem 4 gaten mire megadta az elsõre a cuccot :@@
Dc ántmentem 4 gaten mire megadta az elsõre a cuccot :@@
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
