Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pul0sz
#3229
jó köszi-.-'
de mi ez a thanksgiving
vazze ha senki akk lefordítom:S

báttyó02
#3228
jah régi szép idõk<#lookaround>
am deviant visszatért ám ;o ruszki krúba tolja :ADs

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#3227
difolt kru a szkemmerkirály líderrel ::_SAD?_:?ASD régi szép idök...
báttyó02
#3226
megbocsájtok,mostmár ezt is tudod legalább ----------------

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#3225
bocsáss meg h kihagytam h EGY helyre bujsz és ugy ölsz meg vkit^^

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#3224
regisztrálva vagyok, de nagyon rég voltam utoljára, azóta nemsûrûn, amióta szétesett a jó kis magyar társaság, nagyon sokan abbahagyták, aki anno velünk kezdte, így meg azér mégse az igazi, mer battyot az életbe nem találom meg soha, úgy eltûnik 😄D😄

báttyó02
#3223

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3222
uh miretró kép ;D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3221
http://event.ijji.com/thanks/main.nhn
Majd ezt pls valaki magyarázza el rendesen
nagyjából értem h ha veszek pl 50 g coinért mondjuk egy felnit 90napra akkor kapok mondjuk 3 tokent amivel tudok 3 pörgetni, de mi ott lentebb a többi??
köszi, pl peet, neked ezek mennek<#worship>

pul0sz
#3220
capello, te nem DCzel?
nem tom én ah-sokra nem azt h kemper, inkább azt h ah-shark
sztem az gecotta jó<#dumcsi>

Fabio Capello
#3219
pontosan 😄 én CS-ben kaptam meg mindig, amikor a tetõn sasoltam, feladatomnak megfelelõen 😄

báttyó02
#3218
már megbocsáss de az elbújásnak kurvára nincs köze a kemphez lol
2évig toltam multiba a cod2-t szal ilyet csak tudok
a kemp az az amikor egy helyben vagy folyton,és nem mozdulsz onnan..ezér mondják sokszor a sniperesekre pl codban h kemper,vagy dcben az ah-sokra h kemper

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#3217
köszönöm😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

pul0sz
#3216
arról beszéltem h V8am van neked V9 és az UR E3 az ráadásul speed<#crazya>
cicai megértette<#nyes>
batty meg mien psztságokat írtál<#action><#action>
egyedül cica értelmes, haha
-

cicai
#3215
a kempelés, az a cod4ben van😄
mikor elbujsz és ugy ölsz meg vkit, h nem is látják hol vagy😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#3214
mér |:-O|
csak rímeltem egyet ; nektek ; geciek

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#3213
látom tisztában vagy a szavak jelentésével😊)))

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#3212
ne kempeljetek ; geciek

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PeeTeR
#3211
jovanvazeg 😄
inkabb gyere DC -zni es kukazz ossze nekem 1gurigat mert kene part -ra 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

cicai
#3210
de pulosznak v8😊

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

PeeTeR
#3209
mer mit gondolsz nekem v10 van?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3208
de az V9 te péló<#bee1>

PeeTeR
#3207
meg nyomkodd nalam 342 a csucs eddig 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3206
ott figyel a 331mph helló
<#worship><#worship>

báttyó02
#3205
VEDD BE CSICSKÁT IS ._

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3204
szevasz
vegyél fel engem friendlistbe PUL0SZ, az ott az O helyett egy 0(nulla)
és majd írj rám ha megtalálsz

#3203
Hellosztok szeretnék érdeklõdni h van e clan mert én egy lvl56-os vagyok és hogy be-e vesztek?
pul0sz
#3202
te peet! aztán ha nagyobb lesz ez a -TeRRiToRy- akkor szívesen látnám a kis arcodat cb-ken velünk

PeeTeR
#3201
hat igen, nem konnyu kuzdeni vele, foleg ha ugy jon ki a drift hogy 300 felett csusztatok akko rnem hajlando forudulni hanem csak csuszik keresztbe a gecije 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

báttyó02
#3200
moon palace-n gyakorold,a hosszú egyenesben (nem reverse)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3199
Jovan gyere majd fol vmikor.

pul0sz
#3198
jaja, ahogy battyo mondja--->> DD-be próbálgattam és 300-320 környékén már nem lehetett irányítani, csúsztam le és onnan már nem fogod meg drifttel se, 2. versenyeken nincs ennyire széles map ahol ezt tényleg kitudnád használni<#wilting><#wilting>

báttyó02
#3197
he szivik ha tudsz ugorj má fel gémbe
kéne egy nagyobb speed part tesztelni vmit

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3196
mikor egy hoszabb kanyarba egymás után többször drift+sbb kombózol,akkor felgyorsul 300+ mph fölé
csak ezzel az a baj h egyetlen rossz mozdulat és nekibasz a falnak (kicsúszik oldalra a kocsi)
szal ez szép és jó,de gyakorlatba kurvanehéz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3195
OKOK <#worship><#beka2><#email>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3194
de nem photoshop* a nemet lehagytam 😛,
majd kölcsön adom és kipróbálod

pul0sz
#3193
de photoshop, kajak ien zsír király ez a part
vazze úgy alázok h cska néznek😄

mate123456789
#3192
Monnyuk hozzám képest gyenge vagy nagyon took (photoshoppolni XD )

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3191
ez most hogyvan minden drift után boost és egyre gyorsabb lesz szal nem olyan h boostal pl 259 et megy vagy mi????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3190
<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3189
áá nem rég reggeltem be😛, aztán itt lazulok veletek

pul0sz
#3188
WOW

csináltam egy Shinoya Beta Booster+10est, ami után lehet driftelni, mindössze 56 base ami elmarad a perfekttõl de nem érdekel, ilyenek jöttek ki h 300 feletti sebességek (volt egy 347 is de azt nem sikerült screenshotol-ni)

CivicVTi
#3187
Hehe, majd ha itt lesz, szepen szamonkerjuk <#vigyor1>

PeeTeR
#3186
eh tenyleg eddig nem volt itt 😄
mitkeres itt? 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

CivicVTi
#3185
Jé egy Puli O.O

PeeTeR
#3184
vegyel coin -t 😊
veszel 100G -t az csak 2500HUF es 100 -bol kurva sok mindent lehet venni. raadasul most is van (Carbon 30 days 21G) meg a szokasos weekly package.
kifogsz egy kereket, 20-22G 30napra, sticker 20G 30napra, neon is sokszor van 30napra az is csak 7G ez meg csak 47G...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3183
batty ha leszel DC-n majd írj rám, van egy jó ötletem, mind2õnk érdekébe fasza

mate123456789
#3182
Az a baj minden coinért van :@@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

PeeTeR
#3181
hat azt elnezve hogy lassan 1eve jatszom es azota osszesen 2 felni van amit MITO -ert meg tudsz venni. ebbol 1 kb. 3hete van a jatekban. szoval ketlem, hogy ilyen gyorsan lesz uj MITO -s felni. raadasul most lett uj GCOIN -os felni is szoval nem fognak kapkodni 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#3180
nemáá <#szomoru1><#sir>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!