Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mabbak
#3329
Kicsit komolyabb összegre gondoltam, de értékelem. 😄
mate123456789
#3328
nekem nem adtál de ha kell adok 1-2mitot (max 10mito de kamatal 100k kérek vissza )

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3327
mivan visszatérsz? 😛

mabbak
#3326
Akiknek pénzt meg partjaimat adtam, azok kezdhetnek lassacskán összekészíteni egy kisebb összeget. Adományokat gyûjtök magamnak. DC reszkes......nemkétnapákinemkétnap....... 😄SAD_:?SAD_:
mate123456789
#3325
upponál írja h: Phishing Site Warning
EZ mi???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3324
igyekszem gecc, meg a 30% exp is mindjárt lejár<#nyes><#nyes>

báttyó02
#3323
hüha
minyá beérsz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3322
Kár h elb***tam, de nem baj szedem a pi**ámat<#eplus2><#eplus2>

báttyó02
#3321
gecyk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3320
lolka
te figyelj capello tom mi az a SkidRush xD
csak azt nem h mi az a hekker program: KSSN

mate123456789
#3319
fuh ezt jól leírtam még nekem is zavaros XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3318
Olasz vedák a legjobbak 😄
Valamire csak jó az aria de nem gyorsult sehova kiidegelt 1 lvl után eldatma azóta utálom.Am huvra jó de ugyan az vlt a tigerrel is pedig annak kevesebb volt a durája.Viszont annyi pénzért kellet volna ha meg nem kell leadom 100k-ért és keresek rajta........

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#3317
télleg nem rossz az aria, én is vettem, csak eladtam mert nem volt rá szükség
meg utálom a merciket szal nem szimpi

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mate123456789
#3316
MI??

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

PeeTeR
#3315
hat pedig nem rossz auto egyaltalan 😊
v8 -bol az egyetlen kocsi amit megvettem 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Fabio Capello
#3314
mi mi? a Skidrush a DC legelsõ, koreai változata

a KSSN pedig a koreai személyazonosító szám (Korean Social Security Number)

pul0sz
#3313
de ez amúgy mi srácok??

mate123456789
#3312
CS!
Ha valaki talál akkor elküldi vhogy nekem is ??
köx
😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3311
én megtaláltam de vírusos szal nem tom elindítani:S

Fabio Capello
#3310
ha megtudsz valami újat, lökj már egy privátot, vagy írd be ide, izgatja a fantáziámat hogy abban is jáccak... már csak koreaiul kell tudni 😄 de legalábbis koreaiul káromkodni 😄

báttyó02
#3309
aham,láttam az egyik forumon,viszont törölték a linkjét...de tényleg irták ott rola h használható
am pd forumon majd rákérdek erre,mert van egy két ember akinek van accja a skirushba

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#3308
Hallod battyo, állítólag kering skidrushoz egy KSSN generátor a neten, lehet érdemes lenne kipróbálni...

mate123456789
#3307
Fuhh lehet h az aria 1 nagy kaki (sztem) de enyiért megvettem volna....
😊

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

#3306
nah telepítem is a játékot újra.... hátha találok pár rendes autót olcsóért.. 😄

Fabio Capello
#3305
waddafakk :|

cicai
#3304
most mit szidod õket, belölük élünk xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

PeeTeR
#3303
beteg faszok az ilyenek meg azt sem erdemlik meg hogy berakhassak AH -ba a kocsit...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

báttyó02
#3302

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3301
ja elfelejtettem de ittvan :d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3300
Battyo most láttam kickered nagyn fa 😄
Am dani már van leo v5-ös

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3299
hol van már a leo???

pul0sz
#3298
te battyo hol vannak a képek az ahról??

mate123456789
#3297
XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3296
😛
szépen ki lett dolgozva az elsõ képen az árnyék lol
2 is van belõle

báttyó02
#3295
fraps

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3294
áá mivel csináljtok képeket?
a gyári fotózása ritka sz@r

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3293
Megvan az álomverda 😄 <#eljen><#wow1><#taps>



<#worship><#worship>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

kemszi2
#3292
kemszi2
#3291
lotus 3 feeling😄
mate123456789
#3290
meg jól is néz ki

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3289
szentem jól megy ahogy nézem 😄
Kb olyan mint a viper

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3288
ba***átok meg, ez 0rva jó verda, nagyon faszán néz ki, ha szar is akk is fel***zom V9re😄



ááááááááááááááááááááááááá
imádom

PeeTeR
#3287

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3286
Leo V7 -> V8 -> V9

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3285
nem 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#3284
nincs :S
am olyan nem lesz vmikor h ah-n vett kocsit el lehet adni??

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3283
tudom h 9töl nyitják elvileg,csak kérdem ;

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3282
nincs még nyitva a car ah?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3281
Én ezt a car ah-s cuccot nem forumrol olvastam hanem a nagy play gomb alatt a 2 id izébe van szal abbaol ilyenek nem derülnek ki....

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mabbak
#3280