Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pul0sz
#3479
ááá ti buták vagytok, a motion bluros faszság(élsimítás:base) elég fos, de én a király alaplapba integrált vidimmel észre se veszem<#action>
viszont az h minél több pont van egy autóban az állat, úgy megy ez a csicska v8 comet a 2047pontjával mint atom, és ez még kevés is
(mondjuk azért max. 3000 pontnál megállhatna ez a fejlõdés)
nekem tecik<#hehe><#hehe>

báttyó02
#3478
miagecimvan<#wow2>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3477
<#wow2>

báttyó02
#3476
amugy ott a pont

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#3475
azok voltak a szép idõk, mikor még volt 8 slot és abba 8 partot tudtál tenni, semmi dokking, opsön part -.-

<úgy beszél, mintha értene hozzá -.->
CivicVTi
#3474
Teljesen egyetertek, szar ahogy van. Jobb sose lett, update utan meg foleg nem. Szal ennyit az ijjirol.

PeeTeR
#3473
hat bazz ez az update kellett mint mokusnak az erdotuz... annyira nagyon sikerult elbaszni hogy ha kesz akarva csinaltak volna szarabbrra akkor sem lett volna ennyi gaz. ez a motion blur szeru baszas halal idegesito, a forgalom meg - hat az mar tul van azon hogy anyaznek erte mert az is keves lenne. ez a craftos szitu vegulis jo csak gyakorlatilag ujra meg kellett tanulnom vezetni ezt a ruhes verdat mivel teljesen mashogy megy.

na mindegy olyan amilyen.. aki akarja igy is nyomja aki nem annak bye 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

báttyó02
#3472
<#email>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#3471
<#violent>HEADSHOT😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mate123456789
#3470
AZAZ
(lassu a netem és multiba lehuzza a grafikát de az nem érdekes)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

#3469
<#vigyor3>

cicai
#3468
ja cod4 multi😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mate123456789
#3467
<#violent><#gun>cod van nincs kedvem dc-zni XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#3466
kockák😄
van itt vki olyan is aki nem kockul egész nap rajtam kívül?😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

pul0sz
#3465
ez jól esett<#crazya>

pul0sz
#3464
mi van itt? NOOBOK

mate123456789
#3463
miféle élõlények ezek????<#conf>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

#3462
pff.. elcsúszott :/

#3461
¤ ¤
¢
\_/

báttyó02
#3460
-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3459
,

báttyó02
#3458
.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3457
XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mabbak
#3456
24/7 tudtok gémelni, mi kockák? -.-
mate123456789
#3455
mostnatól vanszünet 2hét ááááááááááááááááááá dejóóóóóóóó<#idiota><#vigyor3><#beka2><#hawaii><#buck><#vigyor4><#gonosz1><#zavart1><#vigyor2>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3454
ja, nem tom mi a szar lehet, vazze ma még suli, de holnaptól szünet😄

mate123456789
#3453
az ijji kezdõlapon bejeleenkezik de mikor lépnék a dc hez kk kiírja ezt a vmit

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3452
jah de nem mégis jó
akk nem toom ez mi

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3451
jah nem
mikor bejelenkeztem ezt írja: Explanation:
We are sorry. Due to technical problems,
we are unable to display the page you requested.

How to fix the problem:
1. Try pressing the refresh button.
2. If you typed in the URL, please make sure
that the correct address of the webpage has been entered.

If the problem persists, please contact Customer Help for assistance.

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3450
én most néztem és feltook.

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3449
nem tok felmenni drift.ijji.com-ra,
még egy frissítés vagy mi??

mate123456789
#3448
Vannak ilyen capsule vagy mik tokennél azok mire jók????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3447
CS
Újra lehet cart tenni ah-ra, dejóóó

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3446
ezen mi a kérdés??
-.-'

báttyó02
#3445
:ss
néztek a nubok h wattafakk ez :ASDas

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3444
húdejó
máris rohanok gcoint venni----_________-------

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3443
faja

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3442
Megin eksön van

Premier 10: Spend $10 and receive 110 PG Coin
Premier 20: Spend $20 and receive 240 PG Coin
Premier 30: Spend $30 and receive 390 PG Coin

Fabio Capello
#3441
bammeg O.o

pul0sz
#3440
komoly a csávó😄

mate123456789
#3439
Ez több mint kocka (6szög vagy több) 26milla xp......

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#3438
😄
nincs csaja az tuti xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mabbak
#3437
mókás_név, hát él még? 😄aDSDASDAS
pul0sz
#3436
majd jön javítás, ne sírjatok huszárok
addig is egy KOCKA

mate123456789
#3435
szarabb lett a game mint volt :@
füleg a grafike a kismitás max 2x res olyan poxeles az egész a látótávolság is szarabb
elbatták az egészet......

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mabbak
#3434
szvsz lesznek majd komolyabb basees partok ahba mitoért elöbb-utobb. lehet, h irreálisan sokért, de mindig jobb mint magyar adóforintot elbaszni ezrével.
báttyó02
#3433
hát valószinü h nem 100%osan fogja rögtön beadni a jobb base-t
aki komolyan gondolja a versenyt a játékba,annak muszáj erre költenie,aztért h legyen pár ponttal több pontja \-:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#3432
kraftgeci annyira dzsikoinos, h kábé szart se érnek a szid partok, 2szer vettem, mind2 alkalommal szarabbat sikerült vele csinálnom, mint nélkülük.

báttyó02
#3431
két kocsi ocsmány
part craftgeci gcoinos
új cuccok gcoinosak(kivéve a boosterszart)
játék egyre szarabbul fut
traffic lowon mostmár a régi high 2×ese kb..innentõl kezdve ez már nem skill hanem csak makkról szól
fasznak kelett hozzányulni a gémhez..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3430
amennyit értettem belõle (nem sokat XD) aszerint faja dolog

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!