Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mate123456789
#3429
4/74 -_-

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3428
This mode allows players to join the Virtual HUV queue to compete against opposing teams for various rewards, including the ROO HUV patrol walkie-talkies which will enable HUVing for members of ROO. Virtual HUV can be activated for players by purchasing the Tatiana Call Unit from your local Parts Shop. Players can join the queue on their own or the party leader can join a Virtual HUV queue, allowing all players in the group in on the fun.
The queue is seperated into 4v4 and 8v8 for each city, with different HUV's available for each area. Once the Virtual HUV game starts, players on both sides will be turned into an HUV which the opposing team must destroy to score points. 4v4 games will have one HUV per team, while 8v8 has 2 HUVs per team. The team with the most points after the timer is up, wins the match. For more in depth information on Virtual HUVing, please visit our guide page HERE. (The link will be posted soon)


Lesz HUV Roo-knak <#worship>

mate123456789
#3427
jó neked ém most teszem a gamet XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3426
patch005...... :@

cicai
#3425
MSN-bõl lépjé ki😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#3424
3ghz-s procim 7600GT-m (256-os) és 1 giga ramom van...

faszé akad minimumon is ? 😮

mate123456789
#3423
tehetem ujra sztem :@@ hajnalra meglesz :S

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3422
régota..
A GECIBE MÁ H NEKEM SZAR :@@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#3421
NEKEM MEGY A JÁTÉK, VAN BMW IS, V5ös de az miota van?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mate123456789
#3420
vááááááááááááááááááááááhhháááhháhááháhááháhááháh
:@ <#gunyos1><#confused><#falbav><#duhos2><#levele>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3419
dani neked megy??

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3418
akk szedjétek gyorsan 😄
Nemhiszem h csak nekem rossz :@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3417
fúh ez a platos állat lesz, am meg a fondo x szar mert v5ös
olyan mint a leo, szal kell oda coin

#3416
már 500al o.0

#3415
most kezdtem el szedni.. 200al jön.. 😄

Fabio Capello
#3414
patch003....

mate123456789
#3413
vki aki már feluppolta mondjon vmit :@@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3412
nekem 70 el szedte de nem jön be a game :@@@@@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3411
nekem még mindig ápdéjtel... hát hiába, nehéz 144 kbps lekorlátozott vodás nettel frissíteni... 😄:😄😄

mate123456789
#3410
gecibe.... :@ csak nekem szar????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3409
bazze rényomok a startra és nem jön be utánna semmi.. :SSS

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3408
na már ápdéjtelõdök aztán szemügyre veszem az újdonságokat...

mate123456789
#3407
Remélem mitos cuccok lesznek.

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3406
Csé
Végre update 😄 dejóóóóó 😄D

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mabbak
#3405
elszámolhattam magam -.-
Fabio Capello
#3404
lol

inkább valami nyitottfedelû sportverda kéne mááár 😄😄

báttyó02
#3403
ilyen:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3402
õõ pedig benne van az
amugy ez egy platós dzsip

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3401
EVO X <#vigyor3><#eljen>

Zomil
#3400
megnéztem a skid rush autóit, de titan-t nem találtam 😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

báttyó02
#3399
13:40töl? ahhoz képest mostis megy a méjntensz 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#3398
virtual huv ---> miez gyakorlószimulátor? <#idiota>

a két új kocsi milesz, milyen szintû?

a többi meg úgyis coinos lesz, bár a red boosterre nagyon keményen csorgatom a nyálamat...

mabbak
#3397
magyar földön 1340töl 1800ig

am jó lesz a -.-
báttyó02
#3396
Dear ijji.com Users,

On Wednesday, December 17, 2008, at 12:40 AM (PST), the ijji.com service will be undergoing service-wide maintenance. This maintenance is expected to last until approximately 7:00AM (PST).

Upon completion, the ijji.com website will be brought back online and service will be restored.

Once restored, you can login to the ijji.com service and associated game sites.

The following updates are expected:

*Drift City
:NEW MODE - Virtual HUV
:Event – DC Video Event.
:Feature: Partscraft – Fabricate awesome parts!
:Two new cars – FondoX & Titan
:New Paint – Blue Green/Royal Blue
😛ink Neon / Rainbow Plate / Super Red Booster
:Euro Line Wheel / Razor Wing
:-Drinks – Item Drink / Auto Quick-Slot / Auto Fill

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#3395
annak is kell lenni vkinek -.-
báttyó02
#3394
trú<#ijedt>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3393
JAJA <#beka3>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3392
na mi a helyzet? de kihalt most a FÓRUM
NOOBok VAGYTOK

mate123456789
#3391
XD XD <#nevetes1>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3390
csak?<#mf2>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3389
apropó,ezt figyuzd battyo, már csak 6.5ször van anny exped mint nekem😄

pul0sz
#3388
nevét nem tom

pul0sz
#3387
nem-nem, végig 5ik voltam csak egyszer se mentem neki semminek, az a keskeny pálya volt reverse-en

PeeTeR
#3386
gratula <#smile>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3385
ááá majd vmikor veszek cointot de azért még gyakorlok szal inkább 6exp arena

mabbak
#3384
bellaggoltad õket csak -.-
cicai
#3383
miko lesz v9?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

pul0sz
#3382
azért ez befigyel, csicska V8ammal?😄

pul0sz
#3381
köcsög brazil vagy te is😄
am nem a netem miatt szaggatok, sokkal inkább a fos ntegrált vidikártya és az 1giga ram miatt

cicai
#3380
xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt