Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mate123456789
#3529
egyforma (szentem) <#vigyor4>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3528
battyó, lécci magyarázd el h meik jobb part egy olyan ami 26+4 vagy egy 25+5, meik jobb?
vagy mi ez a lila pont alul? az még rádob?😮

mate123456789
#3527
Levettem minimumrra a grafikát az eredmény
elõtte:
utánna:

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3526
b

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3525
mien docking
a,b,c,d,e stb
?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3524
JAJA 😄
1 nagyon fontos kérdés: Van 1 hyper accel. dockingom (+27+5) Kb mennyit ér??
ah-n a legnagyobb +24+5 ez 800k ba van szal...

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

PeeTeR
#3523
lehet hogy en voltam a hulye hogy black -nek meg blind -nak visszaadtam a lv80 -as part keszletet ami PB es +11/+12 volt mind?
ja meg cuban -nak is reparalok allandoan...

faszba le kellett volna nyulni aztan kesz 😄D

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3522
egeeeeeeen 😄DDD
karacsonyi ajandek voootam 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#3521
BOLCSI SZÜLCSI NABCSIT 😊<#vigyor4>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3520
ma születtél tökös?😄
Akkor boldogat=)

PeeTeR
#3519
koszi szepen bratyiiiii 😄DDD

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

cicai
#3518
Boldog karit hülye kockák😛

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Fabio Capello
#3517
boldog karajcsontot keciek 😄

báttyó02
#3516
boldog szülcsynapot petibának!!4

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3515
boldok karéjt geciek

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3514
<#vigyor><#vigyor4> BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK <#vigyor><#vigyor>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3513
végre tudjuk, hogy ki vagy😄

Juhé
#3512
Mindenkinek Boldog Karácsonyt és reményben gazdag újévet kívánok.

Üdv: Juhé játékban ZeroDan

AMD 4800+, HD4850, 2GB KingMax, ASUS M2V, 160HDD Web: velemenyem.merobal.hu CoD: {COP}z1ppo ||| NFSW: z1ppo13 ||| TDU2: Zippike ||| World of Tanks: pelzaax ||| PH!: Silverboy ||| xFire: fdanix13

pul0sz
#3511
Boldog Karácsonyt!

mate123456789
#3510
Am mikor volt update mert ma meg tegnap nem voltam itthon???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3509
Így van............

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3508
bocsánat-.-'

mabbak
#3507
átszkemmeltek, szkemmelj át te is másokat, hogy azok is szkemmeljenek, ez a megoldás <#eljen>

nem kéne odaadni a +10es betabuszteredet hülyegyerekeknek szvsz -.-
pul0sz
#3506
nem baj, most phappa karijával szkemmelek, leszarom vagy 3mikát összeszedek most
kapják be, meg az ijji is

báttyó02
#3505
-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3504
faszom, egy badlars nevû pöcs, sztem scammelt(már megint:S)
odaadtam a +10es beta boosteremet, és hülyeségeket beszélt, és nem adta vissza

báttyó02
#3503
-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3502
de jó volt vmi update megint, de nem hiszem, hogy kapunk vmit

pul0sz
#3501
mondjuk azért csipázom, szal nem vészes:S

pul0sz
#3500
de, benne azt nem értem, hogy mért nem vehetem fel Friendlistre???😮

mabbak
#3499
ha monnyuk v9ed lenne akkor lazán vernéd -.- de peetinek igaza nem érdemes vele foglalkozni -.-
PeeTeR
#3498
madseth -en mit akarsz verni?
meg a faszat se tudja szerintem verni.. nehogy mar az legyen a cel hogy ot leverd bazz 😄DD

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3497
azt a pillinatot varom mar 1,5 hete... mikor lesz mar vegre PD kampo 😄D

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3496
ááá, még mindig nem verem madset-et
xMadSetHx V9 Comet:2147 total pts
PUL0SZ V8 Comet: 2067 total pts
2:1 lett oda:S
de nem baj nem soká megverem

pul0sz
#3495
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

pul0sz
#3494
nem tudom, de örülök, mert 4/10nél vagyok a Fondo X-hö

Fabio Capello
#3493
me trágya

kurvára elbaszta a legutóbbi ápdéjt a játékot...

báttyó02
#3492

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3491
am nekem mér omd licenszt ír mikor roo vagyok<#gunyos1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3490
<#wink>

báttyó02
#3489
lehet mégse megyek
mer tényleg azvan amit civic is mondd,hogyha énis kilépek akkor tényleg kampó

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3488
haggyadmármagad 😄DDDDDDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3487
nekem ilyen, tegnap is egy csomót versenyeztem, 3000 versenyig nem jövök ki starból, majd azután megyek SS-be, meg én is ilyen brazil vagyok és szeretem, ha jóféle a statom
<#duhos2>

pul0sz
#3486
Állítólag jön -TeR-be, de csak egy idõre, mert nálunk gondolkodik😄

CivicVTi
#3485
Na miva, mi lesz veled? Paran kileptek megint, ha te is kilepsz az ugy mar eleg tre lesz. Top 5 be se vagyunk bent:CC

báttyó02
#3484
+az õ aláját<#zavart1><#vigyor1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#3483
báttyó bazz azt hittem gabber vagy, néztem is nagyot 😄

ki fogja tekerni a nyakad ha meglátja hogy az õ logóját használod 😛

báttyó02
#3482
ez egy nyomorék brazil
2pc-vel versenyzik privát szobába,ugy h az egyik ez a regje,a másik meg vmi noob,és ezér van ilyen statja

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3481
ez meg csak tetszett

pul0sz
#3480
és most jön az e heti kedvenc képem(mindig screenshotolok vmi jót)
itt azaz érdekes h ez a pöcs vezeti az indi versenyeket, tetszik h kerek
<#duhos2>