Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vagy mi ez a lila pont alul? az még rádob?😮
1 nagyon fontos kérdés: Van 1 hyper accel. dockingom (+27+5) Kb mennyit ér??
ah-n a legnagyobb +24+5 ez 800k ba van szal...
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
ja meg cuban -nak is reparalok allandoan...
faszba le kellett volna nyulni aztan kesz 😄D
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
Üdv: Juhé játékban ZeroDan
AMD 4800+, HD4850, 2GB KingMax, ASUS M2V, 160HDD Web: velemenyem.merobal.hu CoD: {COP}z1ppo ||| NFSW: z1ppo13 ||| TDU2: Zippike ||| World of Tanks: pelzaax ||| PH!: Silverboy ||| xFire: fdanix13
nem kéne odaadni a +10es betabuszteredet hülyegyerekeknek szvsz -.-
kapják be, meg az ijji is
odaadtam a +10es beta boosteremet, és hülyeségeket beszélt, és nem adta vissza

meg a faszat se tudja szerintem verni.. nehogy mar az legyen a cel hogy ot leverd bazz 😄DD
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
xMadSetHx V9 Comet:2147 total pts
PUL0SZ V8 Comet: 2067 total pts
2:1 lett oda:S
de nem baj nem soká megverem
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
mer tényleg azvan amit civic is mondd,hogyha énis kilépek akkor tényleg kampó
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
<#duhos2>#duhos2>
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
ki fogja tekerni a nyakad ha meglátja hogy az õ logóját használod 😛
2pc-vel versenyzik privát szobába,ugy h az egyik ez a regje,a másik meg vmi noob,és ezér van ilyen statja
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -




<#duhos2>#duhos2>