Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pul0sz
#3579
nekem is bejövõs a torero, de sztem inkább nevera

mate123456789
#3578
hajrá, sok szerencsét <#wink><#taps>(vedd le a prioritást alacsonyra szetm úgy nem fogsz annyira laggolni)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

PeeTeR
#3577
fhu este channel battle szetbaxok mindenkit csak ne lagoljak 😄DDDD

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#3576
???????<#conf><#conf><#conf>
mindegy
Meg am is vmiért olyan geci lassú a netem h 10perc volt h behozza a dc oldalát 5percet vártam h a mentést betöltse de nem jött be szal hagytam <#wilting><#wilting><#wilting><#wilting>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3575
mamid a pici SZVSZ<#hawaii><#hawaii><#hawaii><#hawaii><#hawaii><#hawaii><#hawaii><#hawaii>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3574
helyes a beszéd pici<#hawaii>

mate123456789
#3573
NeoDark mi az??nem is hallottam róla..
A territoryról már igen........
érzõdik melyik a jobb XD XD XD XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3572
a NeoDarK béna, bezzeg a -TeRRiToRy-
sokkal jöbb
cicai, teeeeeeeeeeeeee, mért nem DCzel? codozol?😮

mate123456789
#3571
?????<#conf><#conf>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3570
lol milogó .D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3569
XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

PeeTeR
#3568
ilyet se sikerult meg csinalnom az elmult egy evben 😄D

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#3567
kifogyott a benya

mate123456789
#3566
Fuh hotmailnál leszedett 1 új mozzilát és most már nem kérdõjeleket ír ki hanem japán írásjeleket, ebbõl se értek többet.... XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3565
1 megjegyzés:
japán és kínai elmentek fingani, japánnak sikerült kínai elterült szal érted...... XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3564
JAPÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ azaz NIDDDZSSSSSSSSSSSSSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#3563
japán és kész😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#3562
ugyanaz

pul0sz
#3561
nem kínai, koreai-.-'

mate123456789
#3560
pff az a baj ezzel az egésszel h kínai és mindent kérdõjellel ír szal nem tom h a pw vagy a name rossz<#confused>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3559
csÁÁ

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

#3558
cs<#idiota><#vigyor2>

mate123456789
#3557
Battyó majd vmi kocsi lista szerüséget nyomjál már 8D

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3556
az volt a baj h nem fogadta el a neveket semmi ezért vmi kacifántosat írtam és az lett jó de bazze elfelejtettem :@ <#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#violent>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3555
áááá megvan hol kell regelni, de nm jutok tovább, a nevemnél és a jelszavnál:S

pul0sz
#3554
meg kellene az a KSSN vagy mi a szösz

pul0sz
#3553
battyi, te csináltad a reget?? vagy valaki neked, ha te akk cisnálj már egyet pulosz vagy vekonyka névvel, a jelszót meg majd msnen

báttyó02
#3552
há lekel szedni a klienst

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3551
ja meg a dome mapot is nézzétek,mekkora tolongás van :-|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3550
én nemtom h most olyan idõzona van e vagy tényleg ilyen kevesen tolják ezt
mer bzbe pl dögöljek meg ha láttam egy szobát is
pedig v 10szer megnéztem >|




Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3549
de buta vagy

mate123456789
#3548
pff elfelejtettem :S

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3547
már csak arra kell rájönni h mi volt a name és a pw XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3546
AZT ÉN MÁR MEGCSINÁLTAM (csupány 4-5 óra volt )

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3545
ááá nem tok beregizni se😛

mate123456789
#3544
NEM TOOM DE ADDIG SE UNATKOZOK

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3543
ááá, én sztem nem, mivel tud többet??😮

mate123456789
#3542
ÉN MEG GAMELNÉK NAGYBAN

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3541
de jó😄
én csak a tuningokat megnézém de nem tom h kell😛

mate123456789
#3540
ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK ÉN IS AKAROK

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3539
AA HOGYA???
NEKEM KIJÖN VMI IZÉ H SZEDJEM LE VAGY MI

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3538
SIKERÜLT FELMENNI???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3537
az mér jobb ha ugyan ennyit ad de d vayg f vagy dzs a végeredmény ugyan az

<#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>TORERO <#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3536
hongkonggeci








Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3535
akk az nemsokat ér
ha d vagy nagyobb lenne és ugy adna annyi pontot akko zorall

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3534
meik szám a lila vagy a fehír???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3533
I LOVE TORERO <#wow1><#worship><#taps><#nyes><#vigyor2><#vigyor4><#beka2><#szeret><#szeret><#szeret>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mabbak
#3532
úgy értem, hogy minden dokking part tulajdonságát
mabbak
#3531
a "+"-ok minden part tulajdonságát emelik a + utáni szám értékével. ebböl ki tudod számolni h mivan
pul0sz
#3530
nem is igaz..