Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pul0sz
#3779
mi az a flame??😮

CivicVTi
#3778
Holnap bizniszelunk kicsit? Utalnek lovet, raersz majd vmikor intezni?

CivicVTi
#3777
grfrewg

báttyó02
#3776
MMÉJNTENSZ
A KÚRVA ANYÁTOKAT

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3775
nincskedvem-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3774
Vegre tortenik vmi-

CivicVTi
#3773
Jovan nekem most semmi sincs, mer kb 10x letoroltem má dct, szal kep 0. De te tolhatsz vmit, regi kep vmi, cbrol. Akarmi-

báttyó02
#3772
toljunk bne addig képeket
-
kezgyed szivikbébi-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3771
sztem meg bug amit kiir
-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3770
Lehet levettek azsiai barataink tiltasat-.- Bar nem hiszem, inkabb csak a szokasos ijji becsodolt, de geci kemenyen:Asd

báttyó02
#3769
hát de mi a fasz ez
hogy lehet fennt 4k ember ha senki nemtud felmenni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3768
Az a baj hogy ezt csak mi latjuk igy:C Ok nem... Erre a 4k emberre min. 3 szerver kene... De ok geci PROk es 1 re ratolnak mindenkit. MER MÉRNE-

báttyó02
#3767
inkább csinálnának végre egy kibaszott új szervert ehelyett a laggergeci helyett

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3766
A FASZOIM Ez

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3765
4000. reggelre asszem a fel vilag ezzel fog jatszani<#zavart2>

CivicVTi
#3764
Remelem visszavontak a kutyak tiltasat, aztan azok ozonlottek el minket-
Mer ugye max 1200 an szoktunk lenni...

PeeTeR
#3763
na ebbol ma mar nem lesz semmi ebben tuti biztos vagyok - egyre csak emelkedik a letszam 3438 az utolso frissitesnel 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

CivicVTi
#3762
3400.. Asszem hagyom is mara. Majd meg kesobb megprobalom. De azert ezt a kocsog bandat... Csak elbaszni tudnak mindent, es amikor kene, sehol sincs senki. Kurva annyukat-.-

CivicVTi
#3761
Haha, ha be tudnek jutni:Asd

PeeTeR
#3760
most kene enhancolni szivik 😄DD

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3759

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

CivicVTi
#3758
<#wow2>

PeeTeR
#3757
ja es halott a server :-> failed to connect
jel pill 2740 online embert ir, de minden frissitessel valtozik..
forum -on mar megy a flame ezerrel 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#3756
bazeg most csinaltam egy: Hyper Speed Docking I partot 😄 +24 alapbol semmi lila stat de I part
egy vagon pontot ad bazeg 😄DD

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3755
na végre vicces vagy😄

mate123456789
#3754
jah meg sztem inkább pulosz-t mert én most GTA IV-zni fogok 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3753
van 😄
vegyél fel f6ra engem(mate052) vagy pulosz-t(PUL0SZ) 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

RAZOR27
#3752
Van még aktív magyar crew a játékban?belépnék, meg kezdésbõl 3xx omd coinnal adakoznék (csak foglalja a helyet)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

mate123456789
#3751
XD XD XD XD XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

CivicVTi
#3750

báttyó02
#3749
jovan puli olyan ne ugasson aki még mindig csak hugyozásra használja a cuccost :-}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3748
dehát te mászol rá a rókára,én csak elviselem .sss

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3747
mindenkinek van saját élete, ebbe ne szólj bele HUNCIVICVTI<#hehe>
egyéni ízlése van a csákónak<#hehe>

LELKIISMERET=(upsz, PUL0SZ bepofázott, erre ráfog fázni, ezt nem kellet volna)

pul0sz
#3746
ajajj, hupsz, hupsz

CivicVTi
#3745
Tenyleg<#worship>

#3744 Neked meg mar kene vmi csaj nagyon ugylatom, mer rossz iranyba haladsz:Asd

báttyó02
#3744
a botomat azér jobban szereti
:-}

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3743
tényleg ennyire szereted a HONDÁKAT??<#merges2><#merges2>

CivicVTi
#3742
Accord<#mf2>

báttyó02
#3741
hámiezaszar

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3740
<#eljen><#eljen>

báttyó02
#3739

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PeeTeR
#3738
bazeg nem hiszed el de a teljes friend listemet vegig kerdeztem es sneki...
pont rad nem godnoltam de csak mert mondom most keztel el ujra jatszani biztos nem veszel gcoint... erre bazmeg.....

ah ..

tudod mi a poen? hogy holnap en is veszek de tul boszme voltam hogy varjak es megcsinaljam magamnak.. pedig kurvara raert volna mivel ugyse jatszottam mar

fak fak fak fak fak......

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mabbak
#3737
mabi-babi meg is csinálta neked szépen szal mosmá lehet jönni hozzá ilyen ügyben 😊))))) g-je meg már mióta van mindig is volt 😄DD
PeeTeR
#3736
bazeg mer pont en szopom meg
kurva eletbe hogy nem tudtam holnapig varni, megcsinalhattam volna magamnak a partokat
vagy mabbak is megcsinalhatta volna de kurvara nem volt lovesem hogy van G -je....

faszom a faszomba 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3735
jó hagyjuk már, mabbak, pssszt
-.-

#3734
pulosz én már látom a következõ error-odat:

mabbak
#3733
a mocskos szpemmer fajátokat azt
báttyó02
#3732
<#rinya>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3731
szoptad<#hehe>
ELINDULT<#hehe><#hehe>

pul0sz
#3730
na de komolyan<#sir>