Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mate123456789
#3829
faja :S

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3828
nagyobb lagg.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3827
Jah meg még mik várhatók az uppban ??? car, drift item vmi????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3826
Az mire lesz jó?? g coin cucc mitoért??

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3825
amúgy írta GM hogy januárban kis update, februárban nagy update lesz
lehet majd gifetelni is g coinos cuccokat

pul0sz
#3824
csak ennyi?, oks az van megpróbálok egyet

báttyó02
#3823
photoshop

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3822
viszont battyi, majd reggelre lássam,hogy mivel csinálsz stickereket, megpróbálok valami territorysat gyártani, vagy valami szexi puloszosat😄

pul0sz
#3821
upsz ez mabinak ment volna😄

pul0sz
#3820
azt se tudod mi a neve csak bírtad googleba, hogy izomautó gyors fekete régi

xD

báttyó02
#3819
ezacar a menõ,geciik :ASD:AS

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3818
trú

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cicai
#3817
ennél még a daewoo lanos is szebb xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

mabbak
#3816
45 és félszer szebb ez szvsz -.-:

mate123456789
#3815
nyomultam* (este van már nem took írni XD)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3814
ilyennel gyomultam undercoverbe 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3813
dö mószt bjútifúl of dö wõd

pul0sz
#3812

mate123456789
#3811
az
Lexus is 250 (keresd meg googlen)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3810
a dreamer egy lexus
tebutafijúmostmárremélemtudodhogyígyelmondtam

mate123456789
#3809
monnyuk az is250 re jobban hasonlít, inkább akko az

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3808
A dreamer az Lexus ISF

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

CivicVTi
#3807
<#conf><#csodalk>

báttyó02
#3806
hácsaknem<#ijedt>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3805
dikk am igy h nézeme a képet...amit #3739-ben linkeltem accordot,az a játékba nem a dreamer? :ASDAS sztem kajak hasonlit ._.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3804
na mi van itt? meghaltunk??

pul0sz
#3803
http://forums.ijji.com/showthread.php?t=381305

pul0sz
#3802
lubeolni kell, sztem kérd meg mabbakot, az a legjobb, õ nem basz át, vagy ideadod és keresek neked vkit, de olyan 100k lesz, zsal ha +6os akkor nem érdemes lubeolnod, vegyél egy+8 felettit

mate123456789
#3801
Sbb-t hogy lehet megcsinni h felmennyen a time rajta???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3800
<#nevetes2>

CivicVTi
#3799
<#wow2>

báttyó02
#3798
LOL CIVIC _D:SAF_😄S_:FSD_:FSD_:FSD_:SD_:FSD:FD_😄F_:SDF_:






Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#3797
nem is olyan sok de nem is olyan kevés. pont optimális 😄
😄 😄 😄
Itt a vezetési tudás is számít
(én 2170 akármennyi totallal semmi vok szal nah XD DX XD, meg néha jól mek néha nem kevdtõl fögg 😊)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3796
ideadóóóóód???
lécciléccilécci 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3795
=D
am csináltam gargoyle+11est amit a civic +8on meg akart venni, és most 72base
szal pb, 1.5misi költöttem rá kb elment 4 repair kit amit vettem(G coin) és aszondta peet h 1.5misbe nem rossz

báttyó02
#3794
:-|
miért most elvagyok szállva vagy mi? 😄D csak gyakorlás kérdése
am synbe meg menjen akinek két anyja van-
totalom am 2476 asszem ...de most nemtom melyiken lepõdnél meg,ha kurvasok lenne,vagy ha csak ennyi
csak viszonyitásképp pl atomicgecinek 2800+ pontja van,és mégis mekkora csicska

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3793
<#wilting><#wilting><#wilting>

pul0sz
#3792
<#wow1>tényleg ilyen pro vagy??
ááá nem dícsérgetlek, mert még jobban elszállsz, ilyen képességekkel, sztem menjél synergybe

és még valami, pls mondd meg a totalodat, mert ha elérem eskü kihavlak, inkább felnyomom a +8as gargoylemat, tényleg szerintetek lv70eset megéri +11ig??

báttyó02
#3791
DSFFS

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3790
sad

CivicVTi
#3789
Áh, azt mmindig passzolom. Inkabb ami elotte van gate, abbol meghagyom az 50 boostot, aztan sbb vel kitartok addig. De amilyen ive van, azer nem tudom rendesen bevenni:ASds

báttyó02
#3788
mer a ramp-ra akarsz rámenni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3787
Az a hajtu kanyar, na ott legalabb 5 secet otthagyok minden alkalommal. Tobbi az ok...

CivicVTi
#3786
Sok lesz a jobol<#idiota><#wow3>

CivicVTi
#3785
Aha most mar ertem miert hagysz le-- Geci pro vagy:Asd<#eljen>
Video minosege meg pont amilyet gondoltam😄dd

báttyó02
#3784
ja és record is volt -----

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3783
egy kis verseny mer unatkoztam-


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3782
NA GO

pul0sz
#3781
amúgy hogyha lenne, új szerver, szal First Gear, meg Second Gear, akkor hol játszanátok??, én ott ahol sok a kocka huvos😄D

pul0sz
#3780
láttam egy 4200 vmennyit is, am én nagyban huvozok amikor látom f6on nincs fenn senki, és furcsa is volt, hogy g1ben alig huvoztak😄, szal fasza