Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amúgy írta GM hogy januárban kis update, februárban nagy update lesz
lehet majd gifetelni is g coinos cuccokat
lehet majd gifetelni is g coinos cuccokat
viszont battyi, majd reggelre lássam,hogy mivel csinálsz stickereket, megpróbálok valami territorysat gyártani, vagy valami szexi puloszosat😄
ennél még a daewoo lanos is szebb xD
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
dikk am igy h nézeme a képet...amit #3739-ben linkeltem accordot,az a játékba nem a dreamer? :ASDAS sztem kajak hasonlit ._.
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
lubeolni kell, sztem kérd meg mabbakot, az a legjobb, õ nem basz át, vagy ideadod és keresek neked vkit, de olyan 100k lesz, zsal ha +6os akkor nem érdemes lubeolnod, vegyél egy+8 felettit
LOL CIVIC _D:SAF_😄S_:FSD_:FSD_:FSD_:SD_:FSD:FD_😄F_:SDF_:


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
nem is olyan sok de nem is olyan kevés. pont optimális 😄
😄 😄 😄
Itt a vezetési tudás is számít
(én 2170 akármennyi totallal semmi vok szal nah XD DX XD, meg néha jól mek néha nem kevdtõl fögg 😊)
😄 😄 😄
Itt a vezetési tudás is számít
(én 2170 akármennyi totallal semmi vok szal nah XD DX XD, meg néha jól mek néha nem kevdtõl fögg 😊)
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
=D
am csináltam gargoyle+11est amit a civic +8on meg akart venni, és most 72base
szal pb, 1.5misi költöttem rá kb elment 4 repair kit amit vettem(G coin) és aszondta peet h 1.5misbe nem rossz
am csináltam gargoyle+11est amit a civic +8on meg akart venni, és most 72base
szal pb, 1.5misi költöttem rá kb elment 4 repair kit amit vettem(G coin) és aszondta peet h 1.5misbe nem rossz
:-|
miért most elvagyok szállva vagy mi? 😄D csak gyakorlás kérdése
am synbe meg menjen akinek két anyja van-
totalom am 2476 asszem ...de most nemtom melyiken lepõdnél meg,ha kurvasok lenne,vagy ha csak ennyi
csak viszonyitásképp pl atomicgecinek 2800+ pontja van,és mégis mekkora csicska
miért most elvagyok szállva vagy mi? 😄D csak gyakorlás kérdése
am synbe meg menjen akinek két anyja van-
totalom am 2476 asszem ...de most nemtom melyiken lepõdnél meg,ha kurvasok lenne,vagy ha csak ennyi
csak viszonyitásképp pl atomicgecinek 2800+ pontja van,és mégis mekkora csicska
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
<#wow1>#wow1>tényleg ilyen pro vagy??
ááá nem dícsérgetlek, mert még jobban elszállsz, ilyen képességekkel, sztem menjél synergybe
és még valami, pls mondd meg a totalodat, mert ha elérem eskü kihavlak, inkább felnyomom a +8as gargoylemat, tényleg szerintetek lv70eset megéri +11ig??
ááá nem dícsérgetlek, mert még jobban elszállsz, ilyen képességekkel, sztem menjél synergybe
és még valami, pls mondd meg a totalodat, mert ha elérem eskü kihavlak, inkább felnyomom a +8as gargoylemat, tényleg szerintetek lv70eset megéri +11ig??
Áh, azt mmindig passzolom. Inkabb ami elotte van gate, abbol meghagyom az 50 boostot, aztan sbb vel kitartok addig. De amilyen ive van, azer nem tudom rendesen bevenni:ASds
Aha most mar ertem miert hagysz le-- Geci pro vagy:Asd<#eljen>#eljen>
Video minosege meg pont amilyet gondoltam😄dd
Video minosege meg pont amilyet gondoltam😄dd
amúgy hogyha lenne, új szerver, szal First Gear, meg Second Gear, akkor hol játszanátok??, én ott ahol sok a kocka huvos😄D

