Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pul0sz
#3729
pul0sz:<#gun> <#email>:báttyó

báttyó02
#3728
hmm töröld le a dc-t és ne is tedd föl többet<#wink><#wink>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#3727
szal az a kérdés mit csináljak? már egyszer újraindítottam a gépet, és még ilyen nem volt soha

pul0sz
#3726
srácok segítsetek, ez mi ez??<#wow3><#merges2>

báttyó02
#3725
brutálnagy betûk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RAZOR27
#3724
hát akkor mégis sikerült elírnom xD köszi 😊 asszem charger lesz.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

mate123456789
#3723
Vki nem szokott stalkerezni mert elakadtam kicsit. Jól jönne 1 kis segítség 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3722
CHARGER VAGY CIELO, szerintem<#hehe>
mindekettõ jó szal nem buksz nagyot ha az egyiket veszed vagy másikat

RAZOR27
#3721
Köszi
Még egy kérdés.Charger vagy Clieo(skyline)?Melyikkel járnék jobban?Fõleg HUVozok.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

mate123456789
#3720
XD
2 lvl80+12es partot alap h nyernék XD <#wilting><#idiota><#vigyor4>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#3719
meghatározza hogy mennyire sérülsz a futamok alatt, illetve ezen múlik hogy mekkorát sebzel egy huvon

RAZOR27
#3718
Mit jelent a kocsiknál a durability?A tartósság mire értendõ?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

pul0sz
#3717
maximum 2 nagy pofont<#boxer>

mate123456789
#3716
ezzel mit nyernék vidieventen??

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#3715

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

pul0sz
#3714
<#hehe>válaszoltam magamnak<#hehe>
xD

pul0sz
#3713
<#hehe>megvan
<#hehe>

Fabio Capello
#3712
mer az embed kódot kell kimásolni. lefordítván, a kiemelt részt tedd be a tagok közé:

<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LqAPtpSAV3o&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LqAPtpSAV3o&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>

pul0sz
#3711
ennyi

OVER-

pul0sz
#3710
jó msot már tudom mért<#hehe>

pul0sz
#3709

pul0sz
#3708
ez nem jelent meg<#hehe>

pul0sz
#3707

pul0sz
#3706
most itt fogok gyakorolni

TEST-

pul0sz
#3705
jó perszeee<#hehe>

mate123456789
#3704
Felveszem h lopok 1 torerot azért csak adnak vmit XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#3703
<#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3702
<#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3701
<#szeret><#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3700
<#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3699
<#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3698
<#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3697
<#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3696
kapsz 2-t a szemed alá <#boxer><#falbav><#gunyos1><#action><#hehe><#eplus2><#finom><#idiota>

pul0sz
#3695
Ja, csinálnod kell egy videót abban az adott témában(pl.: lehet a DriftCityben kapott legjobb élményed) és ezt fel kell tenni YouTube-ra az adott címmel, ha nyersz akk kapsz ajándékokat, ennyi.

mate123456789
#3694
Vki tudja h mi az a video event?????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

CivicVTi
#3693
Ki mondta, hogy van?:Asd

PeeTeR
#3692
nincs ebben semmi erdekes info...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3691
=D MINDIG

RAZOR27
#3690
jah, most elkapott a hangulat kicsit nekifeküdtem a játéknak, de nem tudom hogy folytassam, milyen v6os autóval, mondjuk még bírja az Unlimit-em, de lassan be kéne fektetnem valamibe...

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

Fabio Capello
#3689
puloszbá má megin toboroz... 😄😄:d

pul0sz
#3688
ilyet hol találtál töki? engem megtudsz találni??

pul0sz
#3687
te még jáccol?😮
ha igen akk vegyél fel F6ra PUL0SZ

pul0sz
#3686
HUNGARY27

RAZOR27
#3685
Melyik V6 autót ajánljátok? tudom mindegyik másba jó, de mégis melyik lehet a legjobb döntés? (fondo-ra gondoltam elõször, de nem tudok dönteni)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

CivicVTi
#3684
Ezert kitorollek a friends listembol- <#kuss>

báttyó02
#3683
Viewing profile :: HUNCivicVTi
Forum presence All about HUNCivicVTi

Rank:
Status: Online
Friends and foes: Add to my friends list
Add to my foes list

Joined: Fri Jul 25, 2008 6:41 pm
Last visit: Today at 5:12 am
Total posts: 0
<0.00% of total / 0.00 posts per day>
Find all posts by HUNCivicVTi :
- Topics
- Posts
Location: Hungary
Website:
Languages: English Hungarian
Job/Hobbies:
Gender: Unknown
Birthday: 07 Mar 1984 PiscesRat

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3682









































Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3681

PeeTeR
#3680
te hol latsz carmen -t?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.