Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PeeTeR
#4029
100G vasarlasa -> 217/205 -os dollar arfolyamon
Vásárlás külföldi kereskedõnél ********* -2185.00 HUF 2009/01/13 00:00 PAYPAL IJJI COM

50G vasarlasa -> 217/205 -os dollar arfolyamon
Vásárlás külföldi kereskedõnél ********* -1 092 HUF 2009/01/13 00:00 PAYPAL IJJI COM

szoval ezert mondtam en neked hogy az 1800HUF kurva sok 50G -ert. foleg ha azt nezzuk hogy 100G mar csak 2200HUF az 400HUF tobblet...

ha kell G szoljal, megoldjuk okosban valahogy. sziviknek is szoktam venni szal nincs para.

(aki nem lenne kepbe eladas-vetel szinten annak irom hogy a: 217/205 pedig azt jelenti hogy en 217HUF -ert vettem 1 dollart amit a PAYPAL 205HUF -ert vett meg tolem.. - tehat ennyit szamit a vetel eladas kozti ar kulonbseg)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#4028
sztem nekem ne add me nem vok fenn sokat :d

pul0sz
#4027
program😉

phappa
#4026
(nem is tud számolni :ASDA?DS😄?:ASD?:AS?😄)

mabbak
#4025
ezt milyen matematikai mûvelet alapján számoltad ki? SAD:_?_ADS:?_AS😄?
pul0sz
#4024
na, mabbak, hülye vagy máté
mabbak: 64% hülye: 17% máté: 19% esély a leaderségre, eddig

phappa
#4023
puli ezt még megbánod! ki mondta h a 7km bol tankolj?!😄D

phappa
#4022
jó lehet, de a dcn nincs szolás szabadság😄D

mate123456789
#4021
most mé???
ez 1 szabad ország XD XD XD XD XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

phappa
#4020
kuska mate😄DDDD

mate123456789
#4019
Jah még segítséget is adok a pwhez XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4018
ha vki ad 5-6millio mitot az nyugodtan meghackelhet 😄

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4017
erkotésön <#eljen>
Faja zene
nekem van olyan ami éneklõs mix az még faszább<#eljen>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

phappa
#4016
máskor eszt ne játszd el

pul0sz
#4015
okés, visszavan állítva, jelsz: az ami eddig is volt

phappa
#4014
mi a .. van már?
nem enged be

pul0sz
#4013
upsz nem tom visszaállítani😄

pul0sz
#4012
okés, már állítom vissza

phappa
#4011
hulye kérdés-

pul0sz
#4010
na kell re az accod??

phappa
#4009
bazzeg ez a scammer nem iber XD

phappa
#4008
ez szánalmas-

phappa
#4007
mivan?! ako azé deobál ki te ...

pul0sz
#4006
misike, ha tiszteletet tanulsz visszakapod az accod
nyugi, nem veszek el semmit

cicai
#4005
Én leszek a Házigazda akkor itt rend és fegyelem lesz😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

phappa
#4004
bekussolhatsz póni

pul0sz
#4003
lol, senki nem kíváncsi rád, ezt most megmondom

phappa
#4002
bocsesz terresek-.-
csak póni fel idegesített

báttyó02
#4001
JÓJÓ TUGGYUK

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#4000
és most éljen a 4000. bejegyzés puli-é

yeah<#eplus2><#eplus2>

pul0sz
#3999
azért annyira pro nem vagyok:S

pul0sz
#3998
mabbak, nem tudom kiálljak e:S

pul0sz
#3997
mondjuk annyira nem

pul0sz
#3996
érdekes

cicai
#3995
minden nap ezt kell hallgatnom kondiba:S😄 buzi Rise fm xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

phappa
#3994
om puli,mate,mabbi
1 kérdés mi volt tegnap crewba?
me nem csintam semmit belépek hulla lebasz

phappa
#3993
póni beindul XD

phappa
#3992
póni te nekem ne magyarázzál-

báttyó02
#3991
MEWMEEEEEEEEEEKKORA ZENEEEEEEEE FASZKALAPAOOOOOOOOOOKKK


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3990
TUTU TUT TUTU TUTU TUTU

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3989
<^^O_o^^>

PeeTeR
#3988
mondjuk ez nem lehetseges mivel 212HUF -ert tudod venni a dollart es 205HUF -ert eladni. plussz felszamol nemi banki kolcseget is illetve van meg valami tranzakcios kolcseg is. Viszont olyan 2500-2600HUF -bol mar tud venni 100G.

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pul0sz
#3987
szted én intézem a piszkos munkát?😮
szétkaplak😄D

CivicVTi
#3986
<#violent> <#lama> (póni)

báttyó02
#3985
dik póni beindul végetek van

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CivicVTi
#3984
A:SD:ADS:ads.ADS:ADS😄S_SA_SADd-😄S:dsa.ads.A:ADS:ads.ds.ADS:ADS:ads.
UI.: dsa.ASD😄SA:ADSds.ADS:ADS.DAS:A izomszagvan<#wow2>

báttyó02
#3983
:SADASSAADasdasdsaa

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mabbak
#3982
mondanám h mind2en 100 kilo és 180 centi felett vagyunk és ah msnes képed mutatja te NEM, szal keress nyugodtan... -.--.-.-.-.-.-.-.--
pul0sz
#3981
bazzeg ha civic meg mabbak átcsesztek eskü megtalállak titeket<#boxer><#boxer>

báttyó02
#3980
há de kajak
rádobsz 2gurigát a bankszámládra,abbol 100g-t lazán veszel

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -