Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(ez nem biztos)
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
pont mikor gamelni akarok <#wilting>#wilting>
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Csak az oldala sok kocsira kicsi volt(120*120) kitöröltem feltölötttem nagyobba (128*128) de azt 2hete nem teszi fel :@
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
kérdezd battyot vagy Civicet, olyat vegyél h OMD vagy mIttron wing
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Ölel: Apád
De én is várlak vissza!!
És sok sikert!
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Misike, ez igen, ez rendes tõled😄D
úgy hogy köszi csávók, neked is szivik,mabbak
hé cicai😄 te micsinálsz itt?
Mielobb legyel kituno tanulo, aztan gyere vissza hamar, mer ha nem, be leszel szkemmelve, hackelve, meg a tobbi. Na szal sok sikert!!4 Muterodekat meg udvozlom-.-
<^^O_o^^>
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
hat ne is lassam tobbe a pofadat
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
de szerintem a tobbiekse nagyon:S
te voltát az 1 so magyar akit dcn megismertem.
eggyüt érzek.
bocsánatot kérek amiért pimasz voltam veled:C
bocsáss meg mindenér:S
majd dcn találkozunk remélem
2009.01.18 Békéscsaba
Keisuke_Hun
PUL0SZNAK
Hozzátenném, hogy pálházi vagyok, Miskolcon csak tavaj tanultam, ellenben azzal, hogy most Nyiregyen tanulok.
-aS😄?_:ASD?_SDA:?_ADS:?_ADS:?SDA_?
Sajnálattal közlöm, hogy a mai napon (2009.01.18,vasárnap) egy tápegység szerencsétlenség folytán, a számítógépem felmondta a szolgálatot. Nagyon úgy néz ki, hogy a számítógép áramellátó egysége, "elporosodott". De ez engem, alulírott PUL0SZT-t különösebben nem érdekel, ugyanis a rossz tanulmányi átlagomra hivatkozva, törvényes gyámjaim 2009.01.20-án hétfõi napon, el fogják kobozni a számítógépemet. Ez azért érinti önöket, mert valószínûleg - addig amíg nem javul az átlagom, tehát, maximálisan egy darab közepes érdemjegyem lehet- nem fogunk találkozni a Drift City címen ellátott, online MMORPG, idõlopó, fölösleges tevékenységû játékban. Felhasználói profilomat, senkire, azaz semmilyen élõ személyre át nem ruházom. A játékbeli 82-es szinten hagytam abba, körülbelül 79.87%-on, tehát, már majdnem megvolt a 83-as szint. A "crew"-t átadtam mabbak_hun, mostani 85-ös szinten lévõ játékostársamnak, tehát õ lett, ezen csoport vezetõje, de tudomásul szeretném, hogy vegye, csakis magyarul beszélõ élõ személyek léphetnek be ezen csoportba. Továbbá szeretnék elbúcsúzni egy idõre pár játékbeli társamtól:
-hulyekocsog: egyéb információ a személyrõl: Dániel, jópofa, megnevettetõ személy, nagyon fél a "scam"-eléstõl
-mate052: egyéb információ a személyrõl: Máté, Nyírbátor, szereti a robogóját, rendkívüli társ
-battyo02: egyéb információ a személyrõl: Miskolc, legelsõ magyar élõ személy, akivel ezen játékba találkoztam, sok mindent köszönhetek neki, még ha furcsa is a stílusa
-HUNCivicVTi: egyéb információ a személyrõl: Budapest, nagy kocka, de remek társ, és sûrûn segített
-SG_PeeTeR: egyéb információ a személyrõl: van egy barátnõje, akivel egyszer beszélgettem, Péter
-Keisuke_Hun, késõbbi phappa: egyéb információ a személyrõl: Misi -.-
-mabbak_hun: egyéb információ a személyrõl: furcsa alak, de jófej, és soha nem volt vele semmilyen problémám, Máté, Miskolc
Ezen írott embereknek, köszönöm, és majd késõbb talán találkozunk. Ha most nem, késõbb rájöttök, hogy lehet, hogy én is részét képezem, ennek a játéknak. Itt arra gondolok, hogy úgy érzem, hogy vannak emberek, akiket ha kellet, és képes voltam rá, akkor min anyagilag, mind emberileg segítettem. Ezeket, a segítségnyújtásokat soha ne hántogassuk fel, vagy pedig ne segítsünk és KUSSOLLJUNK!!! Mert senki nem szereti, azokat az embereket, akik úgy segítenek, hogy utána feltétlen, megszólják azzal, hogy én segítettem tehát neked is kell. Ez nem így van. Mindenki segítse a másikat feltétel nélkül.
2009.01.18, Göd
PUL0SZ
SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!
pornhub - the world's biggest archive of nothing.


