Drift City

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4079
ha nem húzzák el az idõt akk 4-re kész van ez a vmi

#4078
bárcsak update lenne <#vigyor2>

mate123456789
#4077
Jah Misi ha tutsz adni majd lehet h kõne 1 kis pénz
(ez nem biztos)

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4076
Mi a F...omat csinálnak az ijjin ????,
pont mikor gamelni akarok <#wilting>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#4075
DE A TÖBBI ISTEN :_:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fabio Capello
#4074
szar a hátsója, námteccik

báttyó02
#4073
méjntensz van- 2orás kb-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4072

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4071
midurva vagy midurva o.o

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

phappa
#4070
á ez egy toyota trueno ae 86😛

mate123456789
#4069
HAAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ <#zavart1>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4068
MISÍÍÍÍÍÍ vagy????

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4067
EZ NEM IS COMET 😛
EZ 1 TORERO 😛

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

cicai
#4066
a comet 2 ajtós:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

báttyó02
#4065
lol

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#4064
ENNÉL JOBBAT SENKI SE CSINÁL:

PeeTeR
#4063
jelenlegi allapot <#smile>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#4062
Én ilyen stickerset rakok majd fel (1* majd a jövõben):


Csak az oldala sok kocsira kicsi volt(120*120) kitöröltem feltölötttem nagyobba (128*128) de azt 2hete nem teszi fel :@

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

phappa
#4061
az uremon puli stickerje van :ASD
majd holnap feltöltöm 😄D

mate123456789
#4060
Meg mikor RM en ez a wing volr nekem akkor nem laggolt.Vagy az ott teljesen más???

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

mate123456789
#4059
Pedig jó ez wing <#szeret>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

phappa
#4058
te... it...hoggy...?

pul0sz
#4057
nem-nem, ilyen winget ne vegyél, másokat meg téged is belaggoltat
kérdezd battyot vagy Civicet, olyat vegyél h OMD vagy mIttron wing

LeWyTy
#4056
Ajj de várommá 😄

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

mate123456789
#4055
Fóruman vagy Gamen??
mert fórumon am sincs vmi nagy élet 😞

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

phappa
#4054
nincs it puli nagy a pangás:SSSSSS

mate123456789
#4053
laza <#eljen><#zavart1>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

#4052
Ha mégegyszer 3-ast hozol haza matekból, a te kis fejecskédet fogom levágni.

Ölel: Apád

LeWyTy
#4051
Nemrég ismerlek,
De én is várlak vissza!!
És sok sikert!

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

pul0sz
#4050
nyugi, ezt azért írtam, hogy valami vicces is legyen benne😉

Misike, ez igen, ez rendes tõled😄D
úgy hogy köszi csávók, neked is szivik,mabbak

hé cicai😄 te micsinálsz itt?

CivicVTi
#4049
Te szemet!! Azer mer 95 vagyok nem vagyok KOCKA. Battyo viszont valoban az....... Szal sztem azt ott osszekeverted<#fogmosas>
Mielobb legyel kituno tanulo, aztan gyere vissza hamar, mer ha nem, be leszel szkemmelve, hackelve, meg a tobbi. Na szal sok sikert!!4 Muterodekat meg udvozlom-.-



<^^O_o^^>

cicai
#4048
😄

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

PeeTeR
#4047
ja ez is szivbol jott 😛

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#4046
bazmeg rolam cask ez jut eszembe?
hat ne is lassam tobbe a pofadat

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

phappa
#4045
nem hiszemhogy eme nagy kocka elbucsuzása után jol fogom érezni magam dcn
de szerintem a tobbiekse nagyon:S
te voltát az 1 so magyar akit dcn megismertem.
eggyüt érzek.
bocsánatot kérek amiért pimasz voltam veled:C
bocsáss meg mindenér:S
majd dcn találkozunk remélem
2009.01.18 Békéscsaba
Keisuke_Hun
PUL0SZNAK

mabbak
#4044
Há ez egy nagyon szép beszéd volt, bár élõbe láthattuk volna, hozzátenném, csak azért nem sírtam, mert férfi vagyok, ahogy egy olasz haverom bölcsen megjegyezte anno: "we are men, we cryin inside".

Hozzátenném, hogy pálházi vagyok, Miskolcon csak tavaj tanultam, ellenben azzal, hogy most Nyiregyen tanulok.

-aS😄?_:ASD?_SDA:?_ADS:?_ADS:?SDA_?
Fabio Capello
#4043
<#law><#worship><#worship><#law>

mate123456789
#4042
<#eljen>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#4041
<#puszi><#puszi>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4040
tenkjúszómács

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

pul0sz
#4039
Tisztelt Kockák, leendõ Kockák!

Sajnálattal közlöm, hogy a mai napon (2009.01.18,vasárnap) egy tápegység szerencsétlenség folytán, a számítógépem felmondta a szolgálatot. Nagyon úgy néz ki, hogy a számítógép áramellátó egysége, "elporosodott". De ez engem, alulírott PUL0SZT-t különösebben nem érdekel, ugyanis a rossz tanulmányi átlagomra hivatkozva, törvényes gyámjaim 2009.01.20-án hétfõi napon, el fogják kobozni a számítógépemet. Ez azért érinti önöket, mert valószínûleg - addig amíg nem javul az átlagom, tehát, maximálisan egy darab közepes érdemjegyem lehet- nem fogunk találkozni a Drift City címen ellátott, online MMORPG, idõlopó, fölösleges tevékenységû játékban. Felhasználói profilomat, senkire, azaz semmilyen élõ személyre át nem ruházom. A játékbeli 82-es szinten hagytam abba, körülbelül 79.87%-on, tehát, már majdnem megvolt a 83-as szint. A "crew"-t átadtam mabbak_hun, mostani 85-ös szinten lévõ játékostársamnak, tehát õ lett, ezen csoport vezetõje, de tudomásul szeretném, hogy vegye, csakis magyarul beszélõ élõ személyek léphetnek be ezen csoportba. Továbbá szeretnék elbúcsúzni egy idõre pár játékbeli társamtól:

-hulyekocsog: egyéb információ a személyrõl: Dániel, jópofa, megnevettetõ személy, nagyon fél a "scam"-eléstõl
-mate052: egyéb információ a személyrõl: Máté, Nyírbátor, szereti a robogóját, rendkívüli társ
-battyo02: egyéb információ a személyrõl: Miskolc, legelsõ magyar élõ személy, akivel ezen játékba találkoztam, sok mindent köszönhetek neki, még ha furcsa is a stílusa
-HUNCivicVTi: egyéb információ a személyrõl: Budapest, nagy kocka, de remek társ, és sûrûn segített
-SG_PeeTeR: egyéb információ a személyrõl: van egy barátnõje, akivel egyszer beszélgettem, Péter
-Keisuke_Hun, késõbbi phappa: egyéb információ a személyrõl: Misi -.-
-mabbak_hun: egyéb információ a személyrõl: furcsa alak, de jófej, és soha nem volt vele semmilyen problémám, Máté, Miskolc

Ezen írott embereknek, köszönöm, és majd késõbb talán találkozunk. Ha most nem, késõbb rájöttök, hogy lehet, hogy én is részét képezem, ennek a játéknak. Itt arra gondolok, hogy úgy érzem, hogy vannak emberek, akiket ha kellet, és képes voltam rá, akkor min anyagilag, mind emberileg segítettem. Ezeket, a segítségnyújtásokat soha ne hántogassuk fel, vagy pedig ne segítsünk és KUSSOLLJUNK!!! Mert senki nem szereti, azokat az embereket, akik úgy segítenek, hogy utána feltétlen, megszólják azzal, hogy én segítettem tehát neked is kell. Ez nem így van. Mindenki segítse a másikat feltétel nélkül.

2009.01.18, Göd
PUL0SZ

mate123456789
#4038
Báttyó végre normális kép van a nevednél <#zavart1>

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

báttyó02
#4037
ikszdé

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mate123456789
#4036
Mire készülsz te patkány??? <#zavart1><#zavart1><#zavart1><#zavart1><#zavart1> XD XD XD XD

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!

Fabio Capello
#4035
szpemmer kecik-.-

pul0sz
#4034
mit bizniszeltek??
ja cb

phappa
#4033
gyere má peti:S

phappa
#4032
jovanna😄D azé nem kell tökön rugniXD

PeeTeR
#4031
gyere mar fel vaze mert tokonruglaaaaaaaaaaaaak

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

mate123456789
#4030
Dani azt jól kiszámoltad <#eljen>
De ez így jó mert nem vook aktív (meg ha adnád se kéne bibibííí<#beka3> XD )

SCOOTERTUNING IS NOT A CRIME!