1632
  • koreny20
    #1192
    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/23/p7220005.jpg

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/23/p7220006.jpg

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/23/p7220007.jpg

    pár kép még róla...
  • Boconadi
    #1191
    :D:D
  • koreny20
    #1190
    rájöttem amúgy kis segítséggel hogy nem választottam kia kamerámat hanem demo modba ment, nem csoda hogy össze vissaz mozgott :D
  • koreny20
    #1189
    Mivel végül nem láttam értelmét hogy tegyek rá egy kis kábelgyűjtő dobozt ezért a végleges ár 2700 HUF
  • koreny20
    #1188
    Ja és ha valakit érdekel de nem látogatja ezt a fórumot, haver, ismerős szólhattok neki is mert akkor egybe tudok rendelni vázat, nem egyesével
    :)
  • koreny20
    #1187
    Forrasztva van az összes érintkezés, kábelok közt és a kábel és a led szára között is masszív, és pontos méretekkel van készítve, elemtartónak még tokot is tudok csinálni, és aki szeretne szétcsatolhatóra csinálom magyarul a tracker külön tud mozogni az elemtartótól igy nem kell a fülhallgatóval hurcolászni az elemeket, hosszab kábellel fogom csinálni. Ha még van észrevétel jelezze akit érdekel, képeket is teszem fel
  • koreny20
    #1186
    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/22/1_p7210005.jpg

    Készen van igény szerint oldom meg a rögzítést én egy vastagabb madzaggal tettem fel de ha valakinek úgy jó akkor szerelek rá csipeszt, a ledek próbaledek természetesen egyszínűeket rakok fel, ha kell infrát ha úgy akarja valaki akkor simát, nekem még ezekkel is teljesen jól működik, két elemmel működik lehet 1.2V-os tölthető de két 1,5V-os sima elem is jó bele kb 30-40 órát kibír vele
  • koreny20
    #1185
    na működik :D
    tökéletesen, sima leddel, infrással még próbálgatom, de teljesen jó a szerkezet
  • Kapido
    #1184
    Újonnan itthon a Wii is 13000Ft.
  • koreny20
    #1183
    de ha már vettem egy 10000es kamerát emiatt....
  • Kapido
    #1182
    Bocs, 3.500 Ft-ért.
  • Kapido
    #1181
    Használj Wii remote-ot infra ledekkel! Az tökéletesen működik. A Vaterán 3000ft-ért jutottam hozzá! Egyre figyelj oda, hogy eredeti Nintendo legyen ne utángyártott, mert az csak X,Y tengelyt érzékel, de Z-t, a mélységet nem.
  • koreny20
    #1180
    viszont a semmire meg mozog, tiszta idióta lifecam hd 5000-em van
  • koreny20
    #1179
    egy kérdés: amikor elindítom a free track progit van hogy magától mozog...olyankor mit érzékel? még floppy lemez is van szűrőnek, a világító single point ledre nem is reagál...
  • DummyBoy
    #1178
    Mert ha egy síkban vannak és mondjuk lefelé fordítod a fejed, akkor a felső led könnyen kitakarhatja a középsőt, és azt a Freetrack nehezen viseli :)

    Ha nem egy síkban vannak, hanem kicsit eltolva, akkor kevésbé egyszerő ezt kivitelezni :)
  • koreny20
    #1177
    hőre lágyuló pvc-ből van a váz, tehát lehet hajlítani, bizonyos mértékig, viszont van benne feszültség ugyhogy nem garantálom hogy 1 év után nem húzza egy kicsit vissza magát....de amúgy sztem könnyen állítható. ez viszont érdekel hogy mért is jó ha nincsenek egy síkban?
  • Kapido
    #1176
    Az igazság az, hogy engem is akkor érdekelne (nagyon komolyan), ha nem egy síkban vannak a ledek.
  • koreny20
    #1175
    megérdeklődöm ;)
  • Gyöször
    #1174
    Engem max a váz érdekelne. Hőlégfúvóval ha megmelegítem meg lehet hajtani, hogy ne egy síkban legyenek függőlegesen?
  • Boconadi
    #1173
    várjuk
  • koreny20
    #1172
    1 hét és beszerzem a cuccokat + összerakom, egyből rakom majd fela képet
  • Kapido
    #1171
    Engem érdekelne Tudsz majd képet küldeni a végleges változatról?
  • koreny20
    #1170
    Üdv Mindenkinek!
    összegeztem a költségeket, 3000 HUF-ért rakom össze a free track clip-et, csiptetős lesz, akku elemről működtetve, akit érdekel írjon :)
  • koreny20
    #1169
    üdv mindenkinek!
    Az előzőleg linkelt headtrack vázat 900 Ft/db áron tudom adni. Az összeszerelt kész változatra hétvégén csinálok egy költségkalkulációt, és hétfőre tudok árat mondani. Akit érdekel, az írjon!
  • lac coo
    #1168
    Olyan problémám van, hogy ha feltelepítem a Freetrac-et , bizonyos játékaim egyszerűen nem indulnak ... Ha uninstallálom akkor újból jó minden, tehát a FT-nek van köze hozzá ...
    Mi lehet a baj ?
  • DummyBoy
    #1167
    Hopp ... ez tényleg kimaradt, hogy függőlegesen ne legyenek egy síkban ... Nem nagy gond, de ha kicsit el vannak tolva akkor kevésbé takarják ki egymást ...

    De ha pl: egy síkban vannak, de az egész cuccost elforgatjuk 5 fokkal már az is jó, szóval nem túl nagy gond :)

    A mozgás nem gond, ha készen lesz az egész és elindítod a programot, akkor látni fogod, hogy meddig látja a pöttyöket a kamera, és akkor majd azt is meg tudod nézni, hogy mekkora mozgásteret enged majd a gép ...

    De 10cm az nem oszt, nem szoroz ...
  • lac coo
    #1166
    OK, világos, köszönöm !
  • Boconadi
    #1165
    Úgy, hogy a függőleges síkon ne legyen egy vonalban, hanem a két oldalsó és a felső vmivel hátrébb helyezkedik el a sapka elején találhatótól. Úgy ahogyan itt a banner alján is látod.
  • lac coo
    #1164
    Jah, meg még annyi, hogy az mit jelent a leírásban, hogy a ledek ne legyenek egy síkban a sapin ?
    Egyik oldalt hátrébb legyen vagy hogy...?

    THX
  • lac coo
    #1163
    Úgy értem, hogy az nem gond, ha egyszer leülök a székre, másnap meg arrébb van tolva 10 centit?
    Igazából ma vettem a cuccot, este összeforrasztgatom majd, szóval még nem láttam hogy működik ez a program, csak kíváncsi vagyok ....
  • DummyBoy
    #1162
    Azért nem teljesen lényegtelen a külső, nem baj az ha könnyű és jobban néz ki :)

    De a led tetejét egyenesre lehet reszelni, akár körömreszelővel is, nagyjából 1mm-re a "zászlóktól".

    Ezt a leírást nézd meg, itt benne van ...



    @lac coo: Elvileg mindegy, csak lásson rá a LED-ekre ... Emiatt is jó ha minél nagyobb nyílásszögűek a ledek!
  • lac coo
    #1161
    A WII kontrollernek pontosan a monitor közepe fölé kell kerülnie, illetve nekem is pontosan szemben kell ülnöm vele, vagy az mindegy? ( Nyilván addig a határig még látszik mind három led ...)
  • koreny20
    #1160
    Lehet szebben is ez csak egy próbadarab, de sztem a külső lényegtelen, hacsak nem dísznek veszed.... a pontos méretekkel tudnánk készíteni ez is teljesen pontos
    A reszelést hogy érted? a tetejét egyenesre?
    És még egy kérdés, a led átmérője mindegy? a 10mm ugyanaz mint az 5 mm?
  • DummyBoy
    #1159
    Ha a megfelelő méretben le tudnátok gyártani, akkor az TrackIR tulajoknak is jól jönne, mert ahhoz is jó ...

    Már csak a Design-on kell csiszolni :)

    Mellesleg a LED-ek látószögét reszeléssel meg lehet növelni!
  • koreny20
    #1158
    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/09/p6230006.jpg
  • koreny20
    #1157
    holnapra kapok árat is, én most éppen ott akadtam el hogy 20°-os nál nagyobb látószögű infreledet nem találtam neten
  • koreny20
    #1156
    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/09/p6230002.jpg
  • LeonSilver
    #1155
    Töltsd fel ide --> http://iaro.3dmax.hu/ és linkeld be azt a részt ami úgy kezdődik, hogy [img]
  • Gyöször
    #1154
    tedd fel akárhová, és írd be ide a linket.
  • koreny20
    #1153
    adna egy tippet vki hogy tudom lekicsinyíteni 20kbra? paintben próbálom de 54kb ig tudom